DSC_5411_small.jpg

Czech Machine Runs England Film & Video

Cíl je jasný - Pavel Paloncý musí uběhnout 430 km v anglických horách za méně než 65 hodin, překonat rekord a natočit o tom film! Podpoř ho i ty!

Pavel Paloncý o vulkánu San José – když to nejde, tak to udělej těžší
5/24/2016

Pavel Paloncý o vulkánu San José – když to nejde, tak to udělej těžší

Článek o tom, jaké to je vyběhnout nejrychleji na krásnou jihoamerickou sopku, najdete na Světu Běhu.

Trénink na FKT je potřeba. Proto se Pavel v rámci březnového výjezdu do Chile rozhodl udělat nejrychlejší výstup na sopku San José (Andy, centrální Chile). Jak to probíhalo se můžete dočíst v článku, který publikoval tuzemský časopis Svět Běhu:

http://www.svetbehu.cz/horske-behy-skyrunning/26196-fkt-volcan-san-jose-kdyz-to-nejde-tak-to-udelej-tezsi/.

Cape Wrath Ultra
5/23/2016

Cape Wrath Ultra

Nejlepší trénink je závod. Ve Skotsku! / The best training is racing. In Scotland!

Nejsou to ani tři týdny, kdy jsme Vám posílali pozdravy z Číny a už píšeme ze Skotska! Pavel se totiž účastní úžasného etapového závodu Cape Wrath Ultra (http://www.capewrathultra.com/), kde je horkým favoritem na vítěze. Na konci druhého dne závodu se pohybuje na třetí příčce a na vedoucího závodníka ztrácí 75 min. To se v následujících dnech mlže snadno změnit, proto zůstaňte s námi a sledujte Pavla zde, na facebooku nebo pomocí GPS trackingu (http://live.opentracking.co.uk/capewrath16/). 

Zároveň usilovně pracujeme na kampani a domlouváme sponzory nejen mezi stávajícícmi partnery, ale zároveň oslovujeme nové společnosti, které by měly zájem se tímto způsobem zviditelnit. Pokud byste věděli o někom, kdo by byl ochoten s námi jednat o možnostech sponzorství, budeme rádi, když nás propojíte!

Mějte se skvěle a na příští dovolenou rozhodně vyražte do Anglie!

Pozdravy z Yading Shangri-La / Greetings from Yading Shangri-La
4/25/2016

Pozdravy z Yading Shangri-La / Greetings from Yading Shangri-La

Za chvíli budu končit svůj více než měsíční pobyt v Asii. Po dvou běžeckých závodech na Tchaj-wanu a jednom adventure race v Číně mě teď čeká poslední výzva jménem Yading Skyrun. / My one month stay in China is slowly getting to the end. After two running races in Thaiwan and one adventure race in China, there is the last challenge in front of me - Yading Skyrun.

Czech:

Po měsíci na Tchaj-wanu a v Číně přichází na řadu moje poslední místní výzva. Jmenuje se Yading Skyrun a je součástí Skyrunner® World Series (jako první závod v Číně - do budoucna se tedy máme na co těšit!). Trasa začíná v úctyhodných 2 800 m n.m. v oblasti Yading Shangri-La a pokračuje 20 km vzhůru údolím ledovcové řeky obklopeným vysokohorským lesem. Nejvyšší bod trati leží ve 4 700 m n.m., odtud potom klesá k chrámu Chonggu. Celkové převýšení by mělo být 2 300 m n.m. na 25 km. Kromě krásných výběhů a seběhů si užijeme úžasných výhledů na okolní vysokohorské velikány. Uvidíme také tři posvátné budhistické hory (Mount Chenrezig, Jampayang, Chenadorje).

Včera jsem do této oblasti přiletěl a musím říct, že po dvou dnech peripetií na činských letištích, kdy mi nejprve zrušili let a náhradní pak měl 5 hodin zpoždění, jsem velmi uvítal delší procházku po okolí s foťákem. A že bylo co fotit! Nacházím se v oblasti, která je tradičně tibetská a leží v provincii Se-Čuan (čili vedle Tibetské AO). To především znamená, že místní Tibeťani nejsou ze strany Čínské vlády nijak dramaticky persekuování (resp. chrámy a domy stojí, lidé se modlí a usmívají a dokonce v oficiálním popisu závodu je uvedeno, že místo je zdrojem spirituální inspirace už od doby pátého Dalajlamy). Procházka po okolí je tedy skutečně epic záležitostí s výhledy na krásné tibetské chrámy obklopené vysokými horami. Pro radost vám posílám pár obrázků z toho, jak to tady vypadá.. A zdravím vás z daleké Asie!

English: 

The Yading Skyrun® is an extremely interesting running event. First, it takes place in very beautiful and peaceful area of Yading Shangri-La and second, it is the first Skyrunner® World Series race in China. It means that China is becoming one of the place where the best skyrunning and trailrunning events going to take place. We can expect an extremely interesting thing here in next couple of years!

Race begins at 2,800m from the town centre of Yading’s Shangri-La area, the course soon travels along fast flowing glacial meltwater and through alpine forest. The race climbs continuously for over 20km topping out at 4,700m. Upon reaching the col participants turn back on themselves to enjoy an exhilarating 5km descent to the finish at the Chonggu Temple. With over 2,300m of elevation gain over the length of the course, and the finish line sitting at just over 4,000m, the race challenges beginners and elites alike! So lets see how it will be for me. At the moment I am working on the proper aclimatisation. 

This area of Yading is blessed with immense natural beauty, including the three sacred peaks (Mount Chenrezig, Jampayang, and Chenadorje) which loom over the National Park at an altitude of over 6,000m. Yesterday when I came here after two days at the airports, I went for a walk and took some pictures. Here they are for you to enjoy!


VELKÉ DÍKY My Outdoors/BIG THANKS to My Outdoors!!!
4/21/2016

VELKÉ DÍKY My Outdoors/BIG THANKS to My Outdoors!!!

My Outdoors nám pomáhají s propagací projektu. Na jejich webu právě vyšel super článek, který musíte vidět! // Guys from My Outdoors help us with publicity. You can see a great inteview with Pavel on their website! See & Share!

Czech:

Článek je dostupný zde: http://www.myoutdoors.co.uk/events/event-news-reviews/item/991-pavel-paloncy-to-take-on-the-pennine-way-fkt-in-summer-2016.

Přejeme Vám pěkné počtení a když byste nám pomohli článek nasdílet na sociálních sítích, budeme Vás moc vděční! Děkujeme :-)

English:

Lets see the full text here: http://www.myoutdoors.co.uk/events/event-news-reviews/item/991-pavel-paloncy-to-take-on-the-pennine-way-fkt-in-summer-2016.

Enjoy it! We will be happy if you help us to share the article on social sites. It means a lot for us! Thank you :-)

[English] - Road test on Taiwan
4/21/2016

[English] - Road test on Taiwan

First brief test of Pavel's shape took place at the beginning of April on Taiwan as a part of the Run Across Taiwan race. Race crossed entire Taiwan from east to west.

Even though it is clear, that the attempt itself cannot be simulated or its result predicted, Pavel tried to test his current form in ultralong run. Run Across Taiwan race covered 246km, racers climbed more than 10500 meters and reached a highest point at 3275 meters. Race was completely on road and Pavel covered it in 31 hours and 56 minutes, which is a very promising baseline for further preparation and training.

You can read more on the race here: http://ar2.palonc.org/2016/04/15/mysterious-run-over-formosa/

[Czech] - Silniční test na Tchajwanu
4/21/2016

[Czech] - Silniční test na Tchajwanu

První letmý test formy proběh začátkem dubna na Tchajwanu v rámci závodu Run Across Taiwan. Závod vedle z západu na východ a překonával celý Tchajwan.

Přestože je jasné, že samotný pokus o rekord nejde nasimulovat, Pavel se pokusil otestovat současnou formu na ultradlouhém běhu. Závod Run Across Taiwan měřil 246km, závodníci nastoupali přes 10500 metrů a dostali se až do 3275 m.n.m. Závod vedl celý po silnici a Pavel jej zvládl za 31 hodin a 56 minut, což je velmi dobrý odrazový bod do další přípravy.

Více o závodě si můžete přesčíst zde: http://ar2.palonc.org/2016/04/09/tajuplny-beh-pres-formosu/

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 190,000requested
0contributors
Contribute

project authorPavel Paloncý

Rewards

CZK 200Voděodolný závodní motivátor/Waterproof motivator

Silikonový náramek na ruku "Go Fast, Stay Focused!" + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ Silicone wristband "Go Fast, Stay Focused!" + link to the film for download + your name in the ending credits and on my website

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Přilnavý motivátor/Adhesive motivator

Magnetka a samolepka "Go Fast, Stay Focused!" + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ "Go Fast, Stay Focused!" magnet and sticker for your fridge. + your name in the ending credits and on my website

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Obrázky z Anglie/Pictures from England

Výběr 10 nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě a vysokém rozlišení + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ Selection of 10 best images from our trip in high resolution + link to the film for download + your name in the ending credits and on my website

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Anglické pozdravy/Greetings from England or Czech

Pohlednice odeslaná z Anglie přímo k Vám domů + Výběr 10 nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě a vysokém rozlišení + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ Post from England [or Czech if you prefer] + Selection of 10 best images from our trip in high resolution + link to the film for download + your name in the ending credits and on my website

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 30/30

Reward unavailable

CZK 1,000Motivační kalendář na stěnu/Motivation calendar

Kalendář s fotkami z našich výletů na rok 2017 ve formátu A3 + Výběr 10 nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě a vysokém rozlišení + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ Calendar with shots from our journeys for 2017 in A3 format + Selection of 10 best images from our trip in high resolution + link to the film for download + your name in the ending credits and on my website

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 1,000Motivační kalendář na stěnu/Motivation calendar II

1 000 Kč Kalendář s fotkami z našich výletů na rok 2017 ve formátu A3 + Výběr 10 nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě a vysokém rozlišení + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ Calendar with shots from our journeys for 2017 in A3 format + Selection of 10 best images from our trip in high resolution + link to the film for download + your name in the ending credits and on my website

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 1,500Vzpomínka ve velkém formátu/Memory in large format

Velkoformátová fotografie ve velikosti A0 s Pavlovým podpisem (fotografie z cesty dle vlastního výběru) + Výběr 10 nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě a vysokém rozlišení + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ Signed photography in A0 format (photo from our journey of your own choice) + Selection of 10 best images from our trip in high resolution + link to the film for download + your name in the ending credits and on my website

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 1,500Regenerační kompresky/Compression calf sleeves

Kompresní ponožky od firmy Royal Bay ze speciální edice na podporu Pavlova projektu + Výběr 10 nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě a vysokém rozlišení + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ Compression Royal Bay calf sleeves from limited edition "Czech Machine Runs England" + Selection of 10 best images from our trip in high resolution + link to the film for download + your name in the ending credits and on my website

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 5,000Splňte si sen!/Fulfill your dream!

Potřebujete pomoci s přípravou na váš vysněný závod nebo jinou výzvu? Pak je tato odměna pro vás! Obsahuje totiž sestavení jedinečného tréninkového plánu pro přípravu na běžecký nebo multisportovní závod v roce 2016/2017 + Výběr 10 nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě a vysokém rozlišení + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na webu ~ An unique training plan for preparation for your running or multisport event in 2016/2017 + Selection of 10 best images from our trip in high resolution + link to the film for download + your name in the credits/web

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 10,000Přijedeme k vám!/We come to you!

Pavlova motivační přednáška pro vás a vaše přátele nebo kolegy o tom, jak a kde běhá, proč to dělá a jak to můžete dělat taky! + Vytvoření fotodokumentace akce (v případě zájmu) + Výběr 10 nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě a vysokém rozlišení + Odkaz na film ke stažení + Poděkování v závěrečných titulcích a na Pavlově webu ~ Pavel's motivation presentation for you and your friends or colleagues about running, why he is running, and what can you do to run better. Selection of 10 best images from our trip in high resolution + film for download + your name in the credits and web

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 60,000Hustokruťák a sponzor/Biggest bad-ass and sponsor

Rozšířená spolupráce, která bude obsahovat především propagační aktivity, umístění loga/jména na autě, Pavlově webu a facebooku a na všech výstupech z akce (fotografie, video, články apod.) + Velkoformátová fotografie ve velikosti A0 s Pavlovým podpisem (fotografie z cesty dle vlastního výběru) + 10 fotek z cesty + Film + Možnosti další spolupráce Extended partnership, that will involve mainly promotional activities, logo/brand on the car, Pavel's website and facebook profile and all event outputs, (photos, video, articles, etc. ) + Signed photography in A0 format + Film, Photos, Credits...

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 100,000Hlavní partner/General partner

Všechno nebo nic, tak to při pokusu o rekord je. Hlavní sponzor bere vše. Bude všude prezentován jako hlavní partner celé akce, obdrží některé exkluzivní výstupy (dle výběru) Logo prakticky všude - na webu, na dresu, na všech výstupech. Možnosti jsou široké, kontaktujte mne, něco vymyslíme. All or nothing, that is how it is, if you are trying to break the record. Main partner takes it all. Will be presented on every occasion as the main partner, will receive some exclusive outputs (of his choice). This option includes extended collaboration, please contact me and we come up with something.

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable