16864907_1626913937337018_2655949382139426199_n.png

366 dní za katrem Knihy

Co se stane, když se ve vězení ocitne svérázný pisálek? Ponořte se do příběhu muže s kůží scvrklého pomeranče, kterému stačila k revoluci pouhá tužka!

Už to přestává být prdel
1/5/2019

Už to přestává být prdel

...

Ano, už to vskutku přestává být prdel. Zase jsem to nestihl. Co k tomu mám říct. Nejhorší je, že někteří lidé – nejčastěji ti, co si knihu vůbec nepředobjednali – roznáší po diskuzích a databázích, že šlo skutečně o podvod a prohlašují to za svatou pravdu, jen aby mě poškodili.

O podvod nešlo, nikdy v žádném smyslu ani úmyslu, kniha bude, právě probíhají rozsáhlé editace a korekce. Jak už jsem mnohokrát říkal, neplánuji ji pouze rozeslat Startérům, ale chci ji pak normálně prodávat dál, snad i oficiálně protlačit do některých knihkupectví.

Jasně, mohl jsem narychlo splácat svoje poznámky z basy a vydat to jako paskvil pro 1400 lidí ze Startovače a pak si zase jít honit šulínka, ale během tvorby jsem koncept přehodnotil a rozhodl se sepsat a vydat plnohodnotné dílo a to nejlepší, co ze sebe na dlouhou dobu vypotím.

Jakmile budou dokončeny kompletně všechny práce a kniha bude mít elektronickou podobu, rozešlu ji všem na e-mail zadaný při platbě přes Startovač, protože přípravy na tištěnou verzi budou poté ještě nějakou chvíli trvat, tak aby ji všichni měli co nejdřív.

A teď to nejdůležitější – kdo už nechce čekat a chce vrátit peníze, nemám s tím žádný problém. Kontaktujte mě na redak@redak.cz a poté to přes Startovač pořešíme a Startéra refundujeme a vyjmeme ze seznamu. Vaše žádosti o změnu adresy na tomto e-mailu eviduju, byť neodpovídám!

Že jsem nekomunikativní kunda je věc jedna, ale v žádném případě se žádný Startér nestal obětí podvodu a knihy se jednoho dne dočká. Všem se upřímně omlouvám.

Ištvo.

ReachedCZK 632,400(316%)

316%
CZK 200,000requested
1,439contributors
Contribute

project authorRedAK

Rewards

CZK 50Ty být židle

Díky za nečekanou finanční injekci. Za odměnu ti pošlu bezcenný děkovný e-mail sepsaný generátorem náhodných slov.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Elektronická kniha

Až bude hotovo, obdržíš moji knihu ve formě e-booku. Když to hodíš do čtečky, budeš v tramvaji vypadat kůl.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Tištěná kniha

Až bude hotovo, pošlu Ti jeden výtisk přímo do schránky, samozřejmě posvěcený mým podpisem, případně krví nebo spermatem, výběr je na Tobě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Patolízalský hrnek

Ke knize dostaneš stylovej Ištvohrnek s mým internetovým ksichtem a textem: „Dík (tebou zvolené jméno/přezdívka)!“ Takže tam můžeš mít třeba Dík Karle!, Dík Káťo!, Dík frajere!, Dík micinko!, Dík kreténe!, prostě cokoliv.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Patolízalské tričko

Ke knize dostaneš modrý trikot též s mým internetovým ksichtem a identickým poděkováním jako nabízím na hrnku. Do poznámek vyplň nejen jméno/přezdívku, kterou chceš na tričku mít, ale i velikost a pohlaví (ne popis svých genitálií, ale zda chceš tričko pánské/dámské).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Jmenovitá děkovačka

Dostaneš knihu, hrnek a navíc ti jmenovitě poděkuju přímo v tiráži, budeš ve všech výtiscích. Pokud by se náhodou sešlo víc třeba Pepků Nováků, pro lepší identifikaci vám za jméno vyplním velikost vašeho přirození v centimetrech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Ne, to ty seš boží!

"Ištváne, seš prostě boží a já tě chci podpořit. Sice dostanu to samý, jako socky, co koupěj odměnu za litr, ale já si to ušmudlaný pětikilo navíc dovolit můžu a rád v tý hromadě nechutnýho podprůměrnýho braku podpořím kvalitního autora. Já bych ty prachy stejně utratil za nějaký kraviny, třeba za žrádlo nebo benzín, to si to radši vem."

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000VIP edice

Dostaneš knihu v prestižní limitované edici, která bude vyrobena pouze v deseti jedinečných kusech. Každá obálka bude upravená přímo pro konkrétního majitele a samotná kniha bude obsahovat hromadu bonusového materiálu, který v běžných výtiscích ani nikde jinde nebude.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 2,500VIP edice

(Pro velký zájem rozšířena VIP edice o deset kusů – s ohledem na předchozí kupující navýšená cena.) Dostaneš knihu v prestižní limitované edici, která bude vyrobena pouze ve dvaceti jedinečných kusech. Každá obálka bude upravená přímo pro konkrétního majitele a samotná kniha bude obsahovat hromadu bonusového materiálu, který v běžných výtiscích ani nikde jinde nebude.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 5,000Kalba s Ištvánem

Osobně Ti přijedu předat knihu kamkoliv v rámci Český republiky. A pak půjdeme zakalit. Bičíky, lubrikant, anální kolíky, všechno přivezu. (Součástí je speciální poděkování v knize.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50,000Fotka s Ištvánem

Staň se hlavním sponzorem. Uděláme si spolu bizarní fotku a ta bude společně s dojemným proslovem umístěna přímo na zadní straně knihy, resp. na kompletně všech výtiscích, které budou pořízeny z této kampaně (určeno pro firmy).

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable