1280x720_2.png

Bod Zlomu/Breaking Point - Studentský film Film & Video

Ahoj! Jsme parta studentů multimédií na VŠE a natáčíme krátký film, který je kulminací našeho studia. Prosíme, podpořte nás! Díky Vám úspěšně dokončíme studium a dostaneme náš film na plátno Lucerny.

video thumbnail2.png

ReachedCZK 40,050(100%)

100%
CZK 40,000requested
32contributors
ContributeRewards

O Filmu

Vincentovi není dobře. Motá se mu hlava, ulice Prahy se mu zdají každou chvíli užší a slyší zvláštní zvuky. Svět jakoby se mu proměňoval pod nohama. Zdá se, že se hroutí jeho vlastní existence. Co se to s ním proboha děje?

Náš film se zabývá dnešními problémy mladých lidí a reaguje na rychle se měnící svět kolem nás. 

Natačíme krátkometrážní film, který i přes svou délku nese v sobě významný obsah. Otevíráme diskuzi ohledně sociálních otázek, které dosud nebyly v dnešní společnosti tak palčivé. V našem filmu se Vincentova realita rozplývá a zveme vás na cestu do temných hlubin jeho duše.

Cool, co? Náš příběh můžete sledovat zde:

https://www.instagram.com/bodzlomufilm/

https://www.facebook.com/profile.php?id=61551579406558

 

Tým filmu “Bod zlomu”

Sofie je naší režiserkou, která vybrala scénář. Díky jejím delikátním úpravám původního scénáře se zrodí ten pravý „Bod Zlomu“. Má svoji vizi a vede nás k cíli, ať chceme, nebo ne.

Anna je zvukařka, která si svoji profesi zvolila jako poslání. Má s hudbou zvláštní vztah, který ji provází už od dětství, kdy poprvé hrála na klavír. Při sledování filmu se ponoříte do jejího světa zvuků a vjemů.

Yana je naši střihačkou, která má za úkol spojit všechny naše dovednosti a dílky do výsledného filmu. Během střihu a korekce barev ukáže svůj cit i všechny schopnosti – ty jí pomohou překonat tuhle výzvu.

Artyom je kameraman s opravdovou vášní. Bere náš film jako příležitost posunout se v oblasti kameramanského umění a vtisknout svoji jedinečnou představu. K filmu si vybral tu nejlepší kameru, aby si poradil s každou složitou scénou.

 

V jaké fázi tvorby filmu jsme ted’?

Máme již hotový scénář a načrtnuto, jaké záběry se ve filmu objeví. Taktéž veškeré lokace a rekvizity. Co nám zbývá jsou kostýmy a herci, které se snažíme nalákat z umělecké školy na odměnu. Ještě je před náma pořádný kus práce a nákladů.

 

Proč jsme na Startovači?

I když se snažíme co nejlépe zajistit všechny nezbytné prostředky pro úspěšné natáčení, potřebujeme Vaši pomoc a podporu. Jen díky Vám můžeme náš film dovést k dokonalosti, a snad i dobré známce.

 

Díky Vašim příspěvkům budeme schopni zajistit: 

  • Lokace – Pronájem vhodných míst pro natáčení, jako je byt či automobil.
  • Herci – Pro film hledáme dobré herce mezi studenty i profíky. Obzvláště role Vincenta je velmi náročná.
  • Technika – Víte, co všechno je třeba na natočení filmu? Je to pěkný seznam! Nejen kamera, ale i světla, stabilizéry, objektivy, mikrofony, záznamníky, …
  • Catering – Během dlouhých dvanáctihodinových natáčení bude nezbytné zajistit stravování pro herce i štáb.
  • Rekvizity a kostýmy – Pro věrohodné scény jsou třeba věrohodné rekvizity a kostýmy.

Umožněte nám natočit film, který osloví nejen diváky, ale i naše učitele. Bez Vás to nezvládneme.

 

Odměny

Velmi si vážíme Vaší pomoci a rádi bychom nabídli něco na oplátku. Chceme Vám poskytnout odměny, které máme sami rádi. Proto jsme oslovili mnoho skvělých českých domácích značek, abychom zajistili atraktivní nabídku cen.

 

TOMCHAi - Čajová směs iNDiAN MASALA – Honeybush

Užijte šalek medově-ovocného čaje v zimní večer. Krásně zklidní a pomůže s uvolněním po celodenní práci.

 

 

ROZVONĚNO - Přírodní svíčka s rozmarýnem a levandulí

Vonná svíčka s levandulovým a rozmarýnovým éterickým olejem podporuje uvolnění a obnovu vnitřní síly a odstraňuje úzkost. Takovou ručně vyrobenou svíčku nám poskytl obchod Rozvoněno, jehož majitele mají i vlastní levandulové políčko. 

 

 

PECKA - Nektarinko-bourbonový džem

Představujeme Vám naše oblíbené duo. Prvním slotem je  nektarinko-bourbonový džem s jemnými tony muškátového oříšku. Je malá pravděpodobnost, že zapomenete na tuto explozi chutí.

 

 

PECKA - Jahodo-bazalkový džem

Dalším slotem je jahodovo-bazalkový džem s citrusovou kůrou. Sladkost jahod ve spojení s citronovou šťávou je zdůrazněna kořeněnou vůní bazalky. Džemy Peсka jsou láska hned od první lžičky.

 

 

KOKINOSHOP - Mystery piny

Kokino obchůdek je místem fantazie, inspirace a zábavy. Dílna designérky Kristiny poskytuje 10 různých setů pinů pro každého. Takové malé a stylové odznaky ozdobí jakýkoli každodenní předmět. #mystery_pins

 

 

PIVO BOARD - LONGBOARD 12° + SPLITBOARD 14° + PADDLEBOARD 15°

Ochutnejte sadu osvěžujících hořkých piv od Piva Board! Ať už máte rádi prkénka nebo ne, toto pivo si jistě oblíbíte. Již jsme si ho sami vychutnali!

 

 

NIKA.KERAMIKA - Ručně vyráběný kelímek s malovanými listy

Jedinečné matné multikališky od NIKA.KERAMIKA jsou vhodné na jakékoli nápoje od vody až po kávu. Šálky přinesou do Vašeho interiéru nádech skandinavského stylu. Milovnikům floralních vzorů můžeme nabídnout tento kelímek s glazurou v mléčně bílé barvě.

 

 

NIKA.KERAMIKA - Ručně vyráběný kelímek s malovanými květy

Jedinečné matné multikališky od NIKA.KERAMIKA jsou vhodné na jakékoli nápoje od vody až po kávu. Šálky přinesou do vašeho interiéru nádech skandinavského stylu. Milovnikům menších květinových patternu můžeme nabídnout tento něžný kelímek.

 

 

PAPELOTE - Spiral A5 – Petra Dočekalová

Papelote není pouze střediskem kreativní typografie v České republice, ale také místem, kde vznikají účelné kancelářské potřeby. Papelote představuje jedinečnou kombinaci kreativity a praktičnosti. Připravili jsme pro Vás pět různých produktů.

Speciálně pro milovníky typografie vytvořila kalligrafka a typografka Petra Dočekalová limitovanou kolekci kroužkových bloků. A můžete si jeden z nich pořídit u nás!

 

 

PAPELOTE - Elegantní sešit Professio midi

Elegantní blok svou důkladností získá srdce i těch nejpřísnějších zákazníků

 

 

PAPELOTE - Kapesní zápisník Reporter

Elegantní příruční zápisník nejen do reportérské kapsy!

 

 

PAPELOTE - Kroužkový blok Spiral A4

Prostorný blok s tvrdými deskami, který je ideální pro školu i kreslení.

 

 

PAPELOTE - Sešit A5 Klasika limited 2022

Multifunkční blok ve formátu A5 vždy se hodí a díky své kompaktní velikosti ho můžete nosit s sebou kamkoliv.

 

 

DANDYLION - Ručně vyráběné náušnice s květy glixie

Půvabné drobné náušnice, které uchovávají ušlechtilou krásu květin. Rozkveťte s šperky obsahujícími skutečné květy!

 

 

BOD ZLOMU- Terenní focení a úprava fotografii

Provedeme profesionalní kvalitní focení a upravíme výsledné fotky podle Vaší preference. Můžeme jít ven na foto procházku, vyfotit vaše produkty a další.

 

 

M.y_knitting - Ručně pletené rukavice

Zima je za dveřmi a je na čase pečovat o naše ruce. Připravili jsme pro Vás krásné rukavice z kašmíru a merina, které Vám poskytnou pocit pohodlí a teplotní ochranu během chladných dnů.

 

 

M.y_knitting - Ručně pletená čepice šedá

Stejně jako chráníme naše ruce, je důležité chránit také naši hlavu. Proto máme zde odměnu v podobě unisex čepice z 100% alpaky, kterou můžete získat v šedé barvě.

 

 

M.y_knitting - Ručně pletená čepice černá

Stejně jako chráníme naše ruce, je důležité chránit také naši hlavu. Proto máme zde odměnu v podobě unisex čepice z 100% alpaky, kterou můžete získat v černé barvě.

 

 

DANIEL MACHILL CERAMICS - Keramická váza v stylu contemporary design #1

Jestli jste nadšencem home designu, tak ty půvabné vázy s objemnou texturální reliéfní výzdobou pro Vás. Ručně vyráběná keramika v bílém barevném provedení bude zajímavým prvkem v jakémkoli moderním interiéru.

 

 

DANIEL MACHILL CERAMICS - Keramická váza v stylu contemporary design #2

Jestli jste nadšencem home designu, tak ty půvabné vázy s objemnou texturální reliéfní výzdobou pro Vás. Ručně vyráběná keramika v bílém barevném provedení bude zajímavým prvkem v jakémkoli moderním interiéru.

 

 

DANIEL MACHILL CERAMICS - Keramická váza v stylu contemporary design #3

Jestli jste nadšencem home designu, tak ty půvabné vázy s objemnou texturální reliéfní výzdobou pro Vás. Ručně vyráběná keramika v bílém barevném provedení bude zajímavým prvkem v jakémkoli moderním interiéru.

 

 

SPLANCH - Černé punčocháče s autorským potiskem sirek

Černá barva je klasika. Ale pokud chcete přidat svému vzhledu jedinečnost, zkuste ty černé punčocháče s autorským potiskem sirek od SPLANCH. Složení: 13% elastan, 87%polyamid, 40 DEN

 

 

FIORI e COLORI - Mystery naušnice

Náušnice s nádechem italského temperamentu a originálním designem od Fiori e colori. Romantika, přírodní motivy a lesk inspiruje Irene k výrobě jedinečných náušnic. Tvůrkyně připravila pro Vás tři ze svých nejoblíbenějších párů. #mystery_earrings

 

Děkujeme za každý příspěvek, bez Vás to nezvládneme!

 

ReachedCZK 40,050(100%)

100%
CZK 40,000requested
32contributors
Contribute

project authorBod Zlomu

Rewards

CZK 50Přispějte nám libovolnou částkou / Contribute to us with any amount

madison-oren-uGP_6CAD-14-unsplash_50.jpg

Můžete nám přispět jen tak. Děkujeme za každý příspěvek, velmi si toho važíme! / You can contribute to us just like that. Thank you for every donation; we greatly appreciate it!

Expected delivery of the reward: January 2024

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 180PAPELOTE - Sešit A5 Klasika limited 2022 / Notebook A5 Classic limited 2022

papelote1ff.png

‣ 1 × sešit / notebook Dostanete sešit náhodné barvy, ať bude překvapení! / You will receive a random color notebook, for a surprise!

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 190PAPELOTE - Elegantní sešit Professio midi / Elegant notebook Professio midi

papeloteved.png

‣ 1 × sešit / notebook

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 200PECKA - Nektarinko-bourbonový džem / Nectarine-Bourbon Jam

pecka1.png

‣ 1 × nektarinko-bourbonový džem / nectarine-bourbon Jam

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 2/4

Reward unavailable

CZK 200PECKA - Jahodo-bazalkový džem / Strawberry-Basil Jam

pecka2.png

‣ 1 × jahodo-bazalkový džem / strawberry-basil Jam

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 2/4

Reward unavailable

CZK 250TOMCHAi - Čajová směs iNDiAN MASALA – Honeybush / TOMCHAi - Indian Masala Honeybush Tea Blend

tomchai.png

‣ 1 × čajová směs / tea blend

Expected delivery of the reward: December 2023

Number of available rewards: 7/9

Reward unavailable

CZK 280ROZVONĚNO - Přírodní svíčka s vůní Rozmarín a levandule / Natural Candle with Rosemary and Lavender Scent

Untitled-1vfswevd.png

‣ 1 × přírodní svíčka / natural candle

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/4

Reward unavailable

CZK 300Stažení Bodu zlomu / Download "Breaking Point"

1280x720_2.png

Dostanete odkaz na stáhnutí našeho filmu. Odkaz bude možné poslat až po premiéře filmu. You will receive a link to download our film. The link will be sent after the film's premiere.

Expected delivery of the reward: February 2024

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300PAPELOTE – Petra Dočekalová - Spiral A5 / Spiral notebook A5

papelote1.png

‣ 1 × spiral / spiral notebook

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 300PAPELOTE - Kapesní zápisník Reporter / Pocket notepad Reporter

Untitled-1wevf.png

‣ 1 × zápisník / notepad

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 340KOKINOSHOP - Mystery Piny / Pins

mystery-pins.png

‣ 1 × set 2 pinů / set of 2 pins Dostanete náhodný set zábavných pinů, které vybere pro Vás tvůrkyně KOKINOSHOP. / You will receive a random set of fun pins chosen for you by the creator KOKINOSHOP.

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 350PAPELOTE - Kroužkový blok Spiral A4 / Spiral-bound notebook A4

papelotedfb-f.png

‣ 1 × kroužkový blok / spiral-bound notebook

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 380PIVO BOARD - LONGBOARD 12° + SPLITBOARD 14° + PADDLEBOARD 15°

pivo_board.png

‣ 1 × LONGBOARD 12° ‣ 1 × SPLITBOARD 14° ‣ 1 × PADDLEBOARD 15°

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 450SPLANCH - Černé punčocháče s autorským potiskem sirek / Black Stockings with Custom Siren Print

splanch.png

‣ 1 × punčocháče / stockings K dispozici v rozměrech S, M, L, XL / Available in sizes S, M, L, XL

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 460Fiori e colori - Mystery naušnice / earrings

mystery-earrings.png

‣ 1 × naušnice / earrings Dostanete náhodné naušnice, které vybere pro Vás tvůrkyně Fiori e colori. / You will receive random earrings chosen for you by the creator Fiori e colori.

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 500Stažení filmu a poděkování v titulcích / Download the film and gratitude in the credits

Film-Credits-Order-Hierarchies-with-Free-Film-Credits-Template-StudioBinder.jpg

Dostanete odkaz na stáhnutí našeho filmu a budeme Vám děkovat v titulcích na konci filmu (odkaz bude možné poslat až po premiéře filmu). / You will receive a link to download our film, and we will thank you in the credits at the end of the film (the link will be sent after the film's premiere).

Expected delivery of the reward: February 2024

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 580NIKA.KERAMIKA - Ručně vyráběný kelímek s malovanými květy / Handmade Cup with Painted Flowers

Untitled-1cwcedw.png

‣ 1 × ručně vyráběný kelímek / handmade cup

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 580NIKA.KERAMIKA - Ručně vyráběný kelímek s malovanými listy / Handmade Cup with Painted Leaves

Untitled-1ewcfw.png

‣ 1 × ručně vyráběný kelímek / handmade cup

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 700DANDYLION - Ručně vyráběné náušnice s květy glixie / Handmade Earrings with Glixia Flowers

Untitled-1cfew.png

‣ 1 × náušnice s květy glixie / earrings with glixia flowers

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 900BOD ZLOMU - Terenní focení a úprava fotografii / Outdoor Photoshoot and Photo Editing

Untitled-1ewf.png

‣ 1 × Terenní focení a úprava fotografii / Outdoor Photoshoot and Photo Editing (cca 2 hours) ‣ Poděkování v titulcích / Thanks in credits

Expected delivery of the reward: February 2024

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 1,000M.y_knitting - Ručně pletené rukavice / Hand-Knitted Gloves

knitted_1 (2).png

‣ 1 × rukavice / gloves

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 1,200M.y_knitting - Ručně pletená čepice šedá / Hand-Knitted Gray Hat

knitted_2 (2).png

‣ 1 × čepice/ hat

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,200M.y_knitting - Ručně pletená čepice černá / Hand-Knitted Black Hat

knitted_3 (2).png

‣ 1 × čepice/ hat

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000#1 DANIEL MACHILL CERAMICS - Keramická váza v stylu contemporary design / Contemporary Design Ceramic Vase

111.png

‣ 1 × váza / vase ‣ Poděkování v titulcích / Thanks in credits

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000#2 DANIEL MACHILL CERAMICS - Keramická váza v stylu contemporary design / Contemporary Design Ceramic Vase

111wee.png

‣ 1 × váza / vase ‣ Poděkování v titulcích / Thanks in credits

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000#3 DANIEL MACHILL CERAMICS - Keramická váza v stylu contemporary design / Contemporary Design Ceramic Vase

Untitled-1cfre.png

‣ 1 × váza / vase ‣ Poděkování v titulcích / Thanks in credits

Expected delivery of the reward: January 2024

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000BODZLOMU - Hlavní sponzor / Main Sponsor

esteban-lopez-6yjAC0-OwkA-unsplash_50.jpg

Budete naším hrdinou a hlavním sponzorem filmu Bod zlomu. / You will be our hero and the main sponsor of the film Breaking Point. ‣ poděkování v titulcích / thanks in credits ‣ odkaz na stáhnutí filmu / link to download our film ‣ plakát s podpisy týmu / poster with the team's signatures ‣ 2 lístky na premiéru / 2 tickets to the premiere ‣ veřejné poděkování na všech naších sociálních sítích / public acknowledgment on all our social media platforms

Expected delivery of the reward: February 2024

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable