zelena1.jpg

Album Jak podivuhodná od kapely Efod Hudba

Hudební skupina Efod natočila své debutové album s názvem Jak podivuhodná! I Ty můžeš podpořit jeho vydání.

Album Jak podivuhodná od kapely Efod

ReachedCZK 73,000(104%)

104%
CZK 70,000requested
100contributors
ContributeRewards

Jsme parta hudbou posedlých přátel, jež zahrnuje členy všelikého věku i postavení. Mezi muzikanty najdete nadějného teologa (Lukáš Rejman - baskytara, elektrická kytara), dva medicínsky založené klávesisty (Zuzana Rejmanová, Jan Holubec), profesionální matematičku (Šárka Pechancová -housle), budoucí biochemičku (Jana Márová - zpěv), IT specialistu (Luděk Turzík - akustická kytara), benjamínek naší kapely jest zatím nevyhraněn, avšak talentem hry na housle je postižen již od raného dětství (Jáchym Bosman). Korunou naší kapely jest frontmanka a skladatelka Jana Vlčková, vystudovaná jazykářka a výtvarnice, jež oplývá talenty mnoha, avšak dar hudby, smysl pro krásno a nekonečná trpělivost je to, díky čemuž ansámbl Efod vlastně začal existovat.

Naše uskupení má pokrytí téměř ve všech krajích ČR, od západočeského kraje zasahuje přes Prahu až k moravské metropoli, snad jen rázovitý region ostravský zatím zůstává nedotčen, avšak doufáme, že naše hudba bude mít dosah i do těchto míst. Ani stovky kilometrů, rozdílné nátury a postavení nejsou překážkou ke společné práci na Božím díle, ba naopak, jsme si vzájemnou inspirací a povzbuzením.

Většina z nás muzicíruje téměř od kolébky, ovšem hudební počátky našeho tělesa sahají do konce roku 2017, kdy jsme v lehce pozměněném složení debutovali vánočním koncertem v Andělské kavárně ve Svitavách, následovala převážně tematicky založená vystoupení, např. valentýnský či vánoční koncert v domově pro seniory, Velikonoční koncert ve Svitavách, zlatým hřebem naší "šňůry" byl pak benefiční koncert v Litomyšli, pro jehož diváky téměř nestačila ani kapacita prostorů Nového kostela. Kýžený rok 2019 jsme zahájili výstupem v malebném kostele v Bystrém u Poličky, jehož ledové lavice byly beznadějně obsazené do posledního centimetru. Jedna z posluchaček se dokonce nechala slyšet, že tento výstup předčil i vánoční koncert nejmenované české zpěvačky.
Naše debutové album čítá celkem 14 songů, jež se postupně rodily v brněnském studiu Amaro Records za pomoci skvělého zvukaře, pana Michala, jenž v akci nešetřil expresivními výrazy ani nikotinem, o to poctivější však pak byly plody jeho práce.

Texty našich písní se dotýkají životních strastí a slastí (Srdce mé, Krása), oslavy našeho Pána Boha a krásy jeho stvoření (Sláva Králi, Zvony zní), pozornému posluchači neunikne ani několik zhudebněných biblických textů (Žena statečná, Pevný hrad, Ať Hospodin ti žehná). Autorkou většiny textů je výše zmíněná frontmanka Janička, inspirací jest pro ni převážně drsná realita všedního dne, život křesťana a v neposlední řadě pak Písmo svaté. Výjimku tvoří píseň v jazyce anglickém Come And Save Us All, pod níž je podepsána Janiččina žačka Emmaculate Auma z domova pro sirotky v Nairobi. Píseň složila ve svých čtrnácti letech, ovšem kvalita skladby je důkazem, že národ africký má muziku odjakživa v krvi.

To je tedy Efod, skupina tak rozličná, a přece dohromady tvořící něco podmanivého a radostného. I Vy můžete být součástí jejího díla – jakkoliv drobným příspěvkem nám pomůžete pokrýt náklady, které jsme vysypali ze svých kapes na samotné nahrávání, mix, mastering, vydání CD vydavatelstvím ROSA Media a v neposlední řadě i na několik videoklipů odehrávajících se nejen v historickém jádru naší krásné moravské metropole. Věříme, že plody naší práce budou sladké a chutné nejen pro nás, ale především pro naše posluchače.

ReachedCZK 73,000(104%)

104%
CZK 70,000requested
100contributors
Contribute

project authorEFOD

Rewards

CZK 150Foto skupiny Efod s pozdravem

Number of available rewards: 194/200

Reward unavailable

CZK 200Digitální kopie CD Jak podivuhodná

Získáte naše debutové album ve formátu mp3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Fyzické CD Jak podivuhodná

Fyzické cédo?... To musím mít!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300CD Jak podivuhodná s osobním věnováním

Získáte fyzické CD a k tomu věnování jen a jen pro Vás...

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Osobní pozvání na křest CD

Pošleme Vám Vaši osobní pozvánku na křest našeho CD!

Number of available rewards: 29/30

Reward unavailable

CZK 500Zahraj si v našem klipu

K písním začínáme točit také videoklipy! Zahraj si v některém z nich s námi! :)

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 600Uvedení Vašeho jména v bookletu CD

Vaše jméno bude zvěčněno v bookletu k CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700CD Jak podivuhodná + texty písní z alba s akordy

Získej jak fyzické album, tak texty písní s akordy, ať to máš komplet! ;)

Number of available rewards: 89/100

Reward unavailable

CZK 1,500Posezení s kapelou + CD Jak podivuhodná

Setkáte se s několika členy kapely Efod a získáte od nich CD s osobním věnováním.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 3,000Akustický koncert Efodu ve Vašem společenství

Přijedeme za Vámi a vystoupíme pro Vás a Vaše přátele.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 6,000Koncert Efodu s profesionálním zvučením

Pozvěte si nás do svého společenství a přijedeme k Vám zahrát i s profesionálním zvukařem!

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable