banner_startovac_2048x1152_new.jpg

Amerikánka Dobrým vílám Knihy

Darujte s Amerikánkou lásku do dětských domovů a podpořte vznik nové fotografické knihy Tomkiho Němce - Amerikánka, etc.

JE TO TAM! ☄☄☄ Vybrali jsme 824 641 Kč!
9/23/2021

JE TO TAM! ☄☄☄ Vybrali jsme 824 641 Kč!

Z celýho svýho černýho srdce ♥ vám všem chceme poděkovat. ♥

Vybrali jsme naprosto neuvěřitelnou částku a chceme, abyste věděli, že si vážíme každé koruny, každého vašeho sdílení, každé zmínky, kterou jste projekt podpořili.

Polovina vybraných peněz pomůže Dobrým vílám rozšířit jejich působení do dalších dětských domovů. Druhá půlka zajistí vydání knihy Amerikánka etc. – Tomki Němec , fotografie.

Moc děkujeme a prosíme o strpení. Během pár dní se ozveme ohledně dat, kdy můžete své odměny očekávat. 

Všechny strech goaly odemčeny ✓✓✓
9/20/2021

Všechny strech goaly odemčeny ✓✓✓

Díky vám jsme těsně před koncem kampaně vybrali cílovou částku 750 000 Kč! Všichni přispěvatelé (kromě náramkových) tak od nás navíc ke své již zakoupené odměně dostanou ještě další tři "dárky".

Čtete správně. Ke každé odměně, kterou jste si vybrali a zakoupili v naší kampani, dostanete navíc hned tři další cennosti. Tohle unikátní trio od nás mají jen naši přispěvatelé a my máme radost, že se vám je všechny podařilo odemknout. Na co se tedy můžete těšit?

První strechgoal = Náramek Pochcávám se schválně 

Jedinečný a jediný. Korálkové pomrknutí, že patříte mezi lidi s kuráží i špetkou drzosti. Tenhle náramek totiž nemá a jen tak nebude mít každý. Dáváte jím najevo, že vám nejsou lhostejné životy děti z dětských domovů a že i vy jste Amerikánka

 

Druhý strechgoal = Předplatné na video platformu Film Naživo 

Každý přispěvatel od nás navíc dostane subsrcibe na platformě Film Naživo, a to až do konce roku. Neskutečné a ojedinělé filmy z divadelních představení, na které není jen tak možné se dostat v živé podobě. 

 

Třetí strechgoal = Download divadelního filmu Amerikánka

Amerikánka přijde na návštěvu i k vám domů. Díky zfilmovanému divadelnímu představení se budete moci ponořit do světa dvou holek, co je vlastně jedna – svá, svérázná, odvážná, drzá i křehká. Filmově-divadelní zážitek, ke kterému se nyní budete moci stále vracet. 

 

Máme splněno! ♥ Ale rozhodně né vyhráno...
9/20/2021

Máme splněno! ♥ Ale rozhodně né vyhráno...

Stalo se to v neděli večer, přišlo to náhle a nás to zasáhlo přímo do srdce. ♥♥♥ VYBRALI JSME TO!!!! ♥♥♥

Ani slovy se nedá popsat, jak moc vám děkujeme, že jste nám pomohli vybrat naši cílovou částku. Byly to nervy, ale vy jste to dali! Jste prostě nejlepší amerikánská smečka, kterou jsme si mohli přát. 

I když to tak nevypadá, rozhodně ještě není vybráno. Námi zvolená suma 750 000 Kč je základní metou, která nám pomůže vykrýt náklady na výrobu knihy (z částky jde 50% na Dobré víly dětem). Protože ale chceme knihu nejkrásnější a skvostnou, na papíře, jaký si skvělé fotky Tomkiho Němce zasluhují, je samotná výroba knihy opravdu nákladná

Do konce kampaně zbývá jeden den. Pomozte nám do toho ještě šlápnout a odpálit cílovou rovinku, jakou si kampaň zaslouží. Sdílejte nás, posílejte odkaz na Startovač kamarádům, sousedům, rodinám. Každý příspěvek se počítá. Děkujeme. 

 

Unikátní náramek nově jako samostatná odměna!
9/8/2021

Unikátní náramek nově jako samostatná odměna!

Psali jste si o něj, přemlouvali nás, tak tady ho máte! Dnešním dnem přibyla nová odměna v podobě samostatného amerikánského náramku.

Korálkové pomrknutí, že patříte mezi lidi s kuráží i špetkou drzosti. Tenhle náramek totiž nemá a jen tak nebude mít každý. Dáváte jím najevo, že vám nejsou lhostejné životy děti z dětských domovů a že i vy jste Amerikánka. 

Můžete si nově vybrat ze dvou náramkových designů. Buď vaše korálky budou říkat "Jsem Amerikánka" nebo "Pochcávám se schválně" – výběr je jen na vás. Jen ho nezapomeňte uvést v poznámce pro autora při objednávání odměny. 

Neměli jsme ho vůbec v plánu dávat ven bez knížky, jenže věci se mění. Už je to ofiko, že skoro rok nebudeme hrát představení Amerikánka na Jatkách78. Prostřednictvím náramku však můžeme být pomyslně všichni spolu a spiklenecky se poznávat na ulici mimo divadlo. 

Šiřte osvětu i parádu, svět to potřebuje!

Překročili jsme společně půl milionu !!!
9/2/2021

Překročili jsme společně půl milionu !!!

jste fakt úplně skvělí! ✊ d ě k u j e m e ✊

A jedeme dál! Když společně dáme 750 000,- dostane od nás každý přispěvatel zdarma download divadelního filmu Amerikánka. Pojďte to prubnout a pošlete to dál. Knížka i dětská radost za to stojí.

 

Koncert, na kterém chcete být ⭐⭐⭐⭐⭐
9/1/2021

Koncert, na kterém chcete být ⭐⭐⭐⭐⭐

V jedné odměně se pro vás skrývají VIP lístky na koncert snů. Díky nim se budete moci přímo setkat se svými oblíbenými interprety ⬇️

Máme pro vás první jména umělců, která uvidíte na speciálním koncertu pro Amerikánku!
Eliška Křenková. Barbora Poláková, Tomáš Klus, Blue Shadows, Pavla Beretová a Anna Fialová se na jednom pódiu objeví 12. listopadu. S jednou z našich odměn to můžete zažít jako VIP z přední řady a následně si s námi všemi dát drink.?

Vstupenka na akci se skrývá v balíčku pod názvem Kniha s podpisem a pozvánkou. ?

Foto: Tomki Němec

Exkluzivní odměny každou neděli
8/26/2021

Exkluzivní odměny každou neděli

Jednou týdně pro vás po celou dobu kampaně budeme odtajňovat exkluzivní odměny. Jde o unikátní, až sbírkové, předměty, které jsou určeny jen pro jednoho z vás.

Právě teď čekají na jednoho z vás dvě sukýnky pro ty nejodvážnější indiánky!
Úchvatné kousky od návrhářky představení Amerikánka Michaely Hořejší-Horáčkové. Jejich zakoupením, stejně jako u všech odměn v této kampani, podpoříte vznik knihy Tomkiho Němce a organizaci Dobré víly dětem.

Na další exkluzivní odměnu si můžete počíhat už tuto neděli 29. 8. v 19:00.

Zvládli jste první strech goal hned první den!
8/17/2021

Zvládli jste první strech goal hned první den!

Nestačíme zírat, jste skvělí! Prvních 350 000 jste zvládli jak nic a my vám obrovsky děkujeme. Můžeme pro vás s radostí odemknout úvodní strech goal, kterým je náramek "Pochcávám se schválně" ke každé odměně. ⬇️⬇️⬇️

Naše kampaň díky vám ne-u-vě-ři-tel-ně FRČÍ!
Děkujeme vám všem, co jste se do toho hned od startu s námi vrhli po hlavě! 

Po prvním dni tak můžeme odfajfkovat ✔️první strech goal:

Od teď dostanou všichni naši přispěvatelé bojovnickej hrdinskej NÁRAMEK “Pochcávám se schválně” ke každé zakoupené odměně. ? Nemá ho jen tak někdo – budete s ním tak patřit do Ameriánského klubu, stejně jako Tamara s Tomášem a dalšími osobnostmi.

 

Odvaha Amerikánce nechybí, takže rovnou odhalujeme další milník. Po dosažení 500 000,- budou mít od nás všichni do kampaně zapojení SUBSCRIBE NA PLATFORMĚ FILM NAŽIVO, a to až do konce roku. Neskutečný filmy z divadelních představení, na které není jen tak možné se dostat v živé podobě. 

Pošlete to dál, sdílejte radost a lásku s naší kampaní a pomožte tak k lepšímu dětství dětem z dětských domovů.ReachedCZK 824,641(110%)

110%
CZK 750,000requested
290contributors
Contribute

project authorAmerikánka

Rewards

CZK 550Náramek Pochcávám se schválně nebo Jsem Amerikánka

- 1 x amerikánský náramek dle výběru - u objednávky do kolonky Volitelný vzkaz autorovi upřesněte, který náramek si přejete (Pochcávám se schválně / Jsem Amerikánka) - Amerikánka se skoro rok neobjeví na pódiu Jatek 78 – vemte to za ni! Staňte se Amerikánkou a šiřte osvětu i parádu s naším náramkem - k této odměně se bohužel nevztahují žádné Stretch goals

Number of available rewards: 83/150

Reward unavailable

CZK 990Kniha Amerikánka, etc.

- Fotografická kniha Amerikánka, etc.: Tomki Němec fotografie + všechny otevřené Stretch Goaly

Expected delivery of the reward: December 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,990Signovaná kniha a lístky na benefiční koncert

– doručíme vám knihu i s podpisy umělců – získáte 2 VIP vstupenky na Koncert pro Amerikánku (Eliška Křenková, Tomáš Klus, Bára Poláková, Anna Fialová a další) – povečeříte před či po vystoupení společně s hudebníky i tvůrci knihy – získáte roční předplatné platformy Film Naživo – získáte filmový záznam představení Amerikánka – částkou 2.995 Kč podpoříte Dobré víly + všechny otevřené stretch goaly

Expected delivery of the reward: November 2021

Number of available rewards: 41/50

Reward unavailable

CZK 20,000Exkluzivní odměna: Indiánské sukýnky z představení

Sukýnky pro ty nejodvážnější indiánky! Kostýmy z představení od Michaely Hořejší-Horáčkové přivedou do vašeho šatníku pravou Ameriku a stvrdí vaše sesterství navždy. Takhle vypadá zhmotnění pravýho sesterství pro dvě odvážný indiánky. Další úchvatný kousky od mojí osobní návrhářky Michaely Hořejší-Horáčkové, který nechybí ani v mym šatníku. Rozjeďte to se svou sis v americkym stylu!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 30,000Člen film crew Amerikánka a kniha podepsaná tvůrci

- Fotografická kniha Amerikánka, etc.: Tomki Němec fotografie s podpisem tvůrců, hvězd i celého týmu Amerikánky - účast na natáčení filmu, na zkušebních projekcích, dotočné i slavnostní premiéře - osobní předání knihy a setkání s autory - scénář filmu s podpisem režiséra Viktora Tauše + všechny otevřené Stretch Goaly

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 40,000Výlet s dětmi z dětských domovů na Barrandov

Prohlídka, která vás zavede do Paříže 14. století, filmového fundusu i filmových dílen, kde se vyrábí dekorace. Na prohlídce vás doprovodí děti z dětských domovů, kterým tak dopřejete neopakovatelný zážitek.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 40,000Exkluzivní odměna: Originál fotky Tomkiho Němce

Originální zarámovaná fotografie z představení Amerikánka světoznámého fotografa Tomkiho Němce. – Velikost fotografie: 40x60 cm /A2, A2+/ – Fotografie: přispěvatel si může vybrat jednu ze tří fotografií. – Materiál: archivní papír Fine Art Hahnemuehle – Certificate of authenticity

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 50,000Exkluzivní odměna: Šaty Amerikánky z představení

– zarámované šaty Terezy Ramba Voříškové a Elišky Křenkové z představení Amerikánka – jediný kus svého druhu – signováno herečkami

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable