1978824_536875133097983_339749110_n.jpg

AGU - debutové album Hudba

Debutové album je na cestě, pomozte mi je dokončit! // Debiutancka płyta jest w drodze, pomóżcie mi ją dokończyć!

AGU - debutové album

Reached€2,563.36(139%)

139%
€1,850requested
86contributors
ContributeRewards

 UPDATE! 24.5.2015 Startovač jede!!! Děkuji!! <3

 

(Wersja polska poniżej!)

(CZ) Pomozte mi prosím splnit sen a vydat desku. Už to skoro mám, zbývá jen málo... 

Jak to začalo?

 Údajně ještě v kolíbce. Rodina tvrdí, že jsem zpívala ještě dřív, než jsem se naučila mluvit. A tak už to zůstalo. Léta jsem působila jako vokalistka v nejrůznějších formacích a hudebních uskupeních. Postupně se mi ale začaly jedna po druhé rodit vlastní autorské písně. Dá se říct z vnitřní potřeby duše zhmotnit nějak neuchopitelné a ukojit tak trochu trudnou mysl. Nejdřív nesměle vykukovaly do světa, ale pak si čím dál víc agresivně samy začaly žádat o právo k životu. Nebylo zbytí. Musela jsem je uvolnit a brzy jsem si uvědomila, že spolu s písněmi osvobozuji i sebe sama…  

 V létě 2013 jsem začala  aktivně koncertovat jako sólistka…  a písně mě na oplátku hojně obdarovaly… 

 Nedlouho potom jsem na své cestě potkala talentovaného kytaristu Tomáše J. Holého, který to vše cítil velmi podobně a který si moje písně zamiloval. Spojili jsme své síly a od té doby už vystupujeme v duu. Za poslední rok a půl jsme spolu odehráli bezmála 90 koncertů ve 3 zemích - v Česku, Polsku a na Slovensku. V komorních kavárnách a čajovnách pro pár přátel, ale i vedle Velkých a Větších Jmen v dobrých hudebních klubech. Vydali jsme vlastním nákladem DIY EP "Mouthful Of Dreams" a s písní "Papierowe Sny" se dostali do hitparády Radia1 a drželi se tam hodně vysoko po sedm týdnů. Píseň se dokonce v ročním bilancováni zařadila mezi 20 nejúspěšnějších skladeb. 

Kdo je Agu? Co je to ten Zen-Core? 

 Jsem nezávislá muzikantka (nemám ani manažera ani velký hudební label za zády), kytaristka, zpěvačka, žena. Člověk který hudbu dělá srdcem. Původem jsem Polka, ale už víc než 10 let trvale žiji a tvořím v Praze. Nerada se škatulkuji či přirovnávám ke komukoliv. Pokud mě někdo žádá, abych svoji tvorbu zařadila do nějakého žánru, žertovně odpovídám, že hraji “Zen-Core” neboli “Soundtrack ke snění”. Je to prostě jemná, procítěná hudba, ve které najdete prvky různých žánrů, které mě inspirují. Ze všeho beru to, co mě nejvíc oslovuje a ráda experimentuji. Texty písní píšu polsky, česky a anglicky.

 Tomáš J. Holý je talentovaný mladý kytarista, který je silně inspirován mistry perkusivní akustické kytary jako jsou Michael Hedges či Andy McKee a také milovník post-rockových kytarových ploch. Kdysi působil v kapelách hrajících pořádnou těžkou muziku, ale na “stará kolena” asi zjemnil a věnuje se aktivně sólové akustické tvorbě. Doprovází mě spíš na elektrickou kytaru, ale sem tam ho můžete slyšet, jak originálním způsobem kouzlí na akustickou kytaru.

Co je mým cílem? 

 Vydat debutové album. Přála bych si svoji muziku představit širší veřejnosti, přidat kapku krásy do tohoto vesmíru a na chvíli přenést posluchače do jiného světa. Věřím, že kvalitně natočené album mi v tom pomůže a hlavně mi otevře další dveře na mojí hudební cestě. Dlouho jsem k tomu kroku spěla a už od začátku letošního roku usilovně pracuji na tom, abych toho docílila. 

 Práce na desce už jsou v plném proudu. Bude se na ní nacházet deset písní včetně čtyř z původního EP, kterým dáme úplně nový kabát! Finální zvuk alba bude mít na svědomí producent Roman Rai, jehož talent, zkušené ucho a cit pro ambientní hudbu vdechnou do mých písní další dávku kouzla. O krásný přebal se postara grafička Alina Shupiková. 

Většina materiálu je už zaznamenaná. Samotné nahrávání se mi podařilo financovat z vlastních úspor, nicméně je to stále jen část prostředků, které jsou k vydání alba nezbytné. Zbývá ještě ta nejtěžší, dost nákladná fáze - celková produkce, kvalitní mix a mastering, a pak lis a tisk obalu. Proto jsem se rozhodla využít této sympatické možnosti jak vás požádat abyste mi k vydání vysněné desky pomohli a tím se stáli součastí celého díla. Album si můžete objednat už ted', nebo si vybrat jednu z dalších odměn, které jsem pro vás nachystala a tím mi pomoci získat finance na jeho dokončení.

 Každý, kdo přispěje jakoukoliv částkou, je srdečně zván na oficiální křest desky, kde bude napsaný na seznam VIP hostů

 Za všechny příspěvky předem ze srdce děkuji!! 

 

(PL) Pomóżcie mi spełnić marzenie o wydaniu płyty.

Brakuje niewiele...


Jak to się zaczęło?

 Podobno już w kołysce. Rodzina twierdzi, że śpiewałam jeszcze zanim nauczyłam się mówić. I tak już zostało. Latami byłam wokalistką w najróżniejszych formacjach i zespołach muzycznych.

Z czasem zaczęły mi się jeden po drugim rodzić własne, autorskie utwory. Można by powiedzieć, że z wewnętrznego pragnienia duszy zmaterializować to co nie do ogarnięcia i ukoić choć trochę ponure myśli. Najpierw nieśmiało wyglądały na świat, ale potem, czym dalej tym agresywniej, same zaczęły się dopraszać o prawo do życia. Nie było wyjścia. Musiałam je uwolnić. I bardzo szybko uświadomiłam sobie, że razem z piosenkami uwalniam sama siebie… 

 Latem roku 2013 zaczęłam aktywnie koncertować już jako solistka … a piosenki mnie w zamian za to hojnie obdarowały. 

 Niedługo potem na swojej drodze spotkałam utalentowanego gitarzystę Tomáša J. Holego, który to wszystko czuł bardzo podobnie i zakochał się w moich utworach. Połączyliśmy swoje siły i od tamtego czasu już występujemy jako duo. Przez ostatnie półtora roku zagraliśmy około 90 koncertów w trzech krajach - w Czechach, w Polsce i na Słowacji. W przytulnych kawiarniach dla kilku przyjaciół i obok Wilekich i Większych imion w dobrych klubach muzycznych. Wydaliśmy na własny koszt DIY EP “Mouthful Of Dreams”. Z piosenką “Papierowe Sny” dostaliśmy się na listę przebojów czeskiego Radia 1 i utrzymywaliśmy się w rankingach bardzo wysoko przez siedem tygodni. W bilansie rocznym zakwalifikowaliśmy się nawet między 20 najpopularniejszych utworów. 

Kim jest Agu? Co to jest ten Zen-Core? 

 Jestem muzykiem niezależnym (nie stoi za mną ani menadżer, ani żadna wielka firma fonograficzna), gitarzystką, piosenkarką, kobietą, człowiekiem, który gra muzykę prosto z serca.  Z pochodzenia jestem Polką, ale już od ponad 10 lat na stałe mieszkam i tworzę w Pradze. Nie lubię się szufladkować czy porównywać z kimkolwiek. Kiedy mnie ktoś prosi, abym swoją muzykę zaklasyfikowała do jakiegoś gatunku, żartobliwie odpowiadam, że gram “Zen-Core” albo “soundtrack do snów”. Są to po prostu delikatne, nabite emocjami utwory w których można się doszukać elementów różnych gatunków. Z każdego biorę to, co do mnie przemawia i chętnie eksperymentuję. Teksty piosenek piszę po polsku, czesku i angielsku.

 Tomáš J. Holý to utalentowany, młody gitarzysta, który inspiruje się mistrzami gitary akustycznej takimi jak Michael Hedges czy Andy McKee, jak również miłośnik post-rockowych gitarowych krajobrazów. Dawniej działał w zespołach grających porządną, ciężką muzykę, ale “na stare lata” chyba trochę “zmiękł” i teraz poświęca się głównie solowej grze na gitarze akustycznej. Akompaniuje mi głównie na gitarze elektrycznej, ale od czasu do czasu można też usłyszeć trochę z jego akustycznej magii. 

Jaki jest mój cel?

 Wydać debiutancką płytę! Chciałabym móc swoją muzykę przedstawić szerszej publiczności. Dodać troszeczkę piękna do tego wszechświata. Wierzę, że porządnie nagrana płyta mi w tym pomoże, ale przede wszystkim, że otworzy mi nowe drzwi na mojej muzycznej drodze. Długo do tego kroku dojrzewałam, a już od początku tego roku pracuję nad zrealizowaniem zamiaru. 

 Prace nad płytą przebiegają na pełnych obrotach. Znajdzie się na niej razem dziesięć utworów, włącznie z czterema z pierwszego EP, którym damy zupełnie nową twarz. Ostateczne brzmienie płyty będzie miał na sumieniu producent Roman Rai, którego talent, doświadczenie, wytrenowane ucho i wyczucie do muzyki tła dodadzą moim piosenkom jeszcze więcej magii. Piękną okładkę zrobi grafik Alina Shupikova. 

Większość materiału już została nagrana. Samo nagrywanie udało mi się sfinansować z własnych środków, nie mniej jednak wciąż jest to tylko część pieniędzy, które są niezbędne. Pozostał jeszcze najważniejszy, bardzo kosztowny etap - całościowa produkcja, mix, mastering a potem druk i wytłoczenie płyty. Dlatego postanowiłam wykorzystać ten sympatyczny sposób jak was poprosić abyście mi pomogli w wydaniu wymarzonej płyty i stali się tak częścią całego dzieła. Płytę można zamówić już teraz, lub wybrać jedną z nagród, które przygotowałam i w ten sposób pomóc mi cały projekt zrealizować. 

 Każdy kto wyśle jakąkolwiek kwotę, będzie zaproszony na oficjalny koncert - “chrzest” płyty, gdzie zostanie wpisany na listę VIP gości. 

 Za wsparcie z góry serdecznie dziękuję! 

11220820_10153337763191757_9065051757433140778_n.jpg

1897851_536875086431321_96694550_n.jpg

 

 

Reached€2,563.36(139%)

139%
€1,850requested
86contributors
Contribute

project authorAgu

Rewards

€4Jsi kámoš! / Jesteś kumplem!

Fandím ti, nic nechcí, uvidíme se na křtu! Jestem fanem, nic nie chcę, do zobaczenia na koncercie!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€6Pro děti / Dla dzieci

"Rainbow Songs And Nursery Rhymes" v mp3. - digitalní download mého alba dětských anglických písniček "Rainbow Songs And Nursery Rhymes" w mp3. - link do sciągnięcia mojej płyty z angielskimi piosenkami dla dzieci

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€7Album v mp3 / Płyta w mp3

Digitální download alba v mp3 Link do sciągnięcia płyty w mp3

Expected delivery of the reward: August 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€9Pro dětí / Dla dzieci

CD "Rainbow Songs And Nursery Rhymes"

Expected delivery of the reward: August 2015

Number of available rewards: 96/100

Reward unavailable

€12Album / Płyta

CD k osobnímu předání na koncertu CD do odbioru na koncercie

Expected delivery of the reward: August 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€13Album / Płyta

CD poštou CD pocztą

Expected delivery of the reward: August 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€20Pro malé a velké / Dla małych i dużych

Debutové album + dětské album Debiutowa płyta + płyta dla dzieci

Expected delivery of the reward: August 2015

Number of available rewards: 86/100

Reward unavailable

€22Pro vzdělání chtivé / Dla żądnych wiedzy

Chtěl(a) by sis vyzkoušet lekci zpěvu u mě? Nebo bys rád(a) začal(a) s looperem a oceníš tipy a triky jak na to? Věnuji ti min. dvě hodiny času a předám vše, co sama vím! Album k tomu! Chciał(a) byś lekcję śpiewu u mnie? A może masz chęć zacząć eksperymentować z looperem i przydadzą ci się dobre rady? Spędze z tobą min. dwie godziny i postaram się przekazać wszystko co sama wiem! Płyta do tego!

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

€30Pro sběratele / Dla kolekcjonerów

Ručně psaný text vámi vybrané písně s autogramem a album k tomu! Ręcznie pisany tekst do wybranej piosenki z autografem i do tego jeszcze płyta!

Expected delivery of the reward: August 2015

Number of available rewards: 50/50

Reward unavailable

€37Večeře u mě doma / Kolacja u mnie w domu

A album k tomu! Vařím dobře, neboj! A do tego płyta! Nie bój się, gotuję dobrze!

Number of available rewards: 13/20

Reward unavailable

€45Originální plakát / Oryginalny plakat

Originální plakát s grafikou z obalu CD na A3 s autogramy. Album k tomu! Oryginalny plakat z grafiką z okładki płyty na A3 z autografami. Płyta do tego!

Expected delivery of the reward: August 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€55Udělej někomu radost! / Zrób komuś frajdę!

Nahjareme na video živě zahranou jednu z mých písní dle tvého výběru a přidáme k ní osobní vzkaz pro někoho, koho máš rád. Album k tomu! Zagramy na żywo i nagramy na video wybraną przez ciebie jedną z moich piosenek z prywatną wiadomością dla kogoś kogo kochasz! Płyta do tego!

Expected delivery of the reward: August 2015

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

€100Soukromý koncert / Prywatny koncert

Přijedeme za vámi domů, na zahradu, do hospody, nebo kamkoliv, kde je elektřina a zahrajeme vám soukromý koncert! Zvuk zajistíme. Album k tomu! (mimopražští prosím počítejte s dodatečnými cestovními náklady) Przyjedziemy do was do domu, do ogrodu, do pubu, albo dokądkolwiek, gdzie będzie prąd i zagramy prywatny koncert. Nagłośnienie załatwimy. Płyta jest oczywistością! (Poza Pragą będzie trzeba się jeszcze liczyć z kosztami przejazdu)

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

€200Jsi mecenáš! / Jesteś mecenasem!

Můj vděk nadosmrti a album je samozřejmostí! Pak si ještě vyber jednu z ostatních odměn! Moja dozgonna wdzięczność i płyta są oczywistością! A do tego możesz sobie wybrać którąkolwiek z nagród!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€400Sponzorský dar / Dar sponsorski

Je-li to vůbec možné, žes mi přispěl takovouhle částkou, kontaktuj mě a na odměně se dohodneme osobně. O ile to w ogóle możliwe, że wsparłeś mnie taką kwotą, skontaktuj się ze mną. W sprawie nagrody umówimy się osobiście.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable