VIOLET - česká rocková zpěvačka - crowfunding kampaň

VIOLET - česká rocková zpěvačka

Vítejte na startovači charismatické rockové zpěvačky Violet.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsem?

Jmenuji se Veronika Kobzanová (Fialová), ale používám umělecké jméno Violet, abych si tak zachovala částečně své rodné příjmení. Hudbě se věnuji prakticky od svých dětských let. Byla jsem vždy součástí nějaké kapely. Před časem jsem se však rozhodla pro velkou změnu. Dosavadní hudební projekty jsem opustila a založila svou sólovou kapelu Veronika&Violet, které se, mimo své rodiny, nyní výhradně věnuji.

Chtěla jsem mít pod kontrolou obsah svých písní, jelikož je pro mě důležité, co fanouškům předávám, zpívám. Na jaře roku 2019 jsem vypustila do světa debutový singl s názvem „Nádech“ a doplnila jej i o videoklip. Na celý videoklip se můžete podívat níže a více informací o mně se dozvíte zde: www.veronika-violet.com V minulosti jsem stihla natočit dvě studiová alba, dva profesionální videoklipy a spolupracovat s předními českými muzikanty.

Proč jsem si založila startovač?

Muziku miluji, naplňuje mé srdce a má v mém životě, společně s rodinou, důležité a nepostradatelné místo. Jsem šťastná, když se mohu ponořit do tvůrčího procesu a skládat nové písničky, do kterých vždy vkládám kousek ze sebe sama. Pokaždé se těším, co tomu řeknete, jestli se vám hudba, text či můj zpěv bude líbit. Abych mohla ovšem svobodně tvořit, potřebuji se soustředit především na uměleckou stránku.

Díky vaši podpoře se mi uvolní ruce, budu mít opravdu možnost svobodně tvořit a zároveň spolupracovat s těmi nejlepšími odborníky ve svém oboru. Když budete chtít, budu ráda za vaši podporu. Stanete se mými patrony a nejbližšími fanoušky na mé cestě k profesionální zpěvačce s vlastní autorskou tvorbou. 

Co je na mně zvláštního?

Ve svých 25 letech jsem si všimla malých flíčků, světlejší kůže, na mém těle. Vůbec jsem netušila, co se to se mnou najednou děje. Byla jsem v šoku. Navštívila jsem lékaře, který mi sdělil, že trpím vitilgem, ztrátou pigmentu, což se právě projevuje tím, že v porovnání s místy, kde se pigment normálně tvoří, vznikají ostrůvky světlejší kůže.

Postupně jsem flíčky zaznamenala na obličeji, okolo očí, okolo pusy, na rukou, na loktech, v podpaží, na kolenou, na kotnících, na zadku a pořád se zvětšovaly. Zpočátku jsem se snažila vše skrývat, ale ne vždy to šlo. S odstupem času jsem se s vitiligem smířila a veřejně se k němu přiznala.

Čeho bych díky vám docílila?

3 000 Kč / měsíc – Nahrávací studio

Díky vám teď budu moci přibližně jednou za tři měsíce navštívit profesionální nahrávací studio a společně s producentem pracovat na nové skladbě, abych vám mohla pravidelně dělat radost svou novou autorskou tvorbou.

5 000 Kč / měsíc – Nahrávací studio a fotograf

Nejen že budu moci pravidelně v nahrávacím studiu tvořit novou hudbu, ale já si budu moci dovolit pozvat do studia i profesionálního fotografa, aby zaznamenal neopakovatelnou atmosféru tvůrčího procesu, kterou následně samozřejmě přiblížím vám fanouškům, právě prostřednictvím fotografií.

10 000 Kč / měsíc – Nahrávací studio, fotograf a kameraman

Přátelé, nejen že si budu moci dovolit pozvat do studia fotografa, abyste byli se mou u tvůrčího procesu, ale já si budu moci pozvat dokonce kameramana, aby natočil tzv. MAKING OFF video nebo vytvořil videoklip ze záběrů z nahrávacího studia. A případně pracovat s PR specialisty, abychom dostali mou muziku do médeií.

Děkuji vám všem, co jste se rozhodli mě podpořit. Vážím si každého dobrého srdce. Připravila jsem si pro vás plno úžasných odměn, jež najdete ve stejnojmenné sekci a následně v novinkách. Budu ráda, když se na ně podívate a zůstanete se mnou na cestě k profesionální kariéře.

Těšit se můžete na aktuální informace, co zrovna dělám. Na Vlogy, fotografie a videoreporty ze zákulisí, které budu vkládat sem na startovač. Uvidíme se na výjimečném VIP koncertě a spoustu dalšího. Zkrátka stanete se součástí mého hudebního světa.

P.S. Jednotlivé kategorie odměn jsou chráněné heslem, proces zpracování údajů nějakou dobu trvá, proto pro urychlení přístupu si zažádejte o heslo na: management@veronika-violet.com . 

Moc děkuji. Mám vás ráda. S láskou a úctou

Violet

 

Co si o tomto projektu myslíte?