Krotitelé draků - crowfunding kampaň

Novinky - Krotitelé draků

Pomozte nám pokračovat v natáčení epických příběhů, ve kterých banda lidí od divadla, filmu, seriálů a streamu hraje stolní hru Dungeons and Dragons!

Film & Video
Spustili jsme novou sezónu merche se spuštěním nové kampaně Za Srdcem Azary!

Nová trika severu a jihu, kostky, dice tray a mnoho dalšího. A to všechno v omezeném množství. A už to začíná mizet a to mnohem rychleji, než jsme čekali! Všem mockrát děkujeme za podporu a doufáme, že vám naše odměny udělají radost!

piny.pngA mnoho dalšího!!!! 

Uběhlo už více jak tři měsíce od slibovaného dobrodružství, které měli dostat ti z vás, co přispěli na odměnu s názvem Clairvoyance... Proč jste ho zatím nedostali? Kdy bude? A jaké plánujeme další odměny?

Patroni naši milovaní,

za všechny Krotitele moc děkuju za vaší neutuchající podporu, které si nesmírně vážíme. I díky vám jsme mohli nakoupit základní techniku, díky které snad brzy budeme vysílat živě z našeho studia a díky které jsme mohli rozjet další pořad MiniLore a začít nějak rozumně streamovat počítačová RPGčka!

Uběhly už víc jak tři měsíce od konce kampaně a já všem, co si zakoupili odměnu Clairvoyance sliboval, že do té doby zašlu PDF s kompletním dobrodružstvím, co jsme v Železíně odehráli. Zatím jste se s jedinou výjimkou nikdo nezeptal, kde to dobrodružství je, přesto se cítím povinnen vás informovat, proč jeho zaslání tak dlouho trvá.

S tím, jak rostou Krotitelé draků, rostou i běžné, denní úkoly, kterých v posledních pár měsících začalo být opravdu hodně a já začal čím dál tím více času trávit místo kreativy na administrativních záležitostech. Znáte to... Tohohle potřebuju zurgovat, tenhle mail musím vyřídit, támhle musím vyplnit tuhle tabulku a tak dále a dokola a znova...

V posledncíh pár dnech už jsem nedělal nic jiného, a tak jsme přibrali skutečnou produkční z řad našich fanoušků (Alžbětu) a já si tím snad do budoucna uvolnil ruce. A jako první se po dvou chystaných oneshotech (9. prosince Cyberpunk, 12. prosince Druhý Vánoční oneshot) hodlám vrhnout prioritně na rest v podobě slibovaného dobrodružství...

Nechci slibovat datum, chci vám odevzdat opravdu pečlivě zpracovaný dokument s ilustracemi, dotáhnutými mapami a popisky věcí, které jste ani v naší hře nemohli vidět. Ale hádám, že mezi lednem a únorem by dobrodružství mohlo být hotové.

Děkuju za vaší trpělivost a moc se omlouvám za trapné zpoždění...

A mimochodem! S další naší fanynkou Arisu Kakao finalizujeme výrobu speciálních, nádherných, vlastně i docela dost luxusních krotitelských kostek, které budou brzy k mání tady na stránkách Patronu! A na dalších odměnách pracujeme, takže se určitě máte na co těšit!

Za Krotitele draků
Ladislav Karpianus

Děkujeme za vaší pravidelnou měsíční podporu - díky vám se vrháme na další pořad - MiniLore a přidáváme nově i jednorázové odměny! Díky vaší podpoře připravujeme nový pořad MiniLore Obrázek

Díky vaší podpoře začínáme pracovat na novém pořadu MiniLore! Chvíli bude trvat, než dáme dohromady jak setup, kde budeme natáčet, tak samotný layout a úvodní znělku, ale už teď se můžete těšit na nový formát, ve kterém bude pravidelně jednou za dva týdny malovat Ladislav Karpianus miniatury a popisovat, jak na to, zatímco Matyáš Valenta rozebere lore dané příšery. Budeme se bavit nejen o jejich zasazení do různých existujících světů, ale i o statistikách, jak zajímavě danou příšeru využít v souboji a dokonce i jaké originální zápletky se kolem těchto monster dají vymyslet!

Tak nám držte palce a ještě jednou vám všem moc děkujeme za podporu, které si nesmírně vážíme!!!

Tým Krotitelů draků