Crojdlach2013_IMG_0070_web.jpg

CRUADALACH – CD "REBEL AGAINST ME" Hudba

Podpořte natočení druhého CD party folkmetalových magorů z Prahy a pomozte jim pokračovat v jejich snu!

Crojdlach2013_IMG_0042_mensi.jpg

ReachedCZK 66,881(136%)

136%
CZK 49,000requested
101contributors
ContributeRewards

UPDATE 17. 12. 2013Vážení přátelé, dojatě Vám děkujeme až ze dna našich chorých srdcí! Večer dne 16. 12. byl díky devíti desítkám z vás a mnoha stovkám dalších, co naši zprávu sdíleli, nastartován náš projekt "Rebel Against Me"! Je to pro nás neskutečná zpráva, kterou slavíme aranžováním songů, charitativními aktivitami a sháněním koktejlek pro Randála a dále sháněním tatéra, který by byl takový blázen, aby PigBossovi vykéroval naše logo v zakouřeném klubu. Sázky byly uzavřeny, na koncertě 28. 12. v HooDoo je splníme. Jsme však stále pouze v polovině kampaně a máme před sebou další cíle. Co to znamená?

Pokud vybereme 33 000,- nad stanovenou částku (čili 82 000,-), natočíme kvalitní klip s kreativní a velmi schopnou audiovizuální crew Krutart, který má na kontě spoustu skvělých projektů. Klip bychom natáčeli v létě 2014 k dosud nezvolené písni. Již teď je však jasné, že by šlo o video, které by se neobešlo bez přítomnosti vás, naší rodiny a přátel, klanu Cruadalach, bez nějž bychom nebyli ničím. Protože jak si velmi dobře uvědomujeme, klan Cruadalach tvoří daleko více lidí než jen sedm šudlalů s nástrojema a jeden křikloun. Vždy jsme to dávali najevo a vždy to najevo dávat budeme!

Pokud částku vybereme, budeme klip natáčet. V takovém případě všichni, kteří jste nám přispěli (nebo přispějete) částkou alespoň 800,-, dostanete možnost si v něm zahrát (samozřejmě k tomu připočtěte stanovené odměny, které pochopitelně platí a platit budou!). Již teď vás můžeme ubezpečit, že po vás nebudeme chtít žádnou hereckou etudu, ostatně naším cílem bylo vždy zůstat autentičtí, sví a ne něco předstírat. Zároveň však bude zřetelně vidět tvář každého z vás. Nejsme bezejmenný dav, ale klan! POJĎTE DO TOHO S NÁMI, NAŠE POUŤ ZDALEKA NEKONČÍ!

Dále jsme přidali nové odměny. Vpravo na liště teď najdete poslední kus zeleného trika Morrigan, a sice v dámském provedení a velikosti "S". 

 

morigan_zelene_damske.jpg

 

Těm z vás, kteří jste si zakoupili odměnu obraz vinylu Agni či obraz CD Lead samozřejmě z celého srdce děkujeme a zároveň nabízíme nějaké varianty provedení. Pokud si budete přát, můžeme pro vás obraz udělat "organizovaně" (jako leporelo), nebo jako jakousi koláž (viz. níže), ať už s bílým nebo černým podkladem. Návrhy jsou orientační, velmi rádi se s vámi individuálně domluvíme a vyjdeme vám vstříc.

montaz-agni-obraz.jpg

montaz-lead-obraz-bily-ram.jpg

montaz-lead-obraz-cerny-ram.jpg

Děkujeme!

_________________________________________________________

 

Jsme klan Cruadalach, metalová kapela známá četným využíváním akustických nástrojů a živelnou koncertní show, která odehrála desítky koncertů nejen po celé střední Evropě. Každý, kdo kdy aktivně přičichl k tvrdé muzice, ale ví, že hrát metal je neskutečná řehole – žádné peníze (naopak svůj koníček hojně dotujeme), desítky a desítky hodin na cestách a jen čirá vášeň pro hudbu, kterou milujeme.

Crojdlach2013_IMG_0187.jpg

Nyní chceme natočit druhou desku. Ponese jméno "Rebel Against Me" a půjde o kroniku všeho, čím jsme si jako lidi i muzikanti prošli za uplynulé dva roky. Vy nás můžete podpořit ve splnění našeho snu, výrazně ovlivnit budoucnost Cruadalach a pomoci tak kovat tvář jedné snílkovské a bezmezně nadšené bandy z Prahy. Proč byste tak měli učinit? Jednak jsme pro vás připravili celou řadu odměn, které jsme se snažili ze všech sil vyšperkovat tak, abyste za svůj ctěný dar dostali co nejlepší protihodnotu. Seznam odměn najdete na liště vpravo a podrobnější popis níže. A  druhak? Můžete být u toho, jak si parta lidí plní sen, jemuž je zcela oddaná. A to vůbec není málo! Předem děkujeme za každou podporu, ať už jde o samotný příspěvek, nebo o šíření této zprávy. Deska "Rebel Against Me" má uzavřít jednu kapitolu našich životů, abychom mohli začít psát další, a je tak pro nás nesmírně důležitá.

 

  • JAK PROBUDIT REBELA?

Crowdfunding je nádherná možnost, abyste ukázali, která tvůrčí činnost by dle vás měla pokračovat – začíná éra, kdy posluchač ovlivňuje podobu hudební scény víc než kdy dříve. Pokud stejně jako my tam někde uvnitř cítíte, že se vyplatí pomoci zrovna nám, máte bezesporu právo vědět, nač vaše příspěvky půjdou:

  1. Vybraná částka půjde primárně na jarní natáčení a mix desky v brněnském studiu Indies, které vyprodukovalo již řadu kvalitních a mnohdy prestižními Anděly oceněných alb. Minimem pro úspěšné natočení a mix alba je částka 40 000,-. Tato částka je však orientační a cílová částka navíc obsahuje poplatek Startovači, poštovné za odměny a další na první pohled "neviditelné" platby. Pokud vybereme více, peníze investujeme do kvalitnější produkce a do nahrání hostujících nástrojů, mezi nimiž nebudou chybět djembe, viola či violoncello.
  2. Další investicí pak bude příprava bookletu alba. Kdo kdy držel v ruce některý z našich nosičů, velmi dobře ví, že si s nimi dáváme velkou práci. Tak tomu bude i v případě "Rebel Against Me", druhé desky, jejíž ústředním tématem je svoboda - lidská i tvůrčí.
  3. Do třetice nechceme nabízet coby odměny jen náš aktuální materiál a trika, různé zážitky a samotné chystané CD, ale i merchandise s motivy "Rebela". Zbytek peněz tak půjde na výrobu trik vázaných ke konceptu druhého alba, která primárně poslouží rovněž jako odměny za vaše dary.

 

  • A CO KDYŽ BUDEME JEŠTĚ ÚSPĚŠNĚJŠÍ?

Čím větší podporu pak od vás získáme, tím více se budeme moci v naší kreativitě rozšoupnout. A rozhodně věřte, že víme, jak s penězi naložit!

  1. Pokud vybereme 33 000,- nad požadovanou částku, natočíme kvalitní videoklip k některé z nových skladeb, a to s režijním štábem Krutart, který stojí za řadou řemeslně skvělých a kreativních prací. Jako odměnu přihodíme pro všechny, kdo nás podpoří minimálně částkou 800 Kč, možnost si v našem klipu zahrát!
  2. Pokud vybereme dalších 30 000,- nad požadovanou částku, nejenže natočíme video, ale jako odměnu přihodíme designové mikiny s motivy vázanými ke konceptu druhého alba, kterými odměníme všechny, kdo nám přispějou částkou minimálně 1500,-. Samozřejmě včetně již stávajícího balíčku odměn!

Crojdlach2013_IMG_0042_mensi.jpg

  • SYSTÉM ODMĚN ANEB CO ZÍSKÁTE ZA SVOU INVESTICI

Jak je u crowdfundingu dobrým zvykem, za každý váš dar vás odměníme naopak dárkem od nás. Výše investice a povaha odměny (či kombinace v balíčku) už je na vás, přičemž je rozhodně z čeho vybírat! Vezměme si to popořádku:

Hudební nosiče: Do odměn jsme zařadili všechny formy počinů, které jsme kdy stvořili, a to včetně vypečeného datového disku "Agni – Unveil what’s burning inside". Primárně tedy jde o CD a a exkluzivní vinylové vydání "Agni – Unveil what’s burning inside" a CD "Lead – Not Follow" . Toho času prozatím imaginární Rebel je samozřejmou součástí odměn, jen si na něj budete muset počkat o něco déle. Zase to ale bude prvotřídní kus a rozhodně se vyplatí vložit do něj kapitál a dát mu čas uzrát!

agni.jpg     lead.jpg     rebel1.jpg

 

Trika: K Rebelovi plánujeme udělat exkluzivní merchandise a trička to rozhodně jistí! Jestli bude i něco více, třeba mikiny, je zatím ve hvězdách (a i vašich rukou, viz. výše), ale tričko si můžete pomocí investice rezervovat již nyní. Stačí k odměnám připsat poznámku, zda chcete pánské či dámské a jakou velikost. V zásobách nám zbylo i pár triček k dřívěji vydaným albům, která je také možné si zamluvit, ale po předchozí domluvě, protože některé velikosti už nám chybí a stará trika znovu přidělávat nebudeme. Chceme totiž, aby naši fanoušci měli v rukou něco exkluzivního a limitovaného. 

___AgniD.jpg   ___LeadDC.jpg___LeadDB.jpg   ___Rebel.jpg

  

 

Trsátko: Chce-li se vám investovat jen tak trochu, pak je trsátko s logem kapely ideální volba. Vizuál vypadá takto (v reálu jsou ještě pěknější):

_pick.jpg

Karta klanu Cruadalach podepsaná všemi členy: Kartu přiložíme ke každé zasílané odměně, takže vás rozhodně nemine. Půjde o tuto slušivou podobenku naší bandy na fotografickém papíře, trochu počmáranou našimi podpisy, případně věnováním.

Crojdlach2013_IMG_0070_web.jpg

 

 

Zarámované CD "Lead - Not Follow" nebo vinyl "Agni": Připravili jsme pro vás ještě jednu vypečenost, a sice krásně zarámovaný vinyl s rozkládacím obalem, nebo menší variantu obrazu v podobě zarámovaného CD "Lead - Not Follow". Rozhodně bude nač se dívat!

Účast na studiovém natáčení Rebela: Máme připravena určitá místa ve skladbách, kam se váš backvokál, tedy ideálně řev, bude rozhodně hodit. Chcete do toho s námi jít?  S klanem si natáčení jednoznačně užijete! :-)

Vtisknutí svého jména či loga na booklet CD: Mezi odměnami nesmí chybět možnost nechat zvěčnit své jméno nebo logo v bookletu Rebela, kde zůstane navěky věkův.

Píseň jen pro tebe: Jsme parta všehoschopných magorů, takže pokud chceš, ať ti část klanu zavyje pod oknem nějaký náš song, může být. Už jsme udělali horší věci.

Koncert jen pro tebe: Stejně tak jsme schopni zahrát po technické domluvě koncert na vaší akci.

Doživotní vstup na námi pořádané koncerty, tedy na Samhainfest/Beltinefest: Chodíš rád na naše akce? Co bys řekl na doživotní přítomnost na našem guest listu? Taková odměna se samozřejmě vztahuje jen na námi pořádané akce, těch ale není vůbec málo!

Chybí vám nějaká odměna? Dejte vědět v komentářích a možná ji přihodíme!:)

Pokud jste dočetli až sem, děkujeme. Pokud nás podpoříte, nebo jste tak již dokonce učinili, děkujeme vám ještě více!:) CD "Rebel Against Me" je důležitou metou v naší existenci, protože album a jeho výsledná kvalita výrazně ovlivní naše životy, ať už jako jednotlivců nebo celé kapely. CD nám otevře dveře k další řadě koncertů, které milujeme hrát nadevše na světě, a umožní nám poznat spoustu nových lidí u nás i v dalších zemích.

Budeme vám vděčni, pokud nám v tom pomůžete!

Chcete-li se na cokoli zeptat, kontaktujte nás na emailu info@cruadalach.com nebo na sociálních sítích!

Děkujeme!

Jan Vrobel, Petra Jadrná, Michal Rak, Tomáš Nejedlý, Ondřej Novák, Honza Knotek, Hanka Slanařová, Eliška Navrátilová

klan CRUADALACH

 

 

 

 

 

ReachedCZK 66,881(136%)

136%
CZK 49,000requested
101contributors
Contribute

project authorCruadalach

Rewards

CZK 101Agni v datové verzi

Získej naši slavnou frajeřinu v podobě disku s digitálním vydáním "Agni - Unveil What’s Burning Inside", které se coby příloha v Pařátu nesmazatelně vrylo do dějin českého metalového undergroundu vzhledem k faktu, že nejde přehrát na hifi-věži. Disk je opatřen nádherným potiskem, jeho druhá strana kromě možnosti stažení složky "final-mix" (nebo jak to přesně je) může při zavěšení na šňůrku efektivně plašit ptáky na balkóně či zahrádce. Eventuálně ji můžeme počmárat podpisuchtivým fetišistům.

Expected delivery of the reward: February 2014

Number of available rewards: 79/80

Reward unavailable

CZK 121Trsátko s logem kapely a karta s poděkováním

Za 120+1 korun, které nám věnuješ, Ti pošleme naše trsátko a s ním epesní fotokartu s poděkováním a podpisy všech členů paganmachine Cruadalach.

Expected delivery of the reward: February 2014

Number of available rewards: 46/55

Reward unavailable

CZK 236Agni - Unveil What´s Burning Inside

Pokud ještě nevlastníš náš legendární první počin, můžeš jej nyní získat v rámci této kampaně a podpořit tak natáčení "Rebel Against Me"! CD obsahuje nejstarší písně Cruadalach nesoucí se v keltském duchu! EP obsahující skladby jako Heavenly Forge nebo Pramen Epony pošleme s věnováním na Tvou velectěnou adresu. K tomu samozřejmě přihodíme i exkluzivní děkovací kartu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" v elektronické verzi, náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Expected delivery of the reward: February 2014

Number of available rewards: 51/51

Reward unavailable

CZK 258Lead - Not Follow

Naše debutové album s čarokrásným vyobrazením ovečky vyjící při měsíčku poté, co sesvačila zlého vlka, bude Tvé odměnou za 258 kaček pro jeho následovníka "Rebela", a to včetně zaslání a podpisů s věnováním. Obsahuje songy jako "Cruadalach", "Morrigan", "Living with Pride" nebo "Rage starts here". Pomoz nám v bohulibém díle, ať můžeme trhat hlavy! Děkovací karta inside! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Expected delivery of the reward: February 2014

Number of available rewards: 134/140

Reward unavailable

CZK 269Rebel Against Me

Až toto dílo splácáme dohromady, může být celé jen Tvé. Rebela hned po výlisu dle přání opatříme autogramy, zabalíme do bublinek a pošleme až k Tobě domů. Jaké CD vlastně bude? Bez překvapení by to nebylo ono, ale můžeš si být jist/a, že do něj dáme vše. Součástí packu bude i karta s poděkováním. Dále bude součástí této odměny EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 773/800

Reward unavailable

CZK 391Tričko s motivem Rebela

Jako každý náš dosavadní hudební výtvor, i Rebel bude mít svá exkluzivně spáchaná trička. Stačí nám v kontaktu sdělit svou velikost a volbu pánského či dámského formátu a již v továrně bude ten textil znát svého majitele. Po předchozí domluvě můžeme nabídnout i ze starších modelů. Motivů s vyjící a pořádně navztekanou ovečkou již není zrovna moc, motivů s mužným samovznícením je ještě méně. Toto je tvoje příležitost! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi.

Number of available rewards: 384/400

Reward unavailable

CZK 395CD "Rebel Against Me" for our foreign friends!

For 395 Kč (15 E) we gonna send you CD "Rebel Against Me" when it’s done + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation!

Number of available rewards: 398/400

Reward unavailable

CZK 399Videopřání od nás i s písničkou na rtech

Chcete někomu udělat hodně divnou radost? Nechte nás připravit doma nebo na zkušebně (dle dohody) videopřání pro dotyčného k promoci/narozeninám/svatbě, zkrátka čemukoli legálnímu:), přičemž kromě samotného namluveného videopřání zahrajeme jednu z našich skladeb dle vašeho výběru, klidně s upraveným textem podle potřeby:) Může jít třeba i o skladbu v akustické verzi. K tomu přihodíme CD "Rebel Against me" (až vyjde) v elektronické verzi!

Number of available rewards: 6/8

Reward unavailable

CZK 400Poslední kus raritního zeleného dámského trika!

Na skladě nám zbyl poslední kousek raritní limitované série dámských trik s motivem "Morrigan". Trika vznikla v roce 2010 v době ještě před natáčením EP Agni. Vyšlo jich cca 100 kusů (pokud si dobře pamatujeme). Na světě je poslední neprodaný ždibeček, který jsme pro vás schovali. Jedná se o zelené dámské triko velikosti "S". Společně s naší diskografií v elektronické podobě jej můžete mít!:-)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 451Dvě CD Cruadalach dle vlastního výběru

Vyber si dvě CD z naší současné (v případě "Lead - Not Follow" a "Agni - Unveil what’s burning inside") či i budoucí (v případě "Rebel against Me") diskografie. Mohou být stejná nebo různá, záleží na Tobě. CD dle přání podepíšeme, věnujeme, zašleme či předáme na koncertě, přičemž přihodíme děkovnou kartu. Více v kontaktu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 495T-shirt with theme of "Rebel Against Me"!

For 495 Kč (cca 20 E) we gonna send you T-shirt "Rebel Against Me" when it’s done (please, send us a size requirement!) + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation.

Number of available rewards: 400/400

Reward unavailable

CZK 550Vinyl "Agni - Unveil what’s burning inside"

Vinylu "Agni" máme posledních sedm kusů! Skvělou příležitostí, jak jej získat, je podpořit natáčení Rebela. Vinyl je skutečně exkluzivní a nádherně vyvedený, přičemž obsahuje i povídku na motivy našich textů a bonusovou skladbu. K tomu samozřejmě přihodíme děkovací kartu! Součástí tétoodměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Expected delivery of the reward: February 2014

Number of available rewards: 6/7

Reward unavailable

CZK 606Kompletní diskografie Cruadalach

Za takřka satanskou částku 606 Kč můžeš získat kompletní diskografii Cruadalach čítající tři CD (včetně aktuálně chystaného dítka). Mohou být stejná nebo různá, záleží na Tobě. CD dle přání podepíšeme, věnujeme, zašleme či předáme na koncertě, přičemž přihodíme děkovací kartu. Více v kontaktu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 65/66

Reward unavailable

CZK 621Rebel - CD i tričko

Pro ty, kteří rovnou vědí, že Rebela chtějí poslouchat i nosit, a věří nám. V ceně opět věnování, autogramy (samozřejmě pokud chcete), poštovné a balné. Součástí balíčku bude i karta s poděkováním. Dále bude odměna obsahovat EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 397/400

Reward unavailable

CZK 820CD + T-shirt "Rebel Against Me" bundle

For 820 Kč (cca 33 E) we gonna send you CD "Rebel Against Me" when it’s done and t-shirt "Rebel Against Me"(please, send us size requirement) in a bundle + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation!

Number of available rewards: 400/400

Reward unavailable

CZK 863Kompletní diskografie Cruadalach a triko Rebel

Za 863 Kč můžeš získat kompletní diskografii Cruadalach čítající tři CD, a to podepsanou i s věnováním, plus triko chystaného Rebela. K tomu samozřejmě přihodíme kartu s poděkováním a podpisy. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 1,100Obraz Lead - Not Follow

Za výše zmíněnou částku dostaneš krásně zarámované CD i s bookletem "Lead - Not Follow", naše proslulé debutové album:) Počet této odměny je striktně limitován. K tomu samozřejmě zašleme i CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Expected delivery of the reward: April 2014

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 1,600Večere s kýmkoli, zejména s Hankou:) +Rebel bundle

Původně tu nic takového být nemělo, ale řekli jste si o to!:) Pokud chcete povečeřet s někým z nás (nebo s více lidmi dohromady, stačí říct), máte příležitost:) K tomu přihodíme Rebel bundle, tedy CD a tričko, jakmile budou k dispozici. Jsme v ČR, takže útratu si platí každý sám!:)

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 1,850Rebel ponese i tvé jméno!

Kromě diskografie Cruadalach, kterou ti zašleme (a karty s poděkováním), bude booklet našeho nového CD obsahovat i jmenovité poděkování Tvé osobě za finanční přispění, jež umožnilo realizovat natočení a vydání Rebela. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 10/12

Reward unavailable

CZK 2,200Obraz vinylu Agni

Za tuto částku dostaneš krásně zarámovaný vinyl i s bookletem "Agni - Unveil what’s burning inside", hodně exkluzivní a již takřka vyprodaný materiál! Počet této odměny je striktně limitován. K tomu samozřejmě zašleme i CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Expected delivery of the reward: April 2014

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 2,645Aktivní účast na natáčení Rebela

Jestli si umíš od plic zařvat jako správné pometlo, jsi náš člověk. Ať už s námi ve studiu nebo doma na mikrofon budeš moci nakřičet sborové backvokály do několika námi vybraných skladeb (cestovné je nutno si uhradit), přičemž hosty samozřejmě nezapíráme, budeme o Tobě psát a mluvit. Nádavkem dostaneš diskografii Cruadalach, triko dle vlastního výběru i kartu s poděkováním! Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 3,210Píseň od nás jen pro Tebe, live!

Za tuto krásnou částku se libovolý počet z nás sebere a dojedeme kamkoliv po ČR, kde zahrajeme písničku extra pro Tebe. Sestava hracího komanda je značně variabilní, pokusíme se vyjít vstříc konkrétnímu přání. Cestovní náklady nutno uhradit zvlášť (vyrážíme z Prahy a datel z Bad Birnbachu v Německu). Členové kapely musí odsouhlasit termín. Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 3,900Doživotní vstup na akce Cruadalach

Za výše zmíněnou částku dostaneš vstup na všechny námi pořádané akce, a to kdykoli a kdekoli. Jde zejména o naše tradiční jarní a podzimní festivaly Beltinefest a Samhainfest, které se tradičně konají v Praze a v Brně. K tomu samozřejmě dostaneš CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním. Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 8/8

Reward unavailable

CZK 4,321Koncert Cruadalach kdekoliv!

Za tuto částku přijedeme zakoncertovat kamkoliv po České republice i mimo ni! Do částky nejsou zahrnuty cestovní náklady (jinak by neplnila účel pomoci nám s nahráváním ve studiu), ty pořadatel hradí zvlášť. (Datum koncertu musíme schválit, ne vždy mohou všichni členové kapely.) Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Number of available rewards: 8/8

Reward unavailable

CZK 7,678Logo Tvé firmy na bookletu Rebela

Odměna vhodná zejména pro majitele firem. Za 7678 a více kaček se stáváš sponzorem cd Rebel Against Me a my se zavážeme zveřejnit logo Tvé firmy na booklet cd Rebel Against Me (přičemž můžeme vydat doklad). Nevlastníš-li firmu, zveřejníme v případě zájmu Tvé jméno, případně můžeš právo na umístění loga postoupit třetí osobě. Vyhrazujeme si právo na umístění loga tak, aby nenarušovalo celkové umělecké vyznění obalu, avšak bylo dostatečně viditelné. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead.." a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 33,000Sponzor klipu Cruadalach k cd Rebel Against Me

Exkluzivní příležitost pro jeden subjekt, který nám přispěnou částkou umožní natočit profesionální klip s kvalitním štábem. Odměnou za tuto částku bude zveřejnění Vašeho loga na bookletu cd a především prezentace sponzora (logo či krátká animace apod.) na začátku/konci našeho klipu! Tento klip, umístěný na videoservery a sociální sítě, bude promovat naše CD nejen v ČR, ale po celém světě, sami jej rozešleme na tisíce našich kontaktů a budeme šířit vzduchem i podzemními kabely. Přispívejte prosím pouze v případě evidentního úspěchu kampaně, k jejímu konci.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable