Horni_obrazek.png

Akvin - Druhá tvář Knihy

Čarodějný učedník Akvin musí opustit bezpečí Akademie. Vypravuje se na jih, aby očistil své jméno a odhalil zrádce, kterým může být jeho dávný přítel.

Booklet_startovac.png

ReachedCZK 22,766(152%)

152%
CZK 15,000requested
40contributors
ContributeRewards

Akvin - Cesta čaroděje otevřela dveře do nového fantasy světa, na kterém pracuji už přes deset let. Seznámili jsme se s chlapcem Akvinem, který ušel několikaletou cestu z dřevorubeckého srubu až na pozici svobodného občana a čaroděje prvního kruhu. Kniha měla přes dvě stě stránek a psal jsem ji nějakých osm let. 

akvin_obr1.png

Ve startující knize Akvin - Druhá tvář se setkáváme s mladým čarodějem, který pilně studuje na druhý kruh. Má své přátele a svou lásku, překrásnou Trill. Končí další rok a Akvin se těší, jak konečně splní dávný slib a navštíví svého tatínka ve srubu u Velkého hvozdu.

Jenže k tomu nedojde. Akvin je obviněn z vraždy a vyslán do vyhnanství do Strážní Věže, kde má sloužit v tamní posádce, která doplňuje stavy. Z hlubin Jižního hvozdu totiž přicházejí zprávy o srocování orčích klanů pod praporem jediného šamana, a to nikdy nevěstí nic dobrého. 

Lov na medvěda.jpg

Hledáním skutečného vraha a rozplétáním nitek ohledně spiknutí proti celému císařství, ne-jen o tom je druhá kniha s hlavním titulem Akvin, která vznikla za tři roky práce. Kniha sice navazuje na první díl, ale je možné ji určitě číst bez znalosti Cesty čaroděje. Mezi oběma díly utečou dva roky, kdy Akvina nesledujeme. 

Délka knížky je 420 stránek v původní velikosti písma. Po zralé úvaze písmenka zmenšíme a dostáváme se na cca 350 stránek. 

----------------------------------------------------------

Knížku na Startovači si můžete vybrat ve čtyřech variantách:

Druhá tvář - Paperback - lesklá paperbacková Druhá tvář.

Druhá tvář - Pevná vazba - matná pevná vazba, jak jsme zvyklí z prvního dílu.

Druhá tvář - Enhanced- obdržíte knihu v pevné vazbě spolu s povídkami z Attarmie, placky, obrázky a alternativní konec.

Druhá tvář - Exclusive - obdržíte obě knihy, paperbackovou i pevnovazebnou. Kromě  obsáhlého sborníku povídek (s alternativním koncem), obrázků a placek je hlavním lákadlem exkluzivní edice ručně vyřezávaný šperk s akvinovskou tématikou.

 privesek2.png

  

Navíc ke každé knížce obdržíte záložku s akvinovskou tématikou.

----------------------------------------------------------

Odměna Chci tam být s nimi je taková zvláštní. Podle vašeho návrhu udělám postavu, která v knize bude žít. Sice ne ve Druhé tváři, ale někdy později. Nevím, jestli se jen mihne nějakou povídkou, nebo bude slavnou a úspěšnou postavou a třeba ovlivní celý děj například rostoucí třetí knížky (již skoro tak veliké jako je Cesta čaroděje). Je to taková nejistá investice do mé práce a možnost, jak ovlivnit vývoj mého světa.

Pokud se objeví nějaký Mecenáš, obdrží kromě reklamy v knížce a poděkování na děkovné stránce i balíček až 25 knih (v závislosti na stupni mecenáštví a jeho přání) pro vlastní potřebu (např. jako dárek pro klienty). Knížka pro mecenáše bude samozřejmě typu Druhá tvář - Exclusive, ale knížky pro klienty budou určitě paperback.

Jednoho mecanáše již máme a tím je, stejně jako v prvním díle, firma https://www.pparena.cz/ a to je také odpovědí na otázku: "Jak je možné, že na vydání tlustší knížky stačí méně peněz."

Vlk a hraničář2.jpg

Pokud stále váháte, zda do mojí práce investovat své peníze, přečtěte si ukázky knížky na stránkách (nebo na facebooku), nebo si kupte první díl, nebo si přečtěte recenzi na něj. 

 

Děkuji a věřím, že to společně opět zvládneme.

 

ReachedCZK 22,766(152%)

152%
CZK 15,000requested
40contributors
Contribute

project authorPavel Mareš

Rewards

CZK 200Druhá tvář - Paperback

Do poštovní schránky obdržíte knížku Akvin - Druhá tvář s podpisem autora. Knížka bude v paperbackovém vydání. K ní obdržíte záložku s Akvinovskou tématikou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Druhá tvář - Pevná vazba

Do poštovní schránky obdržíte výtisk knihy v pevné vazbě. Na děkovné stránce bude uvedeno vaše jméno, jako Startéra tohoto projektu. Ke knize obdržíte samozřejmě záložku s tématikou Druhé tváře.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Druhá tvář - Enhanced

Obdržíte knihu Akvin - Druhá tvář s pevnou vazbou spolu s vaším jménem na děkovné stránce v sekci Stříbrní startéři a v knížce bude osobní věnování. Spolu s knihou obdržíte obrázky z knížky vytištěné na speciální podklad. Povídky z Attarmie Bitva na Sopečných pláních a Vyplavený meč a alternativní konec ke Druhé tváři. Dále tři placky s tématikou Druhé tváře a samozřejmě záložku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Druhá tvář - Exclusive

Obdržíte knihu Akvin - Druhá tvář v paperbacku i v pevné vazbě spolu s vaším jménem na děkovné stránce v sekci Zlatí startéři a v knížce bude osobní věnování. Spolu s knihami obdržíte obrázky (nejen) z knížky vytištěné na speciální podklad, sborník povídek včetně alternativního konce Druhé tváře, záložku, placky a hlavně dřevěný ručně dělaný šperk s Akvinovskou tématikou.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 3,000Chci tam být s nimi!

Správný fanoušek fantasy chce zvěčnit svého hrdinu. Za tuto částku obdržíte Druhou tvář - Exclusive. Navíc podle vašeho přání bude vytvořena a pojmenována jedna postava, která bude vystupovat v některé připravované povídce, nebo v dalších dílech Akvina. Pokud její existence nepůjde proti logice světa, stane se žijící osobou v Attarmii, Sklécii, nebo někde jinde v mém světě a určitě se mihne nejedním dobrodružstvím.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 7,000Mecenáš

Velké logo vaší firmy (max. 5x5 cm) bude otištěno v knize. Navíc obdržíte Druhou tvář - Exlusive a ještě 10 dalších paperbackových výtisků.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 15,000Kmotr

Celá jedna strana v knize bude věnována vaší reklamě. Samozřejmě dostanete Druhou tvář - Exclusive a dalších až 25 paperbackových výtisků.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable