evkabanner.jpg

CD Album - Eva Králová

Evka_startovac.jpg

ReachedCZK 54,151(120%)

120%
CZK 45,000requested
66contributors
ContributeRewards

V roce 2018 nás nečekaně opustila naše kamarádka Eva Králová při tragické nehodě, kterou nezavinila. Bylo to šokující a nečekaný. Evin odchod nezanechal jen bolestný smutek, ale také rozsáhlý odkaz v podobě její hudby a výtvarných děl, s nimiž měla velké plány do budoucna.

Eva v mém studiu natáčela hudební album a během naší společné práce vzniklo několik písní, některé se podařilo prakticky dokončit za její přítomnosti, většina z nich však zůstala nedokončena. Nedávalo by smysl její projekt nechat ležet a tak jsem se rozhodl dotáhnout její album do konce bez její přítomnosti.

S Evkou jsme vedli dlouhé hovory o konečném zvuku a aranžích pro její písně. Na některých písní jsme pracovali doslova měsíce, kdy jsme neustále měnili aranže a vybírali ty nejlepší. Den před tragickou událostí mi dokonce zaslala podrobný seznam požadavků, které si přála zařadit do alba. Měl jsem tak relativně jasnou představu o Evy vizi ohledně zvukového provedení písní. Po jejím odchodu jsem se pustil do práce, jakoby seděla vedle mě. Celý proces dokončení, než jsme dosáhli finální podoby projektu, trval neuvěřitelných pět let.

Kromě písní nebo vokálních stop, které stihla nahrát, se mi podařilo zrekonstruovat některé její domácí nahrávky a opatřit je profesionálními hudebními aranžemi a zvukem.

JEJÍ HUDBA

Jsem přesvědčen, že Evina hudba je výjimečná. Její talent spojovat různé žánry od jazzu přes world music, pop až po flamenco je jedinečný. Eva měla mimořádný dar vytvářet krásné a neobvyklé harmonie a melodie. Koneckonců posuďte sami. Dvě písně z jejího alba jsme již zveřejnili:


 


HUDEBNÍ ALBUM

Eva prokázala výjimečný umělecký talent a prokázala svou všestrannost nejen v oblasti hudební, ale i při tvorbě nádherných obrazů a grafik. Kromě toho se významně podílela na návrhu a stavbě proslulé rozhledny Na Kotli v Rokycanech.
Součástí CD proto bude i brožura s fotografiemi Eviných uměleckých děl. Ve fázi grafického návrhu jsem úzce spolupracoval s jejími rodiči, neboť její matka je vynikající výtvarnice a také otec je hudebník s estetickým citem, jejich grafické koncepty a nápady hrály v celém procesu zásadní roli.

Dokonce i samotný obal alba je svým uspořádáním a pojetím originál vytvořený podle designového návrhu Evy. 

Vzhledem k tomu, že rodiče Evy financovali celý projekt z vlastních zdrojů, rozhodl jsem se jim poskytnout svou podporu prostřednictvím tohoto projektu na Startovači. V současné době potřebujeme finanční prostředky na pokrytí nákladů na výlis CD a tisk obalu, které činí 45 000 Kč. 

Prostřednictvím startovače si můžete CD předplatit nebo zakoupit nějakou jinou odměnu.

Veškeré peníze, které se vyberou nad rámec, budou předány Eviným rodičům.

Osobně věřím, že její hudební tvorba nabízí potenciál získat si srdce mnoha posluchačů a zaslouží si pozornosti lidí. Rádi bychom nejen vybrali peníze na dokončení projektu, ale budeme moc rádi za sdílení a šíření její hudby.

Moc děkujeme za podporu.♥

Jirka Mucha

ReachedCZK 54,151(120%)

120%
CZK 45,000requested
66contributors
Contribute

project authorJirka Mucha

Rewards

CZK 108Dobrý pocit

Chcete projekt jen podpořit pro dobrý pocit, zde máte tu možnost.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 207Album v digitální podobě

Celé album vám pošleme v mp3

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 540CD

CD je v luxusním obale s velkým bookletem, který obsahuje texty a fotografie obrazů, které Eva vytvořila.

Expected delivery of the reward: September 2023

Number of available rewards: 271/300

Reward unavailable

CZK 810Zarámovaný obraz A3

evky obrazy.jpg

Dle vašeho výběru zhotovíme a zarámujeme reprodukci jednoho z Evy obrazů na formát A3

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,080Kurz mixu a masteringu, nahrávání s Jirkou Muchou

Pokud se věnujete domácímu nahrávání a rádi byste zlepšili své schopnosti, můžete si koupit tuto odměnu. Tato odměna je určena jak naprostým začátečníkům tak i středně pokročilým. Také je možno zaučit a pomoct s výběrem vybavení, zapojení, instalace úplným začátečníkům, kteří si chtějí pořídit domácí nahrávání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,007Zarámovaný obraz A2

evky obrazy.jpg

Dle vašeho výběru zhotovíme a zarámujeme reprodukci jednoho z Evy obrazů na formát A2

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,250Kmotr CD

Na podzim 2023 plánujeme album pokřtít. Zde můžete získat zcela unikátní možnost stát se kmotrem tohoto alba.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,123Mecenášství + CD

Můžete se stát mecenášem a podpořit Evy talent a šíření její hudby. Dostanete od nás CD a dobrý pocit.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,150Účast ve videoklipu

K jedné z písní natočíme videoklip. Zatím nemáme scénář ani přesný koncept, ale víme, že budeme kombinovat záběry Evy s novými záběry, ať už z přírody, města, pohyb. Pokud si chcete v klipu zahrát, nebo se jen mihnout, máte jedinečnou příležitost. Odměna je omezena pouze na tři osoby.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable