Krotitelé draků - crowfunding kampaň

Krotitelé draků

Pomozte nám pokračovat v natáčení epických příběhů, ve kterých banda lidí od divadla, filmu, seriálů a streamu hraje stolní hru Dungeons and Dragons!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vo co tu jde? Chci to prozkoumat!

Krotitelé draků je zábavná show na TwitchYouTube a ve formě podcastů, založená na herecké improvizaci a nečekaných zvratech, vytvořených několika hody kostkou. Jde vlastně o záznam dobrodružného příběhu, který společně s vámi, diváky, prožívají i hráči z řad českých herců, režisérů, scenáristů a streamerů. Po první, lehce hororové kampani, kde jsme se pravidelně scházeli v prostorách Paralelní polis,  jsme pro vás během karantény vytvořili i kampaň druhou, tentokrát z městského prostředí plného intrik a složitých machinací. A pokračovat hodláme dál, ale potřebujeme vaši pomoc!

Hrajeme pro vás už víc než rok!

Zajímavých NPCček není nikdy dost!

V rámci dobrodružné kampaně chceme také neustále zvát další známé hosty, kteří se k našemu dobrodružství na nějaký čas připojí. Do našeho příběhu se už zapojil jeden z nejznámějších českých streamerů Oldřich Štěrba aka Arcadebulls, slovenský YouTuber Selassie, streamer Jiří Olšanský aka Rik_Leah, hudební publicista, YouTuber a profesionální geek Jarda Konáš, YouTuber Gergon, který natočil povedenou sérii PJCraft pro začínající vypravěče nebo fanouškovský film Dračák, modelka a herečka Naomi Adachi, bývalý profesionální hráč karetní hry Hearthstone Aleš Hemer a také herec Robert Mikluš, kterého můžete znát z obrazovek jako strážmistra Topinku. S dalšími známými tvářemi jednáme a už se nemůžeme dočkat, až vám je i jejich postavy v dalších dílech Krotitelů představíme!

Epický závěr první kampaně:

Jeden z dílů druhé kampaně s naším hostem, streamerem Arcadebullsem:

Jakej je náš quest?

Milujeme stolní RPG hry! A chceme je představit v tom nejlepším možném světě co nejširší komunitě potenciálních hráčů! Proto za sebou už máme dvě různé kampaně a plánujeme třetí, která by svým formátem měla být unikátem jak u nás, tak ve světě!

Vedle toho se ale hodláme na našem kanále soustředit i na další doplňující pořady. Jedním z nich je například Backstage, kde si zveme nejen naše hráče, ale i další zajímavé hosty, se kterými se bavíme o DnD a všem kolem stolních RPGček! V budoucnu máme v plánu spustit i nový pořad MiniLore, kde vás naučíme nejen obstojně malovat miniatury, ale během toho vám dáme i ucelené informace o jednotlivých příšerách, jejich statistikách a zajímavém využití pro vaše vlastní dobdrodružství! A v plánu toho máme mnohem víc!

Jeden z dílů nového pořadu Backstage, kde si s herci povídáme o předchozích dílech kampaně a všem kolem DnD:

 

 

Unikátní postapokalyptický svět Končiny

Náš příběh se odehrává v unikátním, dosud neprobádaném světě Končiny, který vytvořil scenárista a gamemaster Ladislav Karpianus ještě s několika svými kolegy. Samotná kniha, na které stále pracujeme, by měla vyjít jako doplněk také v nakladatelství Mytago, díky čemuž se i vy budete moci vydat na dobrodružnou výpravu v tomto drsném, postapokalyptickém světě, který mixuje steampunk a fantasy v poměrně neotřelém stylu. Pokud vás zajímá více, přikládáme ukázku z plánované knihy i připravované mapy měst, vesnic, dungeonů a celého světa Arbory. Naši Patroni navíc mohou získat po ukončení kampaně PDF s odehraným dobrodružstvím Krotitelů draků, kterému můžete následně se svými hráči vtisknout svojí vlastní podobu!

Pomozte nám ke stolním RPGčků přitáhnout víc hráčů!

Naše komunita roste a my z toho máme obrovskou radost! Abychom ale dokázali vytvářet další zajímavé pořady a nové, dramatické příběhy v našich hlavních kampaních, potřebujeme novou, lepší techniku, ale zároveň i finance, které nám umožní začít brát Krotitele vážně a věnovat se jim na sto procent.

Předem děkujeme za hrdinskou odvahu se zapojit do našeho dobrodružství!

 

Odměny:

(Pozn. v případě příspěvku pošlete na našem Discordu uživateli Karpaccio nebo KubaSyr zprávu se svým nickem, pod kterým byl měsíční příspěvek zaplacen a my vám přidělíme práva pro místnost určenou pouze Patronům).

(Pozn. v případě příspěvku pošlete na našem Discordu uživateli Karpaccio nebo KubaSyr zprávu se svým nickem, pod kterým byl měsíční příspěvek zaplacen a my vám přidělíme práva pro místnost určenou pouze Patronům).

 

Rozklikni pro galerii fotek dice traye!

Rozklikni pro galerii fotek dice toweru!

Rozklikni pro galerii fotek DM screenu!

Co si o tomto projektu myslíte?