1978824_536875133097983_339749110_n.jpg

AGU - debutové album Hudba

Debutové album je na cestě, pomozte mi je dokončit! // Debiutancka płyta jest w drodze, pomóżcie mi ją dokończyć!

Už to skoro máme! / Już prawie gotowe!
8/5/2015

Už to skoro máme! / Już prawie gotowe!

... a další hromada novínek! / ... a jeszcze masa nowości!

Vážení a milí přátelé,

moc děkuji za vaši trpělivost. Po dlouhých bojích s mícháním a masteringem byla deska už konečně poslána do lisovny. Během dvou týdnu bych ji měla mít v ruce a pak vám postupně začnu rozesílat odměny. Bude to ještě nějakou chvilku trvat, mějte se mnou tedy prosím ještě chvíli strpení! Mám pro vás ale fantastickou novinku! Navázala jsem spolupráci s nezávislým hudebním vydavatelstvím Yannick South Records, pod kterého labelem deska vyjde a který mi také pomůže s natočením profesionálního klipu! Točíme už za týden. Režisérem bude Tomáš Krejčí a pomáhat mu bude tým firmy Salamander Syndicate. Oficiální křest desky proběhne koncem září v Praze, ale už dnes vás srdečně zvu, abyste 20. srpna v 19:15 naladili Radio Proglas, kde budu s Milanem Tesařem hovořit o desce a premiérově vám zahrajeme skladby z ní. Ještě jednou vám moc děkuji za vaši podporu! Bez vás by nic z toho nebylo možné! 

Posílám vřelé objetí,

Vaše Agu

 

 

Drodzy Przyjaciele!

Bardzo Wam dziękuję za cierpliwość. Po długiej walce s mixowaniem i masteringiem płyta była w końcu wysłana do tłoczni! W przeciągu dwóch tygodni powinna już by gotowa i wtedy zacznę wam stopniowo wysyłać nagrody, które sobie wybraliście. Będzie to jeszcze chwilę trwało, dlatego bardzo Was proszę o jeszcze trochę cierpliwości. Mam dla Was fantastyczną wiadomość. Nawiązałam współpracę z niezależnym wydawnictwem muzycznym Yannick South Records pod którego labelem płyta będzie wydana i które również mi pomoże zrealizować profesjonalny videoklip! Nagrywamy go już za tydzień! Reżyserem będzie Tomáš Krejčí a pomagać mu będą koledzy z firmy Salamander Syndicate. Premierowy koncert - "chrzest" płyty odbdzie się pod koniec września w Pradze, ale już dzisiaj serdecznie Was zapraszam, do słuchania radia Proglas 20. sierpnia o godz. 19:15, gdzie z Mialnem Tesařem będę rozmiawiać o płycie i premierowie zagramy wam utwory z niej.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wasze wsparcie! Bez Was nic z tego nie byłoby możliwe!

Tule Was mocno,

Wasza Agu

6/13/2015

Poděkování / Podziękowanie

Hura! Máme to!! / Hura! Mamy to!!

(CZ) Vážení a milí přátelé, 

chtěla jsem Vám ještě jednou z celého srdce poděkovat za podporu. Slova mi nestačí na to abych vyjádřila jak moc to pro mě znaméná a jak moc si vaši podpory vážím! 

Úspěšnost kampani předčila mé nejsmělejší očekávání. Vybralo se neuvěřitelných 2563 Euro což je o dost víc než na dokončení desky potřebují. Můj sen se splní a to jen díky vám! Děkují vám za každý i ten nejmenší příspěvek! 

Něco méně než 2000euro budou náklady spojené z práci zvukaře a producenta, grafičky a s lisováním desek a tiskem obalu. Zbytek peněz použiji na účely spojené z promoci alba. 

Práce na albumu stále trvají. Momentálně se nacházíme ve fázi mixovaní a producentských práci. Tedy právě ted' vzníkaji všechna ta studiová kouzla. Na výsledek se strašně moc těším! Doufám, že do konce měsíce budeme už mít hotový zmastrovaný materiál a budu moci desku odnést k lisování. Pak v průběhu léta (konec července-srpen) budu vám postupně rozesílat odměny které jste si zakoupili. Těch kteří si vybrali odměný jako je soukromá lekce či koncert, večeře u mě doma nebo video s věnováním budu v průběhu letních prázdnin kontaktovat osobně abychom se domluvili. Nebojte se na nikoho nezapomenu! Mějte ale prosím se mnou strpení. Jsem na to sama a navíc, jak už se ukázalo dřív, během práci ve studio se můžou ještě vyskytnout nepředvidatelná zdržení. Pevně ale věřím že všechno stihneme na čas a už brzy se budeme moci společně těšit výsledkem.

Křest alba proběhne v září v Praze. Datum a místo vám ještě také upřesním ale už ted' vás všechny na něj srdečně zvu! 

Strašně moc Vám všem děkuji a moc se těším na brzké setkání! 

Pac a splněným přáním zdar! 
Vaše Agu

(PL)Drodzy Przyjaciele

Chciałabym wam jeszcze raz z całego serca podziękować za wsparcie! Brakuje mi słów na to aby wam powiedzieć jak wiele to dla mnie znaczy i jak bardzo tego wsparcia sobie cenię!

Sukces kampanii przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Uzbierało się niewiarygodnych 2563 euro, co jest dużo więcej niż na dokończenie płyty potrzeba. Moje marzenie się spełni a to wszystko dzięki wam! Dziękuję za każdy, nawet ten najdrobniejszy grosz. 

Niecałe 2000 euro to koszta związane z pracą akustyka i producenta, grafika, oraz wytłoczeniem płyt i drukiem okładek. Resztę pieniędzy wykorzystam na koszty związane z promocją płyty. 

Praca na płycie wre. W tej chwili znajdujemy się na etapie miksowania i pracy producenta. To znaczy, że właśnie teraz rodzi się cała ta studyjna magia! Niesamowicie się cieszę na efekt końcowy! Mam nadzieję, że do końca miesiąca będę już mieć gotowy mastering i w końcu odniosę płytę do tłoczni. Potem w ciągu letnich miesięcy (koniec lipca - sierpień) będę wam stopniowo rozsyłać nagrody, które kupiliście. Z tymi, którzy wybrali sobie prywatną lekcję, koncert czy kolacje u mnie w domu albo video z dedykacja, zkontaktuję się osobiście w sprawie uzgodnienia terminu. Nie bójcie się, o nikim nie zapomnę! Miejcie tylko proszę do mnie trochę cierpliwości. Wszystkim tym się będę zajmować zupełnie sama. Poza tym jak już się zdążyłam przekonać w czasie pracy w studio mogą się pojawić nieprzewidywalne opóźnienia na które nie mam wpływu. Ale mam nadzieję, że ze wszystkim zdążymy na czas i już niedługo będziemy się mogli wspólnie cieszyć efektem naszych wspólnych starań. :)

Oficjalna premiera płyty odbędzie się we wrześniu w Pradze. W sprawie miejsca i czasu koncertu jeszcze do was napiszę, ale już teraz zapraszam serdecznie! 

Bardzo wam wszystkim dziękuję i cieszę się na spotkanie niedługo!
Vivat spełnionym marzeniom!

Wasza Agu

 

Reached€2,563.36(139%)

139%
€1,850requested
86contributors
Contribute

project authorAgu

Rewards

€4Jsi kámoš! / Jesteś kumplem!

Fandím ti, nic nechcí, uvidíme se na křtu! Jestem fanem, nic nie chcę, do zobaczenia na koncercie!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€6Pro děti / Dla dzieci

"Rainbow Songs And Nursery Rhymes" v mp3. - digitalní download mého alba dětských anglických písniček "Rainbow Songs And Nursery Rhymes" w mp3. - link do sciągnięcia mojej płyty z angielskimi piosenkami dla dzieci

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€7Album v mp3 / Płyta w mp3

Digitální download alba v mp3 Link do sciągnięcia płyty w mp3

Expected delivery of the reward: August 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€9Pro dětí / Dla dzieci

CD "Rainbow Songs And Nursery Rhymes"

Expected delivery of the reward: August 2015

Number of available rewards: 96/100

Reward unavailable

€12Album / Płyta

CD k osobnímu předání na koncertu CD do odbioru na koncercie

Expected delivery of the reward: August 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€13Album / Płyta

CD poštou CD pocztą

Expected delivery of the reward: August 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€20Pro malé a velké / Dla małych i dużych

Debutové album + dětské album Debiutowa płyta + płyta dla dzieci

Expected delivery of the reward: August 2015

Number of available rewards: 86/100

Reward unavailable

€22Pro vzdělání chtivé / Dla żądnych wiedzy

Chtěl(a) by sis vyzkoušet lekci zpěvu u mě? Nebo bys rád(a) začal(a) s looperem a oceníš tipy a triky jak na to? Věnuji ti min. dvě hodiny času a předám vše, co sama vím! Album k tomu! Chciał(a) byś lekcję śpiewu u mnie? A może masz chęć zacząć eksperymentować z looperem i przydadzą ci się dobre rady? Spędze z tobą min. dwie godziny i postaram się przekazać wszystko co sama wiem! Płyta do tego!

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

€30Pro sběratele / Dla kolekcjonerów

Ručně psaný text vámi vybrané písně s autogramem a album k tomu! Ręcznie pisany tekst do wybranej piosenki z autografem i do tego jeszcze płyta!

Expected delivery of the reward: August 2015

Number of available rewards: 50/50

Reward unavailable

€37Večeře u mě doma / Kolacja u mnie w domu

A album k tomu! Vařím dobře, neboj! A do tego płyta! Nie bój się, gotuję dobrze!

Number of available rewards: 13/20

Reward unavailable

€45Originální plakát / Oryginalny plakat

Originální plakát s grafikou z obalu CD na A3 s autogramy. Album k tomu! Oryginalny plakat z grafiką z okładki płyty na A3 z autografami. Płyta do tego!

Expected delivery of the reward: August 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€55Udělej někomu radost! / Zrób komuś frajdę!

Nahjareme na video živě zahranou jednu z mých písní dle tvého výběru a přidáme k ní osobní vzkaz pro někoho, koho máš rád. Album k tomu! Zagramy na żywo i nagramy na video wybraną przez ciebie jedną z moich piosenek z prywatną wiadomością dla kogoś kogo kochasz! Płyta do tego!

Expected delivery of the reward: August 2015

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

€100Soukromý koncert / Prywatny koncert

Přijedeme za vámi domů, na zahradu, do hospody, nebo kamkoliv, kde je elektřina a zahrajeme vám soukromý koncert! Zvuk zajistíme. Album k tomu! (mimopražští prosím počítejte s dodatečnými cestovními náklady) Przyjedziemy do was do domu, do ogrodu, do pubu, albo dokądkolwiek, gdzie będzie prąd i zagramy prywatny koncert. Nagłośnienie załatwimy. Płyta jest oczywistością! (Poza Pragą będzie trzeba się jeszcze liczyć z kosztami przejazdu)

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

€200Jsi mecenáš! / Jesteś mecenasem!

Můj vděk nadosmrti a album je samozřejmostí! Pak si ještě vyber jednu z ostatních odměn! Moja dozgonna wdzięczność i płyta są oczywistością! A do tego możesz sobie wybrać którąkolwiek z nagród!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€400Sponzorský dar / Dar sponsorski

Je-li to vůbec možné, žes mi přispěl takovouhle částkou, kontaktuj mě a na odměně se dohodneme osobně. O ile to w ogóle możliwe, że wsparłeś mnie taką kwotą, skontaktuj się ze mną. W sprawie nagrody umówimy się osobiście.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable