uvodni_startovac.jpg

Charitativní kalendář Pole Dogs 2023 Ostatní

Pomozte nám vydat druhý kalendář Pole Dogs pro olomoucký útulek. V hlavní roli pole dancerky ze studia Apokalips a jejich jorkšíří kamarádi.

DSC_8286.jpg

ReachedCZK 42,947(123%)

123%
CZK 35,000requested
80contributors
ContributeRewards

Doneslo se nám, že vaše kuchyňská stěna letos zeje prázdnotou, nebo musela vzít na milost nějaký tuctový kalendář. Chápeme, snažili jste se, ale prostě to není ono. Proto se po roční pauze vracíme v kompletní sestavě a plni sil a přinášíme vám šarmantního společníka na rok 2023!
No posuďte sami: Talentované pole dancerky ze studia Apokalipspejsci z olomuckého útulku v objektivu skvělé fotografky Renaty Benešové? Takhle exkluzivní nabídku by vám nepředložil ani teleshoppingový král Horst Fuchs!


Ale legrácky stranou... O co jde? Jsme parta pole dancerek, které před 4 lety nevěděly, co roupama... A tak se rozhodly, že zkusí pomáhat. Trochu netradičně a tím, co umí – tancem. Zrodila se tedy spolupráce s Útulkem Olomouc LOZ ČR. Letošní ročník je navíc tak trochu speciální. Je totiž jorkšíří. Od začátku do konce, odshora dolů, no prostě úplně. Nebyl to plán, spíš souhra šťastných i nešťastných náhod, ale na druhou stranu - kdo to má?
A tak vám – tramtadadá – představujeme naši #yorkshireedition. Vznikla v Bezručových sadech v průběhu dvou jarních víkendů a naším cílem tentokrát bylo zachytit především kontakt mezi tanečnicí a pejskem a vytvoření kalendáře, za kterým se skrývá silný příběh.

Našich 13 svěřenců se ocitlo v olomouckém útulku poté, co byli zachráněni z množírny psů na Plavsku, a věřte, že to nejsou žádné nafintěné primadony, jak se občas o tomto plemeni traduje. Tyhle mrňavé dredaté balíčky totiž přišly do útulku se všemi atributy množírnového chovu: ve špatném výživném stavu, dehydratovaní, s přerostlými drápy, chrupem, za který by se nemuseli stydět mnozí účastníci Výměny manželek, a dalšími zdravotními komplikacemi. V době focení už za sebou naštěstí měli nějaký ten pátek v útulku, kde je tety daly pěkně do pucu; jsou ale následky, které jedna koupel a kousek žvance nevyřeší... Proto není náhoda, že na většině fotek si pejska držíme v náručí. Z předchozích focení jsme byli zvyklí na kdeco, od koncentrovaného psího ADHD až po naprostý salámismus. Letos byla ale ze strany pejsků cítit velká nedůvěra a někdy vyloženě strach, proto bylo nejjednodušší je k sobě přitulit. Když už jsme u toho, tak vlastně zaplaťpánbůh za jorkšíry, protože takovou dogu bychom na tyčce moc chovat nechtěli:)! Věříme, že jsme se se svým úkolem nakonec všichni poprali obstojně a nikdo ze zúčastněných, ať už dvounohých či čtyřnohých, neutrpěl žádnou psychickou ani fyzickou újmu. 


A co tedy naše ,,limitka" obsahuje a jak přesně můžete olomoucký útulek podpořit?
- koupí toho šviháka lázeňského na rok 2023, na kterého jste tak čekali. Má formát A3, obsahuje 13 krásných fotek a nějaké to povídání, u kterého se můžete zasmát i pobrečet (doufáme, že obojí u těch pasáží, u kterých jsme to zamýšleli...);
- zakoupením plakátu s libovolnou fotkou z kalendáře ve formátu A3. Stačí jen do poznámky napsat měsíc, ke kterému vámi vybraná fotka patří;
- zakoupením naprosto epesních a božích placek/samolepek s jorkšířím designem, díky kterým můžete celému světu dát najevo, že podporujete náš projekt a olomoucký útulek, a které byly navrženy speciálně pro tento ročník. K dispozici máme pouze 30 ks od každého, takže neváhejte... Prostě - když limitka, tak limitka!

A jak už je naším zvykem, bez vernisáže by to nešlo:)! Svou odměnu si tak můžete po domluvě vyzvednout přímo na útulku (napište, prosím, do poznámky), nebo na naší tradiční vernisáži, která je naplánovaná na 9.9.2022 v nově otevřené kavárně a baru Dvě na ulici 8. května v Olomouci! No a pokud jste přespolní, můžete využít služeb České pošty.

Tak nezapomeňte sledovat naše sociální sítě nebo novou FB stránku útulku, ať vám neunikne, na co všechno se můžete těšit!
Facebook Pole Dogs
Instagram Pole Dogs
Facebook olomouckého útulku

Poznámka: Při výběru věcných odměn prosím dbejte na výběr správné varianty s doručením (se započtením poštovného a balného), nebo s osobním odběrem v Olomouci. Samolepky a placky nabízíme pouze k osobnímu odběru, nebo zašleme doporučeně Českou poštou spolu s kalendářem. Při zakoupení plakátu nám hlavně nezapomeňte do poznámky napsat měsíc, jehož fotografii chcete vytisknout jako plakát:)!

ReachedCZK 42,947(123%)

123%
CZK 35,000requested
80contributors
Contribute

project authorLOZ Olomouc

Rewards

CZK 50Samolepka Pole Dogs

Chcete jen maličkost? Samolepka z limitované jorkšíří edice bude to pravé! Samolepky nabízíme pouze k osobnímu odběru, nebo zašleme Českou poštou spolu s kalendářem.

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 28/30

Reward unavailable

CZK 70Placka Pole Dogs

Líbí se vám naše placky? Letos můžete svou sbírku doplnit o tuhle modrou stylovku s jorkšířím motivem;). Placky nabízíme pouze k osobnímu odběru, nebo zašleme Českou poštou spolu s kalendářem.

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 26/30

Reward unavailable

CZK 149Plakát Pole Dogs (os. odběr)

Líbí se vám některá z fotek v kalendáři víc než ostatní? Můžeme vám ji vytisknout jako plakát. Stačí jen do poznámky napsat název měsíce, ke kterému fotka v kalendáři patří.

Expected delivery of the reward: November 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Kalendář Pole Dogs na rok 2023 (os. odběr)

Krásný nástěnný kalendář formátu A3 s ještě krásnějšími fotkami pole dancerek a útulkových jorkšírů za předprodejovou cenu k osobnímu odběru v útulku nebo na naší vernisáži (uveďte do poznámky).

Expected delivery of the reward: November 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 519Kalendář Pole Dogs na rok 2023 (Česká pošta)

Krásný nástěnný kalendář formátu A3 s ještě krásnějšími fotkami pole dancerek a útulkových jorkšírů s dopravou kamkoli po ČR Českou poštou.

Expected delivery of the reward: November 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,299Kalendář Pole Dogs na rok 2023 s prohlídkou útulku

A co takhle si kalendář vyzvednout osobně přímo na útulku s možností podívat se tam, kam se většině nepoštěstí, dát si k tomu kávu a něco dobrého a některé pejsky si jaksepatří pomuchlat :)? Telefonická domluva předem nutná!

Expected delivery of the reward: June 2023

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable