osamentore (1).jpg

Assassin's Creed: Extinction - short film Film & Video

Po úspěšném videu Assassin's Creed: Brothers, jsme se rozhodli natočit větší a lepší video, kde už nebudou chybět skryté čepele ani skok důvěry.

Assassin's Creed: Extinction - short film

ReachedCZK 31,266(104%)

104%
CZK 30,000requested
60contributors
ContributeRewards

Jsme Urban Chasers, český freerunový team, který funguje od roku 2009 a kromě neustálého tréninku parkouru, freerunu, akrobacie a dalších pohybových aktivit se zabýváme také tvorbou show, vystoupení a videí.

O co jde?

Určitě každý z vás někdy slyšel o herní sérii s názvem Assassin's Creed. Pak také určitě víte, že každý hlavní hrdina z této série se po okolí pohybuje právě díky parkouru. Díky tomuto prvku si tuto hru oblíbilo mnoho freerunerů a parkouristů z celého světa, a my samozřejmě patříme k nim. Z tohoto důvodu jsme před rokem natočili video Assassin's Creed: Brothers, kde jsme se snažili napodobit pohyby hlavních hrdinů ze hry. Vyrobili jsme si kostýmy, vzali kameru, a šli točit. Vůbec jsme to nečekali, nicméně skoro půl milonová sledovanost a nesčetné přání fanoušků z ČR i ze zahraničí nás přesvědčila o natočení dalšího, většího, nadupanějšího a realističtějšího videa, které opět ponese myšlenku „ Nothing is true, everything is permitted“.

Vize

Naším cílem je natočit kvalitní krátký film, který rozhodně nebude nudit zbytečnými rozhovory, ale bude plný akce a napětí a právě věcí, které Vám ve hře mohly chybět. Tentokrát odhodíme naše brotherhoodské róby, ale neznamená to, že ve videu budeme skákat v teplákách. Plánujeme točit s nejlepší technikou, která nám bude přístupná. Také hodláme přidat vizuální efekty, střelbu, bojové scény, jejichž choreografie bude tvořena odborníkem na bojové sporty, který se takřka narodil v zápasnických trenýrkách a dělal  motion capture do světoznámých her a vy jste už určitě nejednou ovládali herní postavu, kde jste využili jeho pohybů. Můžete se tak těšit na typické prvky jako skryté čepele, leap of faith, souboje a hlavně parkour. Tak jako se všichni těšíme na chystaný hollywoodský AC film, chceme i my naservírovat další asasinský zážitek pro fanoušky, kteří hltají každé nové video, trailer, gameplay a podobně. 

Příběh

Z příběhu pochopitelně nechceme moc prozrazovat ale chceme do filmu zařadit co nejvíce prvků z AC, jako minulost sledovanou subjektem v Animu, současné, moderní asasíny, a dokonce i příslušníky rasy z vesmíru, která se v sérii objevuje. Příběh jsme se snažili vytvořit tak aby se trošku dotknul konce AC3, takže se bude odehrávat hned po událostech v tomto díle a dozvíte se, co se dělo jinde, zatímco Desmond zachraňoval svět. Jaké období z minulosti jsme zvolili necháme jako překvapení (víme že hodně lidí spekulovalo, jaké by to asi tak bylo v TOMTO období :)). Potkáte nového hrdinu, který ale není naším výmyslem, nýbrž se objevuje v jedné z mnoha dějových linií, které vychází od Ubisoftu a my jsme se rozhodli jeho příběh trochu rozvinout.

Financování

 Částka 30 000,- je nejmenší částka potřebná na realizaci celého projektu. Na místo kde budeme točit je potřeba nějak dostat techniku, musíme zajistit rekvizity, kostýmy a to všechno stojí peníze. I tak ale některé věci budeme financovat ze svého.

Čím víc peněz bude, tím větší bude kvalita videa. Pokud totiž přesáhneme částku 30 000,- budeme moci zajistit kvalitnější techniku. V následující tabulce vidíte za kolik se co dá vypůjčit:

  1. 30 000,- Kč                                  základ
  2. 50 000,- Kč                                  půjčení objektivů a světel, rigů atd + vše v 1. bodu
  3. 80 000,- Kč                                  více originálních rekvizit,více herců,vlastní hudba + vše v 2. 
  4. 95 000,- Kč                                  pronájem klíčovacího studia + vše ve 3. bodu
  5. 110 000,- Kč                                půjčení profi kamery s příslušenstvím + vše ve 4. bodu
  6. 125 000,- Kč                                půjčení profi kamerového jeřábu + doprava + vše v 5. bodu
  7. 140 000,- Kč                                půjčení Octocoptéry + vše v 6. bodu

 

Pokud by se Vám naše myšlenka líbila a těšili byste se na pár pěkných smrtí templářů na území ČR a zkrátka byste chtěli podpořit náš projekt, zkuste přispět částkou, která pro vás nebude závažnou ztrátou a která pro nás bude vaší pomocnou rukou. Pokud jste třeba ještě nezletilí a rodiče vás s přispíváním nějakým klukům na internetu pošlou někam do „Monte riggione“ …  zkuste naše video a náš projekt na Startovači šířit mezi další kamarády, zloděje, kurtizány, mezi fanoušky AC, které znáte, či sdílet s portály, které by podle vás mohly šířit dál, či přispět. Sdílení je pro nás taky pomocí.

Pokud jste dočetli až sem, děkujeme za Váš čas a za jakoukoliv Vaši pomoc. Doufáme, že se Vám budou odměny líbit a pokud máte nápad na nějaké jiné odměny, nebo jakýkoliv dotaz nebojte se nám napsat na naší FB stránku https://www.facebook.com/UrbanChasers nebo se mrkněte na náš web www.urbanchasers.com

!!!DĚKUJEME!!!

ReachedCZK 31,266(104%)

104%
CZK 30,000requested
60contributors
Contribute

project authorDavid Karas

Rewards

CZK 50Recluta

Poděkování na naší FB stránce a mailem

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Servitore

Samolepka UC + poděkování na naší FB stránce a mailem

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Assistente

Uvedení v titulcích s poděkováním na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + Samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem. Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Milite

odznáček (button) s AC: Extincion + Uvedení v titulcích s poděkováním na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Guerriero

Urban Chasers tričko + odznáček (button) s AC: Extincion + Uvedení v titulcích s poděkováním na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Veterano

Uvedení na začátku filmu jako SPONZOR + Urban Chasers tričko + odznáček (button) s AC: Extincion + Uvedení v titulcích s poděkováním na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Maestro

Přívěsek AC na krk + pozvánka na autorské premiérové promítání v klubu, či kinosále (focení s kostýmy, společné foto, afterpárty s tvůrci :D) + Uvedení na začátku filmu jako SPONZOR + Urban Chasers tričko + odznáček (button) s AC: Extincion + Uvedení v titulcích na konci filmu + odznáček (button) s logem Urban Chasers + plakát k videu + samolepka UC + Poděkování na naší FB stránce a mailem Film budete moci shlédnout dřív, než po oficiálním promítání.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 10,000Mentore Assassino

Účast na natáčení + všechny předešlé odměny. Účastí na natáčení je myšleno být s námi na place a vychutnat si atmosféru filmařské práce a také vám vymyslíme roli na míru + dárek v podobě jedné z použitých rekvizit.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable