hlavní grafika.png

Baby-friendly Map Hry & Apps

Mapová mobilní aplikace, která pomáhá zjednodušit cestování rodinám s dětmi.

Baby-friendly Map

ReachedCZK 40,397(101%)

101%
CZK 40,000requested
50contributors
ContributeRewards

 "Jen počkej, až se to narodí! To se dlouho nikam nepodíváš!"

straší ti zkušení...

Myslí to s námi dobře.

Ale zkušenost mnohdy nerespektuje pokrok doby!

 

Že je s děťátkem cestování trochu méně pohodlné, to ano. Ale být "baby-friendly" je dnes, zaplaťpánbůh, "in", takže stačí mít jen nějaký prostředek v batohu, který nám místa připravená pro malé návštěvníky nalezne. Pak to už takový problém není.

No a tím je Baby-friendly Map - mobilní aplikace, kterou vytváříme. Tedy spíš Standa s Kubou, dva šikovní studenti, kteří uvádějí v realitu, co já si navymýšlím.

Inspirací mi byla cesta na Šumavu se čtyřměsíčním chlapečkem a aplikace Československé pivovary. Přítel hledal pivovary a já v nich hledala přebalovací pulty. No a ne vždy úspěšně :)!

Tak začala vznikat představa, kterou realizuji.

A tady je výsledek...

 

tři markery.jpg 

 

Baby-friendly Map si budeš moci zdarma stáhnout na Obchod Play. Když ji sputíš, aplikace tě prostřednictvím GPS dat lokalizuje a zobrazí nejbližší zařízení, která jsou svým vybavením přizpůsobená dětem.

Jsou to zařízení trojího typu:

     • ubytovací zařízení,
     • stravovací zařízení,
     • čerpací stanice.

 

 

 

 

okénko.jpg

 

Když hledáš např. hotel, klikneš na marker se symbolem postele a zobrazí se ti malé okénko se základními informacemi – název, průměrné hodnocení na „pětidudlíkové“ škále, krátký text popisující zařízení a symbolicky znázorněné služby, kterými zařízení disponuje.

V dolní části obrazovky jsou k dispozici dvě tlačítka:

 1. GPS navigace, která navede uživatele z jeho aktuální polohy přímo k zařízení, které si vybral.
 2. Zobrazení zařízení v mapách od společnosti Google.

 

 

 

prostředí.jpg

 

Pokud tě hotel zaujal, kliknutím na okénko si můžeš zobrazit podrobnější informace.

Nalezneš zde adresu, telefon, www, email (vše interaktivní – např. když klikneš na adresu, zobrazí se v mapě, nebo na telefonní číslo, začneš hned volat).

Můžeš si zde označit, že jsi zařízení navštívil a pokud tak uděláš, marker v mapě změní barvu z modré na růžovou a tím zíkáváš krásný přehled o tom, kde jsi už byl.

 

 

 

hodnocení.jpg

 

Ve spodní části můžeš zařízení ohodnotit. Ovšem místo klasických hvězdiček používáme pět dudlíků. Určitě je důležité udělit hotelu komentář, aby se podle něho mohli rozhodovat i další uživatelé.

Každý uživatel může udělit pouze jedno hodnocení a jeden komentář, aby zařízení nemohl někdo poškodit množstvím špatných hodnocení nebo naopak, aby se nemohl někdo uměle propagovat a aplikace zůstala nezávislá. Pokud však chceš změnit své hodnocení, tak je to možné.

 

 

 

hledání a seznam.png

Když plánuješ výlet z domu, můžeš využít funkci hledání. Do vyhledávacího políčka napíšeš klíčové slovo a aplikace ti nabídne všechna zařízení, která nalezne.

 

Pak je tu ještě seznam. Zde si můžeš zařízení srovnat podle několika kritérií: abecedně, podle návštěvnosti, hodnocení a vzdálenosti.

Baby-friendly Map jsme chtěli otestovat, a tak jsme ji rozšířili mezi několik maminek. Pár z nich jsem požádala o krátké video, kde by prozradily, jestli a jak cestují a jestli by aplikaci využily.

Od těchto žen jsme nasbírali velmi zajímavé informace o tom, jak se jim aplikace používá, co jim vyhovuje, nebo naopak co tam postrádají. Rádi bychom tyto informace využili a aplikaci ještě upravili, aby byla pro uživatelé co nejužitečnější a nejpohodlnější.

 

Vydáním však naše plány nekončí. Máme před sebou další výzvu, kterou chceme realizovat a to je vytvoření databáze tras, které jsou turisticky zajímavé a zároveň sjízdné pro kočárky (popř. odstrkovadla). Z vlastní zkušenosti vím, že vymyslet výlet, když máte kočárek a v něm malé mládě, může být někdy trochu oříšek. Proto bych ráda vytvořila unikátní databázi tras, které by navrhovali přímo uživatelé. Hlavním parametrem by mělo být to, že na trase nenarazíš na lesní cestu s kořeny, kameny či skalnaté úseky a přitom nemusíš celý výlet chodit po silnici.

Takže když pojedeš s rodinou na dovolenou někam, kde to neznáš, můžeš se na hotelu podívat do aplikace, která ti zobrazí několik variant výletů a ty si už jen vybereš. Navíc si můžeš najít na trase nějakou baby-friendly restauraci a v půli cesty si dát dobrý oběd.

Na co tedy vybíráme?

Váš finanční dar by byl použit na doladění posledních úprav aplikace před spuštěním a pak následně na rozšíření o trasy pro kočárky.

Konkrétně v bodech by se tedy jednalo o tyto úpravy:

 • optimalizace,
 • nové symboly pro vlastnosti zařízení,
 • vytvoření funkce zobrazování vlastností v detailní aktivitě,
 • seznam funkcí,
 • hodnocení zařízení podle ceny,
 • trasy pro kočárky.

Jestli jsi, milý čtenáři, maminkou nebo tatínkem, určitě cítíš, že Baby-friendly Map ti otevře spoustu nových možností a udělá dovolenou s dětmi tak nějak pohodlnější. I děti to ocení, když si budou moci na výletě zablbnout na hřišti nebo v dětském koutku. Třeba se i seznámí s novými kamarády a vzniknou pak krásné vzpomínky na dovolenou každému členu tvoji rodiny.

 Jako poděkování za tvou podporu...

Budeme ti neskonale vděčni za každý finanční dar nebo sdílení. I kdybys mohl přispět jen korunou, i té si budeme vážit. A jako náš dík bude tvé jméno uvedeno jako jméno sponzora v aplikaci, na www.babyfriendlyapp.com a na našich facebookových stránkách. Čím větším samaritánem se nám staneš, tím výše tvé jméno uvedeme.

Kromě této čestné odměny máme pro tebe přichystané i odměny hmatatelné. A vzhledem k tomu, že milujeme praktičnost, snažili jsme se vymyslet něco smysluplného, co využiješ....

 

Odměny.jpg

A v neposlední řadě je tu odměna nanejvýš důležitá. Můžeš se stát uživatelem Baby-friendly Map a prožít s rodinou krásnou a pohodlnou dovolenou. A takové zážitky jsou k nezaplacení a nikdo ti je už nikdy nesebere! 

 

Přidáváme novou odměnu!!!

Pokud se Vám líbilo prostředí penzionu Permoník, které jste viděli na video a máte chuť si udělat výlet do Dolní Malé Úpy v Krkonoších, tak se Vám určtě bude líbit odměna ve formě kávy se zákuskem. Můžete si vybrat ze tří možností: palačinka / štrůdl / horké maliny.

 

Permoník.jpg

 Dobrou chuť!!!

zákusky.png

 

 

ReachedCZK 40,397(101%)

101%
CZK 40,000requested
50contributors
Contribute

project authorLenka Pošepná

Rewards

CZK 100Čestná odměna

Tvé jméno bude zvěčněno v aplikaci, na webových stránkách i na stránkách facebookových. + Na email ti zašleme certifikát štědrého dárce.

Expected delivery of the reward: June 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Turistický deníček s logem aplikace

Čestná odměna + Turistické deníčky jistě znáte, je to šlágr! Knížka, do které si můžeš ty nebo tvé děťátko lepit vizitky s obrázky míst, která jste navštívili.

Expected delivery of the reward: June 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Káva se zákuskem

Přijeďte na výlet do Dolní Malé Úpy v Krkonoších! Je tu vskutku krásně! Když zvolíte tuto odměnu, můžete si na výletě odpočinout na slunné terase penzionu Permoník, nechat děti pohrát na hřišti a sami si při tom vychutnat skvělou kávu se zákuskem. Na výběr máte ze tří druhů zákusků: palačinka, štrůdl nebo horké maliny.

Expected delivery of the reward: March 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Textilní taška s potiskem loga aplikace

Čestná odměna + Taška, kterou využijete stejně dobře na nákup, jako i na výlet nebo na třeba na pláž.

Expected delivery of the reward: June 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Triko s potiskem loga aplikace

Čestná odměna + Triko v barvě námořnické modré s rafinovaně umístěným potiskem loga Baby-friendly Map. Pro každou ženu i pro muže.

Expected delivery of the reward: June 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800"Tunel" na krk s potiskem loga aplikace

Čestná odměna + Multifunkční a prodyšná sportovní šála - "tunel", kterou využije každý - malý i velký, muž i žena. V barvě modré.

Expected delivery of the reward: June 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Dětské body s logem aplikace

Čestná odměna + Bílé dětské body s krátkým rukávem a potiskem loga Baby-friendly Map

Expected delivery of the reward: June 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Vše v jednom

Za tento příspěvek získáš všechny výše uvedené odměny najednou a jistotu předního místa na seznamu sponzorů v aplikaci a na www stránkách.

Number of available rewards: 249/250

Reward unavailable