uvodka mini2.jpg

10 let DAVE A SONY - album X Hudba

Už 10 let jsme na naší cestě. Je to dlouhá doba. Rádi bychom to sečetli, podtrhli a vykročili dál. Pomůžeš nám uzavřít tu dekádu albem?

uvodka2.jpg

ReachedCZK 61,523(103%)

103%
CZK 60,000requested
81contributors
ContributeRewards

uvodka.jpg

DAVE A SONY - X

Už je to 10 let? Jako vážně? Přijde nám to až neuvěřitelný. Pořád se vidíme jako dva malí kluci z lavice na střední škole, kde to všechno začalo. Pořád se cítíme jako na začátku, jako by těch 10 let byla jenom startovací čára, zahřívací kolo, jako by to všechno velký a důležitý teprve mělo přijít. Fakt je ale ten, že jsme toho zažili moc - koncerty, rádia, tři vydaný desky, tuna singlů a ještě větší tuna lidí, který jsme na tý cestě potkali. Zážitky, vzpomínky - to je něco co nám nikdo nevezme. Jsme toho plný a máme pocit, že to musí ven, že tu dekádu musíme nějak uzavřít. Album by byl nejlepší způsob. Nemyslíš?

Děláme rap, i když celou dobu posloucháme, že nějak jinak než ostatní. Asi je to pravda, a možná taky proto stojíme někde na okraji scény. No ale jak to zní, se můžete přesvědčit samy na našem youtube kanálu. Naše hlavní základna je naše facebooková stránka a taky používáme instagram, aby lidi nezapoměli jak krásní, mladí a úžasní muži jsme! Pokud se Vám to co jste viděli a slyšeli líbilo, čtěte dál. Pokud jste byli lenivý klikat, tady je malá ukázka:

 

 

 

album x.jpg 

 Asi by se slušelo říct, na co, že to ty peníze chceme. Když to vezmeme od začátku, tak už jste od nás syšeli 3 alba. Byly to: 

1. Za oponou, 2. Consilium, 3. Proces

Číslo 4 bude jiný, nebude to jenom album, bude to daleko víc! 

 Nechceme aby to znělo jako klišé. Muzikanti často říkají ,,nový album bude lepší než ty předchozí, bude nejlepší!". Tohle říkat nechceme. My ale na tohle album chceme dostat všechno, co jsme za těch 10 let zažili. Všechno to důležitý. Chceme to sečíst, podtrhnout a vykročit dál - na druhou polovinu cesty. Na album X prodáme všechno co jsme se za tu dobu naučili, to nejlepší z nás! Tohle album bude oslava, bude to završení těch úžasných 10ti let!

Těšit se můžete na 15-20 skladeb, zajímavý hosty, a porci videoklipů v naší produkci. Předpokládaný datum vydání je v září.

kon.jpg

Jedna koncertová

 

 

 

vsechno nebo nic.jpg

 Je to tak! Myslíme, že smysl startovače i našeho projektu neni jen v tom, vybrat za každou cenu peníze. Je to o tom feebacku, je to o tý podpoře, je to o tom poznání kolik lidí, a jestli vůbec nějací, za námi stojí. Kolik lidí nás podpoří? Kolik lidí tu pořád je i po těch 10ti letech? Tyhle otázky si pokládáme. Se strachem, s obavou jak dopadneme, dáme to? Nebo celá myšlenka týhle desky zmizí? Proč dělat desku, když by o ní nikdo neměl zájem? Věříme tomu, že nakonce budeme překvapený - mile.  

01.jpg

     Jsme tým, jsme bráchové - tohle je naše asi nejoblíbenější fotka

 

 

 

kam pujdou penize.jpg

Nekupujete si zajíce v pytli, ani to neni sázka ve sportce. Víc než polovina potřebný částky půjde přímo na nahrávání. Studio v profi kvalitě něco stojí, a my profi kvalitu vždycky dělali a vyžadovali - na tom se nic nezmění. Další velká část pak je pro lisovnu, kde celý alba fyzicky vyrábí. Počítáme s nákladem 500 ks placek. Zbytek potom na vytvoření bookletu, grafika atd. Neni to málo peněz, ale je to reálnej náklad na výrobu alba. Víme to, už 3x jsme to absolvovali :-) 

14333156_10154606610237042_6555623436112598435_n.jpg

  Tady se to celý bude vařit

 

 

 

odmeny.jpg

Kromě toho, že Vám všem, co jste se rozhodli nám pomoct, budeme nesmírně vděčný, tak jsme si pro Vás připravili kopici odměn! Od těch řekněme ,,klasických" jako je nový album X, nebo třeba předešlý album Proces, budeme nechávat výrábět krásný trička, a nebo taky přívěsky Dave a Sony. No nicméně to neni všechno. Pro ty, kteří nechtěji jen hmotný dary, jsme si připravili něco speciálního - ZÁŽITKY! Cédéčko se poškrábe, tričko obnosí, ale zážitky a vzpomínky  ti nikdo nevezme! Co všechno s námi můžeš zažít? Máte možnost zahrát si v některým z chystaných videoklipů ( pro všechny aspiranty na Oscara). Můžete s námi zažít celej víkend, kterej zaplníme čím si řekneš - hudbou, chlastáním, houbařením, nebo třeba předčítáním z bible. Můžete si objednat náš koncert, když budeš chtít natočíme ti klip v TOP kvalitě, nebo ti SONY udělá hudbu jakou si řekneš. No a kromě toho všeho je tu možnost být nejlepší, a stát se naším sponzorem :-)

Všechny homotný odměny ti odešleme poštou hned po vydání alba (pokud se nedomluvíme jinak). Na zážitkových odměnách a sponzoringu se domluvíme individuálně.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně odměn nás kontaktujte na:

daveasony@seznam.cz

odmeny foto.jpg

no neni to krása? 

 

 

  

zaver.jpg

VDĚČNOST

Tu cítíme ke každýmu, kdo se rozhodl nám pomoct a být tak součástí alba X. Alba, který završí jednu dekádu, a který má pro nás obrovskej význam. Věříme, že stejnej význam bude mít i pro všechny naše fans, kterých si nesmírně vážíme. je jedno, jestli to bude stovka, nebo jestli jsi nám poslal/poslala tisíce, protože ať to byla jakákoliv částka, tak je to výraz podpory a sounáležitosti, a to je daleko víc, než peníze. Budeme se snažit Vás nezklamat a vytvořit něco VELKÝHO, na co nikdo z nás nezapomene. Pomoz nám to dokázat ještě jednou.

DÍKY MOC!!

DAVE A SONY

13442234_10154332266197042_3577845927310397772_n.jpg

 ať bude tvoje rozhodnutí jakýkoliv, díky, že jsi dočetl až sem!

Dave a Sony FB Fanpage tady

youtube kanál tady

 

 

  

 

 

 

                                                                                

 

 

 

 

ReachedCZK 61,523(103%)

103%
CZK 60,000requested
81contributors
Contribute

project authorDAVE A SONY

Rewards

CZK 119Album X v digitální podobě

Za 119 Kč ti po vydání alba odešleme na email odkaz ke stažení celýho alba v digitální podobě. Bude to v nejvyšší možný kvalitě a spolu se skvělou muzikou si stáhneš i kompletní cover a booklet alba!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 299Album X

Na žádným albu jsme nikdy tak moc nemakali jako na tomhle a my věříme, že to bude znát. Minimálně 15 skladeb (počítáme s větším počtem). Podpis a věnování na albu bude samozřejmostí. Na albu X prodáme všechno, co jsme se za těch 10 let naučili! K albu dostaneš i odkaz do e-mailu, na jeho stažení v digitální podobě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Album X + album Proces

Jedno album ti nestačí? Chceš víc naší muziky? Pošleme ti zbrusu nový album X, a k němu ještě naše poslední album PROCES! Podpisy a věnování budou na obou plackách a odkaz na stažení alba X v digitální podobě ti přijde do e-mailu taky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Album X + album Proces SPECIÁL!

Nový a skvělou hudbou nabušený album X a album Proces - obě podepsaný. A k tomu ti ještě pošleme podepsanou fotku se speciálním poděkováním jenom tobě! Každá fotka i věnování bude originál. No a odkaz na X v digitální podobě to je už jasný :-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 501Fanda historik

Tohle je velmi SPECIÁLNÍ odměna! Do dnešního dne mám doma všechny ručně psaný texty od všech našich songů - NAPROSTO VŠECH! Můj šuplík skrývá rukopis prvního mého textu, a zrovna tak posledního. Pokud je tu někdo, kdo by rád takovou sběratelskou hodnotu vlastnil, tak vám na přání oskenuju a poštou, nebo e-mailem pošlu buď rukopisy našich nejslavnějších songů, nebo těch, o které si napíšeš! Tohle už nikdo nikdy neuvidí! No a mimo to dostaneš album X a album Proces.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 599album X + album Proces + 2 lístky na křest!

Porce muziky na dvou albech + porce muziky LIVE - to je tahle odměna. Jestli to všechno vyjde, bude potřeba to řádně oslavit a udělat pořádnou show, na kterou jen tak nezapomeneš! 2 alba a 2 free lístky na křest, kde dáme panáky, fotky, pokecáme a my budeme mít možnost ti osobně poděkovat!

Number of available rewards: 23/30

Reward unavailable

CZK 699Správnej fanda

Tohle už je pro velký fandy. Nový album X, album PROCES - obě samozřejmě podepsaný, a k tomu všemu tričko! Tahle odměna je prostě pro toho, kdo chce lidem ukázat jakou muziku má rád! Trička budou hezký, o tom žádná. Budou jak pro kluky, tak pro holky a ve dvou barvách. Na jejich náhled koukni na obrázku vedle. Jo a odkaz na album X v digitální podobě je jasná věc a fotka s věnováním taky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 990Největší fanda

Jestli byla předešlá odměna pro velký fandy, tak tahle už je pro ty největší! Kromě všeho z předešlý odměny dostaneš ještě krásnej přívěšek DAVE A SONY na řetízku. Jak krásnej je koukni na obrázku. Přívěšky jsou ve třech verzích - bílá, černá a stříbrná, jakou zvolíš je jen na tobě. Za 990 Kč dvě alba, tričko a přívěšek? to myslím, že celkem jde.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,490Fanda herec

Máš ambice vyhrát oscara? Tak tahle odměna je pro tebe! Když to vezmu od začátku tak za tyhle peníze dostaneš všechno z předešlý kategorie - nový album X, Album PROCES, tričko, přívěšek na řetízku, odkaz ke stažení alba X, fotku s věnováním a....ROLI V KLIPU!! jo vážně. Už nějakou dobu si točíme klipy sami. Viděl jsi videa tady vlevo? Tak ty jsme točili my, a jestli by ses rád v nějakým z nich viděl, tak tady je možnost. Záleží na tobě jak velká role to bude :-)

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 2,490Tvoje hudba

Sony dělá skvělou muziku. Všechno komponuje od první do poslední noty. Má zkušenosti nejen s hip-hopem, ale taky s popem, rockem, filmovou hudbou, reklamou atd. Zpíváš a chceš vlastní song? Rapuješ a chceš beat? chceš hudbu do reklamy, nebo třeba svatebního videa? Pak tohle je kategorie pro tebe. No a k tomu všemu ještě všechno z kategorie NEJVĚTŠÍ FANDA - takže fakt hodně věcí!

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 3,490Nejlepší víkend tvýho života

Tohle je něco na co nezapomeneš! Jestli jsi někdy toužil/toužila nás osobně poznat, tak tohle je nejlepší možnost. Přijedeš za námi a budeme se ti věnovat celej víkend. Můžeme ho strávit na zkušebně děláním muziky, v hospodě, na rybách, kombinací všeho, a nebo cokoliv budeš chtít. Jídlo, pití a ubytování jde ZA NÁMI! No a k tomu si odvezeš dvě alba, triko a přívěšek!

Expected delivery of the reward: May 2017

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 4,990Správnej sponzor

Tady už jde do tuhýho. Chceš spojit svojí firmu s touhle deskou? Za tyhle peníze dostaneš: Logo do bookletu alba, poděkování v bookletu alba, poděkování na netu kdekoliv to půjde + sdílení tvojí firmy/produktu. Dostaneš od nás 2 free lístky na křest, kde ti poděkujeme přímo z pódia a uděláme ti reklamu. A navíc - 5x album X, 5x album PROCES, tričko a přívešek + tě budeme vychvalovat až do skonání světa! Domluvit se můžeme téměř na čemkoliv - s dotazy a požadavky nás neváhejte kontaktovat e-mailem :-)

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 5,490Koncert

Přijedeme kam řekneš a rozbalíme to! Víc asi netřeba vysvětlovat. K tomu ti dovezeme album X, album Proces, triko a přívěšek Dave a Sony!

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 6,990Hlavní sponzor

Hledá se hlavní sponzor alba X. Kromě toho, že tě budeme doživotně na rukou nosit a dostaneš 5x album X, 5x album Proces, tričko a přívěšek, tak ti nabízíme: Velký logo do bookletu, speciální poděkování v bookletu, logo hlavního sponzora v prvním klipu, který bude po vydání desky vycházet, poděkování v titulcích, poděkování na netu kdekoliv to bude možný, sdílení tvojí firmy, produktu, 4x free lístek na náš křest, kde ti poděkujeme přímo na pódiu, tvoje logo jako součást naší úvodní fotky na fb atd. Můžeme se domluvit na čemkoliv. S dotazy nás neváhej kontaktovat na e-mail :-)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 9,999Natočíme ti klip

Už nějakou dobu natáčíme videoklipy. Naše úplně nejnovější video je klip nahoře na téhle stránce. Chceš taky takovej? Není problém! Pomůžeme ti se scénářem, najdeme lokaci, pomůžeme s rekvizitami, s herci atd. Video to každopádně bude v TOP kvalitě. No a k tomu ti přibalíme dvě alba, triko a přívěšek. Kvůli dotazům a možnostem nás neváhej kontaktovat!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable