Vox Imperialis - crowfunding kampaň

Vox Imperialis

Kanál pro všechny ty, jenž se zajímají o Warhammer 40k!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O co se jedná?

To je, vážení diváci, velmi prosté. Jakožto nadšenec do Warhammeru 40k bych velmi rád seznámil co nejvíce lidí s příběhy z tohoto temného universa. Časem se možná i dostaneme k tomu, že si společně něco namalujeme a nebo vytvoříme něco zajímavého.

Proč to dělám?

Odpověď je taktéž velmi prostá. Miluju tohle universum. Správný poměr naděje a beznaděje, záchran a konců světů. A to množství informací je naprosto nepřekonatelné. K tomu mi zájem o Warhammer pomohl v dobách, kdy jsem trpěl určitými dost nefajn zdravotními problémy, takže je to pro mě opravdu srdcová záležitost.

No a právě Warhammer mi taky pomohl objevit lidi, které můžu označit za skvělé kamarády. Jak vidíte, Warhammer má spoustu plusů!

A dalším faktem je, že všechny původní lore věcičky jsou napsané v anglickém jazyce. Ne každý však disponuje schopnostmi číst a dostatečně porozumět tomuto jazyku. Přesně v tento moment přicházím já. Snažím se o co nejpochopitelnější, ale aspoň v rámci možností "beletristický" překlad. Zkrátka aby se tomu dalo rozumět, ale taky aby to bylo hezké. 

Co ty šekely?

Mám na mysli peníze. Samozřejmě, hlavní je, aby se vám videa líbila, ale pokud se rozhodnete podpořit studenta ve snahách o zpřístupnění nepřeberného množství informací napsaných v ne vždy zrovna přístupném jazyce, budu jen rád. A lepší technika se rozhodně hodí.

Důležité odkazy

Kanál samotný -

https://www.youtube.com/channel/UCheFHpZhQ8EQkgYKIRNvqWA

Facebook -

https://www.facebook.com/Vox_Imperialis-109902271572090

Co si o tomto projektu myslíte?