38689609_2140491406194010_7842454594226487296_n.jpg

3kg koule v rukách maminek Ostatní

Pomozte nastartovat sportovní kariéru maminek s dětmi a dokažte společně s námi, že děti nejsou překážkou, ale výzvou jít do toho s nimi.

Je to tam a to DÍKY Vám!
10/28/2018

Je to tam a to DÍKY Vám!

Náš projekt byl úspěšný hlavně díky Vám, odměny už pro Vás připravujeme

Ani nevíme, jak máme vyjádřit naše obrovské DÍKY za to, že jste šli do toho s námi a pomohli nám v honbě za naší vášní. Srdečné díky patří všem částkám, které jste do nás byli ochotní vložit. Bylo to jen tak tak, ale povedlo se a my jsme Vám za to opravdu neuvěřitelně vděční. Na obrázku můžete vidět, že Vaše odměny se připravují a budou u Vás cca do 14ti dnů! Předání bude probíhat skrze nás osobně, abychom Vám mohli ještě naposledy poděkovat. Očekávejte tedy v brzké době zvonek na Vašich dveří, kde se zjeví jedna z našich tváří a předá Vám odměnu a poděkování, které Vám náleží! 

Ať se Vám v životě daří a budeme rádi, když se s Vámi někdy potkáme na nějákých kuželkách <3

Těžké začátky
10/20/2018

Těžké začátky

Ani po pár prohraných zápasem maminky i děti neztrácejí naději

Dnes jsme svedly velice těžký boj na domácích drahách proti ženám, které přijely až z Náchoda. Jak Vám fotka může napovědět, tak jsme prohrály o pouhých 10 kuželek! Dohromady jsme měly 3132 kuželek a Náchod 3142 kuželek. Máme za sebou 4 zápasy a všechny bohužel prohrané. My ale stále neztrácíme naději. Některé začátky jsou těžké a člověk se musí probojovat k lepším zítřkům. 

Příští zápas jedeme na Žižkov do Prahy, tak pokud by jste zrovna měli cestu, tak můžete přijít kouknout na maminky a jejich děti 27.10. od 10h na adresu Pitterova 5. 

Dost už bylo řečí o nás, teď abychom se dostaly k Vám- startérům a Vaší obrovské podpoře vůči nám. Již máme splněno 74% a to jen díky Vám! Pokud budeme pokračovat stejnou rychlostí jako do teď, tak se na cílovou částku dostaneme přesně poslední den. Ale možná taky ne? Sami jsme všichni zvědaví a napnutí, jak to dopadne. Abychom sehrály souboj s časem správně, budeme Vám vděční, když se zmíníte přátelům nebo nasdílíte náš příspěvek. Za žádnou částku se startér nemusí stydět, 100Kč

Pokud se to povede a vše klapne na těch 100%, tak jsme připravené Vám rozeslat a doručit odměny do 14ti dní od skončení projektu. A pokud to neklapne, tak Vám Vaše peníze budou vráceny. 

Děkujeme, že jste tu s námi a vydržíte s námi až do konce! 

Srdečně Vás zdraví, 

Ligoušky a jejich děti <3

 

Kuželky ve světě
10/12/2018

Kuželky ve světě

Jedna z našich hráček ze zúčastnila poháru v Apatinu- Srbsko

Jednou za čas se taky některá z našich maminek zúčastní významné akce. Celý minulý týden to zrovna byla naše Lidman Linda, která se účastnila Poháru NBC v Apatinu(SRB). Akce se účastnilo celkem 16 družstev z různých koutů Evropy. Naše hráčka startovala za tým SKK Rokycany a podařilo se jim uhrát hezké 11. místo. Na akci takového rázu bylo družstvo poprvé, takže hodnotíme výsledek za podařený. Výsledek Lindy byl 562 shozených kuželek a tím i třetí nejlepší výsledek českých účastnic. Z České republiky startovalo celkem 14 účastnic a to nejenom z českých týmu, ale také holky, které reprezentovaly Víděň(Rakousko). Z důvodu této akce s námi Linda nemohla odehrát první 2 zápasy, a tak po skončení již bude zase naší hráčkou a můžeme se těšit na sobotní zápas v Jablonci nad Nisou, kde už budeme v plném obsazení. Držte nám palce! Budeme Vás informovat :-)

Přikládáme fotografii, kde můžeme Lindu najít vpravo nahoře

ReachedCZK 35,550(102%)

102%
CZK 35,000requested
65contributors
Contribute

project authorLigoušky

Rewards

CZK 100Dobrý pocit a poděkování na FB stránkách

Pocit, že jste byli toho všeho součástí a pomohli ke štěstí nám i našim dětem. A možná i přispěli k nějakému úspěchu. Za to vše Vám poděkujeme ještě na našich FB stránkách - Kuželky Jiskra Hazlov

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Frťánek ve tvaru kuželky a tématická nálepka

Keramická lahvička s likérem(40ml) ve tvaru kuželky a nálepka s tematikou kuželek

Number of available rewards: 11/20

Reward unavailable

CZK 400Plyšová koule - polštářek

Plyšová koule(kulička) jako polštář - ideální velikost. Různé barvy, ze kterých můžete vybírat dokud budou

Number of available rewards: 3/10

Reward unavailable

CZK 500Plyšová kuželka - polštářek nebo hračka

Plyšová kuželka vhodná jako hračka(mazlíček) pro děti nebo jako polštářek. Nejlepší na cestování autem!

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 800Originál podepsaná kuželka s jedinečným designem!

Přejete si nový přírůstek do rodiny? Chcete holku nebo kluka? Na přání Vám zhotovíme nového člena rodiny vhodného na výstavku nebo jako dekoraci na zahradu podepsanou od celého týmu

Number of available rewards: 29/30

Reward unavailable

CZK 1,000Balíček překvapení!

Mix věcí s tématikou kuželek dle našeho výběru. Můžou se tam objevit věci již zmíněné nebo úplně jiné. Nechte nás, Vás překvapit

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 1,500Kurz kuželek - různá místa po ČR!

Pojďte se s námi naučit základy kuželek nebo alespoň se u nich pobavit.Dají se hrát různé zábavné hry. 2h zorganizované námi. Ideální počet 2-8 účastníků. Kuželny jsou téměř ve 200-ti městech v ČR, takže nemusíte jezdit daleko. Zde můžete vyhledat, jestli to bude možné i ve Vašem městě nebo alespoň poblíž - https://www.kuzelky.cz/kluby/ Před vybráním této odměny bude lepší, když se napřed spojíme a domluvíme podrobnosti.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Vaše logo či jméno na našich dresech

Tato částka už z Vás dělá velkého sponzora našeho týmu, proto si zasloužíte být uvedeni na našich dresech. Můžete si dokonce vybrat, kam to bude!

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable