Pátečníci - crowfunding kampaň

Novinky - Pátečníci

Přednášky ze světa vědy a techniky, nejnovější poznatky ze všech oborů, záznamy, díky nimž můžete zapomenout na bezobsažné televizní kanály.

Ostatní
Záhady biologie a fyziky na přednášce, na záznamu se naopak můžete pohroužit do tajemství historie. Týden padesátý sedmý Obrázek

Milí příznivci, vážení podporovatelé.

V pátek na druhé letošní přednášce přivítáme Tomáše Mančala z MFF UK, který pohovoří na téma kvantové biologie a fotosyntézy.

Náš milý kameraman připravil dva nové záznamy. Jednak jde o zcela novou přednášku Markéty Křížové o archeologii ve službách nacionalismu a kolonialismu a dále se jedná o druhou verzi povídání Lenky Maierové o světelném prostředí lidí.

Julie Nekola Nováková překročila se svou přednáškou o astrobiologieckém průzkumu vesmíru hranici 10 000 zhlédnutí na YouTube, gratulujeme.

Vítek & Jelena

První přednáška v roce 2019 od Markéty Křížové proběhne 4. ledna na tradičním místě na Viničné. Týden padesátý šestý Obrázek

Milí příznivci, vážení podporovatelé.

Rádi bychom Vás přivítali v novém roce do nějž Vám přejeme vše dobré.

První letošní přednášku pronese historička Markéta Křížová a její povídání bude zaměřeno na nacionalistické tendence v archeologii. Přednáška proběhne 4. ledna od 17 hodin na tradičním místě na Viničné 7.

Dále si Vás dovoluji upozornit, že se blíží další ročník anticeny našeho klubu Bludný balvan. Máte.li svého favorita o němž si myslíte, že by měl cenu získat, zašlete prosím svou nominaci na emailovou adresu balvany@sisyfos.cz.

Vítek & Jelena

Vánoční a novoroční přání. Týden padesátý pátý Obrázek

Milí příznivci, vážení podporovatelé.

Tentokráte budeme velmi struční. Rádi bychom Vám popřáli vše nejlepší do nadcházejího roku 2019, ať se Vám daří a jste spokojení.

A těšíme se snad nashledanou na některé naší přednášce nebo u našeho videozáznamu.

Vítek & Jelena