Maso_nahled_final.jpg

CYKLISTICKÉ MASO V ČESKÉ KOTLINĚ Knihy

Pomozte mi vydat knihu o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná nejúchylnějších cyklistických akcích na území ČR. Rád bych se podělil o zážitky.

CYKLISTICKÉ MASO V ČESKÉ KOTLINĚ

ReachedCZK 79,566(106%)

106%
CZK 75,000requested
79contributors
ContributeRewards

Motto: "Nežiju proto, abych jezdil na kole. Jezdím na kole proto, abych žil."

Na vlastní kůži jsem jízdou v sedle kola či pěší chůzí po jeho boku (občas i šplhem s kolem na zádech) protrpěl zřejmě nejdelší, možná nejnáročnější, ale určitě nejúžasnější cyklistická dobrodružtví konaná na území naší vlasti. Všechny akce z kategorie extrem, ultra, magor :-)

V připravované knize bych se rád podělil o hluboké, krásné, bolestivé a především nezapomenutelné zážitky z trasy. Co kapitola, to jiná akce. Roční období nerozhoduje. Cyklistika je celoroční dobrodružství. Na své si, doufám, přijde odvážný biker, zarputilý cyklista i víkendový kolař. Nudit se snad nebude nikdo. Kniha například pojednává o nonstop závodě kolem celé republiky, o zimním měření sil bikerů proti psím spřežením, o strastiplné cestě za vytvořením jednoho českého cyklistického rekordu a o dalších třinácti cyklistických vylomeninách dosti za hranou běžného cyklistického pošušňáníčka.

V minulosti jsem již tři úspěšné knihy s cyklistickou tématikou napsal. Vyšly pod názvy: Každý kopec má své NEJ, Každý kopec stojí za To, Každý kopec se zvedá VÝŠ. První z nich byla dokonce vyhlášena jedním z nejúspěšnějších cestopisů roku 2010.

Jestliže předchozí tři knihy byly úspěšné, o této chystané čtvrté bych rád (s vrozenou skromností samozřejmě) směle prohlásil, že to bude skutečná pecka. Celobarevná, v pevné vazbě s velkým množsvím nejen akčních fotografií. Počet stránek zaplněných dobrodružstvím se bude šplhat někam k číslu 230. Velikost formátu B5 167 x 230 mm.

Luxusnější provedení knihy sebou přináší i zvýšené náklady na její vydání. Jde to ruku v ruce. I to je důvod, proč jsem se prostřednictvím Startovače rozhodl oslovit všechny cyklisty i necyklisty, kterým osud knihy není lhostejný. Obracím se ted na Vás, dobrodružné nadšence, nadšené dobrodruhy i dobrosrdečné laskavce, zda-li byste mohli svou troškou k vydání knihy dopomoci.

Kniha možná inspiruje ty, kteří váhají. Možná odradí ty, kteří pochybují. A možná jen potěší všechny ostatní. Vždyž ani to není málo. Děkuji Vám. 

ReachedCZK 79,566(106%)

106%
CZK 75,000requested
79contributors
Contribute

project authorMilan Silný

Rewards

CZK 200Poděkování

Poděkuji Vám a budu Vás mít neskonale a vroucně rád při jakékoliv příležitosti.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Kniha

Obdržíte novotou vonící knížku na udanou adresu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Kniha s podpisem

Obdržíte novotou vonící knížku i s mým stále ještě neokoukaným podpisem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Kniha s věnováním

Kromě autogramu přidám ještě osobní věnování třeba i zveršované a pošlu vám novou knihu až domů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Vaše jméno si všichni přečtou

Nebyli jste ještě nikdy v žádné knize jmenováni? Teď to můžete změnit. Za uvedenou částku budete uvedeni v úvodu knihy jako donátoři a bude vám veřejně poděkováno. Podepsaný výtisk nové knihy je samozřejmostí.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,634Kromě čtení také svezení

Nabízím vám až 80 kilometrů společné vyjížďky v okolí Slaného nebo Prahy, nejen po hustých bikerských zkratkách. Termín bychom vzájemně doladili. Zároveň budete uvedeni v úvodu knihy jako donátoři a bude vám veřejně poděkováno. Všechny čtyři moje vydané knihy i s věnováním jsou samozřejmostí.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 2,000Všechny čtyři vydané knihy pěkně pohromadě

Dostanete všechny tři moje předchozí knížky o kopcích v parádním dárkovém pouzdře. Navíc budete uvedeni v úvodu nové knihy jako donátoři a bude vám veřejně poděkováno. Podepsané výtisky všech čtyř knih jsou samozřejmostí.

Number of available rewards: 15/20

Reward unavailable

CZK 5,111Chcete zažít to, o čem se v knize píše?

Jedinečnou příležitostí, jak si sáhnout na dno vlastních sil a okusit na vlastní kůži příběhy popisované v knize, je zúčastnit se Loudání. Neobyčejná akce, na kterou bývá problém se pro velký zájem dostat. Nabízím vám V.I.P. místo na startovní čáře v ročníku 2015. Odšlapat si ale musíte všechno sami. Novou knihu dostanete pochopitelně také. Zároveň budete uvedeni v úvodu knihy jako donátoři a bude vám veřejně poděkováno.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 10,000Pro tajemné mecenáše cyklistického umění :-)

Slibuji, že Vaši identitu neprozradím, ani kdyby mi dráty v kole lámali.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable