C4YLzbrWQAAgI5I.jpg

Ateisté ČR - webový portál Ostatní

Vybudujme ze současných webových stránek Ateisté ČR skutečný ateistický informační a diskusní portál.

Hlava 22 - koronténa
4/13/2020

Hlava 22 - koronténa

Když vypukla koronavirová karanténa, přizpůsobili jsme se. Některé věci jsme však přece jen nečekali.

Naučili jsme se nejen nosit roušky, ale také dělat videokonference a nahrávat podcasty online.
Mimochodem máme nový rozhovor s předsedou spolku Sisyfos - Jaromírem Šrámkem.

Obrázek je z akce Hromadné předávkování homeopatiky 2019, kterou Facebook vyhodnotil jako pokus o hromadnou sebevraždu.

Inu některé věci byly těžké už před karanténou...

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the anchor.fm website?

Vydali jsme také rozhovor s ex-jehovistou Mílou, který doporučujeme, protože co je bezprostřednější, než osobní zkušenost.

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the anchor.fm website?

No a teď k té omluvě a vysvětlení. Ano, víme, že ti, kdo si objednali naše kalendáře ve výprodeji je zatím nemají. Ještě chvíli je asi neodešleme, protože ačkoli o otevření papírnictví mluví vláda někdy od 4. dubna, tak jsou pořád zavřená.

To máte tak: Zavřená papírnictví pochopila Česká pošta tak, že zavřela i své obchůdky s materiálem jako jsou obálky, bublinové fólie a známky (losy se samozřejmě na přepážkách stále prodávají). Tyhle věci sice stále můžete koupit na přepážce ale obálky jen do velikosti W9. Nevíme, kdo rozhodl o tom, že obálku W10, kterou většina lidí nepoužívá k ničemu jinému než právě k zasílání kalendářů, mají mít ne na poště ale v papírnictví. Ano v těch papírnictvích, která jsou stále zavřená.

Protože nechat si poslat tři obálky poštou abychom v nich mohli sami něco odeslat nám připadá na hlavu, vyhlížíme otevření papírnictví a vás prosíme ještě o trochu trpělivosti.

 

ReachedCZK 3,000(43%)

18patrons
CZK 7,000Opravdu malá redakce
Opravdu malá redakce

Začneme redaktorům vyplácet alespoň malé odměny za příspěvky a pořídíme si horkou linku na korektora. Každý rok budeme vytvářet elektronickou publikaci z článků publikovaných v daném roce.

CZK 35,000Opravdová redakce
Opravdová redakce

Za tuto částku už začneme fungovat jako malá redakce a budeme moci občas zaplatit překlady zahraničních článků i s právy na publikování. Začneme každý měsíc vydávat zpravodaj.

CZK 70,000Skutečná nezávislost
Skutečná nezávislost

Více než 70 000 Kč znamená skutečnou nezávislost. Začneme mít trvalou redakci a budeme moci oslovovat zaneprázdněné špičkové autory, vědce a jiné osobnosti. Samozřejmostí je elektronický zpravodaj. Začneme s pravidelnými videocasty.

Contribute monthly

project authorAteisté ČR

Rewards

CZK 50Dobrovolné předplatné

Pokud si myslíš, že si za svou práci od tebe zasloužíme alespoň tolik, co běžný časopis, můžeš nám to takto dát najevo. Budeš-li trpělivý, tak ti už po třech příspěvcích přijde placka s ateistickým áčkem, a za minimálně 5 příspěvků ti na začátku každého roku přijde elektronická publikace všech článků z předchozího roku v několika formátech pro čtečku.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 200Volnomyšlenkář

Záleží ti na tom, aby prostředí v naší zemi už nebylo považováno za diskriminační z hlediska svobody myšlení. Za příspěvek 200 Kč a vyšší ti náleží: Už za jeden (první) příspěvek placka s ateistickým áčkem, a budeš-li trpělivý (minimálně 3 příspěvky ročně), tak ti na začátku každého roku přijde elektronická publikace všech článků z předchozího roku v několika formátech pro čtečku. Při pravidelném přispívání ti po nejméně 6 příspěvcích přijde také tematické tričko. (Pošleme ti jedno každý rok, pokaždé jiné.) Při dosažení 2. cíle ti začne být zasílán elektronický časopis.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 500Myslitel

Opravdu ti záleží na tom, aby u nás zavládla svoboda myšlení a všeobecná informovanost o kritickém myšlení i aktuálních vědeckých názorech na náboženství, vznik vesmíru, evoluci, myšlení i člověka. Už za jeden příspěvek ti náleží placka s ateistickým áčkem a na začátku dalšího roku ti přijde elektronická publikace všech článků z předchozího roku v několika formátech pro čtečku. Za nejméně dva příspěvky dostaneš také tematické tričko. (Rozesíláme každý rok, pro každý rok jiné.) Při dosažení 2. cíle ti začne být zasílán elektronický časopis.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly