5455EAE9-4F59-4516-B47F-1FE39B563467.jpg

BOLEK - DEBUTOVÉ CD 100% LIVE Hudba

Bolek - vsetínský, regionálně národní, potulný hudebník. Pomozte mi prosím splnit sen - natočit první autorské CD. Předem VELKÉ díky za podporu. Bo)

5455EAE9-4F59-4516-B47F-1FE39B563467.jpg

ReachedCZK 86,700(158%)

158%
CZK 55,000requested
140contributors
ContributeRewards

 

Nově vznikající autorské CDčko s názvem 100% LIVE, na kterém se budete podílet i VY bude obsahovat 12 písní o holkách, muzice a životě.

Všechny texty písní jsem napsal v češtině, aby byly snadno poslouchatelné a srozumitelné.
Na desce najdete veselé a zapamatovatelné melodie, které Vám zvednou náladu, a nebo Vás vtáhnou do pohodové a klidné atmosféry.

Deska obsahuje hlavně písničky a příběhy, které v současné populární hudbě postrádám. Deska bude hudebně pestrá, ale kompaktní.

Natáčí se ve vsetínském studiu WAHLS Records, pod vedením zkušených mistrů zvuku Dušana Trličíka a Karla Hajdíka, kteří jsou také aktivní muzikanti. Jejich pohled na hudbu je citlivý, originální avšak přesně vystihují náladu písní.

CD bude dokončeno v dubnu roku 2021 a bude pokřtěno v Radegastovně U LVA Ryze hořkou 12, kde jsem jako sólový muzikant začínal na stole.

Věřím, že Vás chytlavé melodie a texty dostanou na první dobrou.

Bo)

___________________________________________________

Od přírody, narození a "přirození" jsem velmi veselý člověk. Kdo mě zná, tak by si stěží pomyslel, že jsem i docela stydlivý a nerad se předvádím. Zvlášť, když se mám prezentovat sám za sebe.

Proto jsem se po několika letech odhodlal překonat stud a začal psát vlastní texty a melodie. Často jsem vedl rozhovory s významným a celorepublikově uznávaným kytaristou a muzikatem Honzou Žambochem, který mi dal několik rad a nakopl mě k psaní textů a melodií.

Jednoduše jít s vlastní kůži na trh. Jelikož večírky, na kterých hrávám jsou opředeny výbornou a bouřlivou atmosférou, ale prezentuji ve svém podání písně jiných interpretů. 

S vlastní tvorbou je to však jiná disciplína. Ještě před jarním covidovém turné live streamů proti trudnomyslnosti, jsem začal na svatbách, večírcích a koncertech testovat vlastní písně. Setkal jsem se s pozitivními reakcemi a proto jsem se rozhodl pro vydání CD. Výsledek si můžete poslechnout na vlastní uši.

 

___________________________________________________

 

Z prvopočátku jsem chtěl desku vydat ze svých zdrojů, nicméně COVID a lockdown mě zasáhl stejně jako všechny umělce. Ze dne na den, v podstatě z hodiny na hodinu jsem se ocitl bez příjmů. 

Našetřené peníze na natáčení jsem použil na chod domácnosti, abych zajistil rodinu.

Rozhodl jsem se tedy využít pomoci Vás fanoušků, přátel a STARTOVAČE, abych dokončil rozdělanou práci v nahrávacím studiu a kulturu Vám přinesl v podobě malé kulaté věci zvané CDčko.

 

Věřím, že společnými silami to zvládneme.

Předem Vám děkuji za podporu.

podpis

 

Níže Vám přináším report ze studia a také fotky odměn.

Samozřejmě Vás neminou novinky a aktuality.

 

FOTKY

Studio Bolek režie

Trocha fotek ze studia WAHLS Records.

 

Karel

Kritický poslech a porada co dál... Karel Hajdík v akci.

Kytary

Základ je neustále ladit, ladit a ladit...

vino

Ladit nejen nástroje, ale i naladit se na správnou notu. Oblíbené Dušanovo z Jižní Moravy.

 

Trocha ochutnávky odměn, za Váš příspěvek.

kšilt

Kšiltovka SNAP BACK s výšivkou logo Bolka

ponožky

Ponožky z valašské firmy Knebl ponožky. V dárkové krabičce a ve dvou velikostech. Menší 35 - 41 a 42 - 46

 

triko

Triko, nejen na spaní bude v černé barvě s bílým logem.

kalhotky

Pro fanynky, značkové kalhotky Victoria´s Secret, v limitované edici 10 ks, s potiskem Bo)

ReachedCZK 86,700(158%)

158%
CZK 55,000requested
140contributors
Contribute

project authorBolek Vjaclovský

Rewards

CZK 100100x chvála

Děkuji za to, že jste v práci byli necelou hodinu zdarma ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Koncertní trsátko

Koncertní trsátko, které má již svůj život za sebou. A postaralo se o přísun kvalitní muziky. Přece se to nevyhodí, ne?

Number of available rewards: 30/30

Reward unavailable

CZK 200CD 100% LIVE po síti

CD 100% LIVE v digitální podobě ve formátu MP3,na Váš email. Pošetříme plasty

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350CD 100% LIVE

Fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450CD 100% LIVE s podpisem vlastním pérem (fixem)

Vlastním fixem a vlastnoručně s osobním věnováním podepsané CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Ponožky na obě nožky - pozor na Lichožrouty Dámy

Ponožky s Bolkem valašské výroby. Menší velikost 35-41 Zákaz nošení v sandálech! K tomu Fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 20/25

Reward unavailable

CZK 500Ponožky na obě nožky - pozor na Lichožrouty Páni

Ponožky s Bolkem valašské výroby. Větší velikost 42 - 46 Zákaz nošení v sandálech! Fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 21/25

Reward unavailable

CZK 550OSOBNÍ AUDIO PODĚKOVÁNÍ součástí MP3 CD 100% LIVE

Přímo pro Vás osobní audio věnování a poděkování, které bude součástí MP3 verze CD 100% LIVE. Tento speciál dorazí na Váš email ještě před oficiálním vydáním CD. Text poděkování si můžete vybrat dle libosti, nebo to nechat na mě.

Number of available rewards: 60/60

Reward unavailable

CZK 750Kšiltovka SNAP s vyšitým logem Bolka, proti úžehu

Kšiltovka s výšivkou 100% kvality na všechny hlavy díky nastavitelnému zapínání. Se síťkou v zadním panelu ať se Vám hlava nezapaří. Fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 2/8

Reward unavailable

CZK 850Pro žhavé fanynky - kalhotky Victoria´s Secret S

Speciální edice kalhotek Victoria´s Secret s transferem loga Bo) Velikost S (34) - bikini styl, 100% bavlna. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 850Pro žhavé fanynky - kalhotky Victoria´s Secret M

Speciální edice kalhotek Victoria´s Secret s transferem loga Bo) Velikost M (38) - bikini styl, 100% bavlna. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 850Pro žhavé fanynky - kalhotky Victoria´s Secret L

Speciální edice kalhotek Victoria´s Secret s transferem loga Bo) Velikost L (40) - bikini styl, 100% bavlna. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 1,000Triko s Bolkem nejen na spaní

Tričko s potiskem pro pohodlné cesty do práce, na koncerty, na zahradu i na spaní. Černá barva s logem Bolka. Požadovanou velikost a variantu(Dámské, Pánské) uveďte do poznámek. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200VAŠE jméno 100% navždy v BOOKLETU + CD 100% LIVE

Vaše jméno bude navždy součástí bookletu CDčka, jako poděkování. Vlastním fixem a vlastnoručně s osobním věnováním podepsané CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, před oficiálním vydáním na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Soukromý Bolek u Vás, kdekoliv na 60 minut

Soukromý koncert v délce 60 minut. Kdekoliv dle domluvy. Obývák, zahrada, chata, festival... Akusticky, nebo s ozvučením dle prostoru. Doprava do 100km v ceně. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 15,000Večerní PARTY HARD s Bolkem

Celovečerní produkce v délce 6 hodin, na Vaši akci, včetně ozvučení dle prostoru. Live Jukebox dle přání. Co znám, to zahraju, co neznám, to nezahraju. K tomu fyzický nosič CD 100% LIVE v krásné černé barvě, včetně obalu a bookletu s texty písní. Pro vyznavače hmotných statků. Jako bonus obdržíte MP3 formát CD, na Váš email, ponožky, tričko i kšiltovku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Bolkův partner/ka na rok

Životní partnerku mám, partnerem na 365 dní se však můžete stát i Vy. Vaše jméno (firma) bude na obalu CD (na furt), webových stránkách, oficiálně uvedeno na příspěvcích na sociálních sítích. Bude Vám na každém koncertě poděkováno a k tomu obdržíte, soukromý koncert v délce 60 minut, CD, ponožky, kšiltovku, triko a taky poděkování za Vaši štědrost.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable