16864907_1626913937337018_2655949382139426199_n.png

366 dní za katrem Knihy

Co se stane, když se ve vězení ocitne svérázný pisálek? Ponořte se do příběhu muže s kůží scvrklého pomeranče, kterému stačila k revoluci pouhá tužka!

1/19/2020

366dnizakatrem.cz

Tady máte kousek.

Vážení startéři,
ano, tenhle projekt se mi trochu vymkl z rukou. Pasoval jsem se do role českého George R. R. Martina. Abych situaci s knihou vyřešil co nejdříve a vy jste si konečně mohli aspoň něco přečíst, rozhodl jsem se prozatím udělat web s částí knihy. Aktuálně tam je celá vazba (83 dní) + 2 části Co se posralo (ze sedmi). Už jen tento zveřejněný úsek je obsáhlý jako jedna průměrně dlouhá kniha, má 83000 slov. Moc jsem se u toho psaní nehlídal. Do fyzické knihy se bohužel všechno nevejde, budu ji muset významně ořezat. Tudíž pouze na webu bude full necenzurovaná verze. Budu na něj postupně přidávat další a další pasáže knihy. Až bude kompletně na webu, vyjde konečně fyzicky.

Web je na login, všichni startéři tam již mají své účty a mohou se okamžitě přihlásit. Dobrou zprávou je, že ostatní lidé mimo Startovač si mohou přístup zakoupit, takže fuck off zkurvená práce, naprcat tě do výplaty, teď se můžu knize věnovat absolutně naplno a konečně ji dovést do zdárného konce. Celá aktuálně zveřejněná vazba funguje v podstatě jako ucelený příběh, v následujícím výkonu trestu (byť ve stejné budově) nastupují nové postavy, nové prostředí a nové problémy. Upřímně si myslím, že už jen za tu vazbu byste měli platit víc jak čtyři stovky. Říkejte mi Ištván Altruista Evženovič, nic po vás doplatit nechci. A teď už to nejdůležitější:

web: 366dnizakatrem.cz
login: váš e-mail
heslo: istvanredak
instagram: https://www.instagram.com/istvanredak/ (případně stačí do vyhledávání napsat Ištván Evženovič - facebook nemáme, nevedeme)
e-mail: redak@redak.cz

Nebojte se mi do zpráv na instagramu dát zpětnou vazbu, případně se mě na cokoliv zeptat na e-mailu. Pokaždé, když přidám další část, oznámím to na IG. Průběžně budu do stories zveřejňovat facebookové fotky některých knižních aktérů, nakreslím vám plánky oddělení a dalších míst, budu vám tam průběh čtení vizuálně obohacovat. S první fotkou se na vás těší Tatar! Přeju příjemnou zábavu a zdarec u další části.

ReachedCZK 632,400(316%)

316%
CZK 200,000requested
1,439contributors
Contribute

project authorRedAK

Rewards

CZK 50Ty být židle

Díky za nečekanou finanční injekci. Za odměnu ti pošlu bezcenný děkovný e-mail sepsaný generátorem náhodných slov.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Elektronická kniha

Až bude hotovo, obdržíš moji knihu ve formě e-booku. Když to hodíš do čtečky, budeš v tramvaji vypadat kůl.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Tištěná kniha

Až bude hotovo, pošlu Ti jeden výtisk přímo do schránky, samozřejmě posvěcený mým podpisem, případně krví nebo spermatem, výběr je na Tobě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Patolízalský hrnek

Ke knize dostaneš stylovej Ištvohrnek s mým internetovým ksichtem a textem: „Dík (tebou zvolené jméno/přezdívka)!“ Takže tam můžeš mít třeba Dík Karle!, Dík Káťo!, Dík frajere!, Dík micinko!, Dík kreténe!, prostě cokoliv.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Patolízalské tričko

Ke knize dostaneš modrý trikot též s mým internetovým ksichtem a identickým poděkováním jako nabízím na hrnku. Do poznámek vyplň nejen jméno/přezdívku, kterou chceš na tričku mít, ale i velikost a pohlaví (ne popis svých genitálií, ale zda chceš tričko pánské/dámské).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Jmenovitá děkovačka

Dostaneš knihu, hrnek a navíc ti jmenovitě poděkuju přímo v tiráži, budeš ve všech výtiscích. Pokud by se náhodou sešlo víc třeba Pepků Nováků, pro lepší identifikaci vám za jméno vyplním velikost vašeho přirození v centimetrech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Ne, to ty seš boží!

"Ištváne, seš prostě boží a já tě chci podpořit. Sice dostanu to samý, jako socky, co koupěj odměnu za litr, ale já si to ušmudlaný pětikilo navíc dovolit můžu a rád v tý hromadě nechutnýho podprůměrnýho braku podpořím kvalitního autora. Já bych ty prachy stejně utratil za nějaký kraviny, třeba za žrádlo nebo benzín, to si to radši vem."

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000VIP edice

Dostaneš knihu v prestižní limitované edici, která bude vyrobena pouze v deseti jedinečných kusech. Každá obálka bude upravená přímo pro konkrétního majitele a samotná kniha bude obsahovat hromadu bonusového materiálu, který v běžných výtiscích ani nikde jinde nebude.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 2,500VIP edice

(Pro velký zájem rozšířena VIP edice o deset kusů – s ohledem na předchozí kupující navýšená cena.) Dostaneš knihu v prestižní limitované edici, která bude vyrobena pouze ve dvaceti jedinečných kusech. Každá obálka bude upravená přímo pro konkrétního majitele a samotná kniha bude obsahovat hromadu bonusového materiálu, který v běžných výtiscích ani nikde jinde nebude.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 5,000Kalba s Ištvánem

Osobně Ti přijedu předat knihu kamkoliv v rámci Český republiky. A pak půjdeme zakalit. Bičíky, lubrikant, anální kolíky, všechno přivezu. (Součástí je speciální poděkování v knize.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50,000Fotka s Ištvánem

Staň se hlavním sponzorem. Uděláme si spolu bizarní fotku a ta bude společně s dojemným proslovem umístěna přímo na zadní straně knihy, resp. na kompletně všech výtiscích, které budou pořízeny z této kampaně (určeno pro firmy).

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable