5455EAE9-4F59-4516-B47F-1FE39B563467.jpg

BOLEK - DEBUTOVÉ CD 100% LIVE Hudba

Bolek - vsetínský, regionálně národní, potulný hudebník. Pomozte mi prosím splnit sen - natočit první autorské CD. Předem VELKÉ díky za podporu. Bo)

3/17/2021

Převeliké díky Bo)

Poděkování za dosavadní podporu.

Čus virus startovací parto,

děkuji mockrát za možnost splnit si sen. Jste neskuteční a velice mě potěšily vaše příspěvky.

Měl jsem velkou obavu a strach tento projekt umístit na Startovač. Bál jsem se totiž, že propadne. 

Nakonec jsem rád, za Vaši zpětnou vabu, že má tvorba někoho zajímá a nežiju jen ve své bublině.

Děkuji Vám, za rychlý nášup a že za necelých 10 dní se vybrala požadovaná částka. Peníze, které budou navíc se využijí na financování videoklipu, hudebních videí na youtube a živý zaznam akustického setu, pod vedením výborného kameramana, fotografa a hudebníka Tomáše Hennela.

V tuto chvíli máme "nabrány" veškeré nástroje a zpěvy. Zároveň již probíhá mix písní a bude následovat master, aby jste měli dokonalý požitek z přehrávání.

Všechny nástroje byly nárhrány 100% živě a na albu uslyšíte celou kapelu.

Hvězdní hosté na CD jsou Kamila Polonyová - zpěv, Marek Bogár - baskytara, Libor Jandík - bicí a cajon, Karel Hajdík - kytara a bass synth.

Předpokládám, že pokud se nic zásadního nestane bude CD připraveno první týden v květnu. Hmotné odměny budu zasílat ihned povyhotovení, čili očekávejte v květnu osobní návštěvu, nebo zásilku.

Vzhledem k situaci Vám nejsem schopen sdělit termín koncertu a křestu, ale věřím, že se vše dá dopořádku a budeme moci co nejdříve křest a koncert uskutečnit. Třeba i v květnu, venku, tajně, někde ;-)

 

Ještě jednou děkuji za Vaši přízeň.

 

Bo)

ReachedCZK 86,700(158%)

158%
CZK 55,000requested
140contributors
Contribute

project authorBolek Vjaclovský

Rewards

CZK 100100x chvála

Děkuji za to, že jste v práci byli necelou hodinu zdarma ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Koncertní trsátko

Koncertní trsátko, které má již svůj život za sebou. A postaralo se o přísun kvalitní muziky. Přece se to nevyhodí, ne?

Number of available rewards: 30/30

Reward unavailable

CZK 200CD 100% LIVE po síti

CD 100% LIVE v digitální podobě ve formátu MP3,na Váš email. Pošetříme plasty

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350CD 100% LIVE

Fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450CD 100% LIVE s podpisem vlastním pérem (fixem)

Vlastním fixem a vlastnoručně s osobním věnováním podepsané CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Ponožky na obě nožky - pozor na Lichožrouty Dámy

Ponožky s Bolkem valašské výroby. Menší velikost 35-41 Zákaz nošení v sandálech! K tomu Fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 20/25

Reward unavailable

CZK 500Ponožky na obě nožky - pozor na Lichožrouty Páni

Ponožky s Bolkem valašské výroby. Větší velikost 42 - 46 Zákaz nošení v sandálech! Fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 21/25

Reward unavailable

CZK 550OSOBNÍ AUDIO PODĚKOVÁNÍ součástí MP3 CD 100% LIVE

Přímo pro Vás osobní audio věnování a poděkování, které bude součástí MP3 verze CD 100% LIVE. Tento speciál dorazí na Váš email ještě před oficiálním vydáním CD. Text poděkování si můžete vybrat dle libosti, nebo to nechat na mě.

Number of available rewards: 60/60

Reward unavailable

CZK 750Kšiltovka SNAP s vyšitým logem Bolka, proti úžehu

Kšiltovka s výšivkou 100% kvality na všechny hlavy díky nastavitelnému zapínání. Se síťkou v zadním panelu ať se Vám hlava nezapaří. Fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 2/8

Reward unavailable

CZK 850Pro žhavé fanynky - kalhotky Victoria´s Secret S

Speciální edice kalhotek Victoria´s Secret s transferem loga Bo) Velikost S (34) - bikini styl, 100% bavlna. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 850Pro žhavé fanynky - kalhotky Victoria´s Secret M

Speciální edice kalhotek Victoria´s Secret s transferem loga Bo) Velikost M (38) - bikini styl, 100% bavlna. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 850Pro žhavé fanynky - kalhotky Victoria´s Secret L

Speciální edice kalhotek Victoria´s Secret s transferem loga Bo) Velikost L (40) - bikini styl, 100% bavlna. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 1,000Triko s Bolkem nejen na spaní

Tričko s potiskem pro pohodlné cesty do práce, na koncerty, na zahradu i na spaní. Černá barva s logem Bolka. Požadovanou velikost a variantu(Dámské, Pánské) uveďte do poznámek. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200VAŠE jméno 100% navždy v BOOKLETU + CD 100% LIVE

Vaše jméno bude navždy součástí bookletu CDčka, jako poděkování. Vlastním fixem a vlastnoručně s osobním věnováním podepsané CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, před oficiálním vydáním na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Soukromý Bolek u Vás, kdekoliv na 60 minut

Soukromý koncert v délce 60 minut. Kdekoliv dle domluvy. Obývák, zahrada, chata, festival... Akusticky, nebo s ozvučením dle prostoru. Doprava do 100km v ceně. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 15,000Večerní PARTY HARD s Bolkem

Celovečerní produkce v délce 6 hodin, na Vaši akci, včetně ozvučení dle prostoru. Live Jukebox dle přání. Co znám, to zahraju, co neznám, to nezahraju. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email, ponožky, tričko i kšiltovku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Bolkův partner/ka na rok

Životní partnerku mám, partnerem na 365 dní se však můžete stát i Vy. Vaše jméno (firma) bude na obalu CD (na furt), webových stránkách, oficiálně uvedeno na příspěvcích na sociálních sítích. Bude Vám na každém koncertě poděkováno a k tomu obdržíte, soukromý koncert v délce 60 minut, CD, ponožky, kšiltovku, triko a taky poděkování za Vaši štědrost.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable