logo-nové-bxm-statovč.jpg

BXM - Bloody Workshop Film & Video

Pojďme spolu budovat moderní tvář českého hororu, který je oficiálními místy zcela ignorován.

bloody workshop startovač.png

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 30,000requested
0contributors
ContributeRewards

Pomozte nám vymalovat hotel Fantazie na krvavě rudou, v odkazu na klasický film Stanleyho Kubricka Osvícení. V takovém prostředí si může každý natočit krátký film, odkazující na slavné kultovní horory. Pojďte s námi krvácet a zahrajte si třeba Freddyho Kruegera!

 

CO JE BXM:

Bloody Xmas Fest je jediný hororový festival v ČR, který si klade za cíl seznámit diváka s tím nejzajímavějším ze světa hororu u nás i v zahraničí. Na návštěvníka čeká mimo projekcí celovečerních i krátkých filmů také řada zajímavých přednášek s hororovou tématikou. Akce se uskuteční v hotelu Fantazie v Chotěboři pod záštitou Festivalu fantazie, v termínu 15. – 17. listopadu. V rámci pátého ročníku nás čeká mnoho nového, mimo jiné právě Bloody wokshop.

 

CO JE BLOODY WORKSHOP:

Bloody Workshop je unikátní projekt vymyšlený speciálně pro Bloody Xmas Fest (dále BXM).

Projekt se bude odehrávat v prostorách hotelu Fantazie v Chotěboři, kde probíhá celý BXM. Prostory budou tematicky přizpůsobeny tak, aby připomínaly lokace z filmu „Osvícení“ od Stanleyho  Kubricka. Účastníky budou amatérští, nezávislí, ale i profesionální hororoví tvůrci. Můžete se zúčastnit i Vy! Každý z účastníků si zde bude moci natočit parafrázi na scénu z libovolného hororu, předpokládá se však, že budou vybírat ty, které jsou v hlubším povědomí hororových fanoušků, nebo vymyslet scénu vlastní. K dispozici zde bude filmová kamera, kameraman a další technika, kterou tvůrce může, ale nemusí využít. Ostatní funkce ve štábu, především herce, si režisér může po dohodě vybrat z ostatních návštěvníků, či organizátorů festivalu. Všichni jsou však limitováni stopáží – scéna nesmí přesáhnout tři minuty a musí být natočena v jednom záběru. Výsledný sestřih všech scének, který bude zaslán na různé světové, hororové festivaly, jako ukázka českého hororu. V současné době spolupracujeme s Grossmann Fantastic Film and Wine festival ve Slovinsku a Icon Fantastic Film Festival v Izraeli, které projekt představí a mohou jej dále rozšířit.

 

NA CO POTŘEBUJEME PENÍZE:

Peníze využijeme hlavně na úpravu lokace, na techniku, líčení a pomocné síly při natáčení. Přidejte se, přijeďte a zahrajte si třeba Freddyho Kruegera v jednom z krátkých filmů! Výsledek dostanete přednostně a v plné kvalitě. 

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 30,000requested
0contributors
Contribute

Rewards

CZK 50Fanoušek class V.

Uvedení jména na webu festivalu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Fanoušek class IV.

Uvedení jména na webu festivalu a na FB stránce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Fanoušek class III.

Uvedení jména na webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Fanoušek class II.

Uvedení jména na webu festivalu, FB stránce, nástěnce cti a v závěrečných titulcích.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Fanoušek class I.

Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Expected delivery of the reward: December 2013

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600BXM Triko

Triko z historicky prvního Bloody Xmas Festu v roce 2008. Jedná se o poslední dva volně dostupné kousky, jedno pánské, velikosti M a jedno dámské velikosti XL. Na triku je vyobrazen přejetý Santa Claus s kamerou v ruce. Lahůdka pro hororové fanoušky, tvůrce, a odpůrce Santy!

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 1,000Návštěvník

Volný vstup na jeden den Bloody Xmas Festu. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Expected delivery of the reward: November 2013

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 2,000Návštěvník/Herec

Vedlejší role ve filmu. Volný vstup na Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 3,000Best movie award

Autorovi nejlepšího krátkého filmu bude udělena cena nesoucí Vaše jméno, kterou mu můžete, pokud na festival přijedete, vítězi předat. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Expected delivery of the reward: November 2013

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Freddy Krueger

Role Freddyho Kruegera v jednom z krátkých filmů. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Jason

Role Jasona z filmu "Pátek třináctého" v jednom z krátkých filmů. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Michael Myers

Role Michaela Myerse z filmu "Halloween" v jednom z krátkých filmů. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Frankenstein

Role Frankensteinova monstra v jednom z krátkých filmů. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable