PJ craft - crowfunding kampaň

PJ craft

Seriál Temné časy navazuje na trilogii Dračák. Základem však není připravený scénář, ale živé hraní. Děj tedy záleží pouze na hráčích.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Seriál Dračák - Temné časy

Unikátní projekt kombinující živé hraní DnD a filmový fantasy svět.

Základem seriálu je natočené živé hraní, ke kterému chceme natočit situace ze hry ve fantasy světě, v kostýmech a s efekty. Stejně jako tomu bylo ve filmech Dračák. Ovšem tentokrát se nebudou situace střídat, ale spíše prolínat, takže skutečně bude natočeno to, co se dělo v herně.

Také chceme podrobně představit hru DnD 5e a Jeskyně a Draci tím, že budeme ukazovat praktické použití pravidel při hře a natočit detaily toho co se děje na stole.

Rádi bysme využili finance ze Startovače ke zlepšení celého projektu.

- Například lepší zvuk i obraz při natáčení.

- Lepší záběry ve fantasy světě - vyměnit zelené plátno za reálné lokace, postavit lokace a vyrobit rekvizity.

- Lepší kostýmy, přesnější figurky postav, lepší modely v herně atd ...

PJ craft

Pořad PJ craft má sloužit všem, které zajímají a baví hry na hrdiny, fantasy, sci-fi, modelářství deskové hry a mnoho dalšího.

Najdete zde rady, tipy a triky pro Vypravěče, PJ, DM, GM ..., stejně jako rozbory a recenze všech možných i nemožných produktů.

You Tube: Inferno production - PJ craft

S Vaší pomocí chci rozvíjet kanál Inferna ve všech směrech, které budou možné:

- Vydávat častěji kvalitnější videa, zařadit pořady o wargamingu, filmech, knihách i deskových hrách. Přidat další RPG - Shadowrun, Vampire, Apocalypse world ...

- Přibrat nové lidi do týmu a vylepšit techniku pro kvalitnější záznam. Nové pořady jako Gergongame, nebo záznamy z živého hraní. Pokud bude dostatek financí, tak třeba i Dračák 4 jako seriál o krátkých epizodách.

- Investovat do merchu a mít k dispozici trička, mikiny, náramky, kalíšky na kostky a mnoho dalších výrobků pro fanoušky RPG, které prakticky využijete při hře.
Rozvíjet e-shop s produkty pro hraní RPG a vyrábět dřevěné krabičky na kostky nebo na figurky, dungeon tiles, DM screen, strom na hlídání iniciativy a mnoho dalších produktů.

- Vytvářet produkty na web zdarma ke stažení - různé kartičky, 2D mapy, Izomapy, obrázky, dobrodružství, tabulky, 3D modely ...

 

Momentálně vychází několik sérií PJ craftu:

Standard - Praktické rady pro Vypravěče bez ohledu na herní systém, nebo svět, který používají a ve kterém hrají. Návody jak vést hru, jak si poradit s obtížnou situací i jak se dobře připravit na dobrodružství.

Special DnD - Rozbory jednotlivých produktů, které vycházejí pro DnD 5. edici. Najdete tu podrobnou prohlídku každého produktu, abyste si mohli sami vybrat, které mají pro vás smysl a chcete do nich investovat a koupit si je. Výhody a nevýhody každé příručky, jednotlivá dobrodružství i různé zajímavosti a perličky.

Minicraft - Návody a praktické ukázky jak si vyrábět bez velkých nákladů sám doma modely využitelné pro bojová střetnutí a oživení vašeho hracího stolu. Hrady, podzemí, efekty kouzel a mnoho dalšího.

Tahák - Krátké rady a vysvětlení pravidel pro Dungeons and Dragons 5. edici. Vždy podrobně vysvětleno jedno z pravidel, která mohou být nejasná, nebo chybně vykládaná, či mají různá vysvětlení pro různé situace. Podrobné přehledy ras a povolní. A cokoliv dalšího, co může být hráčům nejasné, nebo v čem se ztrácejí.

 

Odměny

Přestože jsme vděční každému za jeho příspěvek, třeba jednorázový, nárok na některou z odměn má každý, teprve po pár měsících pravidelného přispívání.

Odměny budeme posílat jednou za rok a to vždy po třech měsících pravidelné podpory. Tyto odměny jsou platné pro první rok, v dalším roce budeme mít k dispozici odměny nové - trička s logem, dřevěné krabičky na kostky, nebo na figurky (ukázka na konci stránky), DM screeny atd... 

Zeď slávy: Jméno každého patrona bude vidět v každém dílu pořadu PJ craft.

Bonusová videa: Každý měsíc budeme zveřejňovat video pouze pro naše Patrony. V těchto videích se podíváme do zákulisí natáčení, na různé inspirace, používané programy, metody i techniku natáčení, střihu, výroby modelů atd. 

Sáček na kostky: Praktický sáček na kostky pro vaší hru.

Záložka: Krásně zpracovaná kožená záložka do knihy, nebo příručky DnD.

Náramek: Náramek z kůže s vypáleným logem PJ craftu.

V každém případě děkujeme všem fanouškům, kteří náš pořad sledují.

Vážíme si Vaší přízně a doufáme, že i v budoucnu budeme mít pro Vás mnoho zajímavých informací, nápadů a hodnotného obsahu.

Co si o tomto projektu myslíte?