osamentore (1).jpg

Assassin's Creed: Extinction - short film Film & Video

Po úspěšném videu Assassin's Creed: Brothers, jsme se rozhodli natočit větší a lepší video, kde už nebudou chybět skryté čepele ani skok důvěry.

TEASER
1/11/2014

TEASER

"Měl žít normální život se svou rodinou ale rozhodl se ještě naposledy obléci asasínskou róbu, a vykročit ve šlépějích svého otce. Innokenti Orelov se musí ještě jednou postavit svým nepřátelům a splnit svůj poslední úkol."

Vůbec první záběry z filmu kde můžete vidět Innokentiho Orelova, syna ruského asasína Nikolaie Orelova. Následovat bude teaser, který se zaměří na hlavního hrdinu ze současné doby, jménem Aiden Scott, kde už uvidíte i trochu více akce. Těšit se pak také můžete na plnohodnotný trailer který už odhalí z filmu mnohem více.

Sledujte také fotky ze zákulisí na naší FB stránce nebo menší vtipná videa na Youtube kanálu.

https://www.facebook.com/ac.extinction

https://www.youtube.com/user/UrbanChasers

UC4life :)

ReachedCZK 31,266(104%)

104%
CZK 30,000requested
60contributors
Contribute

project authorDavid Karas

Rewards

CZK 50Recluta

Poděkování na naší FB stránce a mailem

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Servitore

Samolepka UC + poděkování na naší FB stránce a mailem

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Assistente

Uvedení v titulcích s poděkováním na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + Samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem. Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Milite

odznáček (button) s AC: Extincion + Uvedení v titulcích s poděkováním na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Guerriero

Urban Chasers tričko + odznáček (button) s AC: Extincion + Uvedení v titulcích s poděkováním na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Veterano

Uvedení na začátku filmu jako SPONZOR + Urban Chasers tričko + odznáček (button) s AC: Extincion + Uvedení v titulcích s poděkováním na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Maestro

Přívěsek AC na krk + pozvánka na autorské premiérové promítání v klubu, či kinosále (focení s kostýmy, společné foto, afterpárty s tvůrci :D) + Uvedení na začátku filmu jako SPONZOR + Urban Chasers tričko + odznáček (button) s AC: Extincion + Uvedení v titulcích na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 10,000Mentore Assassino

Účast na natáčení + všechny předešlé odměny. Účastí na natáčení je myšleno být s námi na place a vychutnat si atmosféru filmařské práce a také vám vymyslíme roli na míru + dárek v podobě jedné z použitých rekvizit.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable