Kyselá Jahoda čte - weird fiction a mystery audio - crowfunding kampaň

Kyselá Jahoda čte - weird fiction a mystery audio

Čtení děl především žánru weird fiction, hororových a "duchařských" povídek, zejména autorů minulého a předminulého století.

Film & Video
Kyselá Jahoda čte - weird fiction a mystery audio

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím vás!

Říkám si Kyselá Jahoda a na YouTube provozuji kanál, kde předčítám především weird fiction (autoři jako H.P. Lovecraft, Clark Ashton Smith ...) a zajímavé, typicky s nadpřirozenem spojené povídky řady dalších autorů, především z období konce 19. a počátku 20. století.

Na již přeložená díla získávám svolení jejich původních překladatelů, avšak většina z povídek byla exkluzivně přeložena pouze pro můj kanál. Nutno zmínit, že právě na to bych ráda případné finance dala - a možná časem na kvalitnější mikrofon.

Poslední z mých povídek:

Za více než rok existence kanálu jsem získala necelé 2 tisíce odběratelů, kterým se můj netypický styl četby líbí - a jistě i mnoho těch, kterým se zase nelíbí vůbec :)

Nápad zkusit projekt umístit na Startovač mi zaslal jeden z posluchačů, a já tak doufám, že jsem zde poskytla všechny potřebné informace.

Pokud vás můj kanál zaujme, budu ráda za přispění, ale v tvorbě chci pokračovat tak či tak :)

Mějte se hezky! 

PS: Už se mě na to pár lidí ptalo - ano, fotka je moje, ale vznikla dávno před mým kanálem na YT - zvolila jsem čistě proto, že tématicky odpovídá :)

Co si o tomto projektu myslíte?