startovac-5-holek-tuktuk-v2.jpg

5 holek v tuktuku Film & Video

Dobrodružství v holčičím stylu. Pomozte nám natočit film, první svého druhu. 5 holek, 2 tuktuky a Jižní Amerika!

Tuktukmánie!
7/19/2017

Tuktukmánie!

Máme 48 hodin do konce kampaně, necelý měsíc do odjezdu a v Česku jsme rozjely slušnou tuktukmánii!

Rozhodně nejvtipnější článek, který o naší výpravě vyšel, si přečtete na autickar.cz. Šéfredaktor Vojta si vypůjčil našeho tuktuka a udělal na něj recenzi:

"Verdikt: Když se ho ptali, proč vyrazil na cesty s Trabanty, odpověděl kdysi Dan Přibáň něco ve smyslu, že horší auto na cestování nedokázali najít. Myslím, že jen hledali málo. Pětice holek kolem Lucky našla tu úplně nejhorší věc na dlouhé cesty, které se dá alespoň se zavřenýma očima říkat auto."

Nenechte si ujít také vydařenou video reportáž z naší cesty s tuktukem na Hrad, kterou jsme podnikly minulý týden. Napsaly o ní Novinky.cz!

"Parta pěti Češek si naplánovala expedici Latinskou Amerikou ve dvou motorizovaných tříkolkách - tuk tucích. V půlce srpna zahájí v Kolumbii 5555 km dlouhou trasu až do Bolívie. Na cestě chtějí natočit film a šestidílný seriál."

Holky si taky pozvaly do Studia 6 České televize. Dorazila režisérka Lucka a kameramanka Eliška. Dokonce se nám podařilo poděkovat vám všem Startovačům za vaší podporu - pro video klik zde. 

Snímek obrazovky 2017-07-19 v 17.30.49.png

Udělaly nám také velkou radost rozhovory, které vyšly na Hedvabnastezka.czGenerace21.cz, Zenysro.cz a další stále přibývají! Třeba v Marianne se také nezapomněli zmínit:

 

FullSizeRender (2).jpg

Také máme první společnou fotku a díky fotografovi Jakubovi je fakt boží!

tuktuk_159.jpg

Díky, díky, díky za vaší podporu! Jste skvělí a pomalu se těšte na své odměny!:)  Lucka a holky 

S tuktukem na Hrad
7/13/2017

S tuktukem na Hrad

Také v Česku jezdí tuktuky a není jich vůbec málo. Nám se podařilo jeden vypůjčit a naučit se na něm základy v opravách tuktuků.

"Potřebujete vzít s sebou chlapa automechanika!", to mi táta rozzlobeně opakoval do telefonu, když jsem mu řekla, že chci vyrazit se dvěma tuktukama a čtyřma holkama skrz Jižní Ameriku. A tak jsem na to šla od lesa. Hledala jsem autodílnu s mechanikem, který by byl ochotný mě/nás zaučit. A našla Pavla Augustína, který je machr nejen přes auta, automatické převodovky a takdál, ale hlavně přes motorky! No a Pavel to vážně vzal z gruntu a nechal nás na tuktuku vyzkoušet úplně všechno. Od výměny pneu, žárovky do blinkru, svíček až po opravení základních potíží s karburátorem nebo připojení měniče k baterii. Takže tati, my jsme ready!

DSC_0019.jpg

DSC_0021.jpg

DSC_0027.jpg

DSC_0028.jpg

DSC_0033.jpg

DSC_0036.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0048.jpg

Jsme kompletní! Máme pátou holku do tuktuku ❤️
7/5/2017

Jsme kompletní! Máme pátou holku do tuktuku ❤️

Lucka, Eliška, Anastázie, Martina a Klára. To je 5 holek v tuktuku!

 

5 holek v tuktuku.png

Je hrozně pozdě, ale já mám obr radost a tak vám píši, že jsme kompletní! Je to ofiko, je nás pět a další dvě holky jsou elfka Martina a zdravotní sestřička Klára. Celkem se přihlásilo 40 holek, 11 z nich jsme pozvaly do Prahy. Právě Martina přiletěla doslova na otočku z Londýna. V poledne mi psala, že je na letišti a v deset večer ten samý den zas letěla zpátky. Holky představíme v následujícím týdnu, kdy se taky musíme trochu víc poznat a začít plánovat jako celý tým. Díky, že v tom jedete s námi! ❤️ A mrkněte se, jak Martina reagovala na to, že s námi jede!

A jů, našla jsem fotku s Martinou, když jsme ji podrobily křížovému výslechu na konkurzu!

19054879_10154345798887396_7498134818908268546_o.jpg

A takhle jsme se sešly v plné sestavě před Hradem a výpůjčeným tuktukem.

IMG_0288.jpg

 

Konkurz na pátou holku do tuktuku
6/29/2017

Konkurz na pátou holku do tuktuku

Dneska vybíráme pátou holku do tuktuku!

Když jsem před měsícem uvěřejnila výzvu, že hledáme parťačku na naše jihoamerické dobrodružství, vůbec mě nanapadlo, že se ozve tolik holek. Tolik svělých holek! Z těch asi 35 přihlášených jsme vybraly 11, které jsme pozvaly do Prahy. Holky za námi přijely z Londýna, Havířova, Plzně, ...  Na každou z nich jsme měly jen dvacet minut. Za tak krátkou dobu samozřejmě nepoznáte, jestli spolu budete vycházet na tří měsíční cestě v tuktuku, ale docela dokážete odhadnout, jestli si sednete. Byl to pořádný maraton rozhovorů a já na konci dne padla. Nejhorší je, že je fakt těžký mezi nimi vybrat tu pátou do tuktuku. Jsou všechny boží, asi nakoupíme další tuktuky a vyrazíme se všemi:)

DSC_0431.jpg

Naše Srí Lanka v tuktuku bude v KOKTEJLU!
6/22/2017

Naše Srí Lanka v tuktuku bude v KOKTEJLU!

Sedm stránek dlouhý a krásně zalomený text s fotkama vyjde v červencovém vydání cestovatelského časáku Koktejl! Máme obrovskou radost!:)

Pokud vás láká vyjet na Srí Lanku, půjčit si tam vlastní tuktuk a pak s ním klidně celý ostrov projet, nenechte si tohle vydání Koktejlu ujít! Všechny důležité informace, naše zažitky a praktické tipy na sedmi stránkách! Jupí!

ReachedCZK 350,816(153%)

153%
CZK 230,000requested
284contributors
Contribute

project authorLucie Radová

Rewards

CZK 250Bez tebe to nepůjde!

Jedna z nás vám veřejně poděkuje v živém vysílání na Facebooku a to během naší jihoamerické cesty! Výběr nejlepších fotografií z naší tuktuk jízdy ke stažení online. A tajný kód, který vám odemkne stránky s radami od Radové pro Kolumbii, Ekvádor, Peru a Bolívii. Lucky cestovatelský průvodce bude online nebo k prohlížení na www.luckycesta.cz do alelůja.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Expediční Česká síťovka

Jméno na tuktuku, výběr nejlepších fotografií z naší tuktuk jízdy ke stažení online, rady od Radové tedy cestovatelský průvodce pro Kolumbii, Ekvádor, Peru a Bolívii ke stažení online nebo prohlížení na luckycesta.cz do aleluja. A navíc nejvíce praktickou tašku na pláž, sobotní nákupy, koupák a hlavně: cestování! Kvalitní síťovka z české dílny je opatřena naším krásným logem a vybrat si můžete z čtyř různých holčičích i chlapáckých barev. Přijde vhod holkám i klukům. Poštovné zahrnuto pro ČR i SR!

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 31/100

Reward unavailable

CZK 1,000Olíbaná pohlednice

Pošleme vám líbeznou pohlednici za kterou by se nestyděla ani Marylin nebo Audrey. S láskou píšeme všem a nejvíc originálně. Tobě, tvé přítelkyni, babičce, tátovi, nejlepšímu kamarádovi. Olíbaná bude nejméně jednou z členek expedice. Pokud máte ohledně textu tajné přání, nebojte se nám ho napsat do komentáře v objednávce. Ochudit vás nemůžeme ani o ty nejlepší fotky z cesty, co budou pro vás ke stažení online. Plus samozřejmě dostanete přístup k Lucky cestovatelským radám pro všechny státy, co projedeme. A k tomu všemu vaše jméno na tuktuku!

Expected delivery of the reward: November 2017

Number of available rewards: 62/100

Reward unavailable

CZK 1,300Luxusní kalendář s tajným vzkazem

Z fotek naší super šikovné fotografky Anastázie vytvoříme jedinečný kalendář holčičí výpravy pro rok 2018. Najdete v něm všechny expediční krasavice, nádhery Jižní Ameriky, lamy, sopky a podpisy od nás všech. Mezi řádky vpíšeme také tajný vzkaz. Lepší dárek k Vánocům pro sebe nebo své oblíbence nenajdete! Samozřejmě dostanete přístup ke stažení nejlepších fotek z naší cesty online a Lucky cestovatelské rady pro všechny státy, které v Jižní Americe projedeme. Ke kalendáři přibalíme i expediční síťovku a vaše jméno nalepíme na tuktuk. Poštovné a balné pro ČR a SR v ceně odměny.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 79/120

Reward unavailable

CZK 1,500DVD z Jižní Ameriky

Film, který v Jižní Americe natočíme na DVD, uložen v krásné krabičce, s osobním věnování, podpisy všech parťaček a slavnostně zabalen k odeslání. Poštovné po Česku i Slovensku v ceně odměny. + výběr nejlepších fotografií z naší tuktuk jízdy ke stažení online + rady od Radové pro Kolumbii, Ekvádor, Peru a Bolívii ke stažení online nebo prohlížení na luckycesta.cz do aleluja + jméno v závěrečných titulcích filmu + expediční síťovku s logem expedice + jméno na tuktuku

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,900Na stěnu ve velkém

Velkoformátová fotografie dle vašeho výběru vytištěná na plátně. + výběr nejlepších fotografií z naší tuktuk jízdy ke stažení online + rady od Radové pro Kolumbii, Ekvádor, Peru a Bolívii ke stažení online nebo prohlížení na luckycesta.cz do aleluja + jméno v závěrečných titulcích filmu + expediční síťovku s logem expedice + jméno na tuktuku + tuktuk film na DVD s podpisy všech holek

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 1/10

Reward unavailable

CZK 9,000Zájezd pro mončičáky

Vyšlete s námi vašeho oblíbeného plyšáka a nechte se jako Amélie z Montmartru překvapovat z jakých koutů Jižní Ameriky vám budou přicházet jeho fotky a selfíčka. Pošleme vám za něj minimálně dvě fotky za týden, takže na konci jeho cesty budete mít krásné album z Jižní Ameriky a jeho dobrodružství! Náš tuktuk je prťavý, proto bereme pasažéry do 15 cm! Zároveň dostanete krásnou expediční síťovku, přístup k cestovatelským radám od Lucky online, jméno na tuktuku, v závěrečných titulcích filmu a DVD s filmem, hned jak bude vydané. Podepsané od všech holek!

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Tři oříšky pro Popelku

Přivezeme vám první, co nás cvrnkne do nosu. Kamínek z nejvyšší hory světa, písek z černé pláže, malý suvenýr z indiánského trhu. Vybírat budeme s největší péčí, láskou a navíc! Navíc vám dárek v rámci Česka dovezeme! Samozřejmě vám také pošleme link s nejlepšími fotkami z cesty a Lucky super cestovatelské rady pro všechny státy, které projedeme. Expediční síťovka, jméno v závěrečných titulcích filmu a na tuktuku jsou součástí této odměny!

Expected delivery of the reward: April 2018

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 11,000Hostem na premiéře a afterparty

Rády oslavujeme a premiéra našeho filmu z Jižní Ameriky je skvělou příležitostí! Buďte naším hostem. Na premiéře filmu i následné after party! V sále vám zajistíme jedny nejlepších míst a na baru vás pak budou čekat dobroty. + pošleme výběr nejlepších fotografií z naší tuktuk jízdy ke stažení online + rady od Radové pro Kolumbii, Ekvádor, Peru a Bolívii ke stažení online nebo prohlížení na luckycesta.cz do aleluja + expediční síťovku + poděkování v závěrečných titulcích filmu + krásný velký kalendář z cesty + jméno na tuktuku + tuktuk film na DVD s podpisy všech holek

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 45,000Lucky přednáška u vás doma

Lucka ráda a často povídá. Je k nezastavení a už teď se těší na soukromé tuktuk vyprávění jen a jen pro vás. Přijede za vámi domů, do kanceláře, na zahradní party, hausbót, … všude po Česku a Slovensku. + pošleme výběr nejlepších fotografií z naší tuktuk jízdy ke stažení online + rady od Radové pro Kolumbii, Ekvádor, Peru a Bolívii ke stažení online nebo prohlížení na luckycesta.cz do aleluja + expediční síťovku + poděkování v závěrečných titulcích filmu + krásný velký kalendář z cesty + jméno na tuktuku + tuktuk film na DVD s podpisy všech holek

Expected delivery of the reward: August 2017

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 69,000Hrdinný sponzor a logo na tuktuku

Vaše logo nalepíme na jeden z expedičních tuktuků. Navíc: + pošleme výběr nejlepších fotografií z naší tuktuk jízdy ke stažení online + rady od Radové pro Kolumbii, Ekvádor, Peru a Bolívii ke stažení online nebo prohlížení na luckycesta.cz do aleluja + expediční síťovku + poděkování v závěrečných titulcích filmu + krásný velký kalendář z cesty + jméno na tuktuku + tuktuk film na DVD s podpisy všech holek

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable