UVODKA_NOVA.jpg

Bitva národů - cesta na mistrovství světa 2017 Ostatní

Nejlepší HMB bojovníci u nás se chystají vzít Barcelonu ztečí a reprezentovat naši zemi v nejprestižnějším turnaji roku. Pomozte jim se tam dostat!

Vaše jméno na zdi
4/19/2017

Vaše jméno na zdi

a další odměny

Máme pro Vás 1. z odměn. Vaše jména jsou již na naší zdi v tělocvičně a my usilovně trénujeme, jelikož přípravy na Bitvu národů vrcholí. Chceme Vám moc poděkovat za Vaši trpělivost při čekání na ostatní odměny. Podle dodavatelů bychom je měli obdržet nejpozději do konce tohoto týdne a pak Vám je již začneme rozesílat. Takže ještě jednou díky za trpělivost a doufáme, že Vám vaše odměny (kromě vyráběných na zakázku - štít, helma) opravdu zvládneme odeslat ještě před naším odjezdem.

Pokud preferujete osobní předání v Praze, dejte nám prosím vědět na email stredovekyboj@gmail.com a domluvíme detaily.

SKSKB Praha

4/3/2017

LOSOVÁNÍ

Speciální odměny

O víkendu proběhlo losování speciálních odměn.

Trika vyhrávají:
Vítězslav Dvořák
Lubomír Rudinský
Pavel Kmoníček

Mikinu vyhrál:
Zdeněk Jeřábek

Všem gratulujeme a kontaktujte nás prosím, jakou velikost trika chcete.

Díky
SKSKB Praha

3/31/2017

Vaše odměny

Infornace k odměnám


Moc děkujeme všem, kteří nás podpořili a všem, kteří nám fandí. Takový úspěch jsme sami nečekali. Moc si toho vážíme, protože tentokrát by to bez vaší pomoci opravdu nešlo. Díky, že nás posouváte dál!

Nyní začneme pracovat na tom, abychom k vám vaše odměny dostali co nejdříve. Mějte však prosím strpení. Spoustu věcí musíme zadat do výroby a to může nějaký čas trvat. Ty z vás, kteří mají součástí své odměny i společnou fotografii s podpisy, prosíme, dejte nám vědět, jestli chcete nejdříve zaslat své odměny zvlášť a fotografii až dodatečně (budeme ji pro vás fotit přímo v Barceloně), nebo vydržíte a počkáte si na svou odměnu až do května.

Odměny na zakázku (helma, štít) s Vámi budeme řešit individuálně.

Pokud máte k odměnám jakýkoli dotaz, kontaktujte nás na emailu: stredovekyboj@gmail.com

Díky
SKSKB Praha

BONUSOVKA DO FINIŠE NAŠEHO STARTOVAČE
3/24/2017

BONUSOVKA DO FINIŠE NAŠEHO STARTOVAČE

Velké díky všem!

Do konce kampaně už zbývá jen posledních pár dnů a tak pro vás máme jedno velmi speciální video a také speciální výzvu. Pokud to společně dotáhneme na 90 000 Kč, vylosujeme ze všech přispěvatelů 3, kteří získají originální klubový triko. Tak co, jdete do toho?

Nová odměna!
3/13/2017

Nová odměna!

Vouchery na tetování

Díky vám všem za neskutečnou podporu, kterou nám prokazujete. Máme pro vás další díl ze série videorozhovorů a novou odměnu, takže kdo to chce "na vlastní kůži", může si ulovit voucher na tetování od Inkoust Tattoo.

Makáme na tom!
3/6/2017

Makáme na tom!

Nakoukněte s námi do zákulisí příprav.

Jste úplně skvělí, strašně moc si vážíme Vaší podpory a všech příspěvků ať už finančních, nebo komentářů, které nám ukazují, že naše snaha má smysl. Celá výprava stále neuvěřitelně dře na tréninzích, aby mohla v Barceloně předvést to nejlepší.

ReachedCZK 90,616(302%)

302%
CZK 30,000requested
60contributors
Contribute

Rewards

CZK 100CHCI JEN PODPOŘIT

Každá koruna se počítá a velmi nám pomůže. Za tento příspěvek Vám poděkujeme na děkovné stránce na webu www.stredovekyboj.cz

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250JDU DO TOHO S VÁMI

Za tento příspěvek Vám poděkujeme na děkovné stránce na webu www.stredovekyboj.cz a NAVÍC bude Vaše jméno zvěčněno na zdi naší tělocvičny, abychom na každém tréninku věděli, kdo nás žene kupředu. Také získáte poukázku na jedno točený Malešovský pivo, buď přímo v pivovaru Malešov, nebo kterémkoli jejich stánku.

Number of available rewards: 88/100

Reward unavailable

CZK 500PLÁCNEM SI NA TO

Poděkování na webu. Vaše jméno na naší zdi, nášivka klubu, odznáček se znakem klubu a samolepky klubu, k této odměně také získáte poukázku na tři točený Malešovský piva, buď přímo v pivovaru Malešov, nebo kterémkoli jejich stánku.

Number of available rewards: 4/15

Reward unavailable

CZK 750A NA TO SE NAPIJEM

Malešovská dárková pivní sada, hrneček klubu z limitované série, odznáček a samolepky klubu + poděkování na webu.

Number of available rewards: 16/30

Reward unavailable

CZK 1,000SKUPINOVÁ JÍZDA

Exkluzivní exkurze pro jednu osobu do pivovaru Malešov s ochutnávkou, dárková pivní sada speciálů a poukázka na 5 Malešovských piv, buď přímo v pivovaru Malešov, nebo kterémkoli jejich stánku. Doporučujeme pro skupinku, může to být super výlet + poděkování na webu

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 1,500VEZMU SI TO NA TRIKO

Pivovarské šedé tričko spřáteleného pivovaru Malešov - velikost a varianta (dámské/pánské) dle vašeho výběru a Malešovská dárková sada pivních speciálů + samolepky klubu a poděkování na webu

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 2,000JSEM SRDCAŘ

Poděkování formou vytištěné fotografie s podpisy členů výpravy, Vaše jméno na naší zdi, klubové triko - velikost a varianta (dámské/pánské) dle vašeho výběru, malešovská dárková sada pivních speciálů, odznáček se znakem klubu a samolepky klubu + poděkování na webu

Number of available rewards: 34/40

Reward unavailable

CZK 2,000ZAREJEM SE TI POD KŮŽI

Poukaz na tetování v hodnotě 2 000 Kč do pražského salonu Inkoust tattoo + poděkování na webu.

Number of available rewards: 0/4

Reward unavailable

CZK 3,000PAŘAN V TRIKU

Poděkování formou vytištěné fotografie s podpisy členů výpravy, Vaše jméno na naší zdi, klubové triko - velikost a varianta (dámské/pánské) dle vašeho výběru, originální kšiltovka ke hře KINGDOME COME DELIVERANCE – WARHORSE, malešovská dárková sada pivních speciálů, odznáček se znakem klubu + poděkování na webu

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 7,500SE ŠTÍTEM, NE NA ŠTÍTU

Poděkování formou vytištěné fotografie s podpisy členů výpravy a ručně malovaný reálný bojový štít/pavéza, s motivem dle vašeho návrhu + poděkování na webu

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 9,800JDU DO TOHO PO HLAVĚ

Poděkování formou vytištěné fotografie s podpisy členů výpravy a originální helma vhodná na HMB. Vyráběná přímo pro vás na míru Vršovickou kovárnou. Materiál 3mm ocel. Vydrží i ty nejtvrdší boje!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 10,000ZA TO SE PORVEM

Menší exhibiční vystoupení týmu na vaší události. Podmínky osobně doladíme.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 14,500JSEM FAKT VOSTREJ

Poděkování formou vytištěné fotografie s podpisy členů výpravy, vaše jméno na naší zdi, samolepky klubu a ručně kovaný nůž od mistra kováře Lebdušky. Damascénská čepel 1600 vrstev, ostrý, mosazná záštita, paroh, mosazná patka, čepel 27 cm, délka 39,5 cm + poděkování na webu

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 18,000BOJUJEME PRO VÁS

Vystoupení týmu/exhibiční turnaj na vaší události. Podmínky osobně doladíme.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 25,000GENERÁL VÝPRAVY

Staňte se oficiálním partnerem výpravy na mistrovství světa 2017. Před výběrem této odměny nás prosím kontaktujte. Podmínky osobně doladíme.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 50,000KRÁLOVSKÝ DAR

Staňte se výhradním partnerem klubu, vaším logem obrandujeme vše co půjde, nejen na výpravě na BOTN. Stanete se tak oficiálním sponzorem klubu. Před výběrem této odměny nás prosím kontaktujte. Podmínky osobně doladíme.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable