sh1S.jpg

Cesta ze schizofrenie Knihy

Kniha o hledání příčin schizofrenie a možností její léčby psychologickými prostředky od vyléčeného schizofrenika s doslovem Pjéra la Šé'ze.

1/6/2019

Vydání knihy se blíží

Opět volím tento způsob komunikace přes startovač. Je pro mě jistější, že neodhalím Váš e-mail všem ostatním a navíc mě to opět ušetří spoustu času.

Vzhledem k tomu, že jsem se dlouho neozval, bych se s Vámi rád podělil o to, co se dělo a co se dít bude. Ačkoli jsem si myslel, že kniha už je hotová, tak jsem ji nakonec ještě doplňoval a upravoval téměř do půlky prosince. Vzhledem k Vaší podpoře jsem cítil ještě větší zodpovědnost za její obsah a věřím, že to stálo za to. Po dopsání finální verze přišel druhý úkol. Vše stihnout tak, abych dostál svému slovu a knihu jste měli nejpozději v lednu ve svých rukou. Díky práci několika lidí Vám mohu dnes napsat, že nejpozději od 21. ledna už budu vypisovat Vaše adresy na poštovní obálky.

Vás, kteří jste si objednali knihu s vyzvednutím prosím o drobnou součinnost. Jde o napsání velice stručného e-mailu na adresu schizahelp.cz@gmail.com, ve kterém stačí do předmětu uvést město, kde si knihu vyzvednete. Někteří z Vás neuvedli žádnou adresu a někteří zase bydlí v místech, která neznám a nemohu tak snadno určit výdejní místo. Díky tomuto stručnému e-mailu o Vás budu vědět a kniha na Vás bude čekat tam, kde má.

 

Na výdejní místo v Praze, které Vám upřesním v odpovědi na Váš e-mail, dovezu knihy 25. ledna. Už 24. ledna od 18:00 do 21:00 ovšem nabízím možnost osobního předání v restauraci Haštalský dědek na ulici Haštalská 20, Praha 1.

V Brně budou knihy k vyzvednutí po společné předchozí domluvě u Dělnického domu nejpozději od 24. ledna.

V Olomouci bych také rád uspořádal osobní setkání, ale jeho termín bych stanovil až po domluvě s těmi, kteří budou chtít přijít. S ostatními se domluvím na předání individuálně.

Předem děkuji za Vaši součinnost.

 

Těm, kteří mají odměnu s osobním setkáním pošlu knihu přednostně, abychom se mohli vidět co nejdříve.

 

Děkuji za podporu, Jindra

ReachedCZK 45,500(120%)

120%
CZK 38,000requested
90contributors
Contribute

project authorJindra

Rewards

CZK 100Chci jen přispět

Chcete přispět, ale samotné čtení knihy není pro Vás?

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 160Chci knihu

Nejnižší prodejní cena. Možnost osobního odběru Praha, Brno, Olomouc.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 220Chci knihu domů

Zaslání knihy na Vámi zvolenou adresu, kterou prosím nezapomeňte uvést.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Kniha s poděkováním

Kniha s ručně vepsaným osobním poděkováním za podporu. Možnost osobního odběru. Případné poštovné v ceně.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Chci knihu a přednášku s Pjérem La Šézem

Zaslání nebo vyzvednutí knihy po jejím vydání a vstupenka na mé společné vystoupení s Pjérem La Šézem v Praze dne 29.10. od 18:00 v kavárně Liberál. Odkaz na událost zde https://www.facebook.com/events/243772649596695/ Pokud chcete odměnu zakoupit jako anonym, napište mě prosím na FB zprávu se jménem rezervace. Děkuji.

Number of available rewards: 0/7

Reward unavailable

CZK 450Chci knihu a přednášku s Pjérem La Šézem

Zaslání nebo vyzvednutí knihy po jejím vydání a vstupenka na mé společné vystoupení s Pjérem La Šézem v Praze dne 29.10. od 18:00 v kavárně Liberál. Odkaz na událost zde https://www.facebook.com/events/243772649596695/ Pokud chcete odměnu zakoupit jako anonym, napište mě prosím na FB nebo e-mail zprávu se jménem rezervace. Děkuji. Jde o poslední volné lístky. Více už nemám z čeho přidat.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 500Chci knihu podpořit

Zaslání knihy nebo její odběr a poděkování za podporu zvěčněné přímo v knize.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Kniha se skypem

Zaslání nebo vyzvednutí knihy a 3 hodiny rozhovoru přes skype.

Number of available rewards: 28/30

Reward unavailable

CZK 800Kniha a 2 lístky na přednášku s Pjérem la Šézem

Zaslání nebo vyzvednutí knihy po jejím vydání a 2 vstupenky na mé společné vystoupení s Pjérem La Šézem v Praze dne 29.10. od 18:00 v kavárně Liberál. Odkaz na událost zde https://www.facebook.com/events/243772649596695/

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 800Kniha a 2 lístky na přednášku s Pjérem la Šézem

Zaslání nebo vyzvednutí knihy po jejím vydání a 2 vstupenky na mé společné vystoupení s Pjérem La Šézem v Praze dne 29.10. od 18:00 v kavárně Liberál. Pokud chcete odměnu zakoupit jako anonym, napište mě prosím na FB zprávu se jménem rezervace. Děkuji. Odkaz na událost zde https://www.facebook.com/events/243772649596695/ Vzhledem k většímu zájmu o balíčky dvou vstupenek došlo ke zmenšení počtu odměn s jedním kusem, které jsem přesunul sem. Jde o poslední volné místa na startovači.

Number of available rewards: 0/4

Reward unavailable

CZK 1,500Kniha a den s autorem

Po vydání Vám přijde domů kniha ve které bude zvěčněné Vaše jméno jako poděkování za podporu. Až ji přečtete, tak se domluvíme na termínu Vaší návštěvy. Bydlím u Šternberka, kde Vás mohu vyzvednout autem. Budu se Vám věnovat od rána do večera a rád s Vámi proberu cokoli si budete přát. Před osobním setkáním Vás poprosím o zaslání e-mailu, ve kterém bude něco o Vás a proč přijíždíte. Tuto odměnu prosím nekupujte abyste ji dali někomu, kdo o ni nestojí.

Number of available rewards: 27/30

Reward unavailable

CZK 3,000Kniha a 24 hodin s autorem

Po vydání Vám přijde domů kniha, ve které bude zvěčněné Vaše jméno jako poděkování za podporu. K tomu se po jejím přečtení domluvíme na návštěvě. Tato varianta zahrnuje ubytování v samostatném apartmánu (odkaz pod textem), stravu a občerstvení. Bydlím u Šternberka, kde Vás mohu vyzvednout autem. Před osobním setkáním Vás poprosím o zaslání e-mailu, ve kterém bude něco o Vás a co od setkání očekáváte. Po dohodě je možné pobyt prodloužit. Tuto odměnu prosím nekupujte abyste ji dali někomu, kdo o ni nestojí. https://www.booking.com/hotel/cz/bydlinska-zahradka-tesikov

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 5,000Kniha s návštěvou

Odměna stejná jako 24 hodin s autorem, pouze s tím rozdílem, že já přijedu k Vám a ubytování zařizujete Vy. Mě k přespání stačí kousek místa na zemi. Jsem zvyklí na karimatku se spacákem. Počítám s tím, že tato odměna bude případně využita ze vzdálenějších destinací a platí od Aše až po Bratislavu. Opět budu rád, když mě před návštěvou napíšete něco o sobě a co od návštěvy očekáváte.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Nadšený podporovatel

Velké díky na předních stránkách knihy, kterou Vám osobně doručím kamkoli v rámci ČR a posedím s Vámi na večeři. Pokud budete mít jiné speciální přání, jsem otevřený mnoha možnostem.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 20,000Blázen

Chcete být také blázen jako já? Pak podpořte tento projekt takto bláznivou částkou a já Vám osobně přivezu certifikát blázna. Pokud nebudete proti, pak ze slavnostního ceremoniálu natočíme video, které dám na svůj youtube kanál. Velké díky v knize je samozřejmostí. V případě jiných speciálních požadavků nebo přání je možné splnit mnoho bláznivě zaměřených kousků. Dle domluvy předem.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable