16864907_1626913937337018_2655949382139426199_n.png

366 dní za katrem Knihy

Co se stane, když se ve vězení ocitne svérázný pisálek? Ponořte se do příběhu muže s kůží scvrklého pomeranče, kterému stačila k revoluci pouhá tužka!

7/23/2018

Děcka, nehysterčete!

Nebo hysterčete, ale tak nějak přiměřeně.

Bohatě stačí, že hysterčím já. Ištván Evženovič posledního půlroku prakticky neexistuje, FB stránka byla represivně smazaná potřetí, tentokrát bez varovného výstřelu nebo možnosti nápravy, takže jsem nestihl přelít svoji fanouškovskou základnu na další inkarnaci a Ištvo de facto zemřel. Bez rozloučení, důstojného pohřbu, ještě mi nachcali na hrob. Co naplat, Facebook je soukromé hřiště slovutného Marka a já tam kopat míče do hlav náhodných hráčů prostě nesmím. Vykázali mě třikrát a mně se do toho přecitlivělého a pseudopřívětivostí protkaného prostředí zpátky už nijak obzvlášť nechce.

Než mě virtuálně popravili, na stránce jsem avizoval, že vydání knihy je stanoveno na 10. prosince letošního roku, což stále platí a budu se snažit to dodržet. Stejně jako Endy neblábolím a na knize  makám, což se ale ukázalo být poněkud nebezpečné, pár blábolů směrem k vám by zřejmě neuškodilo. Někteří netrpěliví startéři už začínají cukat a omdlévat při představách, kde asi skončily ty jejich čtyři stovky, které poctivě vydřeli na brigádě v sámošce pod barákem a začínají vyhrožovat a organizovat hromadné nespokojené manifesty směrem k vedení Startovače, které mě na oplátku bombarduje e-maily a prosíky o sepsání Novinky. Tak tady je.

Spíš je to taková Staronovinka. Pořád platí 10. prosinec, takže vás poníženě prosím, nehysterčete a nechte mě to v klidu dopsat. V osmi kapitolách „Co se posralo“, které jsem se rozhodl přepracovat a rozšířit, vám otevřu dveře do nitra své pofiderní nemocné duše tak, jak jsem se doposud neobnažil ani před svými nejbližšími přáteli a jsem neskromně přesvědčen, že to bude stát za to. Sám se na vydání nadšeně třesu jak na další dávku perníku, kterou mi Dimitrij ze sousední ulice za chvíli přinese, abych se mohl knize věnovat i po nocích.

Abychom z mé strany předešli dalšímu informačnímu vakuu, místopřísežně prohlašuji, že sem budu postovat novinky každý měsíc a zde přikládám odkaz na moji již čtvrtou facebookovou identitu, kam zatím nic nepřidávám, ale případně mohu o stavu průběhu informovat i tam a taky mě tam můžete kontaktovat.

https://www.facebook.com/tenkokot/

Takže pamatujte – 10. prosinec – a díky za trpělivost!

 

ReachedCZK 632,400(316%)

316%
CZK 200,000requested
1,439contributors
Contribute

project authorRedAK

Rewards

CZK 50Ty být židle

Díky za nečekanou finanční injekci. Za odměnu ti pošlu bezcenný děkovný e-mail sepsaný generátorem náhodných slov.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Elektronická kniha

Až bude hotovo, obdržíš moji knihu ve formě e-booku. Když to hodíš do čtečky, budeš v tramvaji vypadat kůl.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Tištěná kniha

Až bude hotovo, pošlu Ti jeden výtisk přímo do schránky, samozřejmě posvěcený mým podpisem, případně krví nebo spermatem, výběr je na Tobě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Patolízalský hrnek

Ke knize dostaneš stylovej Ištvohrnek s mým internetovým ksichtem a textem: „Dík (tebou zvolené jméno/přezdívka)!“ Takže tam můžeš mít třeba Dík Karle!, Dík Káťo!, Dík frajere!, Dík micinko!, Dík kreténe!, prostě cokoliv.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Patolízalské tričko

Ke knize dostaneš modrý trikot též s mým internetovým ksichtem a identickým poděkováním jako nabízím na hrnku. Do poznámek vyplň nejen jméno/přezdívku, kterou chceš na tričku mít, ale i velikost a pohlaví (ne popis svých genitálií, ale zda chceš tričko pánské/dámské).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Jmenovitá děkovačka

Dostaneš knihu, hrnek a navíc ti jmenovitě poděkuju přímo v tiráži, budeš ve všech výtiscích. Pokud by se náhodou sešlo víc třeba Pepků Nováků, pro lepší identifikaci vám za jméno vyplním velikost vašeho přirození v centimetrech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Ne, to ty seš boží!

"Ištváne, seš prostě boží a já tě chci podpořit. Sice dostanu to samý, jako socky, co koupěj odměnu za litr, ale já si to ušmudlaný pětikilo navíc dovolit můžu a rád v tý hromadě nechutnýho podprůměrnýho braku podpořím kvalitního autora. Já bych ty prachy stejně utratil za nějaký kraviny, třeba za žrádlo nebo benzín, to si to radši vem."

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000VIP edice

Dostaneš knihu v prestižní limitované edici, která bude vyrobena pouze v deseti jedinečných kusech. Každá obálka bude upravená přímo pro konkrétního majitele a samotná kniha bude obsahovat hromadu bonusového materiálu, který v běžných výtiscích ani nikde jinde nebude.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 2,500VIP edice

(Pro velký zájem rozšířena VIP edice o deset kusů – s ohledem na předchozí kupující navýšená cena.) Dostaneš knihu v prestižní limitované edici, která bude vyrobena pouze ve dvaceti jedinečných kusech. Každá obálka bude upravená přímo pro konkrétního majitele a samotná kniha bude obsahovat hromadu bonusového materiálu, který v běžných výtiscích ani nikde jinde nebude.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 5,000Kalba s Ištvánem

Osobně Ti přijedu předat knihu kamkoliv v rámci Český republiky. A pak půjdeme zakalit. Bičíky, lubrikant, anální kolíky, všechno přivezu. (Součástí je speciální poděkování v knize.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50,000Fotka s Ištvánem

Staň se hlavním sponzorem. Uděláme si spolu bizarní fotku a ta bude společně s dojemným proslovem umístěna přímo na zadní straně knihy, resp. na kompletně všech výtiscích, které budou pořízeny z této kampaně (určeno pro firmy).

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable