bulanci_thum.png

Bulánci se vrací Hry & Apps

Hra Bulánci byla v době své slávy na většině školních PC. Pojďme se znovu tvrdě postavit za práva měkkých a dejme plochým polštářům nový rozměr!

Bulánci - Nintendo Switch je tu!
12/14/2023

Bulánci - Nintendo Switch je tu!

S radostí vám oznamujeme oficiální termín vydání hry Bulánci na Nintendo Switch!🌟

Vydání na platformě Nintendo je celosvětovou událostí a v přiložené mapě se můžete podívat, kdy a kde bude hra uvedena do prodeje. Nová verze Bulánků s vylepšeným uživatelským rozhraním a umělou inteligencí, továrnou na hrdiny a dalšími vychytávkami vyjde v Česku a na Slovensku 23. prosince, a pokud zdobení stromečku, pečení cukroví či mordování kapra není nic pro vás, můžete se pustit do boje s naducanými polštáři, a to až v osmi hráčích u jednoho zařízení.
Více informací najdete na našem webu https://www.bulanci.cz/otazky-a-odpovedi/

Všechna vylepšení se kolem Vánoc dostanou i do PC verze na Steamu a brzy se také můžete těšit na dvě zcela nová prostředí Bojiště a Bludiště, která za vaši podporu získáte samozřejmě zdarma. Bitevní vřava, letecké pumy a rotační kulomet vám slušně pocuchají povlaky. V bludišti zase číhá šílená Robokočka, posuvné zdi, výpadky proudu a kanalizační síť pro rychlé přesuny. Chystáme pro vás i nové zbraně, brutální režim a řadu překvapení, ale o tom zase příště.

Máte-li zájem o novinky ze světa Bulánků, přihlaste se k odběru newsletteru: https://www.bulanci.cz/odber-novinek/

Přejeme vám krásné Vánoce a nezapomeňte – pokud pod stromečkem najdete polštář, nemusí jít o vánoční dárek!

Tým Bulánků

Bulánci - Multiplayer
4/20/2023

Bulánci - Multiplayer

Milí hráči, rádi bychom Vám dali aktuální informace o projektu Bulánci. Jak jistě víte, hra vstoupila v loňském roce do předběžného přístupu a od té doby jsme ušli velký kus cesty. Vyšla řada aktualizací s opravami i novým obsahem a na konci února jsme vydali zcela nové prostředí Pokojíček, ve kterém se můžete projet vláčkem, pomocí trampolíny vyskákat do jiných pater, rozstřílet plyšového medvídka nebo se pustit do nelítostného souboje s robotem. Aktuálně, s mnohými z vás, testujeme online multiplayer, který vydáme v následujících týdnech a už se moc těšíme, až se s vámi potkáme online a změříme síly :).

Moc si vážíme vaší podpory, díky které může hra Bulánci vzniknout. Proto pro vás, naše VIP fanoušky, máme i další odměny a výhody. S přibývajícím obsahem do hry se můžete těšit na:

Skin pro backery - speciální skin, který už nejde nijak získat ani koupit a budete ho mít pouze vy, kteří jste nás podpořili v kampani na Startovači

Speciální mapy - automaticky získáte všechny speciální mapy k prostředím, které nyní i v budoucnu vydáme jako bonusový obsah

Brutal mod - budete mít možnost zdarma si okořenit bulánky brutal módem, který do hry napustí litry krve. Nejen, že poteče z bulánků, ale do levelů přibudou také nebohá zvířátka a postavy, jejichž životy budou mít vaši vojáci v krvavé hrsti.

Editor levelů - zatímco ostatní budou moci získat editor levelů jako placené DLC, vy ho budete mít automaticky zdarma

Přednostní přístup - k vybranému hernímu obsahu budete mít exkluzivní přístup dříve, než ostatní hráči (přednostní přístup chystáme např. pro Brutal mod)

Speciální prostředí - automaticky získáte všechny speciální prostředí, která ke hře vyjdou jako DLC

Speciální zbraně - všechny nové zbraně, které do hry vyjdou budete mít, jako naši VIP fanoušci, vždy k dispozici

Další dárky, jako např. wallpapery nebo skladby ze hry ze hry můžete získat prostřednictvím našeho bulánčího newsletteru, který vám posíláme na e-mail. Pokud vám newsletter nechodí, přihlaste se k němu na našem webu, aby vám nic neuteklo.

Děkujeme všem fanouškům za podporu které si vážíme a snažíme se, aby hra naplnila vaše očekávání.

Tým Bulánků

info@bulanci.cz

Bulánci - odměny
8/3/2022

Bulánci - odměny

Doufáme, že si užíváte krásné léto. Množí se dotazy, jak jsme na tom s odbavením všech odměn, tak si dovolíme malou rekapitulaci. Odeslali jsme zatím přes 4.200 balíčků, které obsahovaly jednu nebo hned několik odměn. To vše v příslušných velikostech nebo s příslušnými sériovými čísly. Těší nás dělat lidem radost, ale zkuste si to představit... Znovu už bychom něco takového zažít nechtěli 🙂. Postupně jsme odbavili trička, polštáře, dorty, dabing, zeď díků, sbírky bulánčí poezie, figurky Žezlíka, Uzlíka a karetní hru Bulánci - Speciální jednotky. Pokud svou odměnu ještě nemáte, přihlaste se na https://www.bulanci.cz/startovac/ a doplňte nám údaje pro odeslání. K předání nám zbývá ještě figurka Kuchlíka, Early Access, plná hra, speciální bonusy a party při vydání. Snažíme se dostat k vám všechny odměny co nejdřív to jde, tak prosíme o trpělivost. Jestli jste nějakou odměnu nestihli, nezoufejte a zkuste se podívat na náš e-shop https://www.bulancishop.cz/. Přejeme klidný spánek.

Bulánci - Speciální jednotky
6/24/2022

Bulánci - Speciální jednotky

Jedna z posledních odměn, Karetní hra Bulánci - Speciální jednotky, je na světě!!! 🤩 První cesta těchto drsných krabiček samozřejmě povede k vám všem, kteří jste nás podpořili na Startovači a vybrali jste si karetní hru jako odměnu. Od 22. července bude pak k dispozici na pultech prodejní sítě Blackfire a na našem e-shopu www.bulancishop.cz, kde jsme už nyní spustili předprodej. Přejeme Vám krásné léto plné zábavy!

Křišťálová Lupa zaměřila Bulánky.
10/27/2021

Křišťálová Lupa zaměřila Bulánky.

Bulánci byli nominováni v anketě Křišťálová Lupa na cenu popularity. Uzávěrka hlasování se blíží.

Pokud jste stoupenci bulánčího národa, tak jako my, máte posledních pár dní k zahlasování (do 1. listopadu). Držíme Bulánkům palce. Už jen proto, že neradi prohrávají a je velké nebezpečí, že v případě neúspěchu se příště budou místo Křišťálové Lupy vyhlašovat Křišťálové Střípky. :))

Hlasovat můžete zde

Vývoj Bulánci 2.0
9/15/2021

Vývoj Bulánci 2.0

Stále se nás ptáte, jak jsme s vývojem hry daleko. Abychom ukojili vaši zvědavost, pokusili jsme se popsat některé významnější body dosavadního vývoje. Není to výčet úplný, slouží pouze pro vytvoření hrubé představy aktuálního stavu. Ani zobrazená grafika nemusí být finální, ale chceme vám ukázat, že se na Buláncích pracuje a co aktuálně řešíme. Průběžně budeme informace doplňovat na našem webu: https://www.bulanci.cz/informace-o-vyvoji/

Spustili jsme bulánčí e-shop
8/16/2021

Spustili jsme bulánčí e-shop

Často nám píšete, jestli je možné ještě sehnat polštáře, trička a další odměny. Spustili jsme proto bulánčí e-shop na adrese https://www.bulanci-shop.cz/. Zatím jen s polštáři, postupně přibydou i další předměty. My se musíme věnovat především vývoji hry, proto jsme provoz e-shopu svěřili firmě IMPAR Sublimace, která je zároveň výrobce těch skvělých polštářů. Věříme, že vše vyřídí k vaší spokojenosti. Užívejte krásné léto!

Polštáře jsou na cestě k vám
7/26/2021

Polštáře jsou na cestě k vám

Obrovská várka polštářů už je na cestě. Pokud by se stalo, že vám dorazí mrtvé, ve vlastním zájmu se je nesnažte oživovat! Věříme, že se vám budou líbit tak, jako nám. Pokud se chcete podělit s ostatními o své dojmy nebo si popovídat o Buláncích, založili jsme pro vás komunitní Discord na adrese: https://discord.gg/hRuef9ar64

Všem moc děkujeme!
6/17/2021

Všem moc děkujeme!

Měsíční maraton "Bulánci se vrací" je úspěšně v cíli. Vybrali jsme neuvěřitelných 7 308 770 Kč a stali se tak nejúspěšnějším projektem v historii Startovače. Všem moc děkujeme za důvěru a uděláme maximum pro to, aby Bulánci 2.0 překonali svého předchůdce.

V následujících dvou týdnech se na vás všechny, kteří jste Bulánky 2.0 podpořili, obrátíme s přehledem odměn a doladíme s vámi velikosti triček, barvy polštářů i jména na zeď díků. Je vás přes 8 tisíc, tak s námi prosím mějte trpělivost ?

Polštáře
6/9/2021

Polštáře

Varovali jsme vás, ale pokud se nebojíte, pustit si do bytu bulánčího válečníka a nepřijde vám sadistické si na takové polštáře lehat, tak vám to umožníme. Přidáváme polštáře jako novou odměnu a zároveň vám přejeme dlouhý a spokojený život (a spánek).

Nejvyšší vybraná částka
5/28/2021

Nejvyšší vybraná částka

Tak jsme se přehoupli přes nejvyšší vybranou částku v historii Startovače a je to všechno vaše vina! :) :)

Děkujeme

1000 % je tu!
5/27/2021

1000 % je tu!

Speciální skin do hry pro všechny, kteří jste nás podpořili. Díky!

Nové cíle
5/26/2021

Nové cíle

Protože vaše řady neustále rostou, rozhodli jsme se přidat při dosažení 1000% skin pro všechny, kteří nás během kampaně na Startovači podpořili. Také se ptáte, jestli zachováme krev, popravdě jsme to v plánu neměli, protože technicky vzato v polštářích žádná krev není. Chceme ale vyhovět všem, kteří se rádi brodí v rudých kalužích a přidáváme cíl v podobě speciálního Brutal módu pro všechny, kdo nás během kampaně podpoří (v samotné hře tato možnost nebude). A do třetice, už jste zkoušeli hrát fotbal za plné palby? Výraz "střelit gól" tak získává zcela nový rozměr.

Padla nejvyšší odměna!
5/25/2021

Padla nejvyšší odměna!

Od této chvíle je zachránce bulánčího národa, jeho eminence Lukáš Uhlíř pod ochranou všech bulánků! Ochrannou ruku drží i nad bulánčím mecenášem Martinem Bartošem.


Jste všichni skvělí. Vážíme si úplně každého příspěvku a o každém z vás dobře víme. Jste všichni naši VIP a uděláme vše pro to, abychom vám to vynahradili.

Sběratelské figurky
5/22/2021

Sběratelské figurky

Píšete si o další sběratelské figurky Žezlíka a Uzlíka. Nezlobte se, ale další kusy už opravdu uvolňovat nemůžeme.

Rádi bychom vyhověli všem, na které se s figurkou nedostalo, ale šlo o sběratelskou edici a u té je omezený počet figurek klíčový. Rozhodli jsme se proto vydat třetí figurku, která už nebude sběratelská a bude k dispozici po celou dobu kampaně i po jejím skončení. Ještě dnes vám představíme Plukovníka Kuchlíka.

Moc vám všem děkujeme!
5/20/2021

Moc vám všem děkujeme!

Situace na bojišti se mění každým okamžikem. Je to neuvěřitelné. Strašně moc vám děkujeme! Zároveň se omlouváme všem, kterým jsme zatím nestihli odpovědět na maily a zprávy, jsme doslova zavaleni. Uděláme všechno pro to, aby Bulánci 2.0 byli naprostá pecka!

ReachedCZK 7,308,770(1,462%)

1,462%
CZK 500,000requested
7,660contributors
Contribute

project authorSleepTeam

Rewards

CZK 250Chci podpořit

- Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Každé pomoci si moc vážíme. Vás všechny, kdo Bulánky podpoříte, vyvěsíme na zeď díků na bulánčím webu, kde vám bude bulánčí národ provolávat velkou slávu na věčné časy.

Expected delivery of the reward: May 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Plná hra

- Klíč ke hře Bulánci na PC - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Kromě zvěčnění vašich jmen na zdi díků a neskonalé vděčnosti celého bulánčího národa získáte i klíč k nové hře Bulánci na PC.

Expected delivery of the reward: February 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 480Bulánek

- Polštář v barvě dle vašeho výběru - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Pro skutečné odvážlivce. Zdánlivě neškodné polštáře se snímatelným, pratelným povlakem a upraveným tvarem. Do poznámky nám napište, jakou chcete barvu (modrá, zelená, žlutá a tmavě šedá).

Expected delivery of the reward: November 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Early acces

- Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Chcete si zahrát, jako jedni z prvních, nové levely, vyzkoušet nové funkce a nahlédnout pod pokličku vývoje hry? Buďte součástí tvůrčího procesu. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu v předběžném přístupu, protože právě o vás to je a pro vás hru tvoříme.

Expected delivery of the reward: February 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Tričko bílé s bulánkem

- bulánčí tričko dle vybrané velikosti - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Na vaše opakované výzvy přidáváme novou odměnu - bulánčí trička. Do poznámky nám prosím napište velikost a typ (dámské/pánské).

Expected delivery of the reward: February 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Tričko modré s bulánkem

- bulánčí tričko dle vybrané velikosti - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Na vaše opakované výzvy přidáváme novou odměnu - bulánčí trička. Do poznámky nám prosím napište velikost a typ (dámské/pánské).

Expected delivery of the reward: February 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Tričko modré s logem

- bulánčí tričko dle vybrané velikosti - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Na vaše opakované výzvy přidáváme novou odměnu - bulánčí trička. Do poznámky nám prosím napište velikost a typ (dámské/pánské).

Expected delivery of the reward: June 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 850Jednu pro mně, jednu darovat

- Dva klíče ke hře Bulanci na PC s přístupy do early accesu - Zvěčnění dvou jmen na zdi díků na webu hry ----------------------- Podpořte Bulánky a udělejte tím radost nejen sobě, nám, ale i někomu dalšímu, kdo je vám blízký. Součástí odměny je i dárkový bulánčí certifikát, kam můžete doplnit jméno obdarovaného nebo věnování.

Expected delivery of the reward: February 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Bulánci - speciální jednotky

- Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Jak se zabavit, když jste zrovna offline? Řešení nabízí nová karetní hra pro 2 - 5 hráčů s názvem Bulánci - speciální jednotky. Můžete změřit síly se svými protihráči nebo společně plnit speciální mise, ve kterých je cílem odstranit nebezpečné postavy na nepřátelské straně. Balení obsahuje 31 hracích karet, 5 přehledových karet a pravidla.

Expected delivery of the reward: February 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Figurka plukovníka Kuchlíka

- Figurka plukovníka Kuchlíka - Klíč ke hře Bulánci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Věhlasný plukovník Kuchlík, který se proslavil ve válce Severu proti Severovýchodu. Figurka není sběratelská a bude k dispozici po celou dobu kampaně i po jejím skončení.

Expected delivery of the reward: February 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Bulánek a hra

- Polštář v barvě dle vašeho výběru - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Pro skutečné odvážlivce. Zdánlivě neškodné polštáře se snímatelným, pratelným povlakem a upraveným tvarem. Do poznámky nám napište, jakou chcete barvu (modrá, zelená, žlutá a tmavě šedá).

Expected delivery of the reward: February 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Sběratelská figurka

- Sběratelská figurka bulánka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Sběratelská figurka prvního bulánčího prezidenta Žezlíka i s jeho pověstnou Polštářobijkou, kterou neodkládal ani v noci. Jedná se o odlitek z kvalitního cínu, jehož součástí je i certifikát, prokazující původ a pořadí každé figurky. Čím dříve si odměnu vyberete, tím vzácnější figurku získáte!

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/200

Reward unavailable

CZK 1,000Sběratelská figurka 2

- Sběratelská figurka bulánka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Velký zájem o figurky nás překvapil a na vaše přání přidáváme další. Jedná se o odlitek z kvalitního cínu, jehož součástí je i certifikát, prokazující původ a pořadí každé figurky. Čím dříve si odměnu vyberete, tím vzácnější figurku získáte!

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/150

Reward unavailable

CZK 1,000Sběratelská figurka 3

- Sběratelská figurka bulánka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Víc už jich prostě nepřidáme. Nepřidáme! Poslední šance získat Žezlíka. Jedná se o odlitek z kvalitního cínu, jehož součástí je i certifikát, prokazující původ a pořadí každé figurky. Čím dříve si odměnu vyberete, tím vzácnější figurku získáte!

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/150

Reward unavailable

CZK 1,000Sběratelská figurka Uzlík

- Sběratelská figurka bulánka Uzlíka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Další ikona buláncí historie, Uzlík, který přibil svůj protest proti útlaku na dveře ložnice. Jedná se o odlitek z kvalitního cínu, jehož součástí je i certifikát, prokazující původ a pořadí každé figurky. Čím dříve si odměnu vyberete, tím vzácnější figurku získáte!

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/350

Reward unavailable

CZK 1,000Sběratelská figurka Uzlík 2

Děkujeme za velký zájem, ale více jich už uvolnit nemůžeme. Toto jsou poslední figurky bulánka Uzlíka. - Sběratelská figurka bulánka Uzlíka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Další ikona buláncí historie, Uzlík, který přibil svůj protest proti útlaku na dveře ložnice. Jedná se o odlitek z kvalitního cínu, jehož součástí je i certifikát, prokazující původ a pořadí každé figurky. Čím dříve si odměnu vyberete, tím vzácnější figurku získáte!

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/180

Reward unavailable

CZK 1,400Sběratelská figurka VIP

- Sběratelská figurka bulánka (prvních 20 kusů) - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Pro nejzapálenější sběratele jsme vyhradili prvních 20 figurek legendárního bulánčího prezidenta Žezlíka. Spolu s certifikátem o původu a pořadí získají figurku ti nejrychlejší z vás.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 1,400Sběratelská figurka VIP - Uzlík

- Sběratelská figurka bulánka (prvních 20 kusů) - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Pro nejzapálenější sběratele jsme vyhradili prvních 20 figurek bulánka Uzlíka, který přibil svůj protest proti útlaku na dveře ložnice.. Spolu s certifikátem o původu a pořadí získají figurku ti nejrychlejší z vás.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 1,800Kompletní sada bulánků

- Sada všech čtyř polštářů - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Pro skutečné odvážlivce. Zdánlivě neškodné polštáře se snímatelným, pratelným povlakem a upraveným tvarem. Čtyři kusy - modrá, zelená, žlutá a tmavě šedá.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 890/1000

Reward unavailable

CZK 1,900Stolní hra Bulánci

- Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - Sběratelská figurka bulánka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Jak se zabavit, když jste zrovna offline? Řešení nabízí nová karetní hra pro 2 - 5 hráčů s názvem Bulánci - speciální jednotky. Můžete změřit síly se svými protihráči nebo společně plnit speciální mise, ve kterých je cílem odstranit nebezpečné postavy na nepřátelské straně. Balení obsahuje 31 hracích karet, 5 přehledových karet a pravidla.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 1,900Stolní hra Bulánci

- Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - Sběratelská figurka bulánka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Jak se zabavit, když jste zrovna offline? Řešení nabízí nová karetní hra pro 2 - 5 hráčů s názvem Bulánci - speciální jednotky. Můžete změřit síly se svými protihráči nebo společně plnit speciální mise, ve kterých je cílem odstranit nebezpečné postavy na nepřátelské straně. Balení obsahuje 31 hracích karet, 5 přehledových karet a pravidla.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/150

Reward unavailable

CZK 1,900Stolní hra Bulánci

Pro velký zájem přidáváme. - Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - Sběratelská figurka bulánka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Jak se zabavit, když jste zrovna offline? Řešení nabízí nová karetní hra pro 2 - 5 hráčů s názvem Bulánci - speciální jednotky. Můžete změřit síly se svými protihráči nebo společně plnit speciální mise, ve kterých je cílem odstranit nebezpečné postavy na nepřátelské straně. Balení obsahuje 31 hracích karet, 5 přehledových karet a pravidla.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/200

Reward unavailable

CZK 2,900Speciální bonusy ve hře

- Limitovaná edice bonusů ve hře - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Máte jedinečnou šanci získat limitovanou edici bonusů, které řeknou celému světu, že to s Bulánky myslíte vážně. Unikátní modifikace podoby vašeho bulánka, verze levelů, které v samotné hře nejsou a další bohusy už nepůjdou koupit ani získat do hry jiným způsobem. Ta možnost je právě teď!

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 8/90

Reward unavailable

CZK 3,500Party s autory

- VIP pozvánka na party s autory - Limitovaná edice bonusů ve hře - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Jestli si něco opravdu zaslouží oslavu, tak vydání nových Bulánků. Staňte se svědky jedinečné události, na které se potkáte s autory a dalšími vyznavači bulánčí filosofie. Přijďte s námi zapařit!

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/15

Reward unavailable

CZK 3,500Party s autory

Bude to mnohem větší party než jsme si mysleli, ale proč ne. - VIP pozvánka na party s autory - Limitovaná edice bonusů ve hře - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Jestli si něco opravdu zaslouží oslavu, tak vydání nových Bulánků. Staňte se svědky jedinečné události, na které se potkáte s autory a dalšími vyznavači bulánčí filosofie. Přijďte s námi zapařit!

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 6,000Balíček pro sběratele

- Tištěná limitovaná edice bulánčí poezie s podpisy autorů - Limitovaná edice bonusů ve hře - Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - Dvě sběratelské figurky - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Pro skutečné sběratele fajnšmekry máme speciální balíček, který obsahuje tištěnou, limitovanou (autory podepsanou) edici bulánčí poezie s původními i novými básněmi a ilustracemi. Překvapíme vás také druhou sběratelskou figurkou. To vše včetně nové karetní hry a speciální edice bonusů.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/90

Reward unavailable

CZK 8,000Dabing

- Nadabuj bulánka do hry nebo historie - Poděkování v titulcích - Limitovaná edice bonusů ve hře - Sběratelská figurka bulánka - Pozvání na party s autory - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Vdechněte bulánkům něco ze své osobnosti a zanechejte stopu v herním světě. Sejdeme se společně v nahrávacím studiu a nadabujete hlas pro bulánka do hry nebo historie. Vašemu bulánkovi budou rozumět polštáře a polštářky z celého světa.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/8

Reward unavailable

CZK 9,500Bulánčí dort

- Bulánčí dort na vaši party - Limitovaná edice bonusů ve hře - Sběratelská figurka bulánka - Klíč ke hře Bulanci na PC s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Bulánčí dort zaboduje na každé oslavě. Dort je vyroben profesionálními cukráři, s použítím výhradně čerstvých surovin a surovin z domácích produktů. Korpus i náplň dortu (čokoláda, oreo, karamel, vanilka aj.) jsou na vaše přání. Potah dortu i veškeré dekorace jsou ruční práce z pravého mandlového marcipánu. Stačí objednat na konkrétní datum a můžete slavit.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 5/7

Reward unavailable

CZK 15,000Skalní fanoušek

- Poděkování v titulcích - Limitovaná edice bonusů ve hře - Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - Dvě sběratelské figurky bulánka - Pozvání na party s autory - Klíč ke hře Bulánci na platformu dle vlastního výběru a přístup do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Věnujeme vám zvláštní poděkování v titulcích, které budou součástí hry na všech platformách, ve všech jazykových verzích. Překvapíme vás jedním z prvních kusů druhé sběratelské figurky a vše s vámi řádně oslavíme na naší party.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 30,000Bulánčí podobizna

- Obraz s vaší bulánčí podobiznou - Poděkování v titulcích - Bulánčí dort na vaši party - Limitovaná edice bonusů ve hře - Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - Sběratelská figurka bulánka - Klíč ke hře Bulánci na platformu dle vlastního výběru a přístup do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Zeď vám bude zdobit origiální obraz s vaší bulánčí podobiznou. Osladíme vám život speciálním bulánčím dortem a uvedeme vás do bulánčí Síně slávy, mezi ty nejvýznamnější šiřitele bulánčí filozofie a nejlepší světové bojovníky.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 50,000Bulánčí mecenáš

- Originál kresba s podpisy autorů - Uvedeme vás do bulánčí Síně slávy - Poděkování v titulcích - Tištěná limitovaná edice poezie s podpisy autorů - Limitovaná edice bonusů ve hře - Bulánčí dort na vaši party - Dvě sběratelské figurky - Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - VIP pozvánka na party - Klíč ke hře Bulánci na platformu dle vlastního výběru a přístup do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Pro skutečné mecenáše vytvoříme jedinečný sběratelský unikát, obraz s originální kresbou a podpisy všech autorů hry.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 150,000Zachránce bulánčího národa

- Budete v titulcích na prvním místě - Vznikne o vás opěvná bulánčí báseň - Zvěčníme vás v bulánčí historii - Uvedeme vás do bulánčí Síně slávy - Originál kresba s podpisy autorů - Limitovaná edice bulánčí poezie s podpisy autorů - Limitovaná edice bonusů ve hře - Bulánčí dort na vaši party - Dvě sběratelské figurky bulánka - Nová karetní hra Bulánci - speciální jednotky - VIP pozvánka na party s autory - Klíče ke hře Bulánci na všechny platformy s přístupem do early accesu - Zvěčnění na zdi díků na webu hry ----------------------- Stanete se bulánčí modlou.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable