RPG Forge - miniatury, modely a RPG hry - crowfunding kampaň

RPG Forge - miniatury, modely a RPG hry

Videa a podcast o RPG hrách (například D&D), fantasy světech, tvorbě modelů a barvení figurek.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Baví vás RPG hry, deskové hry či prostě jen fantasy?

Chcete začít s modelařením nebo barvením figurek a nevíte jak na to? Kde pořídit vybavení, a jak se ve všech potřebách vyznat?

Nebo jen hledáte něco k ukrácení dlouhé chvíle na poslech s fantasy a herní tematikou?

Věnujte chvíli času přečtením následujících odstavců a možná najdete co hledáte!!

CO dělám?

Vytvářím obsah o hraní stolních a roleplayových her z fantasy prostředí. Dělám také tutoriály o tvorbě modelů a barvení miniatur. Je to poměrně veliký tematický záběr. Vše můžete sledovat na mém YouTube kanále, či sociálních sítích Facebook nebo Instagram, a na mém webu. Stejně tak se můžete připojit na kominutní DISCORD, kde se můžete pobavit s dalšími lidmi.

Vše co dělám, je možné díky super podpoře ostatních lidí.

V první řadě díky mé skvělé manželce Marušce, která mě už roky podporuje v tomto koníčku.

V další řadě pak partnerům, kteří podporují craftingová videa a jsou ochotní mi poslat věci do videí pro testování. Mým hlavním partnerem je FANTASYOBCHOD, který mě podporuje od samého začátku. Dalším příležitostným partnerem je pak FYFT, kde můžete najít spoustu věcí a her na využití vašeho volného času.

A taky nesmím zapomenout na vás, stávající a budoucí patrony, kteří mě podporujete, nebo se chystáte podporovat. 

 

Teď vám krátce představím, co vlastně tedy dělám.

Můj kanál je rozdělen do několika sekcí, kterými jsou:

1) Podcast - kde mluvím o reáliích ze světa Forgotten Realms, neboli Zapomenutých Říší, což je oficiální svět pro hru Dungeons & Dragons, světově nejpopulárnější hry na hrdiny. Nebo také o světě Asterion. To je bohatý a propracovaný fantasy svět, který vznikl v naší české kotlině, a rád bych ho svým podcastem podpořil a představil novým hráčům.

2) RPG Tipyje sekce, ve které se věnuji tipům pro nováčky i pokročilé hráče. Tady se snažím prezentovat vlastní postoje a mnohaleté zkušenosti s vedením a hraním her. Tato pomocná videa jsou vhodná hlavně pro získání větších rozhledů u kontroverzních témat, nebo vymýšlení alternativních cest při hraní RPG her.

3) Recenze - kde ukazuji modelářské a herní pomůcky. Také zde představuji každý měsíc novinky z Fantasyobchodu, které vás mohou zajímat, a navíc recenzuji různá vydaná dobrodružštví pro hry na hrdiny jako inspiraci vypravěčům.

4) Crafting - tady se zabývám tvorbou modelů pro stolní RPG hry a barvením miniatur. Názorně zde ukazuji a vysvětluji, jak postupovat při výrobě modelů a jejich barvení, jak používat různé materiály a obecně zde mluvím o používání všech těchto věcí.

5) Herní systémy - je sekce, kde mluvím o různých herních systémech. Jak fungují jejich herní mechaniky a jaké jsou klady a zápory daného systému. Srovnávám je i mezi sebou a může vám to tak pomoci najít vhodný herní systém pro vaše hry.

 

PROČ to dělám?

Je to jednoduché. RPG stolní hry hraju více než polovinu svého života. Od dětství jsem tak zažil mnoho dobrodružství a poznal mnoho přátel, se kterými jsme se společně vydávali na úžasná dobrodružství napříč fantasy světy. 

Svou tvorbu jsem začal hlavně proto, abych přiváděl další lidi k těmto hrám, a předával jim informace, motivaci a zkušenosti, které jsem sám dříve v začátcích neměl. 

Věřím, že mnoho začínajících hráčů potřebuje poradit, jak se ve hře samotné a v různých herních systémech vyznat. Stejně tak jako hráči, kteří chtějí pro své hry používat modely a miniatury, potřebují občas inspiraci nebo radu, jak je vyrábět.

Chci touto formou ostatním pomáhat, a ukázat vše co můžou potřebovat, při hraní svých vlastních příběhů, nebo tvoření modelů. 

 

Proč potřebuji VAŠI POMOC?

Tvorba videí a takového obsahu, je velmi časově náročná vzhledem k širokému záběru, a vyžaduje to i jisté výdaje s provozem takového projektu.

Ty souvisí s technickým vybavením pro natáčení, placením služeb, které využívám při své tvorbě, nebo nákup surových materiálů pro tvorbu modelů a miniatury.

V neposlední řadě bych pak také rád dělal více recenzí na produkty, které bych si nemohl dovolit platit ze svého. A také při dosažení nejvyšího cíle, bych chtěl pořídit resinovou 3D tiskárnu, pro kvalitní tisk miniatur, které bych vám patronům posílal jako bonusové odměny za vaši podporu, a měli jste i hmatatelný důkaz mého vděku.

Není mým záměrem na tomto nijak vydělat, proto jsem také zvolil velmi nízké částky pro podporu mého projektu, a cílové částky jsou opravdu vyloženě pro pokrytí nákladů. 

 

Budu moc rád, když popřemýšlíte o podpoře mé tvorby a přispějete i malou částkou, která mi pomůže s tvorbou obsahu pro všechny nadšence RPG her a začínající modeláře. 

Díky moc!!!

Co si o tomto projektu myslíte?