Strangers and Dragons - crowfunding kampaň

Podpořit - Strangers and Dragons

Projektem Strangers and Dragons chceme lidem vysvětlit, co jsou hry na hrdiny zač a ukázat všem, jak zábavné mohou tyto hry být.

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Odměny (Rewards)

100 Kč měsíčně Podpora projektu

Jsme rádi, že se ti projekt líbí, a že tě naše videa baví. Za podporu moc děkujeme! :)
Tvoje jméno se objeví v titulcích na konci každé epizody.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 9 Patronů

250 Kč měsíčně Videa z natáčení

Moc děkujeme za podporu a protože vidíme, že tě naše tvorba opravdu baví, zašleme ti z každého našeho natáčení sestříhané video ze zákulisí, kde vytváříme naše příběhy. Jméno v titulcích zajištěno. Díky moc!

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 5 Patronů

500 Kč měsíčně Poděkování od našich hráčů

Je vidět, že si na našich příbězích opravdu ujíždíš. Takže kromě videí z natáčení, které ti budeme posílat po každém našem natáčecím dni, ti ještě jmenovitě poděkuje tvůj oblíbený Stranger přímo v našem videu ve formě role playe.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 1 Patron

750 Kč měsíčně Zapoj se do příběhu!

S touto odměnou tě čeká jméno v titulcích, videa z natáčení, naše postavy ti poděkují přímo ve hře formou roleplaye, a navíc si můžeš vymyslet NPC a jeho charakteristické vlastnosti, nebo název města či hospody. Můžeš také vymyslet zajímavé místo či setkání s asistencí aktuálního PJ. Patron může takhle navrhnout něco vlastního každou sérii, kdy aktuálně přispívá.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 0 Patronů

1 000 Kč měsíčně Přijeď za námi na natáčecí den

Moc nás těší, že ti za tolik peněz opravdu stojíme. A abychom vyjádřili svůj dík, tak ti krom zaslaného videa ze zákulisí natáčení a ústního poděkování přímo v našich herních videích formou roleplaye, nabídneme po TŘECH MĚSÍCÍCH podpory i možnost přijet za námi na natáčecí den, který vyhlásíme vždy měsíc dopředu. Budeš tak moct sledovat zpoza kamery celé dění úplně bez střihů a ještě si s námi dáš na místě pizzu a pivo. A ve finále se ještě vyfotíme všichni spolu v kostýmech v našem studiu.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 0 Patronů

1 500 Kč měsíčně Čestný Stranger

S touto podporou tě čekají všechny pocty a odměny co máme a navíc ti po TŘECH MĚSÍCÍCH nabídneme možnost přijet za námi na natáčecí den a tam si přímo s námi zahrát postavu, kterou ti vypravěč přidělí v jednom herním bloku (cca 1h hry). Společná fotka, pivo a pizza samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 5/5

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 0 Patronů