Snímek obrazovky 2020-06-27 v 14.39.58 2.png

Muzikál Cyrano Umění

Autorský muzikál Cyrano se vrací na prkna, která znamenají svět, v nové, velkolepější podobě. Bez Vaší pomoci ovšem inscenace nebude moci vzniknout!

Cílová částka vybrána! Ale stále nekončíme!
8/8/2020

Cílová částka vybrána! Ale stále nekončíme!

Děkujeme všem Startérům! Dnes se nám podařilo překročit hranici cílové částky, tedy neuvěřitelných 250 000,- Kč. Tím ale nekončíme, své odměny si samozřejmě můžete vybírat i nadále. Ještě 4 dny pro Vás jsou připraveny trička, placky, totebagy i vstupenky na představení. :) Pojďme společně atakovat 300 000,- Kč!!! ;)

Nová píseň z muzikálu právě teď k poslechu!
7/10/2020

Nová píseň z muzikálu právě teď k poslechu!

Právě teď si můžete jako poděkování za dosavadní průběh kampaně poslechnout vystřiženou píseň z muzikálu Cyrano, kterou ale v nové inscenaci konečně budete moci slyšet. Tipněte si: Kdo ji bude zpívat?

ReachedCZK 273,350(109%)

109%
CZK 250,000requested
47contributors
Contribute

Rewards

CZK 200Kněz

Chcete nám pomoci, ale spíše symbolicky? Toto je odměna přesně pro Vás! Získáte od nás poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Kadet v zácviku

Touto odměnou budete jmenováni do hodnosti kadeta v zácviku. Získáte od nás 2 placky dle vlastního výběru ze série Cyranovských placek (do poznámky napište heslo "PLACKA ČERVENÁ" nebo "PLACKA ŽLUTÁ" nebo "PLACKA ZELENÁ" nebo "PLACKA MODRÁ"), poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Kadet

Touto odměnou budete jmenováni do hodnosti kadeta. Získáte od nás set 4 Cyranovských placek, tištěný plakát k muzikálu, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Le Bret

Chcete být Cyranovým nejbližším přítelem? Vyberte si tuto odměnu! Získáte od nás tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, tištěný plakát k muzikálu, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000velitel kadetů Carbon-Castel Jaloux

Buďte Cyranovým velitelem! V rámci této odměny od nás dostanete totebag s logem muzikálu, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000pekařova žena Lisa

Pomozte nám upéct nové představení, buďte pekařovou nesmlouvavou ženou Lisou. Získáte 2 vstupenky na jakoukoliv reprízu muzikálu Cyrano v KD Vltava do VIP sekce, totebag s logem muzikálu, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,500pekař Rageneaux

Dohlédněte na to, jak se peče nová inscenace muzikálu Cyrano! V rámci této odměny Vás čeká jedinečná prohlídka zákulisí pod vedením naší zkušené inspicientky Dáji! Samozřejmě získáte i 2 vstupenky na jakoukoliv reprízu muzikálu Cyrano v KD Vltava do VIP sekce, totebag s logem Hudebního divadla Ze:Mě, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000vévoda DeGuiche

Chcete se podívat přímo na premiéru muzikálu Cyrano? S tímto balíčkem je to možné! Získáte 2 vstupenky na premiéru a budete usazeni ve VIP sekci, dále si prohlédnete zákulisí divadla a samozřejmostí jsou i další odměny - totebag s logem muzikálu, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 7,500Kristián de Neuvillette

Chtěli byste se s námi setkat osobně a zúčastnit se popremiérového rautu s herci a tvůrci muzikálu? Vyberte si tuto odměnu a účast máte jistou! Dále získáte také 2 vstupenky na premiéru a budete usazeni ve VIP sekci, prohlédnete si zákulisí divadla a samozřejmostí jsou i další odměny - totebag s logem Hudebního divadla Ze:Mě, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Roxanna

Skrývá se ve Vás duše bojovnice? Vyberte si Roxannin balíček a přijdťe se pořádně zapotit na lekci tance s naší choreografkou Lucií-Annou Zatloukalovou v termínu dle Vašeho výběru! Mimo jiné získáte také vstup na popremiérový raut, 2 vstupenky na premiéru do VIP sekce, prohlídku zákulisí divadla, oba totebagy, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 20,000Cyrano de Bergerac

Chcete svou drahou polovičku oslnit originální písní s verši jako od Cyrana? Autoři muzikálu Vám napíšou původní píseň na míru! Mimo jiné získáte také vstup na popremiérový raut, 2 vstupenky na premiéru do VIP sekce, prohlídku zákulisí divadla, oba totebagy, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 50,000Montfleury, trojnásobný vítěz Rouanského věnce

Staňte se na den součástí týmu muzikálu Cyrano a zahrajte si s námi v rámci představení na jevišti! V rámci této odměny získáte jedinečnou možnost zahrát si v libovolné repríze muzikálu před živým publikem. Celý den se o Vás budeme starat a důkladně Vás připravíme na nezapomenutelný jevištní výkon. A mimo jiné získáte všechny hmotné odměny z předcházejících balíčků.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 150,000Edmond Rostand

Chtěli byste mít celé divadlo jen pro sebe a zhlédnout představení muzikálu Cyrano v soukromí? Případně s nejbližšími přáteli? Nebo byste chtěli uspořádat představení speciálně pro Vaši firmu? Tento balíček je přesně pro Vás! Odehrajeme Vám celé představení muzikálu Cyrano na prknech KD Vltava v Českých Budějovicích. A k tomu získáte všechny hmotné odměny z předcházejících balíčků.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable