13036331_10204411225600363_479271741_o.jpg

2v1: kvalitní studentské filmy Film & Video

2v1 už se nenabízejí jen levné šámpóny v Makru a prací prášky v drogérii, my nabízíme kvalitní studentské filmy a jednu skvělou premiéru.

2v1: kvalitní studentské filmy

ReachedCZK 84,930(101%)

101%
CZK 84,000requested
66contributors
ContributeRewards

2v1 studentských filmů

Chceme natočit dva kvalitní filmy, uspořádat jim fantastickou premiéru v pražské La Fabrice a chceme, abyste u toho byli s námi.

S čím potřebujeme pomoct?

K tomu, aby naše filmy vypadaly co nejlépe, potřebujeme sehnat spoustu věcí – skvělé herce, kvanta rekvizit, originální kostýmy a mnoho dalšího. A přesto, že některý věci se zadarmo sehnat dají, benzín na pumpě ale nevyškemráme (a je toho popravdě trochu víc). A právě proto bychom Vás všechny rádi poprosili o pomoc.

Kdy?

Natáčení filmů proběhne během května. Premiéra pak během září v La Fabrice. 

Co za to?

Co hlavně nabízíme, je přednostní vstupenka na slavnostní premiéru obou filmů, kde kromě nás všech a spousty dalších zajímavých lidí, bude i welcome drink a afterparty s DJ – a to už se vyplatí. Mělo by to vlastně fungovat jako taková předplacená vstupenka do kina, potažmo na afterparty.

 bar-2.jpg

Co pro firmy?

Speciální servis můžeme nabídnout i firemním sponzorům. Ať už jsou možnosti pozvání svých klientů na VIP promítání, nebo pomoc s přípravou kampaně na sociálních sítích, firemní akce nebo přímo z naší oblasti pomoc s vytvořením promo videí. Neváhejte si vybrat z našich odměn nebo nás i kontaktovat osobně, vždycky se můžeme domluvit.

A o čem ty naše filmy vlastně budou?

1/ Nosorožci

Otec a dcera, auta a nosorožci... a ředitel Zoo se potkávají v příběhu 15cti leté dívky Emílie, která se snaží nalézt odpověď na otázku - jsme předurčeni k tomu být stejní jako naši rodiče?

orrszarvu-back_rhino_-_Copy.jpg

2/ Óda na smrt

 Óda na smrt je alegorická studie procesu tvorby životního díla, které přesahuje autora samého. Mikuláš je typický kdysi slavný dnes trochu trapný hudebník a skladatel, jenž se neúspěšně snaží vytvořit svoji nejlepší skladbu. 

12985616_10206292331974412_2054758241703768671_n.jpg

 

 

V závěru bychom především chtěli poděkovat, že jste dočetli až sem, a poprosit vás o podporu. Budeme rádi za vše – když vás uvidíme na premiéře, v titulcích filmu nebo třeba jenom váš lajk na facebooku.

 

Dík moc a čau,

Áma, Eliška, Jéňa a Kilián

 

Konání premiéry a uveřejnění filmu je závislé na rozhodnutí umělecké rady FAMO v Písku. V takovém případě bude vymyšlena náhradní odměna. 

ReachedCZK 84,930(101%)

101%
CZK 84,000requested
66contributors
Contribute

project authorproductionpool

Rewards

CZK 150Exkluzivní premiéra

POMŮŽU ZAPLNIT SÁL V LA FABRICE. Rád si koupím lístek předem a přijdu se kouknout, co dnes studenti tvoří, potkat se s herci a zatancovat si na afterparty. Welcome drinkem taky nepohrdnu.

Number of available rewards: 449/500

Reward unavailable

CZK 220Chci filmy doma!

Pokud se na filmy koukáte radši doma na svém zařízení, zvolte tuto odměnu. My Vám doručíme odkaz na online přehrání s heslem.

Number of available rewards: 98/100

Reward unavailable

CZK 260Dárkový balíček menší

Z každého natáčení zbude spousta rekvizit, kostýmů a jiných překvapivých věcí - nech se překvapit, co v balíčku najdeš - třeba špunty do uší nebo tetovačky? Nebo snad nějaký kousek kostýmu - tričko nebo šortky?

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 290Vaše jméno v titulkách obou filmů!

Jmenovitě Vám poděkujeme v titulkách. A co je na této odměně nejlepší? Že se Vaše jméno objeví hned ve dvou filmech. K tomu samozřejmě link na shlédnutí filmů.

Number of available rewards: 43/50

Reward unavailable

CZK 350DVD s oběma filmy, podpisy herců a soundtracky

Na premiéru se nedostanu, ale chci se podívat, co studenti tvoří.

Number of available rewards: 497/500

Reward unavailable

CZK 380Dárkový balíček větší

Z každého natáčení zbude spousta rekvizit, kostýmů a jiných překvapivých věcí - nech se překvapit, co v balíčku najdeš - třeba špunty do uší nebo tetovačky? Nebo snad nějaký kousek kostýmu - tričko nebo šortky? A NEBO VŠECHNO NAJEDNOU? Uvidíš!

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 450Scénáře k oběma filmům

Tištěný scénář v kvalitní vazbě. Porovnej film napsaný s výsledkem na plátně. K tomu samozřejmě osobní link, pro jejich shlédnutí.

Number of available rewards: 98/100

Reward unavailable

CZK 500Komentovaná návštěva střižny.

Chci vidět, co všechno musí střihač vydržet, aby sestříhal film. Chci se osobně přijít podívat, jak to zvládá hrdina střihu Marek Brykner (pro dámy) a nebo hrdinka střihu Kristína Krafčíková (pro muže). A pokud jste z daleka a nebo se nebudete moci dostavit pošleme Vám videopozdrav!

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 500Den ve zvukárně s Matoušem Vernerem

Chci vidět, jak vznikají ruchy a zvuky ve filmu. Chci vidět Matouše Vernera, jak bude vytvářet zvuk nosorožce. A pokud jste z daleka a nebo se nebudete moci dostavit pošleme Vám videopozdrav!

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 1,000Zahraješ si hospodskýho, kolotočářku nebo čivavku

Ve filmu Nosorožci je ještě pár neobsazených postav, a tak jestli jsi celý život snil, že si zahraješ ve filmu, máš tu jedinečnou příležitost.

Expected delivery of the reward: May 2016

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 1,500Budete vidět na premiéře!

Ať dodáte Vaši fotku, roll-up, plakát, banner, sochu, nebo si připravíte řeč. Dáme Vám na premiéře prostor před naplněným sálem. Pokud bude projekcí více, Váš prostor bude na každé z nich!

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 1,500Vymysli, natoč, sestříhej, sdílej WORKSHOP

Celodenní workshop, kde tě naučíme, jak si vyrobit vlastní video. Pomůžeme ti vymyslet, co vlastně chceš natočit. Pak ti ukážeme, jak zacházet s kamerou, a dáme ti pár rad, jak udělat dobrý záběr. A ve střihačském programu ti pak ukážeme, jak z materiálu vytvořit video.

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 2,000Filmový Jan Křtitel

Každý film potřebuje pokřtít - staň se naším křtitelem!

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable

CZK 5,000Jéňa a Eliška vám zprodukují večírek

Každý má občas narozeniny nebo křest či sjezd - Jéňa a Eliška Vám pomůžou zorganizovat párty, na kterou nikdo nezapomene.

Number of available rewards: 1/4

Reward unavailable

CZK 5,000Kilián s Amálkou vám vymyslí, co budete chtít

Naše kreativní duo vám vymyslí jakýkoliv audiovizuální počin, jaký si budete přát - reklamu, instruktážní video, krátký film a další.

Number of available rewards: 1/4

Reward unavailable

CZK 15,000Natočíme pro vás video

Video, které upoutá pozornost. Produktové video, mood video, video z party na chalupě. Cokoliv si řeknete, na facebooky, instagramy i do rodinného alba. V ceně této odměny je lidská práce, zbytek záleží na náročnosti projektu. Určitě nás nejdříve kontaktujte, ať se můžeme co nejlépe domluvit.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable