4foto_aca.jpg

4Foto Akademie Technika

Zkušená dvojice lektorů Roman Pihan a Honza Březina rozjíždí vzdělávací portál pro fandy a milovníky fotografie. Podpořte vznik online akademie.

11/28/2017

Pro koho je Akademie určena

Díky moc všem za podporu. Dnes jsme dostali 3 otázky, na které bychom rádi odpověděli veřejně. Všechny tři se totiž týkají toho, pro koho je Akademie určena.

Je potřeba nějaká konkrétní fotografická technika?

Akademie je určena pro všechny fotografy bez ohledu na výbavu. Jde nám o focení a ne o to, kdo má větší foťák. Akademie se můžete účastnit s DSLR, bezzrcadlovkou, kompaktem. Některé lekce budou platit i pro fotomobily, ale ne všechny.

Kolik zabere času?

Akademie nebude časově náročná. Zvládnete ji při práci, při rodině, při škole, při mateřské - snažíme se o to, abyste se věnovali fotce pravidelně, ne pořád. Pokud si najdete pár hodin týdně, tak vše v klidu zvládnete. Akademii se budete moci věnovat ráno, přes den, když máte volno, večer i v noci.

 

Kolik toho musím už umět?

Do akademie se mohou přihlásit i začátečníci. Chceme jít do hloubky, ale vždy od základů. Takže nepotřebujete být zkušení matadoři, i když i těm možná dokážeme občas něco doplnit. Naším modelovým žákem je nadšený fotoamatér, kterého baví fotit a chce fotce víc rozumět.

ReachedCZK 2,475(25%)

0patrons
CZK 10,000Rozjíždíme 4Foto Akademii
Rozjíždíme 4Foto Akademii

Akademie nabídne každý měsíc minimálně 2 nová výukové lekce o fotografii všem svým členům, spustíme uzavřené diskuzní forum, které bude sloužit k výměně zkušeností bez osobních výpadů a podobných nešvarů.

CZK 20,000Pěkný nášup fotografických kurzů
Pěkný nášup fotografických kurzů

Díky větší podpoře budeme moci věnovat Akademii více času a dokážeme připravit dvojnásobný počet lekcí měsíčně. K tomu přidáme pravidelná setkání fotografů.

CZK 40,000Ucelené online fotografické vzdělávání
Ucelené online fotografické vzdělávání

Akademie pojede naplno! K lekcím přidáme i online poradnu a ebooky pro členy zdarma!

Contribute

project authorJan Alisczech Brezina

Rewards

CZK 99Podpořme dobrou věc

I malá částka nám může pomoci rozjet celý projekt. Uvedeme vás mezi podporovateli projektu na webu a získáte přístup do uzavřeného diskuzního fora.

Number of available rewards: 97/100

Reward unavailable

CZK 200Chci víc, než jen cvakat - BASIC

Získáte základní členství v akademii s přístupem k výukovým textům a diskuznímu foru. Díky vašemu patronství budeme o krůček blíž k plnému provozu a vy získáte pravidelnou dávku nových informací.

Number of available rewards: 99/100

Reward unavailable

CZK 400Chci se naučit fotit - STANDARD

Získáte plné členství v akademii s přístupem k celému archivu textů i výukových videí a diskuznímu fóru. Budete tak mít přístup ke komplexnímu vzdělávacímu nástroji. Vaše láska k fotografii pomůže vzniknout unikátnímu projektu!

Number of available rewards: 29/30

Reward unavailable

CZK 590Myslím to s fotkou vážně - VIP

Získáte VIP členství v akademii. Kromě výukových textů, videí a diskuzního fóra dostanete ke každé lekci zadaný domácí úkol a lektoři vám dají zpětnou vazbu k odevzdaným fotografiím. Získáte tak osobní přístup a vedení lektorů! Společně to dokážeme! Fotografie je pro nás víc, než jen hobby.

Number of available rewards: 32/50

Reward unavailable

CZK 1,990Hezky z očí do očí - VIP+

Máte rádi osobní setkání a nestačí vám on-line vzdělávání? Dáme vám VIP členství v akademii a k tomu 2 hodinový individuální fyzický kurz fotografie v našem pražském ateliéru každý měsíc! Pozor vhodné opravdu jen pro vážné zájemce - nebudeme vás šetřit :)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable