YT thumbnail.jpg

ReachedCZK 125,500(179%)

179%
CZK 70,000requested
92contributors
ContributeRewards

Po deseti letech práce od námětu k posledním dokončovacím tahům v postprodukci a míchačce, černá autorská komedie Ďáblova sbírka je již skoro hotova. A zároveň jsme také u konce s dechem. Přesto je před námi ještě posledních pár rozhodujících finálních kroků.

Na vás se nyní obracíme s prosbou o pomoc. Na vás záleží, zda se nám projekt podaří dotáhnout k plánované premiéře v Kině Lucerna.

Prosím, pomozte. Odměny jako VIP vstupenky na premiéru nebo memorabilie z předchozích projektů Choking Hazard, Kajínek, Jan Žižka, Byl jsem mladistvým intelektuálem, čekají na vás.

Film je sestříhán, nazvučen, ale je před námi ještě finální míchačka v hale s mistrem zvuku Jiřím Melcherem (Choking Hazard, Mistři), poslední dokončovací vizuální práce s postprodukčním mágem, coloristou a trikařem Patrikem Velkem (DVD autoring Choking Hazard, Gympl) v jeho Achtung4K. A též dvoudenní dotáčka s filmem spojené minisérie. V neposlední řadě pak realizace premiéry domluvené s Kinem Lucerna na 6. listopadu.

Na výše zmíněné už nemáme prostředky.

 

Proto jsme se rozhodli pro STARTOVAČ. Cíl máme skromný, vybrat 70 000,- Kč na postprodukci. Sny velké. Dostat se do kin s plnou parádou a dotáhnout vedle filmu ještě stejnojmennou TV minisérii. To si vyžádá další investice.

A naše hlavní cena tomu odpovídá. Plánujeme sebeznovu zatčení ve Vatikánu. Už se nám to jednou povedlo. Tak proč to nezopakovat s někým z vás?!


 

A vás ostatní s tradičnějším přístupem k filmařské popdpoře prosíme, kupte si VIP vstupenky nebo/+ malou drobnost na památku spojenou se vznikem Ďáblovy sbírky. Jednou budou mít tyto předměty hodnotu zlatého slavíka Karla Gotta nebo alespoň toho Jana Wericha. Vaši potomci je pak prodají v dražbě za stamiliony. Bez započítání inflace. Načerno a pod rukou. Nebo je spíš vyhodí do kontejneru. Víte, jak to chodí s potomky... I o tom vypráví naše černá mystery komedie.

Každý z vás může pomoci. Pořiďte si něco z mých předchozích projektů. Viz ceny vpravo. Tam bude zhodnocení jedním slovem nevypověditelné. Můžete si pořídit předměty spojené s projekty jako právě aktuální Ďáblova sbírka, Jan Žižka, Kajínek, Choking Hazard nebo I Was a Teenage Intellectual - Byl jsem mladistvým intelektuálem.

Nabízíme též malby jednoho z hlavních hereckých představitelů filmu Bohumíra Starého (hlavní představitel kultovního filmu Karla Kachyni - Fandy, ó Fandy).

Prosím staňte se i vy už nyní součástí dějin české kinematografie a pomožte dostat do světel promítaček dílo, o kterém Jan Hřebejk po první veřejné pracovní projekci prohlásil „Ďáblova sbírka přináší slušnou porci naprosté tvůrčí svobody... Hodně mi to sedlo!“

Děkujeme, že jste dočetli až sem,

režisér Marek Dobeš (IWATI, ChH, JŽ, DS), Bohumír Starý (DS, Fandy, ó Fandy)

Další plán postupu.

Všechny vás zaujmout kvílivým škemráním profesionálních šmůzáků a šnorerů o pomoc s naší crowd funding kampaní.

Dojmout vás k slzám naší neschopností zvládnout to celé bez vás.

Vybrat hafo peněz a odolat touze rozfofrovat je s Lemmym a Michaelem Jacksonem na útěku do Brazílie nebo alespoň do Brna.

V polovině března vám, našim případným podporovatelům, hodláme představit dílo poprvé (ne)veřejně v pasáži Paláce Lucerna.

První říjnový den bychom pak rádi s kolegy předstoupili pod samotné posvátné plátno Kina Lucerna. A přesně středečního večera 6. 11. 2024 odpromítali v premiéře černou vlasteneckou komedii Ďáblova sbírka ve svatostánku české kinematografie, kde se ostatně část filmu také natáčela.

Proč vlasteneckou? Protože si z vlastenectví a jeho různých podob ve filmu děláme legraci. Aniž bychom se posmívali.

Stejně jako kdysi v Byl jsem mladistvým intelektuálem se superintelektuály z existenciální kavárny U Heideggera a později účastníky kurzů hledání smyslu života v Choking Hazard.

Jsme smějící se bestie a doufáme, že spolu s vámi utvoříme Ďáblovu sbírku.

SYNOPSE

Černá vlastenecká komedie od autora filmů Jan Žižka, Choking Hazard a Byl jsem mladistvým intelektuálem.

Tři muži mezi Hitlerem a Vatikánem. A jedna dívka, rozhodnutá odhalit tajemství zmizelého otce.

Richard Bartyzal věřil, že je pouhý krok od objevu vůdcovy soukromé sbírky umění ukryté kdesi na bývalém protektorátním území Böhmen und Mähren. Nyní je ale nezvěstný. A policie jej viní z loupežného přepadení i vraždy.

Jeho dceři zbývá jediná možnost. Prostudovat materiály, které otec natočil a vydat se po jeho stopách. Hledá otce, aby našla sama sebe.

Film Ďáblova sbírka je mystery crossžánr. Melodrama, černá komedie, thriller, found footage i mockumentary.

Choking Hazard byla jen předehra. Druhý autorský film Marka Dobeše je rána na solar. Absolutně nezávislý projekt, který české televize neměly odvahu podpořit. Vatikán, Adolf Hitler, černý humor, tváře vlastenectví, síla přátelství, stopy předků. To vše a mnohem více máte nyní možnost pomoci přivést do českých kin právě vy. 

Autor vás prosí o příspěvek na dokončení filmu, bez kterého po deseti letech práce nebude jeho projekt vypadat tak, jak od něj očekáváte.

Připravili jsme si proto pro vás obrovské množství odměn a memorabilií na naše předchozí projekty. Projděte si ceny, které tu nabízíme a věříme, že najdete adekvátní kompenzaci za vaši podporu.  

www.dablovasbirka.cz

ReachedCZK 125,500(179%)

179%
CZK 70,000requested
92contributors
Contribute

project authorMarek Dobes

Rewards

CZK 500VIP vstupenka filmu Ďáblova sbírka

vstupenky. hromada.jpg

Vstupenka, která vám zaručí, že film zhlédnete dokonce dvakrát. Poprvé na premiéře, následně v dalším kině. A to i kdyby bylo ve všech kinech na planetě plno. Což je naše zbožné přání, které nám i vy svou koupí této vstupenky pomáháte naplnit.

Number of available rewards: 80/100

Reward unavailable

CZK 500Choking Hazard - originál samolepky + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-22 15_29_42-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Původní promo samolepky z roku 2004 s hesly typu „Zombies Are Not Dead“, které reprezentovaly naši zombie komedii zhusta na bráně Olšanských hřbitovů čekají na vás coby cenově dostupný dotyk české filmové historie.

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 500Oficiální certifikát podporovatele nezávislé kinematografie

eee.jpg

Zašleme vám certifikát na vaše jméno nebo toho kohokoli si určíte. Vzpomínka na vaši pomoc nezávislé české kinematografii může po vytištění zdobit stěnu vašeho pokoje. Podkladem byl motiv z rakve použité ve filmu Choking Hazard. A zmíněny jsou filmy tvůrce Marka Dobeše.

Number of available rewards: 44/50

Reward unavailable

CZK 550Choking Hazard - originál leták + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-22 15_29_30-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Původní leták filmu Choking Hazard. Před premiérou jsme vytvořili tyto letáky annoncující, že v dubnu roku 2004 budou kina patřit zombie komedii o hledání smyslu života Choking Hazard. Dnes přesně po dvaceti letech od premiéry jde o cenově dostupný dotyk české filmové historie. Vyzvednete si ho s podpisem režiséra a vstupenkou na film Ďáblova sbírka.

Number of available rewards: 99/100

Reward unavailable

CZK 600Choking Hazard - ústřižek filmu + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-22 15_27_15-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Dříve jste mohli filmy vlastnit v pevné podobě, nikoli jen v efemérním nulajedna formátu. Pokud si chcete sáhnout na scény s Honzou Dolanským (na fotografii), Jaroslavem Duškem, Dádou Patrasovou a dalšími, máte tuto možnost právě nyní.

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 700VIP vstupenka pro dvě osoby filmu Ďáblova sbírka

vstupenky hromada 2.jpg

VIP vstupenka, která vám zaručí, že film zhlédnete ve dvou a dokonce dvakrát. Poprvé na premiéře, následně v dalším kině. A to i kdyby bylo ve všech kinech na planetě plno. Což je naše zbožné přání, které nám i vy svou koupí této dvojvstupenky pomáháte naplnit.

Number of available rewards: 76/100

Reward unavailable

CZK 700Dřevěný odznak ryba Kristus + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

Ďáblova sbírka_crowd funding_ryba Kristus (2).png

Sektářský odznak, dřevěná ryba na klopu Kristus, poznávací znamení nebezpečných protivníků našich hrdinů - Dei Consilio

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 700VHS kazety doporučené "Králi videa" + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-11-24 13_19_39-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

"Králové videa" s fanatickou pečlivostí sobě vlastní prošli každý kout skladových prostor režiséra Marka Dobeše, aby tu odhalili skvosty černého devadesátkového dabingu. Petr Hrošík Svoboda: "Mimo jiné vás čekají jako ceny i dobové videokazety s legendárními rychlodabéry jako byli například Simultán, Mlaďoch, nebo Slušňák." Ty nejzajímavější kousky si na jejich doporučení můžete osobně pořídit i vy.

Number of available rewards: 50/50

Reward unavailable

CZK 700Svíčky za padlé vlastence + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

VLOŽIT PLAMÍNKY DO SCVÍČEK.jpg

Petra Bartyzalová již ztratila naději, že svého otce ještě někdy uzří živé. To nejmenší, co pro uctění jejich památky může udělat, je zapálit svíčku na místě, kde jejich předci padli. „Lepší je zapálit alespoň malou svíčku než proklínat tmu,“ pravil Konfucius. A svatý Cinefilus říká „Lepší, než podpořit tvůrce pouhou vstupenkou, je lepší koupit k ní ještě i jednu blbou svíčku!" s věnováním režiséra.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 700Dokument z Hitlerova soukromého archivu + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-20 11_30_19-Window.png

Filmová rekvizita - dokument ze soukromého archivu Adolfa Hitlera, dokladující spolupráci nacistického Německa s Vatikánem. I vy můžete mít zarámované listiny lorem ipsum z jednání mezi říšským kancléřem a Vatikánem vystaveny ve své pracovně. S podpisy führera i režiséra.

Number of available rewards: 97/100

Reward unavailable

CZK 700Mosteckého vlastenecká vlaječka + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-20 11_31_24-Window.png

Mostecký ví, jak nosit českou vlaječku, kterou si zakoupil v Armádním muzeu Žižkov. Nosit na klopě ji můžete i vy. Nezapomňte si ji vzít na projekci filmu.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 700Kajínek DVD s dokumentem + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-22 14_44_06-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Natočeno scenáristou filmu přímo s Jiřím Kajínkem ve věznicích jako je Mírov, kde byl v době realizace rozhovoru nucen setrvávat. Jedinečná a autentická sonda do jeho tehdejšího způsobu uvažování doživotně odsouzeného vězně, který nemohl tušit, že za několik let bude opět dýchat svobodný vzduch. S podpisem scenáristy filmu "Kajínek".

Number of available rewards: 30/30

Reward unavailable

CZK 700Choking Hazard - alternativní CD

2023-12-22 15_26_44-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Choking Hazard (Special Edition) je alternativní vydání našeho soundtracku, kterého nám zbylo přeci jen více kusů, než původního vydání. Přesto ani v tomto nechybí pecky jako Slabé kusy (Doga), The Garden Pleasure (Seven) nebo Palenie Titonia (Vypsaná fiXa). Navíc tu najdete i úryvky hlášek z filmu typu Dáda Patrasová – Ochutnávka mozku, Kamil Švejda, Jan Dolanský – Usmažte se svině nebo Kamil Švejda – Zrůdo, zelená!

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 800Jan Žižka - Blu ray filmu podepsaný scenáristou + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-17 18_34_32-NVIDIA GeForce Overlay DT.jpg

Film Jan Žižka je projektem Marka Dobeše, na kterém pracoval patnáct let a přestože z filmu není nadšen, podpis na blu ray umístí rád.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 800Choking Hazard - promo balíček + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-22 15_26_07-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Původní leták annoncující, že v dubnu roku 2004 budou kina patřit filmu Choking Hazard. Originál samolepky z roku 2004 s hesly typu „Zombies are not dead“, ústřižky filmu se scénami s Honzou Dolanským, Jaroslavem Duškem, Dádou Patrasovou a dalšími. S podpisem režiséra plus vstupenka na film Ďáblova sbírka.

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 1,000Kravata členů sekty Dei Consilio + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

Ďáblova sbírka_crowd funding_sektářská kravata.png

Tmavomodrá sektářská kravata, poznávací znamení nebezpečných protivníků našich hrdinů - vedení sekty Dei Consilio.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 1,000Kartička se strukturou filmu + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-05 09_04_02-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Jedna kartička s plánovanou scénou filmu. Podepsána režisérem. Fázi „vykládání karet“ zná každý roduvěrný scenárista. Scény si rozepíšete v heslech na karty z tvrdého papíru a ty si pak řadíte tak dlouho, dokud se vám budoucí film doslova nepromítá před očima. Původní scenáristickou kartu s předpokládaným dějem filmu můžete mít i vy.

Number of available rewards: 64/70

Reward unavailable

CZK 1,000Choking Hazard - kniha + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-22 15_27_47-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Na základě filmu Choking Hazard vznikla kniha z pera renomovaného Petra Macka (mj. Sherlock Holmes & Případ dobře vychlazené pomsty). Jejímu významu odpovídá i volba dvou obálek. Zombiveckou verzí disponujeme v počtu pouhých několika kusů. S podpisem režiséra může být vaše.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 1,000Choking Hazard - kniha + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-22 15_27_40-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Na základě filmu Choking Hazard vhnikla kniha z pera renomovaného Petra Macka (mj. Sherlock Holmes & Případ dobře vychlazené pomsty). Jejímu významu odpovídá i volba dvou obálek. Hrdinskou verzí disponujeme v počtu pěkných pěti kusů. S podpisem režiséra může být vaše.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 1,000Choking Hazard - alternativní DVD

2023-12-22 15_26_31-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Alternativní vydání DVD s filmem Choking Hazard. kde najdete knihu a soundtrack. Zbyly nám pouhé poslední čtyři kusy, o které se s vámi podepsanými režisérem rádi podělíme.

Number of available rewards: 2/4

Reward unavailable

CZK 1,000Ďáblova sbírka - smuteční páska + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2024-01-03 13_46_14-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Vlastenecká smuteční páska na vlasteneckou kytičku za ztraceného vlasteneckého otce. Takový je nelehký osud vlastenky Petry Bartyzalové. O utišení jejího žalu se můžete postarat i vy finanční investicí do ustřižení jejího smutku.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 1,000Kajínek - originál Blu-ray

2024-01-05 09_40_53-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Film „Kajínek“ scenáristy Marka Dobeše kraloval českým kinům v roce 2010. Originální Blu-ray s podpisem scenáristy na obalu můžete mít i vy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vlastenecká selftape kamera JVC

Ďáblova sbírka_crowd funding_JVC handka.png

Rekvizita z filmu. Bartyzalova vlastenecká kamera, kterou pohotově zaznamenával vlastenecká dobrodružství své skupiny. Záběry z ní se díky tomu staly nerozlučnou součástí filmu Ďáblova sbírka.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Čapka vedoucích sekty Dei Consilio

Ďáblova sbírka_crowd funding_sektářská čapka.png

Rekvizita z filmu. Tmavomodrá sektářská čapka, poznávací znamení nebezpečných protivníků našich hrdinů - vedení sekty Dei Consilio.

Number of available rewards: 2/4

Reward unavailable

CZK 2,000Originální triko a košile archiváře Armádního muzea Žižkov

2023-12-05 08_41_52-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Ani archivář z takové instituce jakou je Vojenský historický ústav Praha: Armádní muzeum Žižkov nemusí nosit uniformu. Ba právě naopak, Karel Flajšhans rád velmi uvolněný ohoz.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 2,000Košile archiváře Armádního muzea Žižkov

2023-12-04 08_28_40-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Ani archivář z takové instituce jakou je Vojenský historický ústav Praha: Armádní muzeum Žižkov nemusí nosit uniformu. Ba právě naopak, Karel Flajšhans rád velmi uvolněný ohoz.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Kučerova falešná mapa

Ďáblova sbírka_crowd funding_falešná mapa 2.png

Vlastizrádce Kučera má v rukávu mnoho triků jak zamezit vydání skutečné a pravé mapy k pokladu, kterou vyřízl ze svazku map v Archivu hlavního města Prahy. Jedním z nich je skrmit naivní vlastence mapou falešnou. Naštěstí jestli se v něčem Mostecký skutečně orientuje, jsou to staré papíry. A ty falešné nezbaští.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 2,000Šoltysův nevlastenecký zapalovač

2023-12-20 11_32_04-Window.png

Rekvizita z filmu. Jestli vyléčený kuřák Mostecký něco nesnáší, potom je to Šoltysův labužnický vztah k jeho zapalovači. Použít Šoltysův nástroj osobního potěšení můžete i vy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Mosteckého vlastenecký plánovací kalendář

2023-12-20 11_34_19-Window.png

Rekvizita. Originální plánovací kalendář z Armádního muzea Žižkov, ve kterém si Mostecký plánuje své vlastenecké výboje. Popsal jich nespočet, sedm jich zůstalo pro vaše poznámky.

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 2,000Choking Hazard - originál soundtrack

2023-12-22 15_28_12-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Zbyl nám pouze jediný kus CD s původním soundtrackem filmu Choking Hazard. Slabé kusy (Doga), Zombie Party Rock (Green Monster), Pohřební Rock'n'Roll (Doctor P.P.) nebo Choking Hazard Theme (František Fuka, Daniel Krob), The Garden Pleasure (Seven) nebo Potápěči (Vypsaná fiXa). Jasný důkaz toho, který film byl v historii české kinematografie rockem nejnabitější.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Ďáblova sbírka - vlastenecký solný svícen

2024-01-03 13_33_19-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Rekvizita z filmu. Po ztraceném otci Petry Bartyzalové nezbyly jen nahrávky a záznamy v počítači. Dcera Petra Bartyzalová zůstala stát při zjištění toho, co se s tatínkem patrně stalo jako tento vlastenecký solný svícen. Spolu se svíčkou za padlé vlastence tvoří dokonalé vlastenecké kombo.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Choking Hazard - originální režisérův zasklený plakát

2023-12-21 11_49_52-Window.png

Roky zdobící kancelář režiséra, plakát Choking Hazard zasklený a bombastický, DVD filmu a unikátní originál samolepkou doplněný.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Šoltysova nevlastenecká obuv

Ďáblova sbírka_crowd funding_Šoltysova nevlastenecká obuv.png

Obuv Adidas, kterou Šoltys dráždí vlastenecký útlocit Mosteckého. Ten trvá na tom, že ve výrobcích obuvnické firmy Adolfa Dasslera k nám napochodoval Wehrmacht.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Šoltysův dárek dceři

Ďáblova sbírka_crowd funding_Šoltysův dárek.png

Rekvizita z TV minisérie. Znak Green Lantern má Šoltys vytetován na zápěstí a proto dárek dcerce nemůže nést jinou podobu, než tohoto comicsového superhrdiny. Scéna předání dárku k vidění pouze ve třetím díle mini série Ďáblova sbírka.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Vlastenecký portrét TGM

Ďáblova sbírka_crowd funding_TGM.png

Rekvizita z filmu. Z Bartyzalova bytu se zachoval i po mnohonásobném rabování Kociánovou zarámovaný vlastenecký portrét TGM, který si dokumentarista vystavil jako připomínku okřídlené teze "Nebát se a nekrást".

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Mosteckého vlastenecké hodinky Czech Air Force

2023-12-04 08_38_23-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Rekvizita. Plně funkční, dokud se nevyčerpá vlastenecká baterka, kopie hodinek Czech Air Force, které na svém vlasteneckém zápěstí preferuje archivář Jaroslav Mostecký.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 3,000Šoltysova vlastenecká bunda

2023-12-20 11_38_13-Window.png

Maskovací bunda, kterou si Petr Šoltys bere jen na ty nejnáročnější akce svých vlasteneckých přátel. Jeden z mála kusů oděvu, za který mu k formě ústrojové kázně jinak velmi přísný archivář Mostecký nenadává.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Oblíbený plakát Richarda Bartyzala

2023-12-20 11_26_54-Window.png

Rekvizita z filmu. Richard Bartyzal si vylepil ve svém bytě pouze dva plakáty coby tvůrčí inspiraci. Jeden z nich se dochoval. Indiana Jones a Poslední křížová výprava může zdobit i váš vlastní byt. A to i s částmi omítky bytu Bartyzalova.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Ne tak zcela vlastenecký nástěnný kalendář Richarda Bartyzala

2023-12-20 11_35_42-Window.png

Rekvizita z filmu. V bytě Richarda Batyzala se vystřídalo mnoho žen. Jediná, která vydržela déle, byla pin-up girl z nástěnného kalendáře. To ale Mostecký za vlastenecký postoj při nejlepší vůli považovat nemůže. Ani jeho dcera Petra Bartyzalová a proto nám ji věnovala do kampaně. Od této chvíle může zdobit i váš jinak jistě přísně vlastenecky zařízený byt.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Svíčka za padlé vlastence + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2023-12-20 11_32_18-Window.png

Rekvizita. Svíčka, kterou zapálili Bartyzal s Mosteckým za padlé bojovníky květnového povstání českého lidu proti německým okupantů.

Number of available rewards: 30/30

Reward unavailable

CZK 3,000Choking Hazard - pravá zombivecká holínka

2023-12-22 15_29_12-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Jediná svého druhu, pokud nepočítáme levou. Tyto holínky prošly celým bitevním zombie polem od Luk pod Medníkem až do Motorestu Halali. Pravá a levá zombivcova holínka ďábla. S podpisem režiséra čeká na vás.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 3,000Ďáblova sbírka - vlastenecká pohlednice + vstupenka filmu Ďáblova sbírka

2024-01-03 13_34_17-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Rekvizita z filmu. Po ztraceném otci Petry Bartyzalové nezbyly jen nahrávky a záznamy v počítači. Na jeho vlastenecké ledničce zbyl tento vlastenecký pohled. Jde o stopu k místu jeho současného pobytu? Kdo ví. Zjistit to můžete zkusit zakoupením vlastenecké pohlednice i vy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Ďáblova sbírka - vlastenecký luxmetr

2024-01-03 13_31_42-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Rekvizita z filmu. Po ztraceném otci Petry Bartyzalové nezbyly jen nahrávky a záznamy v počítači. Coby dokumentarista měl Richard Bartyzal citový vztah ke všemu audiovizuálně rustikálnímu a proto se v jeho bytě našel i tento luxmetr. Ke své práci ho kdysi používal dokonce i slovutný mistr fotograf Felix Pašek známý tíž jako „Czp Praha“, od kterého se do Bartyzalova bytu dostal.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Explicitní důkaz - originál VHS jediná svého druhu

2024-01-05 09_43_19-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Krátkometrážní film „Explicitní důkaz“ stojí na hereckém koncertu jedinečného Boba Jaškówa. Herec excelující v našem předchozím kraťasu „Byl jsem mladistvým intelektuálem“ rolí šéfintelektuála se nyní představuje v naprosto odlišné kontrastní poloze. Existuje jediná kopie VHS. S podpisem režiséra ji můžete mít i vy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Ďáblova sbírka – portrét Petry Bartyzalové

2024-01-03 13_26_07-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Rekvizita z filmu. Po ztraceném otci Petry Bartyzalové nezbyly jen nahrávky a záznamy v počítači. Zarámovaná vzpomínka na dceru čekala v jeho bytě, až ho přijde Petra Bartyzalová prozkoumat. Jediná verze, jedinečná vzpomínka na hlavní hrdinku filmu.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 5,000Vlastenecký telefonní seznam

Ďáblova sbírka_crowd funding_vlastenecké seznamy.png

Vlastenecký výukový telefonní seznam je ideálním nástrojem pro umravňování vlastizrádce Kučery, kterým trénují naši tři hrdinové na jeho přepad.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard - šéfosvětlovačova klipsna

klipsna osvětlovače Václava Filáčka.jpg

Mistr svého oboru, Václav Filáček řečený Filda či pro svou rychlost "čečetka" si své klipsny vždy prozíravě označoval černým permanentním fixem, takže se mu nikdy žádná neztratila. až potkal nás.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard - Křenovcové neotevřená piksla energeťáku

Křenovcové energeťák.jpg

Svého času vysoce provokativní artikl pila ve filmu Křenovcová (Eva Janoušková). V době vzniku filmu se na marihuanu pohlíželo jako na obrovské celospolečenské zlo a její použití coby energetického nápoje diváky přivádělo do extáze aniž by se napili. Možná i proto skutečná plechovka, na rozdíl od této ilustrační, vytrvala neotevřená celých dvacet let. Podáváme chlazené se dvěma vstupenkami na film Ďáblova sbírka.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard - pornojehovistova brožurka smyslu života

Měchurova brožurka smyslu života.jpg

Pornojehovista Měchura (Izzi) disponoval množstvím brožurek svědků jehovových. Jedině tuto jsme nechali vytvořit přímo pro film. Její obálku namaloval samotný comicsový ikonoklast Jiří Grus.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Bartyzalův vlastenecký počítač

Ďáblova sbírka_crowd funding_Bartyzalův vlastenecký počítač.png

Rekvizita z filmu. Když Richard Bartyzal na své vlastenecké misi za odkazem předků zmizí, jeho dcera předá režisérovi snímku veškerou výpočetní techniku včetně jejího obsahu, aby životní příběh otce zrekonstruoval. Patří sem i nadupaný vlastenecký počítač jehož datový obsah je však po poruše neznámý.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Dokumenty z führerova soukromého archivu použité ve filmu

2023-12-04 08_33_07-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Rekvizita z filmu. "Tohleto má hodnotu, tyjo." Filmové nacistické dokumenty ze soukromého archivu Adolfa Hitlera, které se nepodařilo sektě Dei Consilio zlikvidovat. I vy můžete mít zarámované listiny lorem ipsum z jednání mezi říšským kancléřem a Vatikánem vystaveny ve své pracovně, aby vám připomínaly problematický rozměr českých církevních restitucí + dvě vstupenky na projekci snímku Ďáblova sbírka

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Falešná dýka SS

Ďáblova sbírka_crowd funding_falešná dýka SS.png

Rekvizita z filmu. Meine Ehre heißt Treue (česky Mou ctí je věrnost) bylo motto Zbraní SS. Pochází z děkovného dopisu, který napsal Adolf Hitler příslušníku Zbraní SS Kurtu Daluegemu. Jeho používání je v řadě zemí, včetně Německa a Rakouska, zakázáno. čínskou kopií se pokusí vlastizrádce Kučera uplatit naše hrdiny.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 5,000Mosteckého vlastenecký mobilní telefon

Ďáblova sbírka_crowd funding_Mosteckého vlastenecký telefon.png

Rekvizita z filmu. Mosteckého Windows Phone, kterým pohotově zaznamenával vlastenecká dobrodružství skupiny. Záběry z něj se díky tomu staly nerozlučnou součástí filmu Ďáblova sbírka. Na Mosteckého pravačce též možno zaregistrovat vlastenecké hodinky Czech Air Force. Funkční dokud se nevyčerpá vlastenecká baterka.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Vlastenecky odcizený svazek map

Ďáblova sbírka_crowd funding_odcizený svazek map.png

Rekvizita z filmu. Svazek map, který byl archivář Mostecký nucen odcizit z Clam-Gallasova paláce. Zde byl uložen Archiv hlavního města Prahy, který požárem Staroměstské radnice podpálené německými vojsky ztratil své původní prostory.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Sektářský kanystr s benzínem

ZVÝRAZNIT KANYSTR I TEKUTINU.jpg

Sekta Dei Consilio je drsný protivník, který vlastencům nehodlá dát zadarmo opravdu nic. Jejich kanystr, ze kterého byl benzínem polit Bartyzal proto není levnou záležitostí. Rekvizita z filmu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Vyříznutá mapa vlastizrádce Kučery

2023-12-04 08_39_19-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Nevlastenecky vyříznutá mapa, kterou vlastitzrádce Kučera nenápadně odcizil ze svazku map, který následně vlastenecky zabavil Mostecký. Svazek map je též v nabídce odměn crowd funding sbírky.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Vlastenecky uražený visací zámek

Ďáblova sbírka_crowd funding_uražený zámek.png

Když se naši hrdinové dobývají do prostor kláštera, kde tuší vlastizrádně ukryté předměty, musí odstranit právě tento zámek, který se i přes jejich itenzivní činnost na místě dochoval.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Nacistické vojenské bedny

DOPLNIT HÁKOVÝ KŘÍŽ S ORLICÍ.jpg

Pokud narazíte na vojenské bedny s nacistickými symboly, které se snaží zlikvidovat sekta s tajným posláním ukrýt stopy Hitlerova soukromého archivu, je vám jasné, že jste došli na konec cesty a budete rádi, když se v takové bedně sami neocitnete.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard - smrtící zombivecká rukavice

smrtící zombivecké rukavice.jpg

Hanušová se přesile zombivců sama ubránit nedokázala, děsivé ohnilé vypelichané lesnické rukavice umlčely její křik. Umlčovat s nimi můžete i vy, ještě nám jich z natáčení pár zbylo, patinovaných rukama mnoha z našich nejlepších hereckých národních umělců jako je JWP, Vlado Ríša nebo sám předseda zombie odborů Saša Rusevský (tč. XB-1).

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard - vzorová vystřihovánka motorestu Halali

vystřihovánka motorest Halali.jpg

Našli se tací, kteří jako Pavel Havránek zaujali proaktivní postoj a vytvořili nečekané. Papírová vystřihovánka motorestu Halali patří mezi postprodukční skvosty života naší zombie komedie Choking Hazard. Originál je vždy jen jeden a tento přežil celých bezmála dvacet let skorobez poškození.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Mosteckého domácí košilela

2023-12-05 09_05_29-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Archivář Mostecký je velký šarmér i v soukromí. Sice žádnou ještě na svou košili neulovil, ale to mu nebrání nelíbit se alespoň sám sobě...

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Zakázaný oficiální merč Ďáblova sbírka

2023-12-05 09_07_17-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Hrníčky, které nám jako oficiální merchandising zakázala používat Petra Bartyzalová. Existují proto pouze čtyři exempláře. Jak s nimi máme naložit se nevyjádřila. Snad si je někdo z vás pořídí dříve, než se o tomhle dozví.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 5,000Notebook kožená taška advokáta Trébla

2023-12-05 09_08_06-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Pan doktor Trébl je poněkud komisní muž. Snad mu tedy nebude vadit, že jeho bytelnou koženou tašku na notebook nabízíme v komisi.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard - poslední lahev oficiálního promo likéru

2023-12-21 11_48_51-Window.png

Slavnostní projekci filmu Choking Hazard na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary v místním divadle doprovázela párty, na které se podával stylově ve zkumavkách oficiální nápoj filmu - Dracula. Poslední přeživší lahev je nyní k dispozici vám i s podpisem režiséra.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Vlastenecký telefonní seznam

2023-12-20 11_38_39-Window.png

Rekvizita z filmu. Vlastenecký výukový telefonní seznam je ideálním nástrojem pro umravňování vlastizrádce Kučery, kterým trénují naši tři hrdinové na jeho přepad.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard VHS

2023-12-22 15_29_52-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Původní v originálním obalu stále zabalená VHS s filmem Choking Hazard. Vsadíme se, že ekvivalent již neseženete. Poslední tři kousky nám zbyly v archívu a jeden z nich s podpisem reřiséra můžete vlastnit, nikdy nevybalit a pannenskou si se do rodinné hrobky sběratelů filmových memorabilií dopřát i vy.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard - sklenky ofiko nápoje

2024-01-03 13_02_14-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Premiéra na Karlovarském se nesla v duchu oficiálního nápoje Dracula. I sklenky, ve kterých byl servírován měly vlastní nezaměnitelný styl.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 5,000Kajínek - nerozbalené originál triko

2024-01-05 09_41_55-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Film „Kajínek“ scenáristy Marka Dobeše kraloval českým kinům v roce 2010. Originální triko se slaňujícím titulním hrdinou v nerozbaleném původním stavu můžete mít i vy. S podpisem autora na obalu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Choking Hazard - alternativní DVD

2024-01-05 09_32_34-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Alternativní DVD Choking Hazard v unikátním deluxe obalu ušitém ze zombivecké uniformy existuje v jedné jediné variantě. Může zdobit i vaši úchylnou sbírku nosičů.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Byl jsem mladistvým intelektuálem - tričko

2024-01-05 09_29_42-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Poslední dvě nenošená trička svého druhu skrývají naše skladové zásoby. Jedno pánské a jedno dámské. Toto dosud jediné tričko Byl jsem mladistvým intelektuálem vzniklo kolem roku 2009 jako výroční k deseti letům existence tohoto kultovního snímku. Vzor se ztratil v toku času, takže už nikdy více podobný motiv přítmí existenciální kavárny u Heideggera nespatří.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 5,000Byl jsem mladistvým intelektuálem - CD s filmem

2024-01-05 09_28_14-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Původní dosud nerozbalené CD s kultovním filmem Byl jsem mladistvým intelektuálem, které vyšlo v kultovním časopisu Klan. V rámci tematických čísel pod nekompromisním názvem „Absolutní intelektuál“. Nyní jím můžete být díky jednomu z pouhých dvou přeživších kousků původního balení s promo samolepkou a podpisem režiséra i vy.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 5,000USA Choking Hazard DVD

roger corman.jpg

Roger Corman byl jedním z nejnezávislejších filmařů všech dob. Jím dotýkané DVD vydání filmu Choking Hazard si nyní můžete nově pořídit i vy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 7,000Mosteckého vlastenecká čelovka

Ďáblova sbírka_crowd funding_Mosteckého čelovka.png

Když se Mostecký vydává na své vlastenecké výpravy, je vždy vybaven čelovkou. Pokud ji nezapomene na povrchu, svítí mu vždy spolehlivě na probádávané skvosty naší historie. Pokud tedy nějaké najde. Rekvizita z filmu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 7,000Choking Hazard - originální filmový pás

2023-12-22 15_28_52-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Krabice s původním číslovacím filmovým pásem, který v sobě zachoval velkou porci filmu Choking Hazard. V originál krabici dnes již neexistujících Filmových laboratoří Barrandov s předávacím protokolem. Celuloidový poklad nejčistšího cinefilního typu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 8,000Choking Hazard - původní triko

2023-12-22 15_31_56-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Poslední svého druhu, oficiální triko filmu Choking Hazard. V našem archivu se nachází přesně jedno dámské a jedno pánské. Ani o triko více. Další vyrábět nebudeme, minulost je jen jedna a nelze ji falšovat. Proto využijte poslední šance vlastnit a nosit část české filmové historie.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 8,000Choking Hazard - originální filmový pás

2023-12-22 15_28_40-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Krabice s původním testovacím filmovým pásem, který v sobě zachoval velkou porci filmu Choking Hazard. V originál krabici dnes již neexistujících Filmových laboratoří Barrandov s páskem záznamu zvukové stopy. Celuloidový poklad nejčistšího cinefilního typu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 9,000Vlastenecká plynovka

vlastenecká plynová pistole.png

Rekvizita z filmu. Zcela funkční vlastenecký revolver, plynová pistole Smith & Wesson, kterou hlavní hrdinové filmu marně ohrožují zatvrzelého vlastizrádce, sběratele Kučeru.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 9,000Choking Hazard - originální filmový pás

2023-12-22 15_28_25-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Krabice s původním filmovým pásem, který v sobě zachoval velkou porci filmu Choking Hazard. V originál krabici dnes již neexistujících Filmových laboratoří Barrandov. Celuloidový poklad nejčistšího cinefilního typu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Explozivní hlavice Panzerwurfkörper 42

Ďáblova sbírka_crowd funding_Panzerwurfkörper 42.jpg

Rekvizita z filmu. Kapesní explozivní hlavice Panzerwurfkörper 42 určená k ničení menších typů tanků, filmová rekvizita k rozeznání nepodobná originálu používanému Wehrmachtem za druhé světové války.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Nelítostné cejchovadlo sekty Dei Consilio

VLOŽIT MADLO CEJCHOVADLA.jpg

Sektářské rozžhavené cejchovadlo DiaboluS. Bytelná kovová nestvůra, která díky vestavěnému elektrickému obvodu opravdu opticky řeřavě žhne. Filmová rekvizita z filmu, kterou tam s oblibou používá sekta Dei Consilio na cejchování všetečných osmnáctek a nepokořitelných vlastenců.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Choking Hazard - JVC televize smyslu života

JVC televize.jpg

Filmová rekvizita. Vernerova (Jan Dolanský) přednáška o nekonečnu vesmírů, kterou se pokusí konkurovat té Reinišově smysloživotní. Televizi dodala společnost JVC a funkční přežila až do dnešních dní. K televizi doporučujeme též JVC kamerku handku, která se dochovala v neméně zázračně snad i funkčním stavu.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 10,000Choking Hazard - mrtvá pokojská

mrtvá pokojská.jpg

„Tak za tohle nás paní pokojská nepochválí.“ Přestalo platit, když paní pokojskou nalezli. Vždy šlo o poněkud vyzobanou slunečnici, po útoku zombivců pak doslova. Figurína, která jí reprezentovala zubu času příliš zdatně nečelí, ale kdo z nás dvacet let po smrti vypadal dobře, nechť hodí skeletem. Filmová rekvizita.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Choking Hazard - Reinišova slepecká hůl

Reinišova slepecká hůl.jpg

Slepý guru Reiniš by patrně tento nástroj nepotřeboval, ale jako atribut se k němu hodí. Jaroslav Dušek se s ním naučil zacházet skutečně bravurně. Pravá skládací slepecká hůl dotýkaná velikánem české komedie, Jaroslavem Duškem, čeká jen na vás. Rekvizita z filmu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Choking Hazard - sekerka superzombivce Knýbla

sekerka superzombivce Knýbla.jpg

Jestli něco superzombivec Knýbel dokonale ovládá, potom je to vrh sekerkou spatný. Nabroušená rekvizita dotýkaná titánem české sci-fi, samotným Ondřejem Neffem může říkat bolestivé čvacht i vám. Rekvizita.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 10,000Choking Hazard - nakousnutý rukávek Hanušové

utržený rukávek Hanušové.jpg

Obsedantně kompulzivní porucha není žádný med. Když vás nakousne superzombivec Bárta a vaše jediná myšlenka patří utrženému kusu oblečení, rukávku, který narušuje souměrnost vaší košilky Levi's®. Přestože se košilka nedochovala, rukávek samotný ještě mezi memorabiliemi máme.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Bartyzalův vlastenecký mikrodron s kamerkou

2023-12-05 08_43_39-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Richard Bartyzal je dle svých slov dokumentarista. Tolik denní snění. Reálně spíš prodavač v obchodě s elektronikou. Není proto divu, že své přátele rád překvapuje audiovizuálními technologiemi. Jeho mikrodron z třetího dílu černé vlastenecké mini série „Ďáblova sbírka“ čeká jen na vás. Možná dokonce ještě i plný záběrů z Bartytalových eskapád.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Vlastenecké sako Jaroslava Mosteckého

2023-12-05 09_06_09-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Archivář Mostecký je velký šarmér v soukromí i navenek. V jeho letním sáčku se sice nepronásledují protivníci tak úplně snadno, ale zase se nemůže stát, že by ho zastavila módní policie.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Právnicky nelítostný kabát doktora Trébla

2023-12-05 09_08_06-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Pan doktor Trébl je poněkud komisní muž. Snad mu tedy nebude vadit, že jeho zimní kabát nabízíme v komisi.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Kajínek - fiktivní noviny z filmu

2023-12-21 11_55_18-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

"Kajínek vraždil chladnokrevně." Rekvizita z filmu Kajínek, která si zahrála na plátně a zároveň pomáhala film propagovat. V našich sbírkách se dochovaly poslední dva kousky. Zarámovaná verze zdobila kancelář scenáristy a díky tomu se dochovala v kvalitním stavu.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 10,000Ďáblova sbírka - herecká role v minisérii

2024-01-03 13_48_29-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Černou vlasteneckou filmovou komedií Ďáblova sbírka dobrodružství nekončí. Pracujeme na stejnojmenné minisérii. Role řadových členů nelítostné náboženské sekty Dei Consilio si můžete zahrát i vy.

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 10,000Choking Hazard - poslední oficiální triko

2023-12-22 15_31_56-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Další už vyrobeno nebude - poslední tričko oficiálního merče zombie komedie o hledání smyslu života Choking Hazard pánské velikosti L čeká přávě na vás.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Choking Hazard - Reinišův slepecký kalendář

2024-01-05 09_33_30-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Žádná přednáška vedoucího kurzu hledání smyslu života, nevidomého guru Reiniše se neobejde bez slepeckého kalendáře opatřeného Braillovým písmem. Rekvizita dotýkaná samotným Jaroslavem Duškem je jediná svého druhu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Choking Hazard - Nedobylovo sako

2024-01-05 09_33_00-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Kožené Nedobylovo sako zažilo mnohé - invazi zombie myslivců, šťavnatou odvetu i útok kung-fu superzombies. Na rozdíl od svého majitele vše přežilo až do dneších dní. Jediné svého druhu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Byl jsem mladistvým intelektuálem - tričko a původní CD s filmem

2024-01-05 09_29_21-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Poslední dvě nenošená trička svého druhu a původní dosud nerozbalené CD s kultovním filmem, které vyšlo v kultovním časopisu Klan. Jedno tričko pánské, jedno dámské a pět CDček unisex. Toto dosud jediné tričko Byl jsem mladistvým intelektuálem vzniklo kolem roku 2009 jako výroční k deseti letům existence tohoto kultovního snímku. Vzor se ztratil v toku času, takže už nikdy více podobný motiv přítmí existenciální kavárny u Heideggera nespatří. A vydavatelství CD časopisu Klan už to také patrně asi nikdy nerozchodí.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 10,000Ďáblova sbírka - steelbox

addav.jpg

Už v momentu premiéry filmu Ďáblova sbírka v kinech uý můžete vlastnit původní steelbox. Dávno předtím, než se objeví oficiálně v obchodech.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 12,000Choking Hazard - ofiko triko s letákem a knihou

2023-12-22 15_31_28-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Další už vyrobeno nebude - poslední tričko oficiálního merče zombie komedie o hledání smyslu života Choking Hazard pánské velikosti L, verze s podepsaným letákem a knihou čeká právě na vás.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 15,000Choking Hazard - originální pásy videoklipu

originální pásy videoklipu.jpg

Originální krabice s logem dnes již neexistujících Laboratoří Barrandov a filmovým pásem, ze kterého se v kinech jako předfilm promítal videoklip, kde Choking Hazard potkává skupinu Seven. Za počet minut obrazu neručíme, neboť přesně z podobných pásů filmu jsme vystřihovali okeničky jako bonus ke vstupence. Dvě vstupenky na film Ďáblova sbírka vám přibalíme i k této krabičce.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 15,000Choking Hazard - ofiko triko s letákem a DVD

2023-12-22 15_31_43-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Další už vyrobeno nebude - poslední tričko oficiálního merče zombie komedie o hledání smyslu života Choking Hazard pánské velikosti L, verze s podepsaným letákem a DVD čeká právě na vás.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 20,000Choking Hazard - smrtící popelník

smrtící popelník.jpg

Kterak se zbavit zombifikovaného soudruha. Verner s Nedobylem už vědí, že popelník s jelenem má smrtící hned první pád. Rekvizita vyrobena specificky pro film Choking Hazard z tvrzené pryže nebo čeho...

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 20,000Ďáblova sbírka - herecká role vedoucího sektáře

2024-01-03 13_47_04-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Role jednoho ze tří vedoucích sekty s kořeny ve Vatikánu, Dei Consilio, si můžete zahrát i vy. Protože černou vlasteneckou filmovou komedií Ďáblova sbírka dobrodružství nekončí. Pracujeme na stejnojmenné minisérii.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 40,000Obrazy Bohumíra Starého

ju.jpg

Bohumír Starý, který v Ďáblově sbírce exceluje v roli Mosteckého, je nejen zkušeným hercem (hlavní role ve filmu legendárního Karla Kachyni - Fandy, ó Fandy), ale též výtvarníkem. Jeho obrazy si můžete pořídit i vy a zároveň si užít osobní setkání s ním.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 50,000Choking Hazard - originální filmové pásy

originální filmové pásy.jpg

Máte potřebu pustit si Choking Hazard z poctivé filmové pětatříci ve svém soukromém kině? Žádný problém, dvě originální přepravky, kterými Bontonfilm distribuoval naši komedii do světových kin, jsou k dispozici i se čtyřmi filmovými kotouči plnými celuloidu nebo z čeho se to tehdy v dřevních dobách kinematografie těsně před nástupem digitálu promítalo.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 50,000Choking Hazard - původní rakev

rakev.jpg

Ikonická rekvizita filmu Choking Hazard, rakev, ze které pevným krokem vyzombil dobít osádku Motorestu Zálesák sám Nadlesní Bárta (Jan Nemejovský). Originál rakev pro pohřeb žehem dotvořil výtvarník Jan Augusta (Byl jsem mladistvým intelektuálem, Choking Hazard, Ďáblova sbírka). Jediná rekvizita svého funerálního druhu v dějinách československé kinematografie.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 50,000Kajínek - originál vězeňská zarážka

2023-12-21 11_56_36-NVIDIA GeForce Overlay DT.png

Největší „filmovou hvězdou“ v Mladé Boleslavi byla bezpochyby samotná Věznice Mladá Boleslav. Kdysi plně funkční zařízení, ve kterém se po jeho uzavření natočily desítky ne li stovky audiovizuálních projektů. Mezi ně se řadí i film Kajínek. Věznice byla i přes protesty srovnána se zemí v létě 2022. Jediné co z ní zbylo je zarážka do katru, jedna z těch, které si zahrály ve filmu Kajínek. Němý svědek filmové i architektonické historie Česka.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 300,000HLAVNÍ ODMĚNA - ZATČENÍ VE VATIKÁNU

Ďáblova sbírka_Startovač_Vatikán.jpg

Hlavní cenou je pak něco, co tu ještě nebylo - podíl na zatčení ve Vatikánu! Když se náš herec před několika lety ve Vatikánu procházel v kostýmu kardinála, byl i s naším štábem zatčen za přestupek vydávání se za církevního představitele. Jeho kostým nám byl dočasně zabaven. Bohužel ve svatém městě plyne čas pomaleji a tak se dočasnost poněkud protáhla. Už dva roky čekáme, až Vatikán splní slib, že kostým bude odeslán zpět do Prahy. Dosud k tomu nedošlo. Vatikán slib nedodržel. A my ho nemůžeme vrátit do fundusu Barrandov, kam patří. Spolu s vámi to nyní hodláme napravit. Pojďte s námi vykročit po stopách hrdinů filmu a nechte se zatknout ve Vatikánu. Přímo na místě si pak kostým vyžádáme. Objevíte se za to ve stejnojmenné TV minisérii i dokumentu. Pomůžete dobré věci, získáte zpět rekvizitu filmu, pomůžete nám dokončit projekt a financovat promo kampaň ve veřejném prostoru. A vstoupíte s námi do české filmové i církevní historie zároveň.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable