Finančný príspevok by sme radi využili na rozvoj športovej činnosti a podporu členskej
základne nášho klubu, to znamená na úhradu poplatkov spojených so súťažami
a tréningovými kempami, a tiež na nákup materiálneho zabezpečenia (kimoná, tatami...).

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.

Sme 1.judo club Pezinok, venujeme sa deťom od predškolského veku. Stabilne máme okolo
130 členov vo veku od 5 do 19 rokov. Tento rok oslavujeme 40-te výročie založenia. 12
rokov sme najúspešnejší a základňou jeden z najväčších judo klubov na Slovensku. Rok 2022
je pre nás výnimočný okrúhlym výročím a úspechmi na slovenskej, európskej a dokonca aj
svetovej úrovni.

Čo sme dosiahli?
V kategóriách mladších a starších žiakov dosahujeme vynikajúce výsledky, v hodnotení
klubov vyhrávame takmer všetky slovenské poháre. Len za minulý rok sme získali 16 titulov
majstrov Slovenskej republiky, štyri strieborné a tri bronzové medaily v mládežníckych
kategóriách. V roku 2022 sme získali aj titul majstra Slovenska starších žiakov v súťaži
družstiev.
Naši dorastenci počas tohto roka získali 9 medailí z európskych pohárov: 4 x zlaté - ECUP
Lignano ITA, ECUP Fuengirola ESP, ECUP Teplice CZE, ECUP Strassbourg FRA, 1x
striebornú - ECUP Teplice CZE, 3x bronzové - ECUP Záhreb CRO, ECUP Strassbourg FRA.
Vybojovali sme striebornú medailu na majstrovstvách Európy v Poreči a dve bronzové
medaily na majstrovstvách sveta v Sarajeve.
Celá Slovenská reprezentácia na majstrovstvách sveta dorastencov pochádzala z nášho klubu.

Média o nás:

Svetová rarita: Džudo klub z malého slovenského mesta ovládol prestížne poháre | Nový Čas (cas.sk)

€100podporovateľ

▪ kalendár, pero, nášivka ▪ poďakovanie Vašej spoločnosti v každom prśpevku 1. JCP na FB a IG

Number of available rewards: 20/20

€500priateľ klubu

▪ celoročnú reklamu v priestoroch judo arény v Pezinku ▪ reklamu na banner na turnaji Grand Prix Pezinok (súťaž s medzinárodnou účasťou organizovaná našim klubom)

Number of available rewards: 4/4

€5,000partner

▪ celoročnú reklamu v priestoroch judo arény v Pezinku ▪ reklamné logo na klubovom autobuse ▪ logo na rukáve judogi u reprezentantov SR vo veľkosti 10 x 10 cm ▪ reklamu na banner na turnaji Grand Prix Pezinok (súťaž s medzinárodnou účasťou organizovaná našim klubom)