4foto_aca.jpg

4Foto Akademie Technika

Zkušená dvojice lektorů Roman Pihan a Honza Březina rozjíždí vzdělávací portál pro fandy a milovníky fotografie. Podpořte vznik online akademie.

ReachedCZK 2,475(25%)

0patrons
CZK 10,000Rozjíždíme 4Foto Akademii
Rozjíždíme 4Foto Akademii

Akademie nabídne každý měsíc minimálně 2 nová výukové lekce o fotografii všem svým členům, spustíme uzavřené diskuzní forum, které bude sloužit k výměně zkušeností bez osobních výpadů a podobných nešvarů.

CZK 20,000Pěkný nášup fotografických kurzů
Pěkný nášup fotografických kurzů

Díky větší podpoře budeme moci věnovat Akademii více času a dokážeme připravit dvojnásobný počet lekcí měsíčně. K tomu přidáme pravidelná setkání fotografů.

CZK 40,000Ucelené online fotografické vzdělávání
Ucelené online fotografické vzdělávání

Akademie pojede naplno! K lekcím přidáme i online poradnu a ebooky pro členy zdarma!

Contribute

project authorJan Alisczech Brezina

Rewards

CZK 99Podpořme dobrou věc

I malá částka nám může pomoci rozjet celý projekt. Uvedeme vás mezi podporovateli projektu na webu a získáte přístup do uzavřeného diskuzního fora.

Number of available rewards: 97/100

Reward unavailable

CZK 200Chci víc, než jen cvakat - BASIC

Získáte základní členství v akademii s přístupem k výukovým textům a diskuznímu foru. Díky vašemu patronství budeme o krůček blíž k plnému provozu a vy získáte pravidelnou dávku nových informací.

Number of available rewards: 99/100

Reward unavailable

CZK 400Chci se naučit fotit - STANDARD

Získáte plné členství v akademii s přístupem k celému archivu textů i výukových videí a diskuznímu fóru. Budete tak mít přístup ke komplexnímu vzdělávacímu nástroji. Vaše láska k fotografii pomůže vzniknout unikátnímu projektu!

Number of available rewards: 29/30

Reward unavailable

CZK 590Myslím to s fotkou vážně - VIP

Získáte VIP členství v akademii. Kromě výukových textů, videí a diskuzního fóra dostanete ke každé lekci zadaný domácí úkol a lektoři vám dají zpětnou vazbu k odevzdaným fotografiím. Získáte tak osobní přístup a vedení lektorů! Společně to dokážeme! Fotografie je pro nás víc, než jen hobby.

Number of available rewards: 32/50

Reward unavailable

CZK 1,990Hezky z očí do očí - VIP+

Máte rádi osobní setkání a nestačí vám on-line vzdělávání? Dáme vám VIP členství v akademii a k tomu 2 hodinový individuální fyzický kurz fotografie v našem pražském ateliéru každý měsíc! Pozor vhodné opravdu jen pro vážné zájemce - nebudeme vás šetřit :)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable