LittleBear - Labyrint záhad - crowfunding kampaň

LittleBear - Labyrint záhad

Otevřete svoji mysl a vstupte se mnou do Labyrintu záhad. Videa o záhadách, paranormálnu, creepypastách, krimi a dalších různých zajímavostech.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vítám vás v Labyrintu záhad! Já jsem LittleBear a na YouTube natáčím videa o paranormálnu, záhadách, konspiračních teoriích, creepypastách, hororech, skutečných kriminálních případech, fenoménech a o spoustě dalších různých zajímavostech.

Mou tvorbu zároveň najdete i na TikToku, kde vydávám na tato témata krátká videa. Najdete tam různé zajímavosti, tipy jak se třeba naučit lucidně snít, videa o paranormálu, nejstrašidelnějších místech v České republice, ale i ve světě a spoustu dalšího.

Vždy mě tato témata fascinovala a bavilo mě o nich přemýšlet, hledat indicie, jít po stopách záhad a dozvídat se nové a někdy i děsivé pravdy. Některá témata a některé záhady mě natolik nadchly, že mi nedaly i několik nocí spát. Rád bych vytvořil komunitu lidí, kteří mají stejné zájmy jako já! :)

Trochu více k mé tvorbě:

Videa natáčím přibližně rok a za tu dobu jsem se věnoval například několika Prokletým předmětům, které mají soudě podle komentářů dobrý ohlas.

V mých videích se dozvíte například o světoznámé panence Annabelle nebo panence jménem Robert, která se stala inspirací k natočení hororové série o Chuckym.

 

Nechybí zde video o Skříňce s Dybbukem (údajně nejnebezpečnějším předmětu na světě), prokletých obrazech, Diamantu Naděje, La Pascualitě „Mrtvé nevěstě“ a nebo třeba posedlé panence Lettě (celým jménem Letta Me Out).

Kromě prokletých předmětů natáčím videa i o skutečných kriminálních případech, městských legendách a creepypastách jako jsou třeba Kuchisake-Onna nebo Slender Man, u kterého se prolíná skutečný kriminální případ s legendou, a pak také o různých fenoménech jako je třeba Modrá Velryba, Stínoví lidé či Fenomén 11:11.

 

Mám obrovskou spoustu dalších nápadů a příběhů, na které se chci zaměřit a více se jim věnovat, takže rozhodně je na co se těšit! ;)

Playlisty? ANO!

Videa se také snažím třídit do jednotlivých playlistů, aby se lépe hledala a byla přehledná pro ty, kteří mají rádi třeba jen specifická témata.

Prokleté předměty

Fenomény

Krimi

Městské legendy

Jaký je můj cíl?

Mým snem je věnovat se natáčení a tvorbě videí naplno. Přinášet vám poutavější, zábavnější a kvalitnější videa. Své toulky záhadami bych rád proložil i realnými situacemi a natáčením přímo na strašidelných místech a vím, že s vaší pomocí se mi to podaří a vy budete u toho se mnou! :) Do budoucna se můžete těšit i na různé soutěže a giveaways. ❤️

Vaše úžasné komentáře mi dodávají sílu!

Musím také říct, že vaše pozitivní zprávy a komentáře, které mi píšete k videím, mi dodávají energii a povzbuzují mě v tom co dělám. Mám z toho obrovskou radost a moc dobrý pocit, že se má videa líbí, a že se zároveň dozvídáte něco nového.

Na co se můžete v Labyrintu záhad těšit?

V rámci Labyrintu záhad se dále můžete těšit na live streamy, skupinové voice chatování, ale i soukromý pokec, společné hraní hororovek a dalších her. Pokec s lidmi, kteří mají stejné zájmy a oblíbená témata. Na Discordu navíc také sdílíme různé zajímavé články, bavíme se o tom, co se děje ve světě důležitého, ale i o malichernostech mezi influencery a o různých virálních zajímavostech. Sdílíme zde strašidelné příběhy, fotky, creepypasty a videa. Hlavně zde ale najdete spoustu zábavy!

Líbí se vám má tvorba?

Pokud se vám má tvorba líbí, budu opravdu moc rád, když se stanete mým patronem a pomůžete mi uskutečnit můj sen. Za jakoukoliv vaši podporu moc děkuji! Každá částka se počítá a je pro mě krokem kupředu.

DŮLEŽITÉ! Pokud se mě rozhodnete podpořit, nezapomeňte mi do poznámky ("Upřesnění odměny") napsat váš nick na Discordu, abych vás mohl pozvat na server Labyrint záhad ;). Případně mi napište přímo na Discordu @LittleBear#3187.

 

Pojďme se spolu podívat, jaké odměny můžete za podporu dostat. :)

Periodické odměny:

Jednorázové odměny:

Do poznámky ("Upřesnění odměny") mi prosím napište, jakou velikost trička (S-5XL) si přejete ;). Děkuji.

Do poznámky ("Upřesnění odměny") mi prosím napište obvod vašeho zápěstí a jaký typ náramku si přejete (A, B nebo C). Děkuji ;).

Co si o tomto projektu myslíte?