uvodni obr BLT.jpg

Biosféra Letní Tábor Technika

Projekt napodobení mimozemské základny, studium dlouhodobého fungování téměř uzavřených prostředí a vývoj potřebných nástrojů pro jeho optimalizaci.

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 500,000requested
0contributors
Contribute

project authorTomáš Kocourek

Rewards

CZK 200Hvězdoletenka : 0,2 g

Držitele opravňuje k jedné odpolední návštěvě Biosféry Letní Tábor v provozní dny. Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Hvězdoletenka : 0,4 g

Držitele opravňuje ke dvěma odpoledním návštěvám Biosféry Letní Tábor v provozní dny (nebo 2 osoby k jedné návštěvě). Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Hvězdoletenka : 0,6 g

Držitele opravňuje ke třem odpoledním návštěvám Biosféry Letní Tábor v provozní dny (nebo 3 osoby k jedné návštěvě). Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Hvězdoletenka : 0,8 g

Držitele opravňuje ke čtyřem odpoledním návštěvám Biosféry Letní Tábor v provozní dny (nebo 4 osoby k jedné návštěvě). Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Hvězdoletenka : 1 g + tričko nebo kšiltovka

Držitele opravňuje k jednodennímu pobytu/přenocování v Biosféře Letní Tábor v předem domluveném termínu. + Tričko nebo kšiltovka. Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Hvězdoletenka : 2 g + tričko a kšiltovka

Držitele opravňuje k dvoudennímu pobytu/přenocování v Biosféře Letní Tábor v předem domluveném termínu (nebo 2 osoby jeden den). + Tričko a kšiltovka. Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,000Hvězdoletenka : 4 g + tričko a kšiltovka

Držitele opravňuje ke čtyřdennímu pobytu/přenocování v Biosféře Letní Tábor v předem domluveném termínu (nebo 4 osoby jeden den). + Tričko a kšiltovka. Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6,000Hvězdoletenka : 6 g + tričko a kšiltovka

Držitele opravňuje k šestidennímu pobytu/přenocování v Biosféře Letní Tábor v předem domluveném termínu (nebo 6 osob jeden den). + Tričko a kšiltovka. Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Hvězdoletenka : 10 g + tričko, kšiltovka a hra

Držitele opravňuje k desetidennímu pobytu/přenocování v Biosféře Letní Tábor v předem domluveném termínu (nebo 10 osob jeden den). + Tričko, kšiltovka a společenská stolní hra "Galaxie". Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Hvězdoletenka : 20 g + tričko, kšiltovka a hodiny

Držitele opravňuje k dvacetidennímu pobytu/přenocování v Biosféře Letní Tábor v předem domluveném termínu (nebo 20 osob jeden den). + Tričko, kšiltovka a astronomické hodiny. Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 30,000Hvězdoletenka : 30 g + tričko,kšiltovka,hra,hodiny

Držitele opravňuje ke třicetidennímu pobytu/přenocování v Biosféře Letní Tábor v předem domluveném termínu (nebo 30 osob jeden den). + Tričko, kšiltovka, společenská stolní hra "Galaxie" a astronomické hodiny. Časově neomezená, lze uplatnit v budoucnosti i pro cestu na kterékoliv místo ve vesmíru. (kvůli časové neomezenosti je hodnota vyjádřená ve hmotnosti zlata) Hvězdoletenky lze později vzájemně kombinovat (slučovat nebo dělit dle požadované služby).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable