Rise and Shine - osobní rozvoj - crowfunding kampaň

Rise and Shine - osobní rozvoj

Rise and Shine je platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Konference Rise and Shine – osobní rozvoj se konají už od roku 2013. Za tu dobu inspirativními přednáškamiworkshopyosobnostními testy prošlo téměř 4 tisíce studentů a absolventů, zapojilo se více jak 40 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 200 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Banášová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh. V r. 2017 je hlavním partnerem program SmartUp Nadace O2.

Za 5 let bylo součástí našeho studentského projektu více než 200 přednášejících, koučů a lektorů. Konferencí, workshopů a inspirativních setkání se zúčastnilo téměř 4000 studentů a absolventů.

Rise and Shine je platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat. V Rise and Shine ti dáme pevné základy v měkkých dovednostech, abys byl úspěšný a šťastný jak v osobním životě, tak pracovním.

Adresa našeho webu www.riseandshine.cz 

Největší konference v roce 2018 v Praze

RS-úvodní-fotka-RS3-min-1.png

 

Ohlasy od účastníků

ohlas01.jpg

ohlas02.jpg

ohlas03.jpg

ohlas04.jpg

 

Fotogalerie konferencí

RSfotka.jpg

RSfotka3.jpg

RSfotka4.jpg

RSfotka5.jpg

Kde nás najdete?

Náš facebook 

Náš instagram

Náš youtube

 

Proč nás podpořit?

Naše nezisková organizace přináší nové možnosti vnímání sebe samého, povznáší ducha a mysl a díky našim skvělým lektorům a koučům, získáte cenné zkušenosti a vědomosti ohledně důležitých otázek seberozvoje. 

Naše konference také hojně navštěvují zástupci celé řady firem a institucí, ktěří chtějí dále pracovat se studenty, kteří na sobě pracují a mají cíle a vize posouvat se vpřed. Konference je i o tom, získat nové kontakty a poznat nové přátele, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu seberozvoje. Posuňte se vpřed a odbourejte zažité předsudky neúspěchu, protože v roce 2018 ROSTEME SPOLEČNĚ.

Co si o tomto projektu myslíte?