Literární & cestovatelský klub | crowdfunding kampaň

Literární & cestovatelský klub

Neziskový soukromý klub, to je dnes jedno z mála míst, kde člověk může uniknout všudepřítomným státním slídilům a svobodně komunikovat...

Ostatní

Literární & cestovatelský klub

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Státní mašinérie se nás pokouší krok za krokem, salámovou metodou obrat o svobodu. Pokuty za nesmyslná pochybení narostly do astronomických výšek. Předpisy jsou tak spletité, že se v nich nikdo nevyzná a každá kontrola tak může prudit tak dlouho, než nenalezne něco, co může považovat za porušení předpisu a napařit pokutu. Zakazují nám kouřit, podsouvají pomocí médií, co si máme myslet, snaží se zdražovat a znepříjemňovat provoz podniků, kde se Češi, Moravané a Slezané odpradávna scházeli, mažou nám profily na sociálních sítích. To vše má jeden účel - znemožňovat naši komunikaci a přinutit nás k pasivitě.

Je na čase říci DOST!

Toto je naše země a jen my rozhodujeme o našich životech a našich aktivitách. Je třeba vzít iniciativu byrokracii, pomateným neziskovkám a začít používat jejich zbraně proti nim.

To je pravý smysl Havlovy "nepolitické politiky", nezávislých klubů, neziskových organizací a spolků.

Tyto pojmy nám byly ukradeny. Nyní si je bereme zpět. Nikdo nám nebude přikazovat, co si máme myslet, s kým a kde se máme scházet a co u toho budeme jíst, pít a kouřit.

A hlavně co tam budeme číst a o čem budeme komunikovat. První Literarní & cestovatelský klub bude umístěn v Porubě, jeho publikační činnost se však na Porubu rozhodně omezovat nebude.

 

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 0 Kč (0 %)
 • U Patrona podporujete autora a projekt pravidelně. Pročtěte si popis projektu, ať se správně rozhodnete.
 • Cíl 1 10 000 Kč
  Cíl 2 30 000 Kč
  Cíl 3 50 000 Kč
 • 0 %
  1 2 3
 • Podpořte projekt
 • Tento projekt podporuje 0 Patronů

Autor projektu

Ladislav Větvička - obrázek
 • projekt od Ladislav Větvička
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

190 Kč měsíčně

Členský příspěvek L & C klubu

Za cenu odpovídající večeři v malé venkovské restauraci, sklence vína a přečtení časopisu typu Reflex se stanete členy Literárního & cestovatelského klubu, měsíčně budete dostávat elektronický klubový časopis s nejzajímavějšími texty měsíce a zdarma obdržíte jednu knihu Ladislava Větvičky v každém kalendářním roce.

Počet odměn není omezen

Podporuje 0 Patronů

490 Kč měsíčně

Partner L & C klubu

Partner klubu má nárok na 20% slevu na veškerou útratu v našem klubu. Měsíčně bude dostávat elektronický klubový časopis s nejzajímavějšími texty měsíce a zdarma obdrží všechny knihy Ladislava Větvičky vydané v daném kalendářním roce.

Počet odměn není omezen

Podporuje 0 Patronů

990 Kč měsíčně

Společník

Společník klubu má nárok na 30% slevu na veškerou útratu v našem klubu. Měsíčně bude dostávat elektronický klubový časopis s nejzajímavějšími texty měsíce a zdarma obdrží všechny knihy Ladislava Větvičky vydané v daném kalendářním roce. Navíc se bude spolupodílet na rozhodování klubu.

Počet odměn není omezen

Podporuje 0 Patronů

9 990 Kč měsíčně

Filantrop

Filantrop má nárok na 40% slevu na veškerou útratu v našem klubu. Měsíčně bude dostávat elektronický klubový časopis s nejzajímavějšími texty měsíce a zdarma obdrží všechny knihy Ladislava Větvičky vydané v daném kalendářním roce. Kromě spolupodílení na rozhodování klubu bude automaticky členem redakční rady a bude spolurozhodovat o aktivitách cestovatelských i literárních..

Počet odměn není omezen

Podporuje 0 Patronů