49897831_284538422210277_4764890710216278016_n.png

BerkoviNaKole - Eurotrip Ostatní

Dobrodružství s příchodem dětí nekončí. Naopak ! Pomozte rodině BerkoviNaKolech uskutečnit sen o cestě po Evropě.

22467356_329660144172529_5701508614975982740_o.jpg

ReachedCZK 38,700(155%)

155%
CZK 25,000requested
74contributors
ContributeRewards

Ahoj, my jsme rodina Berkových - Olda, Veronika, Olík (6 let ) a Vojtíšek (3 roky) aka BerkoviNaKolech a baví nás společně cestovat a trávit čas v přírodě.

Na kolech jezdíme už 3 roky, ale v roce 2019 jsme se rozhodli posunout naši laťku zase o kousek výše … respektive o dost výše a vyrazit na 6 měsíční cestu. Od dubna do konce září. Máme v plánu projet Rakousko, Itálii, Španělsko, Francii, Nizozemí, Anglii, Skotsko, Irsko a část Německa.

 

Buďte na cestě s námi!!!

          Během našich cest každý den informujeme prostřednictvím našich profilů jak naše cesta probíhá, co jsme společně zažili a co máme v plánu. Stanete se tak svědky zajímavých  a vtipných situací, které zažíváme. Budete nás moci podpořit ve chvílích, kdy věci nejdou jak bysme si představovali. Buďte u toho a sledujte 180 dílů seriálu BerkoviNaKolech - Eurotrip 2019 ! Po návratu z naší cesty se s vámi podělíme o několik filmů, kde budou naše zážitky zachyceny.

 

Proč to děláme ?

        Protože nás to baví ! A Nás, tím nemyslím jen rodiče, ale hlavně děti. Je úžasné vidět radost v jejcih očích když řekneme, že jdeme na kolo. Zahrnou nás spoustou otázek. Bereme stan ? Budeme spát u strejny ? Můžu si vzít dinosaura ? Zastavíme na zmrzku ? S nadšením si balí a běží do kůlny pro kolo. Vojta chvilku smutní, že je ještě moc malinkej než aby mohl jet sám na kole, ale vykřikne, že bude v sedačce :) Baví nás trávit čas společně, aktivně, poznávat nová místa a sdílet společné zážitky. Zažíváme na cestách okamžiky štěstí i krušné chvilky. Ale jsme rodina, a společně vše zvládneme :)

 

Proč potřebujeme vás?

       Během našich cest si moc nevyskakujeme a snažíme se fungovat skromně. Spíme ve stanu většinou v kempech, na veřejných tábořištích nebo u dalších cyklocestovatelů. Na nákupy chodíme do supermarketu a vaříme si sami. Jasně, nemůžeme klukům upřít, alespoň malý luxus. Takže jim dopřejeme zmrzlinu, návštěvu oceanária, nějakou novou hračku nebo jejich milované hranolky. Další prostředky spolkne servis kol nebo přeprava trajekty. Čeká nás 6 měsíců mimo domov, daleko od naší rodiny, mimo práci a pravidelný příjem. Na cestovní výdaje jsme si museli našetřit a doufáme, že dost na to, aby to stačilo na celou cestu. Další kapitolou je vybavení, což není malá položka. Venku musíme být v každém počasí, kola nás musí dovést kam potřebujeme a věci musí zůstat v brašnách suché. Je toho hodně a není to také levná záležitost a bohužel jsou věci, které bychom měli rádi, ale na ty už bohužel nezbylo.

V minulosti jsme natáčeli naše videa na mobilní telefony, ale myslíme si, že si naše cesty zaslouží zachytit lépe a kvalitněji. Proto bychom chtěli požádat o pomoc Vás.
Pomožte nám prosím vybrat na kvalitní kameru a zachystit tak naši cestu a učiniti z ní nezapomenutelnou vzpomínku a třeba i inspiraci pro další aktivní rodiny.

Předem Vám moc děkujeme !!

 

Kdo jsou BerkoviNaKolech?

Rodinka Berkových - Olda, Veronika, Olík (6 let ) a Vojtíšek (3 roky) aka BerkoviNaKolech a baví nás společně cestovat, trávit čas aktivně a trávit čas v přírodě.

Náš Olík má po těžkém porodu hyperaktivitu a disfázii (opožděný vývoj řeči a chápání) a je to s nim velmi náročné, ale naše cesty mu moc pomáhají :)

Na kolech jsme začali cestovat až s dětmi, předtím jsme se věnovali horské turistice, což bohužel s malými dětmi v našem pojetí nebylo možné.

Na kolech cestujeme od roku 2016, kdy mladšímu Vojtovi nebyl ještě ani rok, přesto jsme společně už v tomto roce absolvovali 2 dlouhé cesty, několik krátkých a najezdili společně zhruba 3000 km.

Zde video z cesty po Labské cyklostezce - 16 dní / 1500 KM

Jelikož vše proběhlo bez problémů a s jídlem roste chuť, další sezóna byla mnohem intenzivnější.

Z Budapeště až do Alp - 15 dnů / 1000 KM

Baltic Trip z Berlína až na Rujánu, Usedom a domů - 17 dnů / 1500 KM

A nakonec Around Denmark - 23 dnů / 1700 KM

Za celý rok 2017 tedy okolo 7000 km a to vše na těžko a s dětmi a nočníkem :)

Sezona 2018 pro nás znamenala mnoho nového. Starší Olík už vyrostl na to, aby jel v sedačce nebo vozíku a dostal své kolo, na kterém s námi vše procestoval.

Konkrétně tedy jarní cestu Od Vltavy k Dunaji - 8 dnů / 650 KM

Ale především Scandinavia tour - 37 dnů / 2500 KM

Poprvé jsme s kolama letěli letadlem. Trasa naší cesty byla letadlem do Helsinek a dál na kolech přes Finsko, Alandy, Švédsko, Dánsko, Německo až k nám domů. Nevyhnuli jsme se komplikacím v podobě zdravotních problémů a náročného počasí, ale vše jsme zvládli a v pořádku dojeli až domů.

Finsko

Švédsko

Dánsko

Německo

 

Odměny

Tričko BerkoviNaKolech

 

 

Pohled z cesty

Stylový plecháček

Samolepka

Beseda s BerkoviNaKolech

Projížďka s BerkoviNaKolech

Sledovat nás můžete

Instagram - https://www.instagram.com/berkovinakolech/

Facebook - https://www.facebook.com/BerkoviNaKolech/

Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCuZQSWFib274LmTbSvuQD_Q?view_as=subscriber

Blog - https://meyhams.wordpress.com/tag/meyhams/.

 

ReachedCZK 38,700(155%)

155%
CZK 25,000requested
74contributors
Contribute

project authorBerkoviNaKolech

Rewards

CZK 100Příspěvek

I malý příspěvek nám může pomoci uspět ! - Poděkování ve videu z cesty

Expected delivery of the reward: December 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Fanda

Jsi náš Fanda ? Děkujeme, těš se na - Samolepka BerkoviNaKolech - Poděkování ve videu z cesty

Expected delivery of the reward: December 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Fanoušek

Pro fanoušky máme připraveny následující odměny - Pohled odeslaný z cesty - Poděkování ve videu z cesty

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 40/50

Reward unavailable

CZK 1,000Support

to je pořádný support ! Na oplátku ti náleží - Pohled odeslaný z cesty - Samolepka BerkoviNaKolech - Poděkování ve videu z cesty

Number of available rewards: 25/30

Reward unavailable

CZK 2,500Donator

Jsi donátor našeho dobrodružství ! jako poděkování nabízíme - Stylový plecháček BerkoviNaKolech - Pohled odeslaný z cesty - Samolepka BerkoviNaKolech - Poděkování ve videu z cesty

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 5,000Podporovatel

To už je pořádná podpora ! Hned jak se vrátíme, tak ti pošleme - Plecháček BerkoviNaKolech - Tričko BerkoviNaKolech - Pohled odeslaný z cesty - Samolepka BerkoviNaKolech - Poděkování ve videu z cesty

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 14/15

Reward unavailable

CZK 10,000Partner cesty

Pokud se chceš stát partnerem naší cesty tak se můžeš těšit na následující - beseda o naší cestě na Vámi určeném místě ( ČR ) - sál, restaurace ... - Vaše logo / jméno / jméno firmy umístění na našem vybavení - Plecháček BerkoviNaKolech - Tričko BerkoviNaKolech - Pohled odeslaný z cesty - Samolepka BerkoviNaKolech - Poděkování ve videu z cesty

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 25,000Hlavní partner cesty

Wow ! Hlavní partner je jen jeden a jsi to ty ! Na co se můžeš těšit ? - cyklo vyjížďka s BerkoviNaKolech v určeném regionu ( ČR ) spojená s debatou o naší cestě - Vaše logo / jméno firmy umístění na našem vybavení - Vaše logo na Samolepce BerkoviNaKolech - #Jména firmy u fotek z cesty na naší stránce - Plecháček BerkoviNaKolech - Tričko BerkoviNaKolech - Pohled odeslaný z cesty - Samolepka BerkoviNaKolech - Poděkování ve videu z cesty

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable