hgsdc.jpg

CESTA VZHŮRU Film & Video

Radek Jaroš v unikátním celovečerním dokumentárním filmu o zdolávání vrcholů země i života...

DIGITÁLNÍ ŠERPOVÉ, POZOR!!!
3/24/2016

DIGITÁLNÍ ŠERPOVÉ, POZOR!!!

STREAM FILMU EXKLUZIVNĚ NYNÍ POUZE PRO VÁS. Od 1.4. bude film k dostání i pro ostatní na webu DA FILMS http://dafilms.cz/

Včera byl všem digitální šerpům odeslán email s přístupovými kódy pro streaming filmu, který máte možnost shlédnout do 30.3. exkluzivně pouze vy - naši šerpové. Pokud jste nedostali zmíněný email, kontaktujte nás prosím na adrese filmovyserpa@gmail.com. Ostatní budou mít možnost streamingu (downloadu) filmu CESTA VZHŮRU od 1.4. 2016 na portále DA FILMS  http://dafilms.cz/

CESTA VZHŮRU v kinech od 27.8. 2015
8/5/2015

CESTA VZHŮRU v kinech od 27.8. 2015

Radek Jaroš ve filmu o zdolávání vrcholů Země a života. Podívejte na nový trailer, ať víte, na co se můžete těšit.

Radek Jaroš o filmu: 

Točili jsme v místech, kde většina lidí bojuje o život jenom díky tomu, že je tam jen třetina kyslíku. Ten, kdo na film půjde, musí počítat s tím, že nejde o akční film, ale o dokument, kde se míchají i moje vztahy, trápení, radost. Diváky čekají krásné záběry z míst, kam se dostane jen několik desítek lidí z naší planety.

PREMIÉRA FILMU CESTA VZHŮRU
7/24/2015

PREMIÉRA FILMU CESTA VZHŮRU

Těšíte se?

Milí Šerpové,

rádi bychom Vás informovali o termínu slavnostní premiéry filmu CESTA VZHŮRU o Radku Jarošovi, na který jste přispěli. Premiéra se uskuteční 23.8.2015 v Praze. Velice se omlouváme za opoždění a zároveň bychom Vám opět rádi poděkovali za podporu a trpělivost.

Pro případ, že se nemůžete slavnostní premiéry zúčastnit, popř. se Vám hodí jiné místo, připravili jsme také sérii regionálních premiér za účasti Radka Jaroše, o jejichž přesných termínech se nyní jedná a které se velmi pravděpodobně uskuteční v následujících městech a termínech:

Plzeň (27.8.), Brno (2.9.), Ostrava (3.9.), Liberec (8.9.), Hradec Králové (9.9.)

Prosíme Vás, zvažte své časové možnosti. V příštím týdnu Vám pošleme upřesňující informace s prosbou potvrzení konkrétního termínu.

Pokud již nyní víte, že se nemůžete zúčastnit ani pražské ani regionální premiéry, bude Vám odměna doručena formou poštovní zásilky. V tomto případě vás prosíme o informaci již nyní.

Děkujeme vám a těšíme se na osobní setkání na premiéře.

 

za VERBASCUM

Petr, Richard, Gábina

filmovyserpa@gmail.com

(pro komunikaci ohledně odměn prosím využívejte tento email)

CESTA VZHŮRU FINIŠUJE
4/8/2015

CESTA VZHŮRU FINIŠUJE

Dokončování filmu CESTA VZHŮRU vrcholí!!! Střih se chýlí ke konci a před jeho dokončením jsme si jej promítli ve střižně se vzácnou návštěvou.

Na "zkušební" projekci filmu CESTA VZHŮRU dorazili aktéři, sám král Radek Jaroš s přítelkyní OIčou, dcerou Andreou (obě také ve filmu) a také Petr „Miska“ Mašek . S projekcí byli spokojeni, jejich poznámky byly inspirativní. Usměvavý muž s korunou v ruce je režisér a kameraman David Čálek.

ODMĚNY ZA PŘÍSPĚVKY
11/13/2014

ODMĚNY ZA PŘÍSPĚVKY

Děkujeme všem 508 filmovým šerpům za obrovskou podporu a důvěru!

V těchto dnech jsme vám emailem zaslali informace o způsobu předání a termínu čerpání vašich odměn. 
Pokud někomu z vás taková zpráva nedorazila (např. chybně zadaná mailová adresa při vaší registraci na Startovači), kontaktujte nás neprodleně na filmovyserpa@gmail.com

Děkujeme a zůstáváme v kontaktu.

Vaše VERBASCUM

 

10/2/2014

"LOTERIE" SBOHEM A ŠÁTEČEK aneb, kdo získá poslední cenu?

Po technickém nedopatření již můžete podporovat symbolicky 1,- Kč a máte šanci získat posvátný pionýrský šátek pokořitele K2 Trávy a k němu vstup na premiéru. Připomínáme, že šátek a vstup získá ten, kdo již aspoň jednou přispěl a zároveň bude posledním.... A pak již jen Sbohem a díky....

10/1/2014

SBOHEM A ŠÁTEČEK

Jako poslední máme pro ty z Vás, kteří nás podpořili, cenu nejcennější - pionýrský šátek ...

Jako poslední máme pro ty z Vás, kteří nás podpořili,
cenu nejcennější - pionýrský šátek (z funkční textilie), se kterým držel
Tráva hlídku u Čortenu. Tento šátek uvážeme na premiéře (tedy je to se vstupem)
tomu z Vás, který již přispěl a zároveň bude ten poslední, kdo si jej objedná.
Je to taková loterie, odměnu si může objednat více z Vás, ale šátek a vstup
obdrží jen ten poslední. Podpora je symbolická - 1,-Kč

 

Snímek obrazovky (190).png

 

 

 

Zbývá jen pár hodin - jak a kdy platit a co čivava...? :-)
10/1/2014

Zbývá jen pár hodin - jak a kdy platit a co čivava...? :-)

Zbývá posledních pár hodin, kdy se ještě můžete zařadit mezi řadu teď už jistě úspěšných šerpů - podporovatelů filmu CESTA VZHŮRU. Pokud se nám podaří překročit 360 tis Kč, bude muset kolega Petr sehnat čivavu (ví někdo o nějaké?:-) ), protože ji prohraje v sázce s pánem ze Startovac.cz. A k tomu dobrá zpráva - Pay pal a platební karta funguje okamžitě, bankovní převod už je passé. Takže jak říká Radek: "Kde je vůle, tam je cesta!". Děkujeme všem.

JDEME DO FINÁLE S LAVINOU NOVÝCH ODMĚN
9/25/2014

JDEME DO FINÁLE S LAVINOU NOVÝCH ODMĚN

Máme před sebou finální útok na vrchol a k tomu úplně nové odměny pro vás, filmové šerpy. Mrkněte na ně, protože opravdu stojí za to!!!

 

 

obrázek1B.png

POLO KORUNA HIMÁLAJE / 2654 Kč

Mezi Anapurnou a K2 vystoupil Radek pouze na jediný vrchol: Gerlachovský štít - 2654 m. Za tuto částku máte možnost získat exkluzivní tričko z limitované neprodejné edice. V tričkách horolezci slavili triumfální návrat krále Himaláje na pražské letiště. Na prsou podpis Radka a na zádech výčet všech zdolaných čtrnácti osmitisícovek ve zlatém a červeném provedení na černém tričku. Možnost výběru z velikostí: S, M, L. A k tomu pozvánka na premiéru pro 2 osoby.

 

obrázekrg.png

VRCHOLOVÝ "CASE"¨/ 1610 Kč

Tohle je lahůdka :) Case na mobil Iphone 4 nebo 5 (volitelně) s nejslavnějším českým selfie tohoto roku - vrcholovou fotografií Radka a Trávy s jejich autentickým podpisem. Vaše jméno uvedeme mezi laskavé "filmové šerpy" na webu filmu. PS: Radek byl letos i na Sněžce :)

  

obrázek3h.jpg

OSMA Z OSMY / 8888 Kč

OSMA - slaňovací pomůcka. Máme pro vás originál, se kterým letos Honza Tráva slanil K2. Pochopitelně není žádný takový druhý - exkluzivní záležitost. Adjustace v rámu s osobním věnováním od Trávy - viz foto zde na webu. Navíc vaše jméno uvedeme v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", pozveme 2 osoby  na premiéru filmu, získáte expediční kšiltovku co nosí Tráva a podepsaný filmový plakát.

 

RADKŮV TIBLOC / 10000 Kč

Radek s ním za 10 let vystoupil na 10 vrcholů. A co že to ten TIBLOC vlastně je ? Kompaktní nouzový blokant používaný pro jištění a stoupání po laně. Občas se tak stane, že na něm doslova visí život horolezce. Adjustace v rámu alá OSMA s osobním věnováním od Radka. A k tomu jméno v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům". A pozvání na premiéru pro 2 osoby. A expediční tričko a plakát k tomu. A to stačí :)

 

PRAŽSKÝ CHODEC / 501 Kč

Celodenní vstupenka na Mezinárodní festival alpinismu s přednáškou Radka Jaroše a Honzy Trávy / 6.12. 2014 Národní dům, Praha Smíchov. A k tomu ledové DVD Cesta vzhůru.

 

 

 

Nová cena FILMOVÁ MULA
9/15/2014

Nová cena FILMOVÁ MULA

Přidali jsme pro Vás novou cenu. Podkovy jsou autentické, na vlastních zádech do Skardu donesené. Po cestě jich je méně než hříbů v našich lesích. O funkci nosičů štěstí netřeba pochybovati! K tomu ještě lístek na slavnostní premiéru za účasti expedičníků. Jak se Vám líbí? :-)

9/12/2014

200.000 na dohled, kdo to dá, dostane extra odměnu

Děkujeme všem. Pro toho, jehož "příhoz" překročí částku 200.000,-Kč a vstoupí tak do poslední třetiny našeho společného treku, máme připravený extra bonus dárek - originál K2 pohlednici made in Pakistán s pozdravem od samotného krále Himaláje.

EXPEDIČNÍ KŠILTOVKA
8/29/2014

EXPEDIČNÍ KŠILTOVKA

Za příspěvek ve výši 399 Kč získáváte tuto originální čepici spojenou s expedicí, která již nyní vešla do českých dějin dobývání Himálají. Navíc od nás máte stream filmu :)

8/26/2014

Radek Jaroš zítra v Show Jana Krause!

Zítra 27.8. ve 21:35 na Primě. Uvidíte dosud nezveřejněné videozáběry ze života v BC i samotného výstupu. Jsme všichni zvědaví, jak to Kraus okomentuje! :-)

8/21/2014

Rozhovor s producentem

Rozhovor o natáčení, štábu, jak se dá z piva vyrobit elektřina, o zabité krávě, nebezpečí, co nás potkalo a také o Startovači. Jestli chcete vědět víc, o natáčení, doporučujeme si přečíst rozhovor s producentem. http://www.lidovky.cz/na-k2-jsme-pivo-menili-za-elektrinu-tvrdi-producent-f8e-/kultura.aspx?c=A140818_151803_ln_kultura_jzl

8/21/2014

200 filmových šerpů!!!

Děkujeme všem za podporu, které si nesmírně vážíme! Ještě nám však zbývá více než půlka cesty, proto prosíme všechny váhající, aby rozšířili řady již zapojených šerpíků. A berte s sebou další, které po cestě potkáte. Děkujeme

8/10/2014

STÝ ŠERPA

Děkujeme vám za podporu!

Stým šerpou se stal donátor "ragyrita" a k expediční kšiltovce tak získává i originální pohlednici K2! Gratulujeme!

VÍTEJTE DOMA!
8/7/2014

VÍTEJTE DOMA!

Návrat králů.

Na letišti čekalo na kluky obrovské překvapeníí. Naposledy měli takový návrat vítězové z Nagana!

Kluci, zasloužíte si to! Jsme na vás hrdí! Děkujeme!

A děkujeme všem novým šerpům Cesty vzhůru!

V pátek v 11 hod. tisková konference v budově ČRo se všemi účastníky úspěšné expedice!

Sledujte vpátek Interview 24 na ČT24 - první exkluzivní rozhovor Radka Jaroše po návratu z expedice.

 

ReachedCZK 371,028(124%)

124%
CZK 300,000requested
478contributors
Contribute

project authorVerbascum

Rewards

CZK 1SBOHEM A ŠÁTEČEK

Jako poslední máme pro ty z nás, kteří nás podpořili, cenu nejcennější - pionýrský šátek (z funkční textilie), se kterým držel Tráva hlídku u Čortenu. Tento šátek uvážeme na premiéře (tedy je to se vstupem) tomu z Vás, který již přispěl a zároveň bude ten poslední, kdo si jej objedná. Je to taková loterie, odměnu si může objednat více z Vás, ale šátek a vstup obdrží jen ten poslední. Podpora je symbolická - 1,-Kč

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1SBOHEM A ŠÁTEČEK

Jako poslední máme pro ty z nás, kteří nás podpořili, cenu nejcennější - pionýrský šátek (z funkční textilie), se kterým držel Tráva hlídku u Čortenu. Tento šátek uvážeme na premiéře (tedy je to se vstupem) tomu z Vás, který již přispěl a zároveň bude ten poslední, kdo si jej objedná. Je to taková loterie, odměnu si může objednat více z Vás, ale šátek a vstup obdrží jen ten poslední. Podpora je symbolická - 1,-Kč

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 99DIGITÁLNÍ ŠERPA

Získáte link na stream filmu. Děkujeme!

Expected delivery of the reward: October 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 199EXPEDIČNÍ POHLEDNICE

Získáte sběratelskou lahůdku - expediční pohlednici K2 s originálními podpisy Radka Jaroše, Honzy Trávy, Petra Maška a Martina Havleny. Pozor! Pohlednice vám pošleme, i když se nám nepodaří vybrat cílovou částku :)

Number of available rewards: 30/50

Reward unavailable

CZK 299LEDOVÉ DVD

DVD "Cesta vzhůru". Budeme posílat pěkně za "ledova", tj. DVD k Vám dorazí ještě před tím, než bude v obchodech.

Expected delivery of the reward: September 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399EXPEDIČNÍ KŠILTOVKA

Získáte originální kšiltovku úspěšné Expedice K2 / 2014 z limitované edice a link na stream filmu.

Expected delivery of the reward: October 2014

Number of available rewards: 169/200

Reward unavailable

CZK 499EXPEDIČNÍ TRIČKO

Získáte originální tričko úspěšné Expedice K2 / 2014 značky HighPoint z kolekce Radek Jaroš a link na stream filmu.

Expected delivery of the reward: November 2014

Number of available rewards: 91/200

Reward unavailable

CZK 500HORAL Z PLZNĚ

V Plzni žije nejenom Tráva, ale jistě i další řádka horalů tělem nebo aspoň duší. Pro Vás máme speciální kombinaci vstupenky na přednášku Radka Jaroše a Honzy Trávníčka 17.11. ve 20.00 / Měšťanská beseda v Plzni + ledové DVD Cesta vzhůru.

Number of available rewards: 23/25

Reward unavailable

CZK 501PRAŽSKÝ CHODEC

Celodenní vstupenka na Mezinárodní festival alpinismu s přednáškou Radka Jaroše a Honzy Trávy / 6.12. 2014 Národní dům, Praha Smíchov. A k tomu ledové DVD Cesta vzhůru.

Number of available rewards: 24/25

Reward unavailable

CZK 699FILMOVÁ PÚDŽA

Pozveme Vás na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu), kde Vás zasvětíme do hinduistického obřadu a předáme Vám i filmový plakát CESTA VZHŮRU podepsaný účastníky úspěšné expedice K2/2014 a tvůrci filmu.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 130/150

Reward unavailable

CZK 777FILMOVÁ MULA

Nejen šerpové, ale i muly pomáhají horolezcům a filmařům v horách. Svůj úkol pod K2 statečně zvládly a pomohly. Sem tam v těžkém kamenitém terénu ztrácejí podkovy. Pár podkov jsme si nechali pro štěstí a rádi se podělíme. Sedmička je šťastné číslo a 7 podkov teď čeká na nové majitele. A navrch účast na premiéře filmu :)

Number of available rewards: 0/7

Reward unavailable

CZK 899HORY, MÁ PANENKO

Pozveme Vás na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu), kde Vám předáme knížku "Hory, má Panenko" s osobním věnováním a podpisy autorů - Radka Jaroše a jeho dcery Andrey. Tato kniha se stala inspirací pro náš dokumentární film.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 63/80

Reward unavailable

CZK 1,199BATOH ŠERPY

Získáte DVD s filmem Cesta vzhůru s podpisy členů úspěšné expedice a tvůrců filmu. Navíc získáte originální kšiltovku a tričko Expedice K2 / 2014. Vaše jméno uvedeme mezi laskavé "filmové šerpy" na webu filmu.

Expected delivery of the reward: October 2015

Number of available rewards: 18/70

Reward unavailable

CZK 1,601VRCHOLOVÝ "CASE"

Tohle je lahůdka :) Case na mobil Iphone 4 nebo 5 (volitelně) s nejslavnějším českým selfie tohoto roku - vrcholovou fotografií Radka a Trávy s jejich autentickým podpisem. Vaše jméno uvedeme mezi laskavé "filmové šerpy" na webu filmu. PS: Radek byl letos i na Sněžce :)

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 2,654POLO KORUNA HIMÁLAJE

Mezi Anapurnou a K2 vystoupil Radek pouze na jediný vrchol: Gerlachovský štít - 2654 m. Za tuto částku máte možnost získat exkluzivní tričko z limitované neprodejné edice. V tričkách horolezci slavili triumfální návrat krále Himaláje na pražské letiště. Na prsou podpis Radka a na zádech výčet všech zdolaných čtrnácti osmitisícovek ve zlatém a červeném provedení na černém tričku. Možnost výběru z velikostí: S, M, L. A k tomu pozvánka na premiéru pro 2 osoby.

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 2,999FILMOVÝ ŠERPA

Uvedeme Vaše jméno v titulcích filmu v sekci "poděkování filmovým šerpům" a pozveme Vás a Vašeho kamaráda na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu). Vaše jméno najdete i na webu filmu.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 25/30

Reward unavailable

CZK 5,050ZÁKLADNÍ TÁBOR K2 - VÝŠKA 5050 METRŮ

Uvedeme Vaše jméno v titulcích filmu v sekci "poděkování filmovým šerpům". Zároveň získáte 4 lístky na premiéru filmu (budete uvedení na guest listu), dále získáte DVD Cesta vzhůru s osobním věnováním a podpisem členů expedice a filmového štábu, originální tričko, kšiltovku Expedice K2 / 2014 a podepsaný filmový plakát.Vaše jméno najdete i na webu filmu.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 16/20

Reward unavailable

CZK 8,611VRCHOLOVÝ BALÍČEK K2 - VÝŠKA 8611 METRŮ

Vaše jméno uvedeme v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", získáte 6 lístků na premiéru filmu včetně účasti na večírku (budete uvedeni na guest listu), kde se osobně setkáte s účastníky úspěšné expedice K2 a tvůrci filmu. Dále získáte expediční tričko, kšiltovku a podepsaný filmový plakát, 6 ks podepsaných DVD Cesta vzhůru a podepsanou knížku Hory, má panenko.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 11/15

Reward unavailable

CZK 8,888OSMA Z OSMY

OSMA - slaňovací pomůcka. Máme pro vás originál, se kterým letos Honza Tráva slanil K2. Pochopitelně není žádný takový druhý - exkluzivní záležitost. Adjustace v rámu s osobním věnováním od Trávy - viz foto zde na webu. Navíc vaše jméno uvedeme v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", pozveme 2 osoby na premiéru filmu, získáte expediční kšiltovku co nosí Tráva a podepsaný filmový plakát.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000RADKŮV TIBLOC

Radek s ním za 10 let vystoupil na 10 vrcholů. A co že to ten TIBLOC vlastně je ? Kompaktní nouzový blokant používaný pro jištění a stoupání po laně. Občas se tak stane, že na něm doslova visí život horolezce. Adjustace v rámu alá OSMA s osobním věnováním od Radka. A k tomu jméno v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům". A pozvání na premiéru pro 2 osoby. A expediční tričko a plakát k tomu. A to stačí :)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 14,000VZPOMÍNKA NA K2

Získáte exkluzivní předměty: nejoriginálnější těžítko na světě - kámen ze základního tábora K2 s podpisem Radka Jaroše a vlaječku z čortenu (mohyly) ze základního tábora K2, posvěcenou nepálským lámou, která přinesla štěstí expedici. Dále získáváte 6 lístků na premiéru a účast na večírku (budete uvedeni na guset listu), kde se osobně setkáte s členy expedice a tvůrci filmu, budete uvedení v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", dále získáte expediční tričko, kšiltovku, 6 podepsaných DVD Cesta vzhůru, plakát podepsaný členy expedice a tvůrci filmu.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 112,000KORUNA HIMÁLAJE = 14 x 8000

Významně podpoříte vznik filmu a získáte pozici v titulcích a propagaci filmu na úrovni partnera. A to hlavní: uspořádáme pro Vás a Vaše přátele, firmu, spolek... speciální projekci filmu spojenou s besedou s Radkem Jarošem, dalšími členy expedice a tvůrci filmu. Navíc získáte 6 lístků na premiéru filmu s účastí na večírku, 112 ks DVD s exkluzivním přebalem na Vaše přání, 10 ks expedičních triček, 10 ks expedičních kšiltovek a Vaše jméno uvedeme mezi partnery na home page webu filmu. Děkujeme Vám!

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable