Zdílnička - Přímo od Včelařky - crowfunding kampaň

Zdílnička - Přímo od Včelařky

Píšu blog, pořádám kurzy výroby mýdel a přírodní kosmetiky. Mým cílem je, aby si každý mohl doma vyrobit kvalitní a bezpečnou kosmetiku. Pomůžeš mi?

Ostatní
Zdílnička - Přímo od Včelařky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Mé jméno je Zdenka Růžičková a poslední dva roky se naplno věnuji profi výrobě přírodní kosmetiky a pořádám kurzy, přednášky a workshopy pro širokou veřejnost. Píšu blog, pomáhám lidem s vlastní výrobou a také se snažím sama vzdělávat. Chovám včely a miluju bylinky. 

Kurzy výroby mýděl a včelaření pořádám od roku 2018 ve svých protorách v obci Horní Újezd, okr Přerov. Ráda bych do budoucna rozšířila své workshopy na další zajímavá témata jako je ekologie, život bez-obalu, aromaterapie a přírodní léčba

Setkat se se mnou můžete na FB skupinách, na mém blogu a nebo osobně na kurzu :) 

Blog Přímo od Včelařky 

Na blog píšu články zdarma, svůj čas věnuji lidem ve skupině i na mailu také zdarma a nikdy to nebude jinak! Chci, aby si můj blog mohla přečíst manažerka velké společnosti i maminka samoživitelka. Chci, aby si kvalitní a bezpečnou kosmetiku mohl vyrobit každý. Proto jsou a stále budou články na blogu k dispozici zdarma.

Ovšem provoz domény, čas věnovaný psani i můj život (jídlo, pití, odpočinek a vzdělání) něco stojí. Do dnešního dne byl můj jediný příjem kurzovné z pořádání kurzů a workshopů. Ty, v ideálním případě, pokryjí většinu nákladů na provoz (energie, základní suroviny pro kurzy, skripta atp) a také mé povinné odvody sociálního a zdravotního. To, co mi zbude, věnuji zpátky do nákupu surovin, knih nebo nového vybavení. Vždycky říkám: "Ještěže mám bohatého manžela!" Mám hlavně skvělého manžela, který nečeká, že budu domů nosit desítky tisíc na dovolenou nebo na luxusní bydlení. Jsme skromní, naštěstí :)

K čemu tedy budou sloužit příspěvky od vás? Především k tomu, abych mohla předávat co nejvíce kvalitních informací. Ráda bych se vám věnovala naplno, jak psaním článků nebo natáčením videí na blog, tak osobně na mailu nebo na kurzech. Můj cíl je, aby si kvalitní a bezpečnou kosmetiku mohl vyrobit každý, bez ohledu na to, zda bydlíte 2 nebo 200 kilometrů ode mě, zda vydělávate 10 nebo 100 tisíc :)  

Ráda bych se časem dostala do fáze, kdy se mohu v klidu věnovat psaní textů pro vás, natáčení videí, pořádání kurzů a přednášek a neřešit, zda objednat nové kvalitnější suroviny nebo zaplatit sociální a zdravotní pojištění :) A to určitě bez vaší podpory nedokážu.Jak mi můžeš pomoc?

Svým milým slovem, poděkováním! To je pro mě moc důležité. I obyčejný "lajk" u mého příspěvku na FB má pro mě obrovskou hodnotu a dodává mi sílu. Potřebuji vědět, že má práce má smysl a je oceněná.

Sdílením mých kurzů nebo návštěvou některého z nich, kde získáte informace o výrobě, vlastnoručně si vyrobíte mýdlo a podělím se s vámi o své zkušenosti. Návštěvou kurzu mě podpoříš jak finančně, tak svou milou společností. :) A kurzem to nekončí, jsem připravena vás provést i další domácí výrobou. 

Finanční podporou tady na patronu. Abych se mohla plně věnovat své práci, pomáhat vám s vašimi problémy, učit vás na dálku, když nemůžete přijet na kurz osobně. Sdílet zkušenosti a vytvořit s vámi prostor, kde je na prvním místě ochota pomoci.

Nechci nic zadarmo! Nechci působit, že škemrám o peníze. Já si poradím i jinak :)  Ale díky Patronu bych mohla dělat více, rozjet nové kurzy, nové projekty. Mohla bych se více zaměřit na vás a více se vám věnovat. Ráda bych byla také za svou práci odměněna, ráda bych viděla, že vám za to stojím... A teď se trochu bojím, že tímto projektem zjistím, že nestojím, sbalím se a půjdu se nechat někam zaměstnat...

Všechno je možné :) 

Díky vaší podpoře mohu dělat to, co mě baví a pomáhat vám i ostatním, kteří mě třeba finančně podpořit nemohou, ale chtějí moji radu a potřebují moji pomoc.

Pokud jste dočetli až sem a rozhodli jste se mě podpořit, děkuji vám. Díky vám mohu svobodně tvořit, pomáhat, inspirovat a žít!

Krásný den, Zdenka 

 

Co si o tomto projektu myslíte?