teg.jpg

Biotopia: Svitek a čaj Knihy

Online komiks konečně na papíře? Ano, i to je možné! Podpořte vydání Biotopie.

Bez názvu 2.jpg

ReachedCZK 40,118(251%)

251%
CZK 16,000requested
74contributors
ContributeRewards

Podpořte vydání komiksu

ze světa kočkovitých pardanů, šamanů a spiritů.

Protože jste tak úžasní, nezastavujeme a před námi jsou nové cíle a bonusy:

32 000,- Sekce s artworky: kniha zase o kousek nabobtná, tentokrát ilustracemi z prostředí komiksu. Každý kousek bude nakreslen speciálně a jen pro knihu. SPLNĚNO! Díky!!!

24 000,- Očíslovaná edice pro startéry: každý výtisk bude očíslován a čísla půjdou ke svým majitelům v takovém pořadí, v jakém přispěli. SPLNĚNO!

20 000,- Poděkování v komiksu: obsah knihy se zvětší a rázem bude místo i pro poděkování všem startérům. Velikost písma zvěčněného startéra se bude odvíjet od výše jeho příspěvku. Zbylý prostor vyplní pardani. SPLNĚNO!

Jako poděkování za vaši podporu dostane komiks novou obálku. Jak se vám líbí?

svitek2015.jpg

 

Biotopia je svět, kde žijí kočkovití tvorové zvaní pardani. Někteří z nich jsou šamani ovládající auru, všudypřítomnou energii proudící každým živým organismem. Aby šamani využili svých schopností naplno, potřebují spirita, zvířecího ducha schopného se zhmotnit. Patříte-li mezi pravidelné čtenáře tohoto online komiksu, není jej třeba zvláště představovat. Slyšíte-li ovšem o Biotopii poprvé, můžete svět pardanů prozkoumávat na

http://www.biotopia.shy.cz

Biotopie totiž není jenom fantasy komiks s prvky scifi a dvounohou kočkovitou rasou. Příběh doplňují psané povídky, ilustrace a dokonce i encyklopedické příspěvky vysvětlující fungování světa pardanů, šamanů a spiritů.    

Za celým obřím kolosem stojí jediná studující osoba, která opravdu nevyhrála v loterii miliony. Přesto nechce nechat stále se zvětšující fanouškovskou základnu „o hmotném hladu“ a ráda by z tohoto projektu zafinancovala tisk a vydání prvního dokončeného komiksu s názvem Svitek a čaj, který byl publikován v letech 2011 – 2014.

svitekacaj.png

 

V komiksu se seznámíte s Wolferionem, věčně nevrlým šamanem, který se na hřbetu svého spirita Mokeeho vydává do Almerairy pro cenný svitek. Netuší však, že do města zavítal i jeden starý známý.

33.jpg

Proč tolik humbuku kvůli online komiksu?

Protože papír je papír. Za 5 let, co Biotopie běží, se mi ozvalo mnoho fanoušků s otázkou, jestli někdy vyjde komiks na papíře. Ona příležitost právě nastala a to, co bylo dřív jen sen, se může stát skutečností.

30.jpg

Co za to?

Každý, kdo přispěje svojí troškou do biotopijského mlýna, dostane podepsaný komiks (44 plnobarevných stran na křídovém papíře, paperback) a jeho jméno se zařadí do seznamu přispěvovatelů na webu. Přidáte-li nějaký peníz navíc můžete s komiksem dostat i mé speciální věnovaní, placky, ručně stříhané a laminované záložky do knihy či originální A5 kresby. Poštovné a balné je u všech odměn pochopitelně zahrnuto v ceně.

16000,- je minimální částka potřebná pro vydání 50 ks komiksu o 44 stranách. Pokud kampaň skončí úspěšně, bude komiks ověnčen ISBN a bude dále k dostání v e-shopu nakladatelství. Podaří-li se vybrat částku vyšší, budu moci přidat počet stran a vytvořit číslovanou edici s bonusy. Rozšíření by se týkalo všech výtisků a očíslované výtisky by šly ke svým majitelům v takovém pořadí, v jakém přispěli (tedy čím dříve startér přispěje, tím nižší číslo dostane).

Předpokládaný termín doručení odměn: léto 2015.

Plánovaná publikace třetí kapitoly Tajemství šamanů: podzim 2015 (info pro odměnu Chci být v komiksu).

P1220835.jpg

P1220840.jpg

 Ilustrační foto zkušebních výtisků.

Jak jinak pomoci než penězi?

Velmi jednoduše: sdílejte projekt na sociálních sítích nebo emailem. Řekněte o něm svým přátelům a známým. Biotopie vám bude vděčná.

Kontakt:

Web: http://www.biotopia.shy.cz

Facebook: https://www.facebook.com/BiotopiaCZ

Email: biotopia@shy.cz

ReachedCZK 40,118(251%)

251%
CZK 16,000requested
74contributors
Contribute

project authorTracey

Rewards

CZK 320Podepsaná Biotopie

Tištěný komiks s podpisem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Chci i placky

Tištěný komiks s podpisem + placky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Vášnivý čtenář

Tištěný komiks s podpisem + placky a záložky do knihy.

Number of available rewards: 9/15

Reward unavailable

CZK 610Tuplovaný komiks

Dva podepsané výtisky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Echt fanoušek

Tištěný komiks s věnováním + placky a originální A5 kresba jedné postavy z komiksu.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 2,000Chci být v komiksu

Tištěný komiks s věnováním + placky a podle vašeho popisu či kresby vytvořím postavu a umístím ji do třetí kapitoly právě běžícího příběhu Tajemství šamanů.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable